8 گام برایِ تبدیل شدن به پادشاه !

کامنت : 1
نویسنده:

امیر رضا دهقان

8 گام برایِ تبدیل شدن به پادشاه !

چطور به پادشاه زندگی خود تبدیل شوید ؟
آیا به دنبال راهی برایِ ایجاد در تغییر زندگیِ خود هستید؟
آیا می خواهید زندگیِ خود را همین امروز متحول کنید؟
آیا می خواهید به درآمدی برسید که همیشه آرزویش را داشته اید؟
راه حل تمامی این ها در این بلاگ است! این بلاگ رو تحت هیچ شرایطی از دست نده.

چرا من می توانم زندگی شما را در این بلاگ تکان بدهم؟

من امیررضا دهقان هستم کارآفرین و موسس شرکت کاراستارتر. من به این معروفم که توانستم 300.000 تومان را 20 میلیارد تبدیل کنم ! و هم چنین این شهرت را یدک می کشم که می توانم بدون این که دغدغه کارآفرینان دیگر را داشته باشم و صبح تا شب پایِ کار باشم، صدها میلیون در آمد زایی کنم. من 90% روزهای سال را در سفر هستم ولی درآمد من متوقف نمی شود. اما چطور؟

این ها را برای فخر فروشی نگفتم، فقط گفتم که بدانید چنین چیزی ممکن است و شما هم قطعاً می توانید. من همه چیز را از صفر شروع کردم و برای شروع کارم هیچ سرمایه ای نداشتم ! پس چه چیزی مرا به یک کارآفرین و میلیاردر مطرح تبدیل کرد؟ نگران نباشید. قرار نیست به شما یک پیشنهاد نتورک مارکتینگ بدهم. بلکه من می خواهم همین جا و در همین بلاگ دقیقاً به شما آموزش بدهم که چطور موفقیت های مرا همین امروز در زندگی خود تکرار کنید.

 

نسخه ساده من برای این که همین امروز هر آنچه دارید را به 20 میلیارد پول تبدیل کنید :

بلی، من همین جا  در همین بلاگ این نسخه را به شما یاد می دهم. اما فراموش نکنید که این یک تضمین نیست که همه می توانند به این درآمد دست پیدا کنند. هزاران نفر از دانش پذیرانِ من این کار را انجام داده اند ولی رسیدن به این موفقیت 100 % به شخصِ شما و تصمیمی که می گیرید بستگی دارد. تصمیمِ این که چقدر خودتان را متعهد کنید که به هر آنچه می گویم دقیقاً و عیناً عمل کنید. من هر آنچه لازم دارید را همین جا در اختیار شما قرار می دهم ولی این بستگی به شما دارد که هر آنچه می گویم را عیناً عملی می نمایید یا خیر.

این نُسخه تنها شامل دو دارویِ اساسی است : یکی اصلاحِ رفتار و ذهن و دومی استفاده از یک سیستمِ ثابت شده.

 

 

چطور همین حالا در زندگی خود زلزله به پا کنید؟

اگر می خواهید همین امروز به پادشاهِ زندگی خود تبدیل شده و هر آنچه می خواهید را به واقعیت تبدیل کنید، کافیست همین دو دارو را مصرف کنید، همین و بس! هر دو و نه هیچ چیزی بیشتر از این دو. در مورد اصلاحِ رفتار ذهنی من " 8 گامِ رفتاری برایِ تبدیل شدن به پادشاه ! " را به شما آموزش می دهم. و در مورد سیستم نگران نباشید چرا که در انتهایِ بلاگ آن را به شما می دهم. حالا سوال این جاست که آیا برای بزرگترین تغییر عمرتان آماده هستید؟ پس این بلاگ را تا انتها بخوانید و هر آنچه می گویم را عیناً انجام دهید.  

 

 

 

8 گام برایِ تبدیل شدن به پادشاه !

هدف بدون تلاش مانند یک رویاست ! و تلاش بدون هدف مثل یک کابوس است.

برای برتربودن فکر و احساس کافی نیست! بلکه باید به بهترین شکل عمل کنیم.

بهبود و ارتقا زندگی آن چیزی نیست که با امید و طالع اتفاق بیفتد، بلکه با جنگندگی و بمب بودن ممکن می‏شود.

بلاگِ مرتبط :  " 5 کاری که همه افراد موفق می کنند ! "

موفقیت، شادی و تحقق رویاهایتان در گرو کیفیت عملکردتان و تفکر فراوان است. با این 8 مرحله شما شروع به اصلاح و بهبود رفتار و ذهن خودتان می کنید و نهایتاً می توانید به هر آنچه که از این دنیایِ لعنتی می خواهید، برسید.

 

 

1-    یک هدف برای خودتان تعیین کنید

"بدتر از نابینایی آن است که بینا باشی ولی بصیرت نداشته باشی " . ( جمله ای ماندگار از هلن کلر )

هدف می خواهد تناسب اندام، تجارت و یا یک رابطه باشد هر چه که هست داشتن آن کلیدی است. هدف شما مثل یک قطب نما عمل می کند و مانع از انحراف در رسیدن به هدف نهایی‏ تان می گردد. هدف شما را در راهی که می روید ثابت قدم می کند و هر دفعه که به  آن برسید  قسمتی از هویتتان می شود و شما را هر روز وادار به فعالیت و تکاپو می کند.

همانطور که برای خودتان هدف گذاری می کنید در کنار آن یک زمانی را برای فکرکردن و رسیدن به جواب سوالات زیر اختصاص بدهید :

  • نگرشم هر روز چگونه باشد؟
  • احساسم هر روز چگونه باشد؟
  • با چه کسی می خواهم روزم را بگذرانم؟
  • چه کارهایی انجام می دهم؟
  • احساس مردم بعد از مراوده با من چگونه خواهد بود؟

بلاگِ مرتبط : " 3 سوال ساده که هر مانعی را از سر راه راه شما بر می دارند."

 

2-   خوتو نشون بده، زندگیتو تکون بده !

تمام تلاشت را بکن تا خودت را نشان دهی . انگیزه و تحرک مانند ابرهایی است که هر روز از بالای سرما عبور می کنند و یک منبع و عنصر ثابت برای این که هر روز ما را به تحرک وادارد وجود ندارد. برای توسعه مهارتهایتان و ارتقا عملکردتان شما باید بدون توجه به اتفاقات هر روز، حضور فعال داشته باشید و با انگیزه حرکت کنید.

" هدف بدون تلاش مانند یک رویاست و تلاش بدون هدف مثل یک کابوس است." در حالی که تلاشها و سخت کوشی شما را به سمت جلو می برند اجازه بدهید که هدفتان مانند یک قطب نما هدایتگرتان در این مسیر باشد.

هر چند در آغازِ کار، داشتن ترس کاملاً قابل درک و طبیعی است. اما نیاز به گامها و ریسکهای بزرگ نیست. قدمهای کوچک و اندکی جرات کفایت می کند. اما مهم است که ترس را مدیریت کنید و رفته رفته آن را کم رنگ کنید.

بلاگِ مرتبط : " تمرکز کن و ترس رو بُکُش "

کارهای کوچکی مثل تلفن کردن، ارائه نظر، ارسال اولین ویدیو، پرسیدن سوالهای سخت، انجام اولین تمرین و درست کردن اولین صبحانه سالم، نوعی شروع قابل توجه هستند.

تمام موفقیت هایِ بزرگ با یک اقدامِ کوچک شروع می شود.

 

3-  تکروی نکن، پاس بده .

سعی کنید کارهایتان را تنها انجام ندهید . در این دنیا هیچ کس تنهایی موفق نمی شود. بازیکن ها مربی می خواهند. خوانندگان هم تهیه کنندگان و شاعرانی برای خود دارند. کارآفرینان هم مربی و سرمایه گذار دارند.

داشتن یک حامی، فردی که با شما احساس مسئولیت کند به شما اجازه می دهد تا به تصویر کلی از هدفتان برسید و آن را توسعه دهید.

هیچ کس از ترس، شک و تردید در امان نیست. داشتن چند نفر پشتیبان برای جلوگیری از لغزش و گیر افتادن در عادتها و سبک زندگی قبلی ضروری است.

همین امروز برای شروع مسیرتان به سه نفر که می توانند شما را حمایت کنند و شما می توانید روی آنها حساب باز کنید، فکر کنید.

اگر هدفِ شما کارآفرینی است این بلاگ را از دست ندهید : "10 دلیل بزرگ برای استخدام یک مشاور کسب و کار"

 

 

4-   بدبختی هات رو یه ماچِ سفت کن !

درد و ترس و مصیبت را در آغوش بگیر. ترس در زندگی طبیعی است و حتی در بعضی شرایط خوب است. ترس چیزی بیشتر از آن که بدنتان بخواهد از شما محافظت کند، نیست. همانطور که مشغول خودسازی و ارتقا خودتان هستید از ترستان قدردانی کنید و ازآن تشکر کنید.

ناکامیها و شکستهای کوچک مهم نیستند اما از آنها به عنوان یک درس و راهنما برای ادامه مسیرتان استفاده کنید. داشتن اضطراب در هنگام انجام کارهایی که به آن آشنایی ندارید، طبیعی است. تمام چیزی که به آن نیاز دارید تنها 20 ثانیه زمان است که در طی آن با شجاعت جلو بروید و پیشرفت کنید.

 

 

5-   برای چیزی بزرگتر از خودتان بجنگید.

من معمولا از دانش پذیرانم می پرسم هدف شما چیست؟

آنها ممکن است بگویند، کم کردن وزن.

این خوبه، ولی خیلی سطحی است. در دنبال کردن و پیگیری اهدافتان عمیق تر باشید.

اگر در اهداف و فعالیتهایتان عمیق تر شوید خواهید دید از آن چیزی که تصور می کنید پیچیده تر است. این که در فعالیتها و اقداماتتان عمیق تر شوید به این دلیل است که می خواهید آنها را پایدارتر کنید و هدفتان در مغز و قلبتان نقش ببندد و زمانی که ناملایمات و سختی ها می خواهند شما را منحرف کنند، شما در مسیر خواهید ماند.

 

6-   هر روز یه مزخرفی یاد بگیر !

هر روز به دنبال یادگیری باشید. زمانی که شما یادگیری را کنار می گذارید، عقب می مانید. اگر می خواهید همیشه در شغل و حرفه تان رو به پیشرفت باشید مثل یک دانش آموز دنبال رشد ذهن و تفکرتان باشید. یکی از بارزترین خصیصه افراد موفق عادت آنها در یادگیری مستمر است.

بلاگِ مرتبط :" 5 کاری که همه افراد موفق می کنند !"

 

7-   به عمل کار برآید

برای تمرین روزانه وقت بگذارید. احساس، حرکت را می سازد. نوع تمرین به اندازه سازگاری و عادت به انجام آن تمرین اهمیت ندارد. تمرین کنید، تمرین کنید و تمرین!

هم چنین سلامتی خود را جدی بگیرید. چرا که بدون داشتن سلامتی، هیچ تمرینی ممکن نیست ! سلامتی تان مثل سر یک اختاپوس می ماند و شاخکهای آن اختاپوس سایر وجوه زندگی شما هستند. اگر سر درحالت بهینه نباشد شاخکها و پاها هم نمی توانند به درستی عمل کنند. بنابراین شما هر روز بهترین عملکردتان را نخواهید داشت.

 

 

8-  دیگه خودتو دست کم نگیر .

دستاوردهایتان را منعکس کنید و برای آنها ارزش قائل شوید. جاه طلبی مثل یک شمیر دولبه است. یک طرف آن شما را برای رسیدن به اهدافتان تشویق می کند، طرف دیگر آن عدم احساس رضایت از پیشرفت مورد انتظارتان است. آن هم به این دلیل است که شما خیلی در نتیجه و عاقبت کار متمرکز شده اید و احساس می کنید که خیلی از آن دور هستید.

سعی کنید پیشرفت خود را به صورت روزانه ردیابی کنید. این به شما اجازه می دهد که پیشرفت روزانه را برای کارهایی که انجام می دهید، مشاهده کنید. بعد از آن با هر معیاری که اندازه گیری کنید، پیشرفتتان را نشان می دهد.

نوشتن یکی از بهترین راهها جهت اظهار موفقیت، خوشحالی و پیشرفت در امور زندگی است. نوشتن، هدفهایتان را واضح تر می کند و همچنین تفکر، رضایت و اعتماد به نفستان را بالا می برد. هر روز سه مورد از مواردی را که موجب رضایتتان می شود و ذهن شما را به سمت موقعیت های مثبت و خوش بینانه سوق می دهند یادداشت کنید.

 

 

آیا تاجِ پادشاهی را روی سر خودت می گذاری؟ 

دوست عزیزم، نمی دونم خبر داری یا نه ولی تو در یک قدمی بزرگترین موفقیت زندگی ات هستی. می دونی چرا؟ به این علت که تو تا انتهایِ این بلاگ اومدی و این یعنی ذهنیت و رفتارِ تو برای رسیدن به تمامی اهدافت و بزرگترین رویاهایی که داری آماده شد.

من صمیمانه بهت تبریک می گم که تا انتهای این بلاگ اومدی و این کارِ تو نشون می ده که برای تغییر زندگی ات آماده هستی و می خواهی رویاهای خودتو زندگی کنی! به همین خاطر منم می خوام یک پیشنهاد وحشتناک بهت بدم! می خوام بدونی که این پیشنهاد رو من به هر کسی نمی دم و فقط به خاطر عزم و جدیتی که نشون دادی این فرصت در اختیارت قرار می گیریه. چون کسانی که زودتر از بلاگ خارج شدن قطعاً این نوشته ها و طبیعتاً پیشنهاد من رو نمی بینند.

 

وحشتناک ترین پیشنهاد دنیا برای تو ......

من می خوام امروز به تو این فرصت حیرت آور رو بدم که به صورت 100% رایگان به سیستم کسب درآمد من دسترسی کامل و مادام العمر پیدا کنی. سیستمی که من هرچی دارم از اونه و زندگی 250.000 دانشجویِ جدی و متعهد منو متحول کرده. و به خاطر جدیت و تعهدی که به من نشون دادی می تونی با کلیک روی دکمه زیر یا همین لیک آبی، به صورت 100 % رایگان به این سیستم دسترسی پیدا کنی و زندگی مالی ات رو همین امروز متحول کنی.

البته باید بگم که این فرصت برای مدتی طولانی باقی نمی مونه و من فقط دانش پذیرانِ جدی رو می خوام که می دونن می خوان موفق بشن و سریع وارد سیستم می شن. پس اگر می خوای زندگی مالی ات رو 360 درجه متحول کنی، باید همین حالا کلیک کنی و تا فرصت از دست نرفته وارد بشی. تو با رسیدن به سبک زندگی ایده آلت تنها یک کلیک فاصله داری، پس همین حالا انجامش بده!

دسترسی 100 % رایگان به سیستم + آخرین فرصت

نظرات
1396/9/24 | id:105346
فرزانه پاک دامن :

سلام جناب بمب انرژی

پاسخ دادن
ارسال نظر
رایگان
سایر مطالب
گردش پول

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com