شریک مسئولیت پذیر= کلید طلایی رهایی از مشکلات مالی

کامنت : 0
نویسنده:

امیر رضا دهقان

شریک مسئولیت پذیر= کلید طلایی رهایی از مشکلات مالی

اگر می خواهید موفق تر باشید، یکی از مهم ترین و حیاتی ترین روابطی که به آن نیاز دارید، ارتباط با یک شریک مسئولیت پذیر است. یک شریک مسئولیت پذیر می تواند شما را از لحاظ ذهنی به کمال برساند. و همانطور که می دانید شما برای تغییر زندگی مالی خود تنها به دو چیز نیاز دارید و غیر از این دو چیز به هیچ چیز احتیاج ندارید: 1- ذهن 2- سیستم

در این بلاگ بهت باد می دم چگونه با ایجاد روابط با شرکای مسئولیت پذیر، از نظر ذهنی به موفقیت برسی. البته راجع به سیستم هم نگران نباش، اگه خوب بری جلو آخر بلاگ بهت می دمش.

 

چرا شریک مسئولیت پذیر زندگی ات رو متحول می کنه؟

این شرکا ما را هم مثل خودشان مسئولیت پذیر می کنند و باعث می شوند ما مجبور به تعهد شویم. آن ها یک ترکیب قوی از یک مشوق و یک مربی هستند؛ که می تواند رسیدن به اهدافتان را تسهیل کند و در این مسیر به شما کمک کند.

بلاگ مرتبط : " 3 نکته برای جدا کردن خودتان از افراد مسموم"

 

چگونه این شریک،  زندگی تو رو متحول می کنه؟
وقتی وارد رابطه با یک شریک مسئولیت پذیر می شوید، توافق می کنید که یکدیگر را سر پا نگه دارید. صحبت کردن در مورد اساس کار برای نگهداری این رابطه و پیشرفت پایدار در جهت رسیدن به اهداف، ضروری می باشد.

شما باید با شریک خود هر روز 5 دقیقه صحبت کنید. طی این مکالمه ی کوتاه، اهدافتان را در روز شرح دهید، و همچنین او را در جریان کارهای خود بگذارید تا خواه ناخواه نسبت به انجام کارها تعهد پیدا کنید. شریک شما هم از این موارد یادداشت برداری می کند تا پایان هرروز یا روز بعد نتایج آن ها را از شما بپرسد.

هر هفته یک بار یا یک هفته در میان، تماس های طولانی تری را در برنامه ی خود بگنجانید تا بتوانید سطح بیشتری از حمایت را فراهم کنید. از این زمان استفاده کنید تا از شریک خود در چالش های رو به رو کمک بگیرید، راه های عاقلانه ای که ارائه می دهد تا به هدف خاصی برسید، و منابعی که به شما می دهد تا پیشرفت کنید..

 

چهار مورد از مهم ترین مشخصات یک شریک مسئولیت پذیر خوب

هنگام ارزیابی یک شریک مسئولیت پذیر به دنبال کسی باشید که:

1. به رشد شما متعهد باشد. این شریک باید خود به پیشرفت و رشد شریکش علاقه مند باشد. بدون چنین تعهد اساسی نسبت به شما، آن ها برای پشتیبانی از شما بی تفاوت و بی میل هستند.

2. توافقات را حفظ کند.  ورود به این رابطه وقت و انرژی زیادی می طلبد. اگر توافق می کنید که هرروز صبح با هم صحبت می کنید، ماندن پای این قرار بسیار مهم و حیاتی است.

3.می تواند شما را مسئولیت پذیر نگه دارد. یک راه توجیه نرسیدن به اهداف، آوردن بهانه است. مثلا عدم ادامه ی توافق. شریک شما باید بتواند به توجیهات شما با مهربانی و علاقه گوش کند. او با قدرت، این چشم انداز موفقیت را در ذهن شما نگه می دارد و شما را در صورت لزوم، برای انجام کارهایی که شما را به هدف نزدیک می کند، به چالش می کشد.

 

4.به نتایج علاقه مند باشد. همواره، ممکن است شما جایی شکست بخورید و به تعهدات روزانه پایبند نباشید. شریک شما باید نتایج شما را در نظر بگیرد و شما را برای رسیدن به اهداف و تعهد دوباره یاری و پشتیبانی کند تا ب نتیجه دلخواه برسید.

 

سوالاتی که یک شریک خوب می پرسد

وقتی کسی را پیدا کردید که مشخصات فوق را داشت، یک گفت و گوی صادقانه درباره ی این نوع رابطه با او داشته باشید. بهترین فرد را انتخاب کنید و علل نرسیدن به هدفتان در گذشته را برای او شرح دهید و از او بخواهید شما را پشتیبانی کند. در اینجا چند سوال وجود دارد که در آغاز این رابطه باید پرسید:

  • چه چیزی به شما انگیزه می دهد؟
  • در گذشته پس از معین کردن هدف، چه چیزهایی باعث می شد که تمرکز داشته باشی و چه موانعی باعث شد که به هدفتان نرسید؟
  • من به چه چیزهایی را باید دربارهی چالش های کنونی برای این رابطه بدانم؟
  • چه چیزهایی را درباره ی شما بدانم تا بهترین پشتیبانی را انجام دهم؟

 

کار کردن با یک شریک مسئولیت پذیر، شبیه به بالا رفتن از یک کوه همراه یک راهنماست. او به شما کمک می کند هدف خود را حتی وفتی در دره های تاریک هستید در ذهن خود نگه دارید. هنگام خستگی او به شما روحیه می دهد. و او هنگام رسیدن به موفقت شما را تشویق می کند تا به قله ی جدیدی برسید. ممکن است شما بتوانید به تنهایی از کوه بالا بروید اما اگر کنار فرد دیگر بالا بروید، رسیدن به قله بسیار آسان تر است.

 

آیا قدم نهایی برای متحول کردن زندگی ات رو بر می داری؟

خوب، تو اکنون فهمیدی که چطور می تونی با انتخاب شریکان درست، به یک ذهنیت بسیار موفق دست پیدا کنی. اما احتمالاً خودت هم می دونی که این به تنهایی برای متحول کردن زندگی مالیِ تو کافی نیست. ذهن به تنهایی نمی تونه تو رو به پول برسونه، تو به یک سیستم درآمد زایی تضمین شده نیاز داری. تو باید قدم نهایی را هم برداری. باید مسیر درست را بشناسی و وارد عمل شوی؛  باید با یک سیستم ثابت شده جلو بروی و زندگی خودت را متحول کنی.

 

من می خواهم امروز یک پیشنهاد ویژه به تو بدهم. فقط به این خاطر که بلاگ مرا تا انتها خواندی و موفق شدی مرحله اول را با موفقیت پشت سر بگذاری، می خواهم به تو دسترسی 100 % رایگان و مادام العمر را به سیستم ثابت شده خودم بدهم. البته ظرفیت این سیستم به شدت محدوده و شاید چند ساعت، چند دقیقه یا چند ثانیه دیگه این پیشنهاد از بین بره. پس اگر برای موفقیت خودت جدی هستی، تا فرصت از دست نرفته همین حالا روی دکمه زیر کلیک کن و به صورت 100 % رایگان به این سیستم اثبات شده دسترسی پیدا کن.  

درباره نویسنده، امیر رضا دهقان

امیر رضا دهقان، موسس بهسان و مدیر عامل کاراستارتر است. امیر رضا دهقان به سرعت در حوزه های دیجیتال اپیدمیک، لانچ محصولات، بازاریابی بر پایه وقایع و بازاریابی ایمیلی شناخته شده است.فرمول ثابت شده اش او را قادر کرده است تا 22 برند برتر را لانچ کند و به خوبی بیش از 100 میلیارد فروش آنلاین برای خودش و مشتریانش بسازد. Asian Awards او را به عنوان یکی از 3 کارآفرین برتر زیر 30سال کاندید کرد. او در سال 2014 مدیر عامل کمپانی Big Business انگلستان شد. 2 بار در لیست سریع ترین رشد کمپانی های اروپایی قرار گرفته است. او در مرکز جهانی برندهای نوآور (IB) موفق شد جایزه برترین برندهای نوآور را به کمپانی های معتبر اروپایی اهدا کند و مدیر عامل کلینول او را کارآفرین سال نامید.

پرسش و پاسخ
ارسال پرسش
رایگان

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com