5 کاری که همه افراد موفق می کنند !

کامنت : 0
نویسنده:

امیر رضا دهقان

5  کاری که همه افراد موفق می کنند !

چرا در انتهایِ این بلاگ زندگی شما متحول می شود ؟
در این بلاگ به شما نکاتی را می گویم که می تواند زندگی تان را متحول کند. البته بستگی به خودتان دارد! کاملاً ! این نکات کاملاً اثبات شده و شاید هم بدیهی باشند، اما اثرات شگفت آور آن ها تنها زمانی خودش را نشان می دهد که شما تصمیم بگیرید آن ها را اجرایی کنید. پس همین حالا تصمیم بگیرید: آیا به من اجازه می دهید زندگی تان را دگرگون کنم؟ آیا با اجرای این دستور العمل های ساده به جمعِ 250.000 دانش پذیر موفق من می پیوندید؟ اگر جوابِ شما مثبت بود، پس پیش به سوی ایجاد بزرگترین تغییر در زندگی شما !

وقتی برای رسیدن به یک هدف تلاش می کنید، زمانی را صرف آموختن از کسانی کنید که قبلا به آنچه شما در پی آن هستید، رسیده اند. چرا از نتایج و مسیر دیگران استفاده نکنید؟ نکند که اجازه دهید همان اشتباهات را خودتان هم تکرار کنید؟

 

چرا در انتهایِ این بلاگ زندگی شما متحول می شود ؟

در این بلاگ به شما نکاتی را می گویم که می تواند زندگی تان را متحول کند. البته بستگی به خودتان دارد! کاملاً ! این نکات کاملاً اثبات شده و شاید هم بدیهی باشند، اما اثرات شگفت آور آن ها تنها زمانی خودش را نشان می دهد که شما تصمیم بگیرید آن ها را اجرایی کنید. پس همین حالا تصمیم بگیرید: آیا به من اجازه می دهید زندگی تان را دگرگون کنم؟ آیا با اجرای این دستور العمل های ساده به جمعِ 250.000 دانش پذیر موفق من می پیوندید؟ اگر جوابِ شما مثبت بود، پس پیش به سوی ایجاد بزرگترین تغییر در زندگی شما !

 

من چطوری همین امروز زندگیت رو متحول می کنم ؟

اگر می خواهید در زندگی خود موفق باشید، باید آنچه که افراد موفق پیش از شما انجام داده اند را کُپی پِیست کنید! این تنها راه مطمئن برای رسیدن به موفقیت است. اما چگونه باید این کار را انجام دهید؟

ابتدا باید الگوهای رفتاری و ذهنی افراد موفق را یاد بگیرید و شما هم همان الگوهارا به سادگی در زندگی خود اجرا کنید. اگر تنها خواهان داشتن ذهنی موفق هستید همین کار کافی است. ولی اگر می خواهید نتایج و ثروتِ حقیقی این افراد را هم به دست آورید باید مسیر کسب درآمد آن ها را نیز کُپی پِست کنید. برای این کار باید از یک سیستم کسب در آمدِ ثابت شده استفاده کنید.

 

چطوری می تونی همین امروز به صورت 100 % رایگان درآمدت رو 10 برابر کنی؟

من سخت معتقدم که خوانندگانِ بلاگِ من بهترین و جدی ترین افراد برای تغییر زندگی خود هستند. این را جِدّی می گویم. به همین دلیل من پیشنهادِ شگفت انگیزی در این بلاگ برای تغییر زندگی شما قرار داده ام. من می خواهم هر دو موردی که شما برای الگو برداری از افرا موفق نیاز دارید را همین جا به صورت 100 % رایگان در اختیارتان قرار دهم ! ابتدا به شما " 5 کاری که همه افراد موفق می کنند ! " را آموزش می دهم تا الگوهای ذهنی و رفتاری موفق را شناخته و همین امروز در زندگی خودتان پیاده کنید!

 

و در انتهای این بلاگ، به شما دسترسی 100% رایگان به سیستم کسب درآمدی را می دهم که می تواند همین امروز درآمد شما را 10 برابر کند! البته این پیشنهاد تنها برای مدتی پابرجاست و فقط به این خاطر این فرصت را قرار داده ام تا جدی ترین دانش پذیرانم را به بهترین شکل هدایت کنم. خوب، پس اگر خوب به آنچه که در این بلاگ یاد می گیرید گوش داده باشید، قطعاً می فهمید که اگر آنچه گفته ام را انجام دهید در انتهای این بلاگ زندگی تان تکانی جدی خواهد خورد! آماده ای؟ بزن بریم.

 

 

5  کاری که همه افراد موفق متفاوت با بقیه انجام می دهند !

طی دو سال اخیر، افکار و ذهنیت های پیشرویِ موفق ترین افراد ایران و جهان را به صورت کتاب و پادکست های صوتی درآورده ام . با بیش از 100 پیشرو مصاحبه کرده ام و  در هر بخش، از مهمانان خود درباره کلید موفقیتشان سوال کردم.

بدون تعجب، پاسخ ها بسیار جالب بودند. اما چند اصل اندک وجود داشت که به صورت تکراری، به عنوانِ اساس رسیدن این کارآفرینان به جایی که هستند، شنیدم. پیشنهادات آنها بسیار فراگیر است و از حیطه کاری آن ها فراتر رفته و برای هرکسی که هدفی را دنبال می کند کاربرد دارد.

بنابراین، بدون توضیح بیشتر، در اینجا 5 موردی را که افراد موفق، بدون اما و اگر و شاید، خود را ملزم به انجام آنها می کنند، بیان می کنم:

 

 

1. سیریش باشید !!

مُصِرّ  باشید ! یک ضرب المثل قدیمی ژاپنی می گوید: " هفت بار بیفت و هشت بار بلند شو. " شکست، موانع و عقبگردها، بخش ناگزیر پیشرفت به سمت هرچیزی می باشند. در واقع، شکست ها شما را به جلو می رانند. شکست به شما سرنخ می دهد که چه چیز مفید است و چه چیز نیست، بنابراین می توانید همانطور که مورد نیاز است شرایط را تعدیل کنید.

اما شکست روی افراد اثراتی باقی می گذارد و آنها را از تلاش کردن باز می دارد. برخی دیگر، پس از برخورد با چند در بسته، از ادامه منصرف می شوند. افراد موفق خود را ملزم می دانند که تسلیم نشوند، بدون توجه به اینکه چند بار زمین خورده باشند.

دوستان، من امروز صاحب یک کسب و کار 20 میلیادری هستم. نمی خواهم پُز بدهم؛ فقط می خواهم بگویم که تا رسیدن به این موفقت، بالایِ 100 بار زمین خورده ام. موفقیت من به زمین خوردن ربطی نداشت، بلکه به بلند شدن ربط داشت . من الآن عاشق زمین خوردن هستم، چرا که هر چیزی که مرا نکشد، قوی ترم خواهد کرد. اگر می خواهید موفق شوید، همین حالا تصمیم بگیرید که این جمله را تا ابد در ذهن خود ثبت کرده و هرگز فراموش نکنید : " من عاشق زمین خوردنم! می خوام زمین بخورم! اصلاً می رم که زمین بخورم ! "

خود را متعهد به دستیابی به اهدافتان کنید. سرسختانه آن را دنبال کنید و بدانید که تا زمانی که پیروز نشوید متوقف نخواهید شد. پس هیچ گاه تسلیم نشوید. چرا که تسلیم شدن قاتل بی رحم رویاهای شماست.

بلاگِ مرتبط : " دیگه تسلیم نشو، اجازه نمی دَم آینده خودتو نابود کنی " 

 

 

2.  دوستات و درست انتخاب کن !

با افراد مناسب معاشرت کنید. یکی از بزرگترین اشتاباهات افراد به هنگام رویارویی با چالش های بزرگ این است که تلاش می کنند به تنهایی به مصاف آن بروند. در صورتی که شما با افراد مناسب همراه باشید، بیشتر و سریعتر پیش خواهید رفت. اطلاعات علمی نیز این موضوع را ثابت کرده اند.

"دانیل اف.چمبلیس" استاد جامعه شناسی کالج همیلتون در کلینتون، نیویورک، سالها شناگران المپیکی را مورد مطالعه قرارداد تا ماهیت برتری آنها را درک کند. یکی از مشاهدات او درباره چگونگی دستیابی به برتری، همراه شدن با دیگر افرادی است که شما را به سمت جلو هدایت می کنند. او می گوید بهترین روش برای شناگر عالی شدن، پبوستن به یک تیم عالی است" . او متذکر میشود که تشویق به متناسب بودن و بالاتر از حد معمول اطرافیان خود بودن، شمار را به ارتقا وا می دارد.

اطراف خود را با افرادی پر کنید که به شما کمک می کنند بزرگ شوید. برای برخی از افراد به این معنی است که یک مربی انتخاب کنید. برای برخی دیگر به این معنی است که به یک تیم با نبوغ فکری بپیوندید یا با کسی همراه شوید که به سمت هد مشابه حرکت میکند. زمانی را برای یافتن فرد مناسب در کنار خود بگذرانید.

بلاگ مرتبط : " دوستانِ شما، بیانگر میزانِ موفقیت شما هستند! "

بلاگ مرتبط : " 10 دلیل بزرگ برای استخدام یک مشاور کسب و کار "

 

3. انجامش بده جونِ هرکی دوست داری !

کار را انجام دهید! مردم زمان زیادی را  به رویاپردازی در مورد موفقیت می پردازند اما در واقع اقدامی برای واقعی شدن آن انجام نمی  دهند. شما باید به طور پیوسته کار کنید. وقتی انگیزه کافی گرفتید، کار کنید. حتی اگر انگیزه هم ندارید کار کنید. حتی زمانی که پیشرفت ملموسی ندارید کار کنید. حتی وقتی که راحت و مناسب نیست نیز کار کنید.

" می بینم مردم می گویند : خب چگونه به کمپانی اَپل برسم؟ یا چگونه قرار ملاقات با بهترین مدیر عامل ایران را داشته باشم؟: و بیشتر مواقع من می گویم : یک بهتر از صفر است. مفهوم این جمله به طور ساده، فراخوانی برای انجام یک کار است. صبر و اشتیاق به انجام 500 مصاحبه، کنفرانس های تلفنی و جلسات بی نتیجه نخواهند ماند.

خود را برای کار زیاد آماده کنید. همیشه نتیجه مسحور کننده ای ندارد اما بی نتیجه هم نمی ماند. به زبان ساده تر هر تلاشی که انجام دهید، حتی اگر آن نتیجه رویاییِ دلخواه را نداشته باشد، بی نتیجه ی بی نتیجه هم نخواهد بود! پس انجامش دهید و دست از فکر کردن و تردید بردارید !

 

 

4. از خود بی خبر نباش!

خود آگاه باشید. باید از توانایی های خود آگاه باشید و بدانید چگونه از آنها استفاده کنید تا با شتاب بیشتری ارتقا یابید.. از طرف دیگر، نقاط ضعف خود را بدانید و اجازه ندهید شما را از مسیر خارج کنند.

 

"تینا لوبوندی: طراح مد گفت ترجیح میدهد بیشتر بر جنبه خلاقانه کار خود تمرکز کند تا به فکر کردن به پول. اما برای رفتن در دنیایِ مُد، دریافت که فروش و مادیات باید در صدر تفکراتش باشند حتی اگر از آن متنفر باشد. تغییراتی که در نتیجه آن ایجاد کرد، منجر به رشد کارش گردید.

 

یک لیست صادقانه از توانایی های خود تهیه کنید. سپس برنامه ریزی کنید که چگونه آن را ارتقا دهید یا در صورت نیاز کمک بگیرید.

 

 

5. مثل نقل و نبات یاد بگیر!

دائماً در حال یادگیری باشید! شما نمی دانید که چه چیزهایی را نمی دانید. اما هر چه بیشتر کنجکاوی و کار کنید، بیشتر در مورد جنبه هایی که می توانید پیشرفت کنید مطلع می شوید.

گاهی این بدان معناست که چیزهایی را بیشتر از حوزه فعالیت خود بیاموزید. فرقی نمی کند می خواهید در چه کاری موفق شوید، مثلاً فرض کنیم شغل شما دامپزشکی است! برای پیشرفت باید دوباره دانش آموز شوید:

" می توانم بهترین دامپزشکی باشم که تا کنون روی زمین گام برداشته است و می توانم 400 درجه پشت نامِ خود داشته باشم، اما اگر مردم متوجه نشوند اهمیتی ندارد. بنابراین مشتاقانه این نظریه را قبول دارم که باید یک عرضه کننده عالی باشم که نه تنها به شغل خود کمک کنم بلکه در ابتدا به مردم و حیوانات خانگی آنها یاری برسانم.

هیچ گاه دست از آموختن برندارید. توانایی مورد نیاز خود برای گام برداشتن در مرحله بعدی را شناسایی کنید.

افراد موفق آموخته اند که چگونه با سعی و خطا به اهداف خود برسند. علم چگونگی انجام آن را آزمایش و اثبات کرده است. " پس باید در زندگی آزمایش کنید، نباید رویای خود را فراموش کنید. "

 

آماده ای همین امروز درآمدِت رو 10 برابر کنی ؟

دوستِ من، می خوام تبریکِ منو صمیمانه پذیرا باشی! تو تا انتهای این بلاگ اومدی و عزم و جدیت خودتو به من نشون دادی! پس باید بگم که تو صلاحیت ورود به جامعه 250.000 نفری موفق کاراستارتر رو داری و آماده ای که زندگی مالی خودت رو متحول کنی! و می خوام بگم که تا بزرگترین موفقیت مالی زندگی ات تنها یک قدم فاصله داری !

همانطور که در ابتدای بلاگ گفتم، اگر می خوای به موفقیت برسی اول باید ذهن و رفتارِ موفق ها رو الگو برداری کنی که قطعاً کردی! وگرنه تا انتهای این بلاگ نمی اومدی! اگر می خوای همین امروز موفقیت مالی اونارو هم بسازی و چرخ رو از نو اختراع نکنی، باید همین حالا قدم نهایی رو برداری.

 

آخرین فرصت تو برای 10 برابر کردن درآمدت

من فقط به خاطر دانش پذیرانِ جنگنده و بمب خودم در بلاگ، این امکان رو فراهم کرده ام که برای مدتی محدود به این سیستمِ ثابت شده به صورت 100% رایگان دسترسی پیدا کنی! البته این پیشنهاد برای مدت زیادی باقی نمی مونه چون من فقط چند تا دانش پذیر جنگنده می خوام! همین و بس! من فقط دانش پذیرانی رو می خوام که برای موفقیت خودشون جدی هستن و سریعاً وارد عمل می شن. دانش پذیرانی که از زندگی شون بیشتر می خوان.

 اگر این طوری نیستی، همین حالا می تونی از بلاگ خارج شی، ولی اگر هستی، تا دیر نشده روی دکمه زیر کلیک کن و همین حالا به صورت 100% رایگان وارد سیستم شو. من کمکت می کنم تا ماهِ دیگه درآمدت رو 10 برابر کنی! اما این بستگی به تصمیم تو داره! با آرزویِ موفقیت برای تو دانش پذیرِ جنگنده!

دسترسی 100% رایگان به سیستم + آخرین فرصت

نظرات
ارسال نظر
رایگان
سایر مطالب
گردش پول

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com