چطور-با-نه گفتن زندگی خود را زیر و رو کنید

کامنت : 0
نویسنده:

امیررضادهقان

چطور-با-نه گفتن زندگی خود را زیر و رو کنید

هزاران بار گفته ام و صد هزار بار دیگر هم تکرار می کنم، اگر ذهنت ثروتمند نباشه، هزار سال دیگه هم ثروتمند نمی شی. در این بلاگ می خوام بهت رازی رو یاد بدم که خیلی سریع یک ذهن شکست خورده رو به یک ذهن موفق و ثروتمند تبدیل می کنه. اگه در شروع مسیر هستی، این بلاگ قدم اولته.

دنیای ما مکانی به شدت رقابتی و بیش از حد تحریک کننده است و لذا ما هر روز، بیشتر و بیشتر به تمرکز بر روی تکمیل کارهای روزانه و پیروی از اهداف بلند مدت خود نیاز داریم. من همواره تاکید کرده ام که شما برای ساختن سبک زندگی ایده آل خود و رسیدن به بزرگترین اهدافی که در سر دارید، تنها به دو چیز نیاز دارید. اول یک ذهن ثروتمند و دوم یک سیستم ثابت شده. یکی از مهم ترین چیزهایی که ذهن شما را ثروتمند می کند توانایی تمرکز است. و من امروز در این بلاگ یک نکته طلایی برای تمرکز بیشتر به شما آموزش می دهم که شما را به یک ذهن ثروتمند می رساند. و در مورد سیستم هم نگران نباشید، اگر تلاش کنید در همین بلاگ ذهن ثروتمند خود را بسازید، به شما یک سیستم درآمد زایی 100% تضمین شده می دهم.

 

تکنیک طلایی " نه" گفتن برای رسیدن به یک ذهن ثروت ساز

 با انفجار فن آوری های ارتباطاتی، ما با افراد بیشتری در ارتباط خواهیم بود. افراد کاملا غریبه می توانند به راحتی با شما از طریق تلفن ثابت، تلفن همراه، پیجر، فکس، پست الکترونیکی ، ایمیل و سایر رسانه های ارتباطی در تماس باشند. آنها می توانند ایمیل و پیام فوری شما را در خانه، در محل کار و تلفن هوشمند خود دریافت نمایند. و با انفجار شبکه های اجتماعی، پیامها اکنون به فیس بوک و حساب های مرتبط با آن نیز راه یافته اند.

به نظر می رسد هر کسی می خواهد بخشی از شما را در اختیار داشته باشد!

فرزندان شما می خواهند به گردش بروند یا ماشین تان را قرض بگیرند، همکاران شما می خواهند وارد پروژه هایی شوید که جزو مسئولیت شما نیستند، رئیس شما می خواهد که کارهای اضافه ای را تقبل کنید، خواهر شما می خواهد که بچه های خود را برای تعطیلات آخر هفته به نزد وی ببرید، مدرسه کودکتان از شما می خواهد برای روز معلم درآنجا حضور داشته باشید و چهار مدل شیرینی بپزید، مادر شما می خواهد به خانه او بروید و تلوزیونش را تعمیر کنید، بهترین دوست شما می خواهد در مورد طلاق و آشنایی بعدی اش با شما صحبت کند، یک موسسه خیریه محلی می خواهد شما را به تشکیل یک کمیته نوع دوستانه هدایت کند، و همسایه شما می خواهد موتور سیکلت تان را قرض بگیرد! ما از این بار اضافی که هر روز بر ما تحمیل می شود رنج می بریم و از انتظاراتی که دیگران از ما دارند عذاب می کشیم. این امور سبب می شوند تا اولویت های اصلی خود را نادیده بگیریم.

بلاگ مرتبط: اصلاح شیوه صحبت کردن = رسیدن به بزرگترین اهدافت

http://www.karstarter.ir/fa/blog/view/id:89

 

 

چقدر زمان صرف پروژه و فعالیت هایی می کنید که واقعا نمی خواهید آنها را انجام دهید، چرا این کارها را انجام می دهید؟ تنها به این خاطر که نمی خواهید نه بگویید ؟

موفقیت شما به مهارتتان در " نه گفتن بدون احساس گناه " بستگی دارد. اگر شما همیشه به کارهای دیگران پاسخ مثبت دهید نمی توانید اهداف خود را پیش ببرید. شما تنها زمانی می توانید سبک زندگی مورد نظر خود را ایجاد کنید که بر روی چیزهایی که این شیوه زندگی را محقق می کنند متمرکز شوید. شما باید کار و زندگی خود را به طوری طراحی کنید که زمان، تلاش، انرژی و منابع خود را صرفا بر روی پروژه ها، فرصت ها و افرادی که به تحقق زندگی رویایی تان کمک می کنند متمرکز نمایید. لذا باید مرزهای محکمی را بین آنچه می خواهید انجام می دهید و آنچه نمی خواهید ایجاد نمایید.

متاسفانه اکثر ما گرفتار هستیم، اما نظم خاصی نداریم. ما فعال هستیم، اما متمرکز نیستیم. ما در حال حرکت هستیم، اما همیشه در مسیر درست قرار نمی گیریم. شما با تهیه لیستی از آنچه باید انجام دهید و آنچه نباید، نظم بیشتری را در کارهایتان به وجود آورده و بیشتر بر زندگی خود تمرکز می کنید.

یک لیست از نبایدهای خود را سریعا ایجاد کنید! چیزهایی را در فهرست "خط مشی" خود لیست کنید. و با توجه به خط مشی هایتان به افراد پاسخ دهید. پس از مدتی دیگران خط مشی های شما را به عنوان یک مرز درک می کنند. آنها بیشتر به شما احترام می گذارند چرا که آنچه را که می خواستید مشخص کرده اید .

به عنوان مثال، برخی از سیاست های ᾿انجام نمی دهم" من در زندگی شخصی عبارتند از:
• من هرگز به هر دلیلی ماشین خود را به کسی قرض نمی دهم.
• من پول قرض نمی دهم چون من بانک نیستم.
• ما رویدادهای اجتماعی را در شب جمعه برنامه ریزی نمی کنیم. این شب، شب خانواده ما است.
• من در مورد کسب و کار در پشت تلفن صحبت نمی کنم. برای من چیزی بنویس و ارسال کن.

برخی از سیاست های  ᾿انجام نمی دهم" من در سطح کسب و کار عبارتند از:
• من خط مشی هایی دارم که بر مبنای آن کتابهایم را به دیگران قرض نمی دهم. آنها به ندرت بازگردانده می شوند .
• من بیش از پنج گفتگو را در یک ماه برنامه ریزی نمی کنم.
• من در نوشتن کتاب هایم با نویسندگان مبتدی همکاری نمی کنم. چرا که روند یادگیری آنها بسیار گران تمام خواهد شد.
• من مشاوره یا مربیگری شخصی انجام نمی دهم چرا که کار با یک گروه، تاثیر بیشتری دارد.

  • من دوره های حضوری برگزار نمی کنم چون در وقت خودم و دانش پذیران صرفه جویی زیادی می شود.

    بیان سیاست ها وخط مشی هایتان به همین ترتیبی که می بینید بسیار آسان است و حتی نیاز نیست که صراحتاً از کلمه نه استفاده کنید!
    مردم به سیاست ها احترام می گذارند و این احتمال بسیار بعید است که کسی سیاست شما را نپذیرد، آنها متوجه خواهند شد که مرز شما برای همه موارد تعیین شده است.

در مورد " نه  گفتن " شجاع باشید، و بر روی اهداف بالاتر خود تمرکز کنید و به مردم بفهمانید که به اهداف خود متعهد هستید. خواهید دید که مردم   به خط مشی های شما احترام خواهند گذاشت.

به یاد داشته باشید، همانطور که شما تحت کنترل احساسات و نگرش های خود هستید، دیگران نیز تحت کنترل عواطف و احساساتشان قرار دارند، بنابراین اگر آنها از شنیدن نه از زبان شما ناراحت می شوند ... خوب،  این انتخاب خودشان است.

 

باشه، همه اینا درست، حالا بگو چطوری زندگی ام رو متحول کنم؟چطوری پول بیشتری در بیارم؟

خوب بهت تبریک می گم. اگر چیزهایی که تا این جا در این بلاگ آموزش دیدی را به خوبی اجرا کنی، بدون شک از 90 درصد آدمایی که دور و برت می بینی پیشی می گیری! باورش سخته ؟ خوب امتحان کن! اگه هدفت فقط این بود که ذهنتو بسازی، خوب همین حالا می تونی با این بلاگ خداحافظی کنی. ولی اگه هدفت از دنبال کردن من اینه که زندگی مالی خودتو متحول کنی، چند خط پایین رو با هیجان و اشتیاق 1000 برابر بخون.

برای متحول کردن زندگی مال ات و رسیدن به درآمدی که قطعاً لیاقتش رو داری، داشتنه ذهن با انگیزه کافی نیست. شاید به این جلسات انگیزشی رفته باشی. اونا در طول سمینار تورو به اوج می رسونن. ولی چند روز بعدش همه چی تموم می شه و تو می مونی و نارضایتی های سابق. من به هیچ عنوان مخالف جلسات انگیزشی نیستم، فقط می گم تو برای تغییر اوضاع و احوال مالی ات به چیزی بیش از انگیزه نیاز داری. تو به یک سیستم درآمد زایی تضمین شده نیاز داری که قدم به قدم تو رو به درآمد ایده آلت برسونه. می خوام بهت یه هدیه بدم. امروز می تونی به صورت 100% رایگان به سیستم من دسترسی پیدا کنی! ولی قول نمی دم که فردا هم بتونی! پس همین حالا روی دکمه زیر کلیک کنی و به سیستم تضمین شده من وارد شو 

درباره نویسنده، امیر رضا دهقان

امیر رضا دهقان، موسس بهسان و مدیر عامل کاراستارتر است. امیر رضا دهقان به سرعت در حوزه های دیجیتال اپیدمیک، لانچ محصولات، بازاریابی بر پایه وقایع و بازاریابی ایمیلی شناخته شده است.فرمول ثابت شده اش او را قادر کرده است تا 22 برند برتر را لانچ کند و به خوبی بیش از 100 میلیارد فروش آنلاین برای خودش و مشتریانش بسازد. Asian Awards او را به عنوان یکی از 3 کارآفرین برتر زیر 30سال کاندید کرد. او در سال 2014 مدیر عامل کمپانی Big Business انگلستان شد. 2 بار در لیست سریع ترین رشد کمپانی های اروپایی قرار گرفته است. او در مرکز جهانی برندهای نوآور (IB) موفق شد جایزه برترین برندهای نوآور را به کمپانی های معتبر اروپایی اهدا کند و مدیر عامل کلینول او را کارآفرین سال نامید.

پرسش و پاسخ
ارسال پرسش
رایگان

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com