آیا شما می دانید که واقعاً از زندگی‌تان چه می خواهید؟ امروز تصمیم بگیرید!

کامنت : 1
نویسنده:

امیر رضا دهقان

آیا شما می دانید که واقعاً از زندگی‌تان چه می خواهید؟ امروز تصمیم بگیرید!

آیا احساس می کنید که زندگی تان روزمره و یکنواخت شده؟

آیا حس می کنید احساس هدفمندی درون شما مرده؟
آیا احساس می کنید که شما خواسته های خودتان را فراموش کرده اید و مشغول برآورده کردن آرزوهای دیگران هستید؟
اگر به هریک از این سوالات پاسخ مثبت دادید، باید بدانید که شما فراموش کرده اید از زندگی خود چه می خواهید.
پس اکنون زمان این است که دوباره خود حقیق تان را بشناسید و زندگی تان را متحول کنید.

اگر پاسخ شما به سوال اول مثبت است و از زندگی خود 100% راضی هستید، بهتر است همین حالا این بلاگ را ترک کنید! من این بلاگ را مخصوص افرادی نوشته ام که از زندگی خود بیشتر می خواهند. این بلاگ فقط زندگی افرادی را تغییر می دهد که شدیداً خواهان تغییر در زندگی خود هستند. پس اگر از زندگی خود بیشتر می خواهید، تبریک مرا پذیرا باشید چرا که اگر این بلاگ را تا انتها بخوانید، و هر آنچه می گویم را عیناً عملی کنید، قطعاً همین امروز زندگی شما متحول می شود.

 

اما من در این بلاگ چه بلایی بر سر شما می آورم؟

دوست من، اگر اکنون این جا هستی، نشان می دهد که  می خواهی در کنار ما زندگی خودت را متحول کنی. برای این که همین امروز زندگی خودت را تغییر بدهی، تنها به دو چیز نیاز داری. اول این که یکبار برای همیشه تصمیم بگیری که از زندگی چه می خواهی. تا این تصمیم را نگرفته ای، مطمئن باش هیچ تغییری در زندگی ات ایجاد نمی شود. مگر می شود به سمتی حرکت کرد وقتی نمی دانی مقصد کجاست؟ مگر می شود اتنهای این حرکت چیزی به جز گمراهی بیشتر باشد؟ پس این اولین کاری است که همین حالا و در همین بلاگ با هم انجام می دهیم. اگر به دنبال تغییر زندگی مالی خود هستید و تمایل دارید درآمد خود را چندین برابر کنید ، به مورد دومی هم نیاز دارید. این مورد این است که به یک سیستم کسب درآمد اثبات شده دسترسی پیدا کنید که این مورد را هم در انتهای این بلاگ به شما می دهم. آن هم 100 % رایگان

آیا شما می دانید که واقعاً از زندگی‌تان چه می خواهید؟ وقت تصمیم است.

هنگامی که سارا فقط یک کودک کوچک بود، بسیار کنجکاو بود و اراده ای قوی داشت. سارا با داشتن دنیای بزرگی برای کشف کردن، به دنبال همه چیز می رفت_ از بیرون کشیدن یک پارچه کتانی از درون گنجه تا احساس کند که الیاف آن چگونه از پوستش محافظت می کند گرفته تا به باغ رفتن و بیرون کشیدن گلها از خاک برای یافتن عمق ریشه های آن در خاک. قطعاً سارا فقط از بخش کوچکی از انرژی‌ای که درونش بود برای یافتن آن چیزی که در سرش بود استفاده می کرد.

والدین سارا بجای اینکه از او بپرسند چرا این کارها را انجام داده، احساس کردند نظم و انظباط، وی را در مسیر درست قرار خواهد داد. بنابراین، بجای اینکه او را درک کنند با خشونت و سختگیری او را تنبیه می کردند و مدام به وی می گفتند :

دست نزن!

از آنجا بیرون بیا!

این کار را نکن!

سارا، تو باید از خودت شرمنده باشی!

خجالت بکش!

بس کن.

سارا برای جلوگیری از محکوم شدن، سریعا شروع به یادگرفتن کارهایی کرد که والدینش از او خواستند ؛ به جای اینکه کارهایی را یاد بگیرد که خودش می خواهد انجام دهد. زمانی که بزرگتر شد، _ از خودش گذشت تا آرزوهای دیگران را برآورده کند_ و متاسفانه این سبک زندگی برای او تبدیل به یک عادت شد و سبب شد وی به سادگی لذت خواسته هایی که در ذهن داشت و راه بدست آوردنشان را فراموش کند.

 

آیا این داستان برای شما آشناست؟

آیا می توانید با شیوه ای که سارا در زندگیش آغاز کرد تا چشم انداز والدینش یا خواسته های آنها را محقق سازد، ارتباط برقرار کنید_ یا ترجیح می دهید چشم انداز آنها را نادیده بگیرید و در عوض بگذارید چیزهایی که سارا از زندگی می خواست و اینکه او واقعاً چه کاری را می خواست انجام دهد اتفاق بیفتد؟ او در اوایل کودکی، واقعاً به دنبال همان چیز هایی بود که از زندگی می خواست.

در کودکی همه ی ما این سوال مهم وجود دارد که: آیا می دانید از زندگی‌تان چه می خواهید؟

 

تصمیم بگیرید که چه می خواهید

مطمئناً نتیجه اینست که برای بدست آوردن موفقیت، شما نه تنها باید بدانید که اکنون کجا هستید، بلکه باید این را هم بدانید که در کجا می خواهید آنرا به پایان برسانید. شما باید قادر به تصور کردن آن جایگاه باشید_ جایگاه موفقیتتان، جایگاهی که شما می خواهید در آن زندگی کنید_ حسش کنید، بشنویدش، تنفسش کنید، بچشیدش. شما باید به وضوح مقصدتان را بدانید، تا بتوانید با اطمینان بدانید که کِی به آن می رسید. بطور دقیق مشخص کردن آنچه که در زندگی می خواهید کار آسانی نیست.

در اینجا نمونه هایی از روشهایی وجود دارند که به تصمیم گیری بهتر شما درباره آنچه که از زندگی می خواهید، کمک می کنند.

این طرز فکر که  «من نگران نیستم، من نمی دانم و برایم مهم نیست» را متوقف کنید.

مهم نیست که تصمیم کوچکی برای شروع گرفته اید، تصمیم گیری در مورد اینکه حق انتخاب با شماست که چه می خواهید، مهم است. برای شما فقط این مهم است که کسی با صدای بلند صحبت می کند، به صدای درون تان گوش دهید.

 

تمرین 30 تایی را انجام دهید

می خواهم یک تمرینِ جالب برای تجسم آنچه که از زندگی می خواهید را به شما یاد می دهم. روی یک تکه کاغذ، یک لیست از 30 کاری که شما می خواهید انجام دهید را یادداشت کنید، 30 چیزی که شما می خواهید داشته باشید، و 30 چیزی که شما می خواهید قبل از مرگ داشته باشید. گاهی اوقات تحت فشار هستید تا چیزی را که می خواهید حذف کنید، دریچه ای باز می شود و شما درمی یابید که کارهای زیادی هستند که می خواهید انجام دهید و در زندگی موفق باشید.

 

یک فهرستِ «من می خواهم» بنویسید

برای مدت 10 تا 15 دقیقه از دوستی بخواهید که به سوال ساده «شما چه می خواهید» پاسخ دهد. در مدت زمانی که به اینکار اختصاص دادید، بارها و بارها از دوستتان این سوال را بپرسید. اگر شما مثل بیشتر مردم هستید، لیست شما از خیلی چیزهایی که قلباً می خواهید فاصله می گیرد. به جلو حرکت کن، شروع به پرسیدن کن: چه می خواهی؟ چه می خواهی؟ من می خواهم! من می خواهم! اینقدر به پرسیدن ادامه بدهید تا کمک خودِ واقعی شما شروع به صحبت کردن کند.

نگران نباش، پول خواهد آمد

آیا نگرانی‌ ای درباره شروع یک زندگی وجود داره که شما را از گرفتن تصمیم در مورد اینکه از زندگی چه می خواهید، باز می دارد؟ آیا می ترسید که اگر علاقه خودتان را دنبال کنید، نمی توانید زنده بمانید؟ لیستی از 20 چیزی را که دوست دارید انجام دهید، بنویسید. سپس، تلاش کنید و راه هایی را که می توانید در زندگی برای انجام آنها پیدا کنید، تصور کنید. برای مثال، اگر شما کتابها را دوست دارید، می توانید یک نویسنده، کتابدار، یک کارمند در فروشگاه کتاب، یک معلم، یک ناشر، و ... باشید. نگران نباشید_ شما می توانید این کار را انجام دهید. فقط باید ایمان و اعتماد داشته باشید و عمل کنید.

 

آروزهای بزرگ داشته باشید

اگر خطر کنید و به رویای خود خیره شوید، قطعاً به سمت درخشیدن حرکت خواهید کرد. این فرصت شماست که برای زندگی خودتان مسیری را داشته باشید_ شما ستاره هستید نه فقط یه بازیکن کم اهمیت. شجاعت داشته باشید و برای زندگی خودتان نقشی بنویسید، و این را تصور کنید که نام شما در همه جا می درخشد و همه می توانند آنرا ببینند. آرزوهای بزرگ داشته باشید، زیرا چیزهای شگفت انگیز می توانند همیشه و برای همه اتفاق بیفتند، حتی برای شما.

 

چشم انداز خود را به اشتراک بگذارید

این اشتراک به نفع شما خواهد بود. زمانیکه چشم اندازتان برای موفقیت را با افرادی که مورد اعتمادتان هستند، نظیر خانواده و دوستان نزدیکتان به مشورت می گذارید، می توانید از حمایت و پشتیبانی آنها برخوردار شوید. علاوه براین، هر زمان که اهدافتان را بیان می کنید، به خودتان و کائنات و هستی اطمینان می دهید که می دانید از زندگی چه می خواهید، به کجا می خواهید بروید و اینکه زمانیکه به آن موفقیت ها می رسید، شما شایسته آن هستید.

 

دست دست نکن. تصمیم بگیر که چه می خواهی و همین امروز شروع به ایجاد تغییر در زندگی‌ات بکن!

خوب، اگر تا این جا بلاگ را دقیقاً خوانده باشید و هر آنچه می گویم را عملی کنید، قطعاً به زودی، خواسته های حقیقی تان از زندگی مثل روز برایتان روشن خواهد شد. و این آغاز یک تحول واقعی برای شما خواهد بود. خوب اگر هدف شما از خواندن این بلاگ تنها این بود که بفهمید از زندگی چه می خواهید، قطعاً اکنون به این هدف دست پیدا کرده اید، پس می توانید بلاگ را همین حالا ترک کنید.

ولی اگر خواهان ایجاد تغیییرات اساسی در زندگی خود هستید و علاقه مندید زندگی مالی خود را متحول کنید، باید قدم دوم را بردارید. و قدم دوم برای رسیدن به سبک زندگی ایده آلتان این است که به سیستم اثبات شده دسترسی پیدا کنید. و امروز این فرصت را دارید که به صورت 100% رایگان به سیستم اثبات شده من دسترسی پیدا کنید. البته این پیشنهاد ویژه فقط برای مدتی بسیار کوتاه برقرار است؛ پس تا دیر نشده روی دکمه زیرکلیک کنید و به سیستم تضمین شده کسب درآمد من 100 % رایگان دسترسی پیدا کنید. 

نظرات
1396/10/29 | id:105942
مرضیه نیرومند :

بعد از ثبت نام آکادمی اپیدمی شما آیا رسید معتبری بابت ثبت نام موفق به من میدهید؟ واینکه شما چطور با من در تماس هستید بعد از ثبت نام ؟

پاسخ دادن
ارسال نظر
رایگان
سایر مطالب
گردش پول

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com