چه کسی شما را در مسیر موفقیت هدایت خواهد کرد؟

کامنت : 0
نویسنده:

امیر رضا دهقان

چه کسی شما را در مسیر موفقیت  هدایت خواهد کرد؟

شما هرگز انتظار ندارید که یک ورزشکار بدون حضور یک مربی کارکشته به سطح بازی های المپیک جهانی برسد. علاوه بر این شما انتظار ندارید یک تیم فوتبال حرفه ای بدون یک تیم کامل متشکل از مربیان مختلف مانند سرمربی، مربی حمله، مربی دفاع و مربی بدنسازی وارد ورزشگاه شود. با این حال، بسیاری از مردم بر این باورند که می توانند به اهداف و سطوح جدید موفقیت بدون هیچگونه حمایت یا کمک خارجی دست یابند. اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که معتقدند وجود یک مربی "برای برخی افراد مناسب است، اما برای من مناسب نیست،" از شما می خواهم که تجدید نظر کنید. می خواهم در این بلاگ با تغییر دیدگاه شما در این باره زندگی تان را تکان دهم.

چگونه در این بلاگ زندگی شما زیر و رو می شود؟

تو وارد این بلاگ شدی چون به دنبال ایجاد تغییرات اساسی در زندگی خودت هستی. به دنبال این هستی که از این زندگی سهم بیشتری بگیری و دنیای مالی خودتو متحول کنی. اگه اشتباه می کنم خواهشاً همین حالا این بلاگ رو ترک کن. ولی اگه حس کردی دارم حرف دلتو می زنم، با جون و دل ادامه بده.

خوب می خوای بهت بگم چطوری زندگیت رو تغییر بدی؟ فقط کافیه این فرمول دو مرحله ای رو اجرا کنی. تو برای ایجاد یک تغییر و تحول اساسی در زندگی مالی خودت فقط به دو چیز نیاز داری: 1- ذهن 2- سیستم قدم به قدم درآمد زایی

من در این بلاگ می خوام ذهنیت تو رو برای همیشه تغییر بدم تا بتونی ذهنت رو طوری برنامه ریزی کنی که باعث موفقیتت بشه. راجع به سیستم درآمد زایی هم نگران نباش، تو ذهنتو تغییر بده، سیستم با من! ولی اول ذهن مهمه! آماده ای یک ذهنیت تازه راجع به موفقیت پیدا کنی؟ اول باید ذهنیت مناسب تری درباره کمک گرفتن از دیگران در مسیر موفقیت و استفاده از مربی پیدا کنی. آماده ای؟ بزن بریم.

 

چه کسی شما را در مسیر موفقیت  هدایت خواهد کرد؟

  در بین همه کارهایی که افراد موفق برای رسیدن به موفقیت انجام می دهند، استفاده از خدمات مربیگری در بالای لیست قرار دارد. مربی به شما کمک می کند تا دیدگاه و اهداف خود را روشن کنید، از طریق ترس هایتان از شما حمایت می کند، تمرکز شما را چند برابر نموده  و، رفتارهای ناخودآگاه و الگوهای قدیمی شما را دور می اندازد، او انتظار دارد که بهترین کارها را انجام دهید، و به شما کمک می کند تا به  ارزش های خود در زندگی جامه عمل بپوشانید، و کمک می کند تا  به بهترین فرد در زمینه فعالیت خود تبدیل شوید.   امروزه، مربیان به منظور دستیابی به تقریبا هر هدفی چه حرفه ای باشد یا فردی، چه برای رشد کسب و کار باشد یا، کاهش دادن وزن و یا به سادگی برای به دست آوردن تعادل در زندگیتان، در دسترس هستند.

 

ارزشی بیش از پول

در طی دوران حرفه ایم، من با مربیان زیادی سر و کار داشتم که به من در رسیدن به اهدافم کمک کردند. این مربیان عبارت بودند از: مربیان کسب و کار، مربیان نگارشی، مربیان بازاریابی و مربیان شخصی. نتایج همکاریم با انها فوق العاده بود. اول و مهمتر از همه، بلافاصله وقت آزادم دو برابر شد. من بیشتر وظایف را به آنها محول نمودم، و این کار نسبت به استخدام کارکنان اضافی  و در نهایت به چالش کشیده شدن کسب و کارم به دلیل پرداخت دستمزد بیشتر به آنها بسیار بهتر بود. نه تنها من، بلکه خانواده ام نیز از ارزش این همکاری سود بردند. برای من، مربیگری فقط به دلیل تولید پول بیشتر ارزش نداشت. این کار سبب شد تا تصمیمات بهتری را برای خودم و کسب و کارم اتخاذ کنم. حقیقت این است که بیشتر مشتریان مربیان بسیار هوشمند هستند. انها   ارزش دسترسی داشتن به افرادی را که می توانند در صورت بروز مشکلات، به صورت عینی، صادقانه و سازنده به انها کمک کنند می دانند.

چرا مربیگری اثربخش است

صرف نظر از این که آیا یک برنامه برای رسیدن به یک هدف خاص کسب و کار (مثلا افزایش لیست های املاک و مستغلات)  و  یا اینکه برای کمک به پیشرفت شما در تمام زمینه های زندگی شخصی و حرفه ایتان طراحی شده، مربی می تواند در تحقق موارد زیر به شما کمک کند:
• ارزشها، دیدگاه ها، ماموریت ها، هدف اصلی و اهداف دیگر خود را تعیین کنید
• مراحل خاصی را برای تحقق اهداف تعیین کنید
•   فرصتهایتان را مرتب و دسته بندی نمایید
• بر روی اولویت هایتان تمرکز کنید
• در حالی که هنوز بر اهداف کسب و کار یا اهداف شغلی خود متمرکز هستید، تعادل را نیز به زندگی خود بازگردانیداشکال مختلف مربیگری

مربیگری را می توان به صورت خصوصی و یا  گروهی ارائه داد.

در طول جلسات، با مربی خود برای ایجاد اهداف، استراتژی ها و برنامه ریزی مثبت، مطلوب و واقع بینانه همکاری کنید. پشتیبانی نیز اغلب در بین جلسات از طریق پست الکترونیکی و سایر رسانه های اینترنتی انجام می شود. سایر مربیان به ویژه آنهایی که بیشتر در یک صنعت خاص شناخته شده هستند، اغلب به مشتریان زیادی از طریق برنامه های مربیگری گروهی مجازی کمک می کنند. این شکل از آموزش برای شما این امکان را فراهم می اورد تا از انرژی یک گروه استفاده کرده و از تجربیات و چالش های دیگر اعضای گروه بهره ببرید. این برنامه ها اغلب سبب می شوند که  اطلاعات ارزشمندی را که می توانید از آنها در زندگیتان بهره ببرید در اختیار بگیرید. برخی از مربیان هر هفته  با شما کار می کنند و برخی دیگر، ماهی یک بار.

یکی دیگر از انواع مربی گری های گروهی، وبینارهای آنلاین هستند. این نوع رویدادها فراتر از یک سخنرانی ساده و ارائه پاورپوینت می باشند. در عوض، آنها شما را تشویق می کنند تا وارد عمل شوید و اهداف خود را به حقیقت تبدیل کنید.

شما همان کارهایی را که در تمرین با یک مربی اختصاصی انجام می دهید، انجام خواهید داد اما در عوض با ده ها یا حتی صدها نفر از افرادی که فعالیت های مشابهی را انجام می دهند مشارکت خواهید داشت.

 

آیا قدم آخر  برای رسیدن به سبک زندگی ایده آلت رو بر می داری؟

به تو تبریک می گویم. چرا که اولین عنصر برای رسیدن به بزرگترین موفقیت زندگیت رو فرا گرفتی. با خواندن این بلاگ تو می توانی ذهن خودت را در جهتی قرار بدهی که تو را به تمام خواسته هایت برساند. و می توانی به بهترین شکل ممکن از افرادی که می توانند به تو یاری بسانند، کمک بگیری.  حالا نوبت به قدم دوم و نهایی رسیده.

 

اگر برای موفقیت خودِت جدی هستی، و می خواهی زندگی مالیِ خودت را متحول کنی، این فرصت شگفت انگیز را از دست نده. چرا که من امروز این فرصت را برای تو فراهم کرده ام که به سیستم اثبات شده کسب درآمدِ من دسترسی 100% رایگان و  مادام العمر پیدا کنی.

 

. اگر می خواهی فوراً زندگی خودت و اوضاع مالی خودت را متحول کنی، باید همین حالا روی دکمه زیر کلیک کنی چرا که دسترسی 100% رایگان دارای ظرفیت به شدت محدود است و این آخرین فرصتی است که برای دسترسی 100% رایگان و مادام العمر در اختیار داری. پس تا فرصت از دست نرفته روی دکمه زیر کلیک کن و به سیستم اثبات شده کسب درآمد 100% رایگانِ دسترسی پیدا کن!

درباره نویسنده، امیر رضا دهقان

امیر رضا دهقان، موسس بهسان و مدیر عامل کاراستارتر است. امیر رضا دهقان به سرعت در حوزه های دیجیتال اپیدمیک، لانچ محصولات، بازاریابی بر پایه وقایع و بازاریابی ایمیلی شناخته شده است.فرمول ثابت شده اش او را قادر کرده است تا 22 برند برتر را لانچ کند و به خوبی بیش از 100 میلیارد فروش آنلاین برای خودش و مشتریانش بسازد. Asian Awards او را به عنوان یکی از 3 کارآفرین برتر زیر 30سال کاندید کرد. او در سال 2014 مدیر عامل کمپانی Big Business انگلستان شد. 2 بار در لیست سریع ترین رشد کمپانی های اروپایی قرار گرفته است. او در مرکز جهانی برندهای نوآور (IB) موفق شد جایزه برترین برندهای نوآور را به کمپانی های معتبر اروپایی اهدا کند و مدیر عامل کلینول او را کارآفرین سال نامید.

پرسش و پاسخ
ارسال پرسش
رایگان