قانون جذب، تک ستاره زندگیِ تو !

کامنت : 19
نویسنده:

امیر رضا دهقان

قانون جذب، تک ستاره زندگیِ تو !

چطور من و 250.000 نفر دیگه از صفر به رویاهامون رسیدیم؟
من تا به حال موفق شده ام 250.000 دانش پذیر ، کارآفرین موفق و فوق العاده تربیت کنم. دانش پذیرانی که نه سرمایه دار بودند، نه خیلی باهوش و زیرک و نه دارای سال ها تجربه.
حتی شخص بنده هم وقتی که شروع کردم 300.000 تومان بیشتر نداشتم؛ ولی از این پول توانستم 20 میلیارد تومان بسازم! حتی من هم شخص باهوشی نیستم و وقتی شروع کردم، مهارت و تجربیات زیادی نداشتم.
پس من و دانش پذیرانم چطور از صفر زندگی ایده آلمان را ساختیم؟ چطور به این درجه از موفقیت رسیدیم؟
اگ می خوای تو نیز همین امسال به تمام خواسته هات برسی، هیمن حالا وارد بلاگ شو.

سلام، خوشحالم که واردِ این بلاگ شدی. چرا که می خوام پس از خواندن این بلاگ، شاهدِ تغییراتی اساسی در زندگیِ خودت باشی. به عبارت بهتر پس از خواندن این بلاگ و اجرای دقیق هر آنچه در این بلاگ می گویم، می تونی زندگیت رو کاملاً متحول کنی. البته اگر برای موفقت خودت جدی هستی این بلاگ رو ادامه بده، چرا که من فقط به دنبال دانش پذیرانی هستم که جنگنده اند و به معنایِ واقعی کلمه می خوان زندگی شون رو متحول کنن. پس از تو سوال می کنم؛ آیا برای تغییر زندگی خودت مصمم هستی؟ اگر آره که این بلاگ رو تا انتها ادامه بده و هر چیزی که می گم رو اجرا کن، شک نکن همین امروز زندگی ات تغییر می کنه.

 

چطور من و 250.000 نفر دیگه از صفر به رویاهامون رسیدیم؟

من تا به حال موفق شده ام 250.000 دانش پذیر ، افرادِ موفق و کارآفرین فوق العاده تربیت کنم. دانش پذیرانی که نه سرمایه دار بودند، نه خیلی باهوش و زیرک و نه دارای سال ها تجربه. حتی شخص بنده هم وقتی که شروع کردم 300.000 تومان بیشتر نداشتم؛ ولی از این پول توانستم 20 میلیارد تومان بسازم! حتی من هم شخص باهوشی نیستم و وقتی شروع کردم، مهارت و تجربیات زیادی نداشتم.  پس من و دانش پذیرانم چطور از صفر زندگی ایده آلمان را ساختیم؟ چطور به این درجه از موفقیت رسیدیم؟

چطوری تو نیز موفقیت خودت رو بسازی ؟

تنها یک فرمول دو مرحله ای باعث و بانی تمامی اتفاقات بود و من این فرمول را هزار بار در تمام حرف هایی که می زنم تکرار کرده ام. شما برای رسیدن به بزرگترین موفقیت زندگی خود و تحول اوضاع مالی زندگی تان تنها به همین فرمول نیاز مند هستید: ذهن + سیستم .

در این بلاگ، دقیقاً به شما یاد می دهم که چطور یک ذهن ثروت ساز داشته باشید، ذهنی که به شما کمک می کند به تمام اهدافتان برسید. و نگران سیستم نباشید، آن را در انتهای بلاگ به شما می دهم. پس آیا آماده هستی؟ آیا می خواهی همین امروز دنیایِ خودت رو تغییر بدی؟ پس تا انتها برو و هر آنچه می گویم را عملی کن. چون بدونِ عمل جواب نمی گیری.

 

1- قانون جذب، تک ستاره ذهنِ تو

برای داشتن یک ذهن ثروت ساز، باید یاد بگیری قانون جذب رو در زندگی خودت به کار بگیری

قانون جذب میگه شما خواسته یا ناخواسته به هر چه که انرژی بدید، تمرکز و یا توجه کنید، اون رو در زندگیتون جذب خواهید کرد.

وقتی در حال فکرکردن و احساس کردن هستید، در واقع پیوسته در حال فرکانس دادن و پراکندن ارتعاش انرژی هستید. بقیه مردم می تونن این ارتعاشات رو دریافت کنن. به همین دلیل هست که مردم می گن: «فلانی انرژی خوبی داره» و یا «فلانی انرژی بدی داره». به طور تحت اللفظی شما همواره در حال منتشر ساختن ارتعاشات و فرکانس ها هستید!

چنانچه شما احساس هیجان، شور و شوق، اشتیاق، خوشحالی، نشاط، عشق، قدردانی، فراوانی، رفاه، آرامش و صلح داشته باشید، یعنی شما در حال انتشار ارتعاشات مثبت هستید.

به عبارت دیگه، اگه شما احساس خستگی، اضطراب، نگرانی، سردرگمی، بدحالی، تنهایی، آسیب، عصبانیت، بیچارگی، گناه، ناامیدی، سرخوردگی، دستپاچگی، استرس و افسردگی داشته باشید، پس دارید ارتعاشات منفی رو پخش می کنید.

قانون جذب میگه کائنات یا هستی به هر چیزی که شما پیشنهاد می کنید، پاسخ می دهند – کائنات به شما چیزی بیشتر از آنچه که پخش می کنید، می دهند. کائنات اهمیتی نمی ده که این فرکانس ها براتون خوب هست یا بد؛ اونا فقط به فرکانسِ شما پاسخ میدن.

اگه شما فیلم راز (The Secret) را دیده باشید، پس به طور مفصل با قانون جذب آشنا هستید.

مشکل اینجاست که بیشتر وقتا، شما از فرکانس و ارتعاشی که می دید خبر ندارید. شما به سادگی به چیزهایی در خارج از خودتون، مثل وقایع اخیر، اخبار، نحوه برخورد مردم باهاتون، بازار سهام، چه مقدار پول در میارید، بچه هاتون تو مدرسه چیکار می کنند و اینکه آیا تیم ورزشی مورد علاقه شما برنده می شه یا نه پاسخ می دید- و پس از این، حسی دارید که می تونه مثبت یا منفی باشه.

وقتی شما به طور ناخودآگاه به اتفاقات اطرافتون پاسخ یا واکنش نشون میدید، معمولاً در وضعیت کنونی خودتون باقی می مونید و اصطلاحاً همونجا گیر می کنید. به همین دلیل هست که به نظر میرسه زندگی بیشتر افراد هرگز تغییر نمی کنه. اونها با فرستادن ارتعاش و فرکانس خود به دنیای خارج از خود، بارها و بارها در یک چرخه تکراری از بازتولید یک واقعیت گیر می کنن.

کارش اینطوریه ... اول شما اون چیزی که الان دارین و در حال حاضر در زندگی خودتون دریافت می کنین رو مشاهده می کنین. شما اسمشو بذارید «واقعیت» خودتون. شما به اونچه که با احساسِ مثبت یا منفی می بینید، پاسخ می دید و سپس این فرکانس رو برای کائنات می فرستید. بعد، قانون جذب به این فرکانس شما پاسخ میده و برای شما بیشتر از اون چیزی که فرکانس داده بودید، به ارمغان میاره. این چرخه بارها و بارها ادامه پیدا میکنه تا زمانی که شما تصمیم بگیرید اون رو از طریق اِعمال خواسته هاتون، تغییر بدید. شما قربانی عدم آگاهی از قانون جذب هستید.

 

چطور هر آنچه می خواهی رو خلق کنی ؟

خلاص شدن و بیرون رفتن از این چرخه سخت و نادرست و خلق آنچه که می خواهید بجای دوباره تکرار شدنِ مکرر آنچه که قبلا انجام داده اید، کاملاً امکان پذیر است. این یک فرآیند ساده و سه مرحله ای است که می توانید بلافاصله شروع کنید.

 

مرحله 1: میل و خواسته حقیقی خود را شناسایی کنید و چیزهای منفی رو دور بریزید

تمرکز بر آنچه که می خواهید به جای آنچه که نمی خواهید بسیار مهم است. شما باید خواسته هاتون رو با لحن مثبت بیان کنید و عبارات نمی خوام، نه، نمیشه رو رها کنید. به خاطر بیارید، ذهن شما در تصاویر کار می کنه و اگه شما بگید من نمیخوام دیوانه باشم، پس دارید چنین تصویری رو بوجود میارید و به همین دلیل ارتعاشات و فرکانس دیوانه شدن رو خلق می کنید.

 

مرحله 2: سطح ارتعاش یا فرکانس خودتون رو بالا ببرید.

کار شما در مرحله دوم، ایجاد یک هماهنگی فرکانسی برای آنچه که می گویید می خواهید داشته باشید، است. چه احساسی خواهید داشت اگه از قبل اون چیزها رو داشته باشید، مثل یک شغل عالی، رابطه عالی، مقدار پولی که می خواهید داشته باشید!

کارِتون شناسایی چیزهایی است که حالتون رو خوب می کنه و انجام دادن کارهایی بیشتر از این هست، پس یاد بگیرید احساسات منفی خودتون رو تحمل نکنید.

تابلویِ آرزوها، یکی از مولفه های مهم در افزایش سطح ارتعاش و فرکانس به سوی چیزی که می خواهید محسوب میشه. به یاد بیارید، قانون جذب به عباراتی که استفاده می کنید یا تفکراتی که می اندیشید پاسخ نمیده! قانون جذب فقط به چگونگی حس کردن چیزی که میگید و اینکه چه حسی درباره چیزی که بهش فکر می کنید، پاسخ میده. و تابلویِ آرزوها دقیقاً همون چیزیه که باعث میشه حس کنی!

برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه استفاده از استراتژی تابلو آرزوها، بلاگِ " چگونه می توانید با یک تابوی آرزوها به زندگیِ رویایی خود برسید؟ " رو مطالعه کنید. تو این بلاگ، می تونید راهکارهای من برای ایجاد تصاویر ذهنیِ موثر رو ببینید.

 

مرحله 3: اون رو رها و آزاد کنید و بگذارید کارش رو بکنه.

در مرحله سوم، شما باید از هرگونه شک و تردید خودداری کنید. شما باید تحقق رویاهای خودتون رو به کائنات بسپرید، شما باید تلاشِ خود را بکنید ولی نباید تردید را به دلِ خود راه دهید. پس به دنیا اجازه بده کارشو بکنه. اگه شک کنید، پس نمی گذارید کارش رو بکنه. شما دارید اون رو به سمت دورشدن از خودتون هدایت می کنید و با فرستادنِ پیام های متناقض به سمت کائنات تمومش می کنید.

فقط زمانی تفکرات، گفتگوها و تصاویر متناقض از بین میره که نتایج دلخواه شما تجلی پیدا کنه. هر چه مقاومت خودتون رو سریعتر از بین ببرید، آروزهاتون سریعتر محقق میشه.

  

2. قدم نهایی برای بزرگترین موفقیت زندگی ات !

همانطور که گفتم، برای این که به بزرگترین موفقیت زندگیت برسی و اوضاع و احوال مالی ات رو متحول کنی، فقط به این فرمولِ دو مرحله نیاز داری و هیچ چیزِ دیگری نمی خواهی. به تو خسته نباشید می گم چون مورد اول رو پیدا کردی. تو مهم ترین موارد راجع به قانون جذب رو آموختی پس به اعتقاد من از لحاظ ذهنی برای تغییر بزرگ آماده ای. حالا می مونه بخش دوم، یعنی استفاده از یک سیستم ثابت شده.

اگر برای موفقیت خودت جدی هستی همین حالا روی دکمه زیر کلیک کن و به صورت 100 % رایگان به این سیستم دسترسی پیدا کن. البته اگر می خوای وارد شی باید همین حالا این کار رو انجام بدی چونکه دسترسی 100% رایگان فقط برای مدت محدودی است و من فقط تعداد اندکی دانش پذیر مصمم و جدی می خوام.

نظرات
1397/2/14 | id:113653
Fateme :

سلام و وقت بخیر خدمت شما
واقعا ممنون ازبلاگی ک دراختیارگذاشتین، سرشار ازانرژی و حس خوب.من واقعا روز بروز انگیزم بیشترمیشه و بیشترامیدوارمیشم.پیداکردن شما توزندگیم واقعا معجزه بود.درست زمانی ک بطور جدی ب تغییر زندگیم فکرمیکردم و گاهی ناامید میشدم باشما آشناشدم. ممنون ک بفکر زندگی و آینده بقیه افراد هم هستین. ب امی موفقیت روزافزونمون

پاسخ دادن
1397/2/14 | id:113647
Poorya.ghorbannia :

Maan bombaaam

پاسخ دادن
1397/2/13 | id:113643
حسین صفایی :

من دقیقا از کجا باید شروع کنم
یکم بیشتر منو راهنمایی کنید لطفا ممنون

پاسخ دادن
1396/9/22 | id:105322
فرزانه جنتي :

سلام و خسته نباشيد خدمت شما استاد مثل هميشه يك عالمه انرژي گرفتم از خوندن بلاگتون من دوره اپيدمي ثبت نام كردم ولي هنوز به كمك شما نياز دارم ممنون ميشم كه به سمت مسير درست منو راهنمايي كنيد

پاسخ دادن
1396/9/22 | id:105320
پیمان اسماعیلی :

سلام استاد .مثل همیشه بلاگ پر انرژی بود.سپااااس

پاسخ دادن
1396/9/22 | id:105315
fati :

واقعا ممنونم و خسته نباشید میگم بهتون
مطالب واقعا عالی و سنجیده بود امیدوارم که روز به روز توی کارم پیشرفت بکنم و مطمنم میتونم

پاسخ دادن
1396/9/22 | id:105301
• پارمیدا 7805 :

استاد من وارد سیستم شدم و خیلی ذوق دارم. حس می کنم قراره پول دار بشم، این سیستم حرف نداره. فقط خواهشاً یه کم ظرفیت دسترسی رایگان رو بیشترش کنید، دانش پذیرایِ جدی جا نمونن. آخه شاید بعضی ها مثلاً فردا ببینن این بلاگ رو. خیلی از شما ممنونم.

پاسخ دادن
1396/9/22 | id:105297
منصور کیافر :

دوستار استاد دهقان از گیلان.

پاسخ دادن
1396/9/22 | id:105296
• فاطمه دلیری :

ممنون استاد دهقان. عالی بود.

پاسخ دادن
1396/9/22 | id:105295
• شیرین :

استاد این لینک برایِ من واردِ سیستم نمی شه، چی کار کنم؟ می ترسم جا بمونم. توروخدا اگه کسی می دونه راهنمایی بده. لینک فریز میشه وقتی می زنم. خواهشاً یکی کمک کنه می ترسم از دست بدم.

پاسخ دادن
1396/9/22 | id:105298
• حسن بیجار :

من وارد شدم مشکلی نداشت لینک. سعی کنید تا لینک بسته نشده هر چه سریع تر از یک نفر دیگه بخواهید این کارو انجام بده براتون یا سریعا برین کافی نت.

پاسخ دادن
1396/9/22 | id:105293
Sees :

این موضوع واقعا جالبه.. من قصد دارم در موردش تو پروژه دانشگاهی ام بنویسم.

پاسخ دادن
1396/9/22 | id:105292
• امین درویش :

سلام به همگی، این اولین بازدید من در این صفحه وب است، و چنین نوشته هایی خیلی برام مفید هست، به پست گذاشتن چنین مطالبی ادامه بدید.

پاسخ دادن
1396/9/22 | id:105291
• لیونل مسی :

استاد من یک ساعت پیش واردِ سیستم شدم. الآن سه تا ایده که مناسبِ من هست رو پیدا کردم. من خیلی هیجان زده ام، فقط می خوام بدونم کدوم رو انتخاب کنم. این جا نخواستم ایده انتخابی رو بگم ولی تو دایرکت براتون فرستادم. واقعاً خوشحالم فرصت بهم رسید و وارد شدم. ممنون از شما استاد.

پاسخ دادن
1396/9/22 | id:105290
• سیروس اف 4 :

استاد، انگار ذهن منو میخونی! به نظر می رسه که اطلاعات زیادی در مورد این قضیه داری، تو واقعاً من و امثالِ منو درک می کنی.
ای کاش وبلاگتون تصاویرِ بیشتری داشت، این تنها انتقادیه که دارم ، اما غیر از این، این وبلاگ فوق العاده ای هست. حتما به این بلاگ بر می گردم

پاسخ دادن
1396/9/22 | id:105289
• محمد رضا شرفی :

با تشکر از شما برای اشتراک گذاری این موضوع با همه. من واقعاً اونچه که در موردش صحبت می کنید رو درک می کنم! و قانون جذب واقعاً کار می کنه؛ تو این قضیه هیچ شکی نیست. من لحظاتی پیش وارد سیستم شدم و احساس می کنم که به زودی زندگی ام قراره متحول بشه و مشکلات مالی به پایان برسه. با تشکر از استاد عزیز.

پاسخ دادن
1396/9/22 | id:105288
• عرفان برنامه نویس :

من اطلاعات ارزشمند شما رو که تو مقالات خودتون ارائه میدید خیلی دوست دارم. من وبلاگ شما رو بوکمارک میکنم و به طور منظم بهش سر میزنم. هر روز دو بار وارد صفحه بلاگ شما می شم چون جداً بهم انگیزه می ده. من واقعاً مطمئنم که این جا زندگی من متحول میشه! موفق باشید برای ادامه راه!

پاسخ دادن
1396/9/22 | id:105287
• ثانی 02 :

سلام وبلاگ فوق العادیه! آیا راه اندازی وبلاگی شبیه به این، کار زیادی می خواد؟ من تخصص بسیار کمی در برنامه نویسی دارم اما امیدوار بودم وبلاگم رو به زودی شروع کنم. به هر حال، هر گونه ایده یا تکنیکی برای صاحبان وبلاگ جدید دارید، لطفا به اشتراک بگذارید. من درک می کنم این موضوع خارج از این مقاله هست، با این حال فقط می خواستم بپرسم. با تشکر!

پاسخ دادن
1396/9/22 | id:105286
• داریوش پرنده :

مقاله عالی بود، ممنون. من دلم می خواد بیشتر مقالات و بلاگ های شما رو بخونم . واقعاً اطلاعات به روز و به در بخوریه. مرسی.

پاسخ دادن
ارسال نظر
سایر مطالب
گردش پول