پادکست
جی پی اس شغلی! از سری 100 نکته ی طلایی کسب و کار
44
11

جی پی اس شغلی!

شنونده ی یک نکته ی استثنایی از سری 100 نکته ی طلایی کسب و کار هستید. این نکته یکی از مهمترین قسمتهای این سری ست و مطمئنم که می تواند برای هر کدام از شما به شدت راهگشا باشد. این نکته به شما میگوید که چطور بر سر دو راهی های زندگیتان تصمیم درست را اتخاذ کنید و از تصمیم خودتان مطمئن باشید. پس با پادکست مستر کاراستارتر همراه باشید تا با هم ببینیم جی پی اس شغلی چیست و چطور باید از آن استفاده کرد؟

<< ادامه مطلب
قدم اول رو بردار! از سری نکات طلایی 100 گانه ی کسب و کار
76
0

قدم اول رو بردار!

از آن جایی که بازخوردهای شما نسبت به این دوره به شدت خوشحال کننده بوده است ، تصمیم گرفتیم تا یک بخش دیگر از این سری ارزشمند و نایاب را بر روی سایت قرار دهیم. تمام این نکات مواردی هستند که تجربه ی شخصی مستر کار استارتر بوده اند و حالا شما میتوانید در قسمت پادکست سایت کاراستارتر به آنها دسترسی داشته باشید. در این قسمت میخواهیم بدانیم که جمله ی معروف کارآفرینان یعنی : قدم اول رو بردار" دقیقا به چه معناست و آیا تنها با برداشتن قدم اول می توان به موفقیت رسید یا خیر؟

<< ادامه مطلب
همیشه برای راه اندازی کسب و کارتان ، بهترین ابزار و وسایل موجود را تهیه کنید. از سری نکته های طلایی کسب و کار
11
2

همیشه برای راه اندازی کسب و کارتان ، بهترین ابزار و وسایل موجود را تهیه کنید.

شنونده ی یک نکته ی طلایی دیگر از سری 100 نکته ی طلایی کسب و کار خواهید بود. اطمینان داشته باشید که این نکات را در هیچ جای دیگری به این صئرت پیدا نخواهید کرد. چرا که هر کدام از آنها در طول سالهای بسیار و با سعی و خطای فراوان به دست آمده اند. اما بیایید ببینیم که چرا برای شروع کسب و کارتان باید از همان ابتدا بهترین ابزار و لوازم را تهیه کنید؟

<< ادامه مطلب
معیارهای انتخاب یک شریک مناسب چیست؟ از سری نکته های طلایی کسب و کار
34
9

معیارهای انتخاب یک شریک مناسب چیست؟

       با یک نکته ی طلایی دیگر از سری 100 نکته طلایی کسب و کار همراه شوید. این قسمت یکی از بهترین این نکات خواهد بود و اطمینان داشته باشید که در هیچ منبع دیگری آن را پیدا نخواهید کرد. چرا که اینها تماما تجارب شخصی من در 13 سال زندگی کارآفرینی ست و تک تک این نکات طلایی با صرف وقت و هزینه بسیار زیادی به دست آمده اند و حالا قصد داریم که به صورت رایگان برخی از آنها را با شما در میان بگذاریم.

 

<< ادامه مطلب
جستجو در پادکست

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com