پادکست
حالا همه جا هستی تو حالا همه جا هستی تو
20
0

حالا همه جا هستی تو

اگه زیر 30 سالته این ویدیو مال خودته. امروز میخوام 3 تا توصیه بهت بکنم که آرزوم بود زمانی که شروع میکردم یا مدرسه میرفتم یک نفر بهم میگفت. اگه از افرادی هستی که من رو دنبال میکنی و هنوز دانشگاه میری یا دنبال یک مسیر برای رفتن میگردی ، امروز میخوام در اون مورد کمکت کنم.

 

<< ادامه مطلب
کارآفرین جنگنده سری برنامه های کارآفرین جنگنده 001#
20
0

کارآفرین جنگنده

در این قسمت می خواهیم اینستاگرام رو براتون بررسی بکنیم و بهتون بگیم چطور با یه حساب اینستاگرام میشه پول درآورد و چطور میتونید فالوور جذب کنید و از فالوورهاتون کسب درآمد کنید

اینجا ما راجب داستانای جالب حرف نمیزنیم جزئیات رو هم بهتون میگیم

 

 

<< ادامه مطلب
رقابت در کسب و کار از سری 100 نکته طلایی کسب و کار
63
9

رقابت در کسب و کار

در این قسمت می خواهیم ببینیم که چطور دنیای کسب و کار مثل یک بازی نیازمند استراتژی ها و مهارت های مربوط به خود است. می خواهیم بررسی کنیم که نحوه ی تعامل و رقابت با رقیبانتان باید چگونه باشد , چگونه آنها را پشت سر بگذارید اینها همه تجارب شخصی امیر رضا دهقان ، مستر کاراستارتر ایران است که با زبانی خودمانی و ساده برای شما بازگو می کند.

<< ادامه مطلب
چرخ را از نو نسازید! از سری 100 نکته طلایی کسب و کار
81
23

چرخ را از نو نسازید!

با یک قسمت دیگر از سری 100 نکته طلایی کسب و کار همراه هستید. ارزش این نکات آنجاست همگی تجارب کاری شخصی و واقعی یک کارآفرین در طول زندگی اش بوده و هیچکدام از آنها در منبع دیگری در دسترس نیستند. سری کامل این مجموعه در قسمت فروشگاه سایت کاراستارتر در دسترس همه ی عزیزان است. و حالا می خواهیم بپردازیم به یکی از جالب ترین و سنت شکن ترین بخشهای این سری 100 قسمتی ، با نام: چرخ را از نو نسازید!

 

<< ادامه مطلب
جی پی اس شغلی! از سری 100 نکته ی طلایی کسب و کار
44
11

جی پی اس شغلی!

شنونده ی یک نکته ی استثنایی از سری 100 نکته ی طلایی کسب و کار هستید. این نکته یکی از مهمترین قسمتهای این سری ست و مطمئنم که می تواند برای هر کدام از شما به شدت راهگشا باشد. این نکته به شما میگوید که چطور بر سر دو راهی های زندگیتان تصمیم درست را اتخاذ کنید و از تصمیم خودتان مطمئن باشید. پس با پادکست مستر کاراستارتر همراه باشید تا با هم ببینیم جی پی اس شغلی چیست و چطور باید از آن استفاده کرد؟

<< ادامه مطلب
قدم اول رو بردار! از سری نکات طلایی 100 گانه ی کسب و کار
76
0

قدم اول رو بردار!

از آن جایی که بازخوردهای شما نسبت به این دوره به شدت خوشحال کننده بوده است ، تصمیم گرفتیم تا یک بخش دیگر از این سری ارزشمند و نایاب را بر روی سایت قرار دهیم. تمام این نکات مواردی هستند که تجربه ی شخصی مستر کار استارتر بوده اند و حالا شما میتوانید در قسمت پادکست سایت کاراستارتر به آنها دسترسی داشته باشید. در این قسمت میخواهیم بدانیم که جمله ی معروف کارآفرینان یعنی : قدم اول رو بردار" دقیقا به چه معناست و آیا تنها با برداشتن قدم اول می توان به موفقیت رسید یا خیر؟

<< ادامه مطلب
همیشه برای راه اندازی کسب و کارتان ، بهترین ابزار و وسایل موجود را تهیه کنید. از سری نکته های طلایی کسب و کار
11
2

همیشه برای راه اندازی کسب و کارتان ، بهترین ابزار و وسایل موجود را تهیه کنید.

شنونده ی یک نکته ی طلایی دیگر از سری 100 نکته ی طلایی کسب و کار خواهید بود. اطمینان داشته باشید که این نکات را در هیچ جای دیگری به این صئرت پیدا نخواهید کرد. چرا که هر کدام از آنها در طول سالهای بسیار و با سعی و خطای فراوان به دست آمده اند. اما بیایید ببینیم که چرا برای شروع کسب و کارتان باید از همان ابتدا بهترین ابزار و لوازم را تهیه کنید؟

<< ادامه مطلب
معیارهای انتخاب یک شریک مناسب چیست؟ از سری نکته های طلایی کسب و کار
34
9

معیارهای انتخاب یک شریک مناسب چیست؟

       با یک نکته ی طلایی دیگر از سری 100 نکته طلایی کسب و کار همراه شوید. این قسمت یکی از بهترین این نکات خواهد بود و اطمینان داشته باشید که در هیچ منبع دیگری آن را پیدا نخواهید کرد. چرا که اینها تماما تجارب شخصی من در 13 سال زندگی کارآفرینی ست و تک تک این نکات طلایی با صرف وقت و هزینه بسیار زیادی به دست آمده اند و حالا قصد داریم که به صورت رایگان برخی از آنها را با شما در میان بگذاریم.

 

<< ادامه مطلب
آیا ثروتمندان لزوما تحصیلات عالیه دارند؟ از سری نکته های طلایی کسب و کار
25
6

آیا ثروتمندان لزوما تحصیلات عالیه دارند؟

با یک نکته ی دیگر از سری 100 نکته طلایی کسب و کار همراه شوید. این نکات همگی تجارب شخصی مستر کار استارتر ایران در طول 13 سال زندگی در فضای کسب و کار و کارآفرینی ست که در حال حاضر یک قسمت دیگر از آن را هم ، به صورت رایگان دارید مشاهده می کنید. این نکات جامع ترین و واقعی ترین مسائلی ست که هر کدام از شما در مسیر ساختن کسب و کارتان با آنها رو در رو می شوید. چرا که نه از جایی اقتباس شده اند و نه مشابه دیگری دارند و همگی موانع و مسائلی بودند که در این 13 سال بر سر راه شخص امیر رضا دهقان قرار داشتند.

در این پادکست وی با زبان ساده و عامیانه به شما میگوید که چرا ذهنیت جامعه ی ما ، رادیو تلویزیون ، پدر مادرها و همه ، به سمتی رفته که تنها راه خوشبختی را در تحصیلات عالیه داشتن میبینند؟ و این تفکر چه تاثیری در سود آوری شما می تواند داشته باشد؟

<< ادامه مطلب
چگونه وقتی در ابتدای راه هستید ، رزومه ی یک برند معتبر ده ساله را داشته باشید؟! در عرض تنها یک هفته رزومه ی 1000 تایی معتبر و قابل استعلام داشته باشید!!!!
32
1

چگونه وقتی در ابتدای راه هستید ، رزومه ی یک برند معتبر ده ساله را داشته باشید؟!

با دوره ی آنلاین صد نکته ی طلایی کسب و کار در خدمت شما هستم که مربوط به تجربه ی سیزده ساله ی شخص من در زمینه ی کسب و کار و کارآفرینی بوده. و من معتقدم که این نکات می توانند بهترین مکمل کتاب از عشق و علاقه ت پول بساز ، پکیج مستر کاراستارتر و محصولات دیگر ما باشد. اینها تجاربی هستند که شخص من در طول این سیزده سال کسب و کردم و تقریبا اکثر انها نکاتی بوده که خودم در ابتدای راه به آنها نیاز پیدا کردم. 

<< ادامه مطلب
تصمیم بگیرید که چه می خواهید؟ تصمیم بگیرید که واقعا از زندگیتان چه می خواهید؟
119
38

تصمیم بگیرید که چه می خواهید؟

تصمیم بگیرید که واقعا از زندگیتان چه می خواهید؟ در این مرحله باید تصمیم بگیرید که می خواهید چه کسی باشید؟ چه چیزهایی داشته باشید؟ چه کارهایی انجام دهید؟ چه تجربه هایی کسب کنید؟ و صاحب چه چیزهایی باشید و در سفر زندگی هدف و مقصد خودتان را مشخص کنید. 

<< ادامه مطلب
چرا اینجا هستید؟ کشف کنید که برای چه در این دنیا هستید؟
16
0

چرا اینجا هستید؟

چرا شما اینجا هستید؟ منظورم از اینجا دقیقا در این دنیا ، در این هستی و در این کائنات است. قطعا دلایل مهمی وجود داشته تا خداوند شما را در این جهان قرار دهد و حتما رسالت ویژه ای را بر گردن شما گذاشته است. پذیرفتن این مساله می تواند یکی از مهمترین کارهایی باشد شما تا به حال انجام داده اید. به آن فکر کنید و هدف به وجود آمدنتان را کشف و درک کنید... 

<< ادامه مطلب
مسئولیت زندگی خودتان را بپذیرید فقط خودتان مسئول زندگیتان هستید، نه کس دیگر !!
188
33

مسئولیت زندگی خودتان را بپذیرید

و این اولین قولی است که باید بدهید تا بتوانید از حالا شروع کنید و زندگیتان را متحول کنید. بهانه هایی که شما را از این راه عقب می اندازند کنار بزنید و بدانید که اگر خودتان نخواهید ، هیچکس نمی تواند زندگی شما را برایتان تغییر دهد. اینکه در برابر اتفاقاتی که برایتان می افتد چه واکنشی نشان می دهید ؛ دقیقا همان چیزیست که موفقیت و یا شکست شما را می سازد!

<< ادامه مطلب
جستجو در پادکست

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com