برای رسیدن به رویاهات، کافیه اعتماد تیمت رو جلب کنی.

کامنت : 0
نویسنده:

امیر رضا دهقان

برای رسیدن به رویاهات، کافیه اعتماد تیمت رو جلب کنی.

یک لحظه تیتری که خوندی رو فراموش کن. اگه می خواستم روی این بلاگ یک تیتر درست و حسابی و در خور قرار بدم، می نوشتم " یک متد ساده و احمقانه ولی موثر برای تغییر زندگیت! "  پس مهم نیست اگر سرپرست یک تیم 50 نفره نیستی. مهم اینه که مفهوم این بلاگ رو بگیری. شک ندارم زندگیت متحول می شه. 

خوب اصلاً موضوع این بلاگ چیه؟ داستان چیه؟ موضوع، نسخه تکراری و اعصاب خورد کن من برای تحول مالیه! نسخه ای که با وجود تکراری و تو مخ بودنش، همیشه، همه جا و برای همه جواب داده. و برای تو هم جواب می ده. فقط کافیه باورش کنی و انجامش بدی! به نظر من تو برای تغییر زندگی ات و ساختن سبک زندگی مورد علاقه ات، تنها به دوچیز احتیاج داری. ذهن + سیستم!! و حاضرم باهات میلیاردی شرط ببندم که به غیر از این دو مورد به هیچ چیز دیگه ای در دنیا برای تغیی احتیاج نداری. فقط ذهن + سیستم. در این بلاگ می خوام ذهنت رو به یک بمب ساعتی تبدیل کنم.  این دقیقاً همخون چیزیه که ذهن تو برای موفقیت اتحتیاج داره. در این بلاگ بهت جلب اعتماد دیگران رو یاد می دم، یک مهارت رفتاری و ذهنی شگفت انگیز که می تونه پس از انتهای این بلاگ تو رو 10 قدم به مقصد نهایی ات نزدیک تر کنه! و اما سیستم. نگرانش نباش. اگه تونستی مباحث این بلاگ رو یاد بگیری، شاید سیستم رو بهت دادم!

 

چطور با جلب اعتماد،  به بزرگترین رویای زندگیت برسی؟

خوب یک سلام گرم به همه شما. این بلاگ به درد هرکسی که تیم داره و نداره می خوره. بالاخره همه ما تیم داریم. و این تیم می تونه شامل هرکسی باشه که به نوعی می تونه به شما در رسیدن به اهدافتون کمک کنه! هر کمکی!

روابط باید بر پایه اعتماد و احترام بنا شوند، و کمتر روابطی به اندازه روابط میان اعضای یک تیم، مهم و حیاتی به شمار می آیند. یک راه مهم برای ایجاد و حفظ روابط تیمی قوی این است که به تعهدات خود پایبند باشید. تعهدات در تمام اشکال و اندازه ها وجود دارند. برخی از تعهدات، تعهدات بزرگی هستند، مانند دادن وعده ترفیع به یک کارمند یا تعهد به اتمام پروژه در یک تاریخ خاص. برخی دیگر کوچکتر هستند، مانند شروع جلسه در یک زمان خاص. وقتی کارهایی را که بدان متعهد شده اید انجام ندهید و بگویید که انها را انجام داده اید، کارکنان، همکاران، فروشندگان و مشتریان اعتمادشان را نسبت به شما از دست می دهند. و شما نیز قدرت خود را از دست خواهید داد. آنها متوجه می شوند که نمی توانند روی شما حساب کنند، و این رابطه بدتر می شود. این ضعفها می تواند شامل عدم تمایل فروشنده به توافق بر سر هزینه های پروژه و افزایش نارضایتی کارکنان و شکایت مشتریان با ارزش، باشد. شکستن عهد باعث ایجاد مشکلات زیادی می شود که حل آنها به زمان، توجه و گاهی اوقات صرف پول نیاز دارد. این مسایل ممکن است با عذرخواهی شما و بازگرداندن اعتماد همکاران و کارمندان کلیدی برطرف شوند؛ اما در عین حال ممکن است  باعث پیش امدن وضعیتی شوند که در ان به دیگر اعضای تیم برای اضافه کاری نیاز باشد تا مشتری ناراضی از دست نرود.

 

شما بزرگترین بها را پرداخت خواهید کرد.

اعضای تیم شما تنها کسانی نیستند که تحت تأثیر بدقولی های شما قرار می گیرند. بیشتر از همه خودتان ضرر خواهید کرد، زیرا هر قولی که به فردی می دهید در واقع ابتدا با خودتان عهد می بندید. هنگامی که شما قول می دهید کاری را انجام دهید و بدان پایبند نمی مانید، خودتان را بی اعتبار نموده اید. شما اعتقادتان را به توانایی هایتان برای انجام کاری از دست می دهید و لذا، اعتماد به نفس و عزت نفستان کاهش خواهد یافت و در واقع با این کار، احساس قدرت شخصی و صداقتتان تضعیف خواهد شد..حتی شکستن عهدهای کوچک می تواند تاثیر منفی بر روی شما داشته باشد.. هنگامی که به جای بلند شدن و ورزش کردن در ساعت 6:30 صبح قبل از رفتن به سر کار ، دکمه ساعت را فشار می دهید تا بیشتر استراحت کنید، سردرگمی و ابهام را در ذهن ناخودآگاه خود ایجاد نموده اید.

 

چقدر از تعهداتتان را زیر پا گذاشته اید؟

من از دانش دپذیرانم می خواهم که به لیستی از 15 قانون متعهد شوند. روز بعد، به سرعت مشخص می شود که تنها عده اندکی به قولشان عمل نموده و بقیه آن را شکسته اند. جالب تر این است که اکثر شرکت کنندگان قبل از موافقت با قوانین، می دانند که حداقل یکی از قوانین را زیر پا خواهند گذاشت...یک دقیقه به چند روز گذشته فکر کنید. چند تا از قول هایی را که  به  دیگران داده اید زیر پا گذاشتید؟ احتمال می دهید چند تای دیگر از تعهداتتان را زیر پا بگذارید؟ اکنون از خودتان بپرسید که چرا تعهدتان را زیر پا گذاشتید . آیا می دانستید که نمی توانید بدانها عمل کنید یا خیر؟   پاسخ دادن به این سه سوال ساده  کمک خواهد کرد که توانایی خود را برای عمل به تعهداتتان و افزایش  اعتماد به نفس و عزت نفستان شناسایی کنید.

 

4 نکته برای حفظ تعهداتتان

در اینجا چهار نکته برای کمک به بهبود توانایی شما در حفظ تعهداتتان ذکر خواهد شد:

1. به کارهای کمتری متعهد شوید. تنها در صورتی قول انجام کاری را بدهید که بدانید می توانید ان را انجام دهید. اگر شما مشکوک هستید یا می دانید که نمی توانید به قولی که می دهید عمل کنید، با آن موافقت نکنید. برای اطمینان از اینکه می توانید به تعهداتتان عمل کنید یا خیر، شرایط خودتان را بررسی کنید، کارهایی را که می خواهید انجام دهید، نه کارهای که باید برای عمل به قول هایتان انجام دهید را مد نظر قرار دهید.
2. بیشتر از پیش نه بگویید. قبل از قول دادن، اندکی به انجام کار فکر کنید. تصور کنید چه چیزهایی را که ممکن است با قبول تعهد از دست بدهید. 

3. هر تعهدی را که قبول می کنید،  بنویسید. یکی از دلایل متداول عدم پایبندی به تعهدات این است که ما به سادگی آنها را از یاد می بریم

4. تعهداتی را که نمی توانید قبول کنید مورد مذاکره مجدد قرار دهید. اطلاع رسانی در مورد عدم توانایی شما برای انجام تعهد ،  نشان دهنده احترام شما به اعضای تیم است. هنگامی که یک توافق را شکستید، عواقب آن را از ذهنتان  پاک کنید و تصمیم بگیرید که آیا می خواهید مجددا به توافق برسید یا خیر . یک تیم قوی از شما شروع می شود. پایبندی به تعهدات ، اعتماد به نفس و قدرت شخصی شما را تقویت خواهد کرد. مهمتر از همه، آن به اعضای تیمتان نشان می دهد که شما کسی هستید که می توانید به موفقیت 100 درصد برسید.

 

آیا برای رسیدن به رویات، از پله آخر می ری بالا؟

همانطوری که در ابتدای بلاگ به شما گفتم، برای تحول زندگی مالی خود تنها باید دو قدم را بردارید. و اکنون به شما تبریک می گویم، چرا که قدم اول برای تحول زندگی خود را برداشتید. شما اکنون می دانید که چطور از تیم خود را در جهت حمایت از اهدافتان تقویت کنید، که این باعث می شود ذهن شما آماده موفقیت و ثروت آفرینی باشد. ولی همانطور که گفتم برای چندین برابر کردن درآمد خود، داشتن ذهنیت مناسب به تنهایی کافی نیست. شما به یک سیستم ثابت شده احتیاج دارید.

 

شما امروز این فرصت را دارید تا به صورت 100 % رایگان به سیستم ثابت شده من دسترسی پیدا کنید. من تعداد اندکی دانش پذیر جنگجو و بمب می خواهم؛ دانش پذیرانی که بتوانیم در کنار هم مرحله به مرحله حرکت کرده و دنیا را تکان دهیم. من فقط چند دانش پذیر آماده و با انگیزه بیشتر نمی خواهم ، به همین دلیل دسترسی 100 % رایگان به سیستم ثابت شده درآمد زایی من ظرفیت بسیار محدودی دارد. پس اگر برای موفقیت و تغییر زندگی خودتان جدی هستید، تا فرصت از دست نرفته روی دکمه پایین صفحه کلیک کنید و به صورت 100 % رایگان به سیستم ثابت شده من دسترسی پیدا کنید

درباره نویسنده، امیر رضا دهقان

امیر رضا دهقان، موسس بهسان و مدیر عامل کاراستارتر است. امیر رضا دهقان به سرعت در حوزه های دیجیتال اپیدمیک، لانچ محصولات، بازاریابی بر پایه وقایع و بازاریابی ایمیلی شناخته شده است.فرمول ثابت شده اش او را قادر کرده است تا 22 برند برتر را لانچ کند و به خوبی بیش از 100 میلیارد فروش آنلاین برای خودش و مشتریانش بسازد. Asian Awards او را به عنوان یکی از 3 کارآفرین برتر زیر 30سال کاندید کرد. او در سال 2014 مدیر عامل کمپانی Big Business انگلستان شد. 2 بار در لیست سریع ترین رشد کمپانی های اروپایی قرار گرفته است. او در مرکز جهانی برندهای نوآور (IB) موفق شد جایزه برترین برندهای نوآور را به کمپانی های معتبر اروپایی اهدا کند و مدیر عامل کلینول او را کارآفرین سال نامید.

پرسش و پاسخ
ارسال پرسش
رایگان