پادکست
آیا ثروتمندان لزوما تحصیلات عالیه دارند؟ از سری نکته های طلایی کسب و کار
25
6

آیا ثروتمندان لزوما تحصیلات عالیه دارند؟

با یک نکته ی دیگر از سری 100 نکته طلایی کسب و کار همراه شوید. این نکات همگی تجارب شخصی مستر کار استارتر ایران در طول 13 سال زندگی در فضای کسب و کار و کارآفرینی ست که در حال حاضر یک قسمت دیگر از آن را هم ، به صورت رایگان دارید مشاهده می کنید. این نکات جامع ترین و واقعی ترین مسائلی ست که هر کدام از شما در مسیر ساختن کسب و کارتان با آنها رو در رو می شوید. چرا که نه از جایی اقتباس شده اند و نه مشابه دیگری دارند و همگی موانع و مسائلی بودند که در این 13 سال بر سر راه شخص امیر رضا دهقان قرار داشتند.

در این پادکست وی با زبان ساده و عامیانه به شما میگوید که چرا ذهنیت جامعه ی ما ، رادیو تلویزیون ، پدر مادرها و همه ، به سمتی رفته که تنها راه خوشبختی را در تحصیلات عالیه داشتن میبینند؟ و این تفکر چه تاثیری در سود آوری شما می تواند داشته باشد؟

<< ادامه مطلب
چگونه وقتی در ابتدای راه هستید ، رزومه ی یک برند معتبر ده ساله را داشته باشید؟! در عرض تنها یک هفته رزومه ی 1000 تایی معتبر و قابل استعلام داشته باشید!!!!
32
1

چگونه وقتی در ابتدای راه هستید ، رزومه ی یک برند معتبر ده ساله را داشته باشید؟!

با دوره ی آنلاین صد نکته ی طلایی کسب و کار در خدمت شما هستم که مربوط به تجربه ی سیزده ساله ی شخص من در زمینه ی کسب و کار و کارآفرینی بوده. و من معتقدم که این نکات می توانند بهترین مکمل کتاب از عشق و علاقه ت پول بساز ، پکیج مستر کاراستارتر و محصولات دیگر ما باشد. اینها تجاربی هستند که شخص من در طول این سیزده سال کسب و کردم و تقریبا اکثر انها نکاتی بوده که خودم در ابتدای راه به آنها نیاز پیدا کردم. 

<< ادامه مطلب
تصمیم بگیرید که چه می خواهید؟ تصمیم بگیرید که واقعا از زندگیتان چه می خواهید؟
119
38

تصمیم بگیرید که چه می خواهید؟

تصمیم بگیرید که واقعا از زندگیتان چه می خواهید؟ در این مرحله باید تصمیم بگیرید که می خواهید چه کسی باشید؟ چه چیزهایی داشته باشید؟ چه کارهایی انجام دهید؟ چه تجربه هایی کسب کنید؟ و صاحب چه چیزهایی باشید و در سفر زندگی هدف و مقصد خودتان را مشخص کنید. 

<< ادامه مطلب
چرا اینجا هستید؟ کشف کنید که برای چه در این دنیا هستید؟
16
0

چرا اینجا هستید؟

چرا شما اینجا هستید؟ منظورم از اینجا دقیقا در این دنیا ، در این هستی و در این کائنات است. قطعا دلایل مهمی وجود داشته تا خداوند شما را در این جهان قرار دهد و حتما رسالت ویژه ای را بر گردن شما گذاشته است. پذیرفتن این مساله می تواند یکی از مهمترین کارهایی باشد شما تا به حال انجام داده اید. به آن فکر کنید و هدف به وجود آمدنتان را کشف و درک کنید... 

<< ادامه مطلب
جستجو در پادکست

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com