تحول زندگی 250.000 ایرانی، مدیونِ قانون جذب

کامنت : 24
نویسنده:

امیر رضا دهقان

تحول زندگی 250.000 ایرانی، مدیونِ قانون جذب

چرا اومدی تو وبسایت من؟ نمی خواد فکر کنی من دلیلش رو بهت می گم. تو از زندگیت بیشتر می خوای! تو دنبال تغییر هستی! به عبارت ساده تر، عزیز دلم تو از وضعیت فعلی ات خیلی راضی نیستی!
آیا می خوای زندگیتو تغییر بدی؟ من دارم راجع به پول باهات حرف می زنم. همین الآن تصمیم بگیر که می خوای زندگی مالی ات رو تغییر بدی یا نه! تصمیم گرفتی؟
اگه می خوای تغییرش بدی، بیا تو ! من بهت قول می دم انتهای این بلاگ به هر هدفی که داری برسی!

چرا اومدی تو این بلاگ؟ اصلاً چرا اومدی تو وبسایت من؟ نمی خواد فکر کنی من دلیلش رو بهت می گم. تو از زندگیت بیشتر می خوای! تو دنبال تغییر هستی! به عبارت ساده تر، عزیز دلم تو از وضعیت فعلی ات خیلی راضی نیستی! اگه اینو تو دل خودت و بین خودت و خدایِ خودت قبول نکنی هیچ وقت تغییر نمی کنی! چرا که اولین گام برای تغییر، قبول کردنِ وجودِ مشکله! خوب، آیا می خوای زندگیتو تغییر بدی؟ منظور من فقط آرامش و عشق و این چیزا نیست! من دارم راجع به پول باهات حرف می زنم. همین الآن تصمیم بگیر که می خوای زندگی مالی ات رو تغییر بدی یا نه! تصمیم گرفتی؟

 

می دونی چطوری می خوام زندگیت رو تغییر بدم؟

اگه جوابِت مثبت بود من بهت تبریک می گم. چرا که مطمئن باش انتهای این بلاگ زندگیت عوض می شه. من همه چیزو صد در صد رایگان بهت می گم؛ بقیه اش بستگی به تو داره. فقط به این بستگی داره که تو چقدر برای تغییر  زندگی ات جدی هستی! و چقدر حاضری به حرف من گوش کنی و هر چی می گم رو مو به مو اجرا کنی! من راهو نشونت می دم، ولی نمی تونم به جایِ تو وارد عمل بشم! تویی که تصمیم می گیری راهکارهای تست شده منو اجرا کنی یا نه! من یک فرمولِ ساده برای تغییر زندگی مالی ات دارم که زندگی 250.000 نفر رو تغییر داده! و این یک فرمول ساده است که می تونی عیناً کُپی پِیست کنی و به هیچ تجربه، دانش تخصصی، ایده، سرمایه و .... احتیاج نداره. آماده ای؟

 

نسخه من برای تغییر فوریِ زندگی مالی تو

احتمالاً اسم منو شنیدی؛ من در رسانه ها به این معروفم که 300.000 تومان رو به 10 میلیارد تبدیل کردم . و 10 میلیارد رو به 20 میلیارد. به من القاب زیادی تو رسانه ها داده شده مثل نابغه اینترنتی و کارآفرین جوان و  .... . عزیز دلم، همین حالا همه این القابِ رنگ و وارنگ رو بریز دور!! من نه نابغه ام، نه آقا زاده، نه خوش شانس و نه حرفه ای! دوستان، من یک خط کُد نویسی اینترنتی هم بلد نیستم ولی در اینترنت غوغا کردم. من اصلاً نابغه نیستم و دیپلم رو هم به زور گرفتم. اصلاً موفقیتی که من به دست آوردم به خودم هیچ ربطی نداره! مالِ پدرم هم نیست!! من هر چی دارم از همین فرمولِ ساده است!! و هرکسی می تونه به سادگی این فرمول رو تو زندگی خودش پیاده کنه! و قطعاً دست آورد های شما با این فرمول از خودِ من خیلی بیشتر خواهد بود. چونکه من یقین دارم 90 % شما از من باهوش ترین!! پس چیزی که بین شما و زندگی رویایی تون قرار گرفته فقط و فغقط این فرموله! و اگر این فرمولِ ساده رو همونطوری که می گم اجرایی کنین، همین امروز زندگی تون تغییر می کنه!

فرمول 20 میلیاردی من : ذهن جذب کننده + سیستم تست شده

 

قدم یکی مونده به آخر تو برای بزرگترین تحول مالی زندگیت :

ذهن جذب کننده

ذهن جذب کننده یعنی ذهنی که می تونه از قانون جذب استفاده کنه! من می دونم دور و بر این قانون جذب کلّی حرف و حدیث هست و یک سری ها از این قانون استفاده های غلط کرده اند! منم این جا نیستم که این قانون رو به شما اثبات کنم، من این جام که به شما یاد بدم چطوری بخش خوبِ این قانون رو برای زندگی تون به کار ببندین تا شاهد تحولات عجیب و غریبی باشید. خوب، حالا سوال اصلی این جاست :

 

چطوری قانون جذب رو به کار ببندی؟

امروزه عمل سپاسگزاری در کشورِ آمریکا بعنوان یک روز ملی جشن گرفته می شود. ولی اگر می خواهید که قانون جذب را زندگی کنید نباید این قدردانی را فقط یک روز خاص محدود شود، بلکه باید با زندگی روزانه شما آمیخته شود. حتی آمریکایی ها هم باید این را یاد بگیرند که شکر گذاری محدود به یک روز نیست!

قدردانی همانند اکسیژنی است که زندگی در قانون جذب تنفس می کند و بارقه آرزوها و خواسته های شما را به شعله ای آتشین تبدیل کرده و خواسته های شما را همچون پروانه ای به شمع جذب می کند.

سه حرکت برای به کار گیری قانون جذب :

  • ·        اولین قانون جذب بسیار سریع و آسان است: خواستن. به محض اینکه از خواسته خود آگاه شدید، آن را به کیهان اعلام کنید. نام خدا را به زبان آورده و خواسته خود را به کائنات اعلام کنید. منظور خود را با صدای بلند در فضای بیرون فریاد بزنید، آنرا بنویسید، و آنچه می خواهید در یک تابلوی آرزوها مجسم کنید، به زبان ساده بگوییم: "به آنچه می خواهید فکر کنید، آنرا با تمام وجود طلب کنید."

اگر می خواهید راجع به تابلوی آرزوها بیشتر بدانید به این بلاگ سر بزنید : " چگونه می توانید با یک تابوی آرزوها به زندگیِ رویایی خود برسید؟ "

مرحله بعد اعتقاد داشتن است. به رسیدن به خواسته خود اعتقاد داشته باشید و آرزوی خود را در کیهان رها سازید. ایمان داشته باشید که به آرزوی خود یا حتی بهتر از آن دست خواهید یافت. به هر طریق تصمیم در دستان کیهان است. نتیجه زمانی حاصل می شود که شما ایمان کامل به این موضوع داشته باشید که دنیا هر آنچه در این زمان و مکان برای شما صلاح است را به شما خواهد بخشید.

اعتماد به هستی (قوت قلب)، شک و شبهه را در دستیابی به آرزوها و امیال شما از بین خواهد برد. اعتماد، هدف شما را بطور کامل توصیف خواهد کرد و خواسته شما را در مقابل ناخواسته هایتان تقویت خواهد کرد. همچنین احساس شما را در تجلیل از هدفتان ضبط خواهد کرد. بعنوان مثال، "من در جسم کامل خود احساس سبکی و سرزندگی می کنم."

  • تاثیر جادویی شکرگزاری در گام آخر نمایان خواهد شد :"دریافت". سپاسگزاری یکی از بهترین حالات احساسی است که می توانید در آن باشید. قانون جذب می گوید که چیزهای شبیه به هم همدیگر را جذب می کنند. هرچه در قبال چیزی که کسب کرده اید بیشتر قدردان باشید چیزهای بیشتری جذب خواهید کرد.

بلاگِ مرتبط : " استفاده از قانون جذب برای خوشی، روابط، و به خصوص مال و ثروت "

 

یک لحظه به تجربه شخصی خود در مورد هدیه دادن در روز عید به خویشاوندان بیندیشید. زمانی که شعف و شادی صادقانه آنها را در قبال هدیه حس می کنید دوست دارید که بیشتر از این به آنها می بخشیدید. هدیه دادن لذت بیشتری نسبت به هدیه گرفتن دارد. این افراد را با افرادی مقایسه کنید که در ازای هدیه شما تشکر نمی کنند یا بخاطر بزرگ یا تاثیرگذار یا متناسب نبودن هدیه آنرا رد می کنند. از این پس، تصمیم می گیرید که به این افراد هدیه ندهید. شما وقت خود را برای جستجوی هدیه عالی خرج نمی کنید بلکه مورد مناسبی را هدیه می دهید.

کیهان نیز شبیه به این عمل می کند. او بهترین هدیه ها را به کسی می بخشد که در بالاترین سطوح از قدردانی در ازای چیزی که دریافت می کنند باشند.

برای ایجاد هماهنگی ارتعاشی با آنچه که می خواهید، خود را در فضای احساسی دستیابی به خواسته تان قرار دهید (در این فضا زندگی کنید). بخاطر آنچه که دارید شکرگذار باشید، و خود را در همان فضای ارتعاشی قدردانی که هستی، آرزوی شما را برآورده خواهد کرد قرار دهید.

برای کمترین نعمتها هم دعا کنید.

با تشکر از هدیه های عمومی که اکثر مردم دریافت کرده اند قدردانی خود را فعالتر کنید.

اگر در یخچال خود غذا دارید (یعنی برق دارید)، در کمد خود لباس دارید و سقفی بالای سرتان است وضعیت زندگی شما از 75 درصد از جمعیت جهان بهتر است. اگر سه وعده غذا در روز می خورید، وضع شما بهتر از یک میلیارد نفری است که تنها یک وعده در روز غذا می خورند. در قبال این نعمتها دعا کنید. البته منظور من اصلاً این نیست که به کَم قانع باشید، فقط می گویم شکر گزار باشید چرا شکر گزاری بیشتر به شما می دهد.

دوستان دنبال منطق و فلسفه بافی برای این نباشید، فقط انجامش دهید! من انجام دادم و 250.000 دانش پذیر من هم انجامش دادم، و میلیون ها نفر دیگر هم در سرتاسر دنیا از این کار نتیجه گرفته اند! پس اگر می خواهید نتیجه بگیرید انجامش دهید! مگرر ضرری دارد؟ مگر چیزی از شما کم می شود؟ پس انجامش دهید!!

آیا تلفن دارید؟ شکرگذار باشید، چون میلیونها نفر تلفن ندارند. در مورد ماشین چطور؟ که با آن سر کار یا سفر می روید. آیا خانواده شما سالم هستند؟ آیا کامپیوتر و اینترنت دارید و می توانید با همه جا ارتباط برقرار کنید، به آموزش دسترسی دارید، شغل دارید؟ آیا نوشیدنی یا آب سالم دارید؟ این وسایل آسایش نعمتهایی هستند که بسیاری از مردم دنیا از آن لذت نمی برند.  

عادتهای تکان دهنده سپاسگزاری روزانه

در اینجا 5 روش ساده برای سپاسگزاری روزانه شما آماده کرده ایم:

1-    هر صبح هفت دقیقه وقت برای نوشتن سپاسگزاریهای خود وقت صرف کنید. آغاز صبح با این کار، باعث می شود که شب هنگام خواب شما دلایل زیادی برای شکر گذاری پیدا کنید! اگر شکر کنید، دنیا به شما نعمت های بیشتری می دهد باعث می شود بهانه های بیشتری برای شکر گذاری پیدا کنید.  

2-    همیشه یک نماد و نشانه فیزیکی سپاسگزاری در جیب خود داشته باشید همچون سنگ، کریستال یا چیزهای کوچک دیگر. در طول روز هر زمان که دست در جیب و این نشانه را لمس کردید، بایستید، نفس بکشید و لحظه ای را برای تجربه کامل حس سپاسگزاری اختصاص دهید. دوستان نمی خواهیم سراغ خرافه پرستی برویم، این یک تکنیک علمی و روانشناسی است!

3-    روزانه حداقل از 3 نفر تشکر کنید. اکثر مردم از تشکر زبانی لذت می برند. ولی نوشتن یادداشت نیز بسیار خوب است، چون آنرا نگهداری کرده و دوباره مطالعه می کنند.

4-    بازی سپاسگزاری انجام دهید. در همه موقعیتها مثبت اندیش باشید. چند سال قبل که دوستم تصادف کرد او  می توانست که خود را سرزنش یا شکنجه دهد. ولی او انتخاب کرد که بخاطر جراحات کم و کمکی که رانندگان دیگر به او کرده بودند شکرگذار باشد.

5-    از خود سپاسگزار باشید. ما همیشه نیاز به سپاسگزاری داریم، ولی مهمترین سپاسگزاری بخاطر چیزی است که به خودمان می بخشیم. همراه با جشن و شادی بخاطر موفقیتهای بزرگ، از موفقیتهای کوچک روزانه تان نیز تشکر کنید. من در طول تمامی سخنرانی هایم تمرین آینه را بعنوان تکلیف از حضار می خواهم، چون ضمیر ناخودآگاه شما به تشویق مثبتی نیاز به کسب موفقیتهای بیشتر و تغییر اعتقادات منفی در راه ستایش و پیشرفت دارد. در این تمرین قدرتمند، شما بخاطر پیشرفتهای روزانه در مقابل آینه از خودتان تشکر زبانی می کنید.

 

سپاس گزاری در فطرت آدمیزاد نیست!!

اکثر مردم فکر می کنند که ترویج یک رفتار شکرگزارانه نیاز به سعی و تلاش بسیار زیادی دارد. ما بخاطر شرایط فرهنگی عادت کرده ایم که بجای سپاسگزاری از آنچه کسب کرده ایم بر چیزهایی که نداریم تمرکز کنیم.

چندین دهه قبل دانشگاه شیکاگو مطالعه جالبی را در مورد سپاسگزاری انجام داد. محققین، سربازانی را که از عملیات دریایی جنگ جهانی دوم برگشته بودند در آلونکهای Quonset (کنست) در یک فضای باز اسکان دادند. روزهای اول، این سربازان از خانه خود بسیار راضی بودند بدلیل اینکه آنها تشنه این بودند که از جنگ رهایی یابند. ولی تقریبا پس از یک ماه، شروع به غرولند و شکایت درباره آلونکهای خود کردند. بجای اینکه بخاطر سالم ماندن و داشتن محلی برای زندگی شکرگذار باشند به چیزی که نداشتند تمرکز کردند و از نداشتن اقامتگاههای راحت ناشکری کردند.

در وهله نخست این حسی که بر تشکر از داشته های خود تمرکز دارد فطری نیست. ولی با بکارگیری صادقانه تمرینهای مربوط به سپاسگزاری که در این مقاله به آنها اشاره شده، وضعیت شما تغییر خواهد کرد. در اینصورت تشکر کردن نسبت به یک تمرین گاه و بیگاه، بیشتر شده و تبدیل به یک نظم و عادت روزمره خواهد شد که اجازه ارتعاش شما در اکثر خواسته های شما را خواهد داد.

 

آخرین قدمِ تو برای بزرگترین تحول فوری زندگی ات :

شاید باورت نشه ولی تو با برداشتن یک قدم دیگه این شانس رو پیدا می کنی که به 250.000 دانش پذیر موفق من بپیوندی! با آموزشی که در این بلاگ بهت دادم ذهن تو آماده است که قانونِ جذب رو به کار ببنده! پس ذهن تو الآن آماده موفقیته! اما برای رسیدن به موفقیت مالی داشتن یک ذهن آماده کافی نیست! تو باید به یک سیستم تست شده دسترسی داشته باشی!

قدم نهایی تو اینه که روی دکمه زیر کلیک کنی و به سیستمی دسترسی پیدا کنی که زندگی 250.000 نفر رو متحول کرده! من فقط برای خوانندگانِ بلاگم که می دونم بیشتر از همه خواهان تحول زندگی شون هستن، یک تصمیم عجیب گرفتم. من تصمیم گرفتم به شما این امکان رو بدم که به صورت 100 % رایگان به این سیستم دسترسی داشته باشین.

البته باید بگم که متاسفانه ظرفیت بسیار محدودی برای دسترسی رایگان به این سیستم تست شده وجود داره چرا که در این سیستم من شخصاً دست تک تک دانش پذیران رو می گیرم و کمکشون می کنم به همین دلیل نمی تونم افراد زیادی رو قبول کنم. پس اگر می خوای قدم ساده نهایی برای تغییر زندگی ات رو برداری، همین حالا رویِ دکمه زیر کلیک کن و تا فرصت از دست نرفته وارد شو! 

نظرات
1399/2/11 | id:128936
امیرعلی :

مقاله ی تاثیر گذاری بود من حدوو۶ماهه که دارم قانون جذب رو بکار مگیرم خیلی هم موفقم خیلی چیزا رو بدست اوردم همچنین مهمترینشم اینکه من شادی وخوشبختی رو بدست اوردم من قبلا انسان ناامیدی بودم اما ازوقتی که باقانون جڋب کارمیکنم وزندگیم متحول شده حتی یک لحظه هم اجازه به افکار منفی نمیدم وهرشب قبل از خواب بیست دقیقه رو به شکرگذاری وتجسم اینده اختصاص میدم. بنظر من افکار اینده رو تغییر میده کافیه که باافکار درست به خودمون بفهمونیم که ما لایق بهترینها هستیم قطعا کائنات بهترینهار به ما میده.فقط یه سوال ببخشید میشه باقانون جذب توکنکور هم موفق شد؟

پاسخ دادن
1399/1/19 | id:128660
بهار :

خیلی دوست دارم بانظریات شما بیشتر آشنا بشم

پاسخ دادن
1397/8/25 | id:120372
اویس بیچرانلو :

خدایا شکرت ک تو مسیرت قرار گرفت. لیدر پر انرژی و دوس داشتنی

پاسخ دادن
1397/8/25 | id:120371
بهنام جمشیدی :

سلام استاد عزیز فقط میخواستم به خاطر انرژیتون و اطلاعاتی که در اختیار همه قرار میدید تشکر کنم . ممنونم

پاسخ دادن
1396/12/2 | id:110032
Hamed Alimoradi :

سلام خدمت شما استاد دهقان
بنده کتاب رو مطالعه کردم و همین الان میخوام شروع کنم ولی متاسفانه نمیدونم که چطور باید شروع کنم این رو هم بگم که ساین مورد نظرم رو هم انتخاب کردم ، مرسی بابت همه چیز

پاسخ دادن
1396/12/1 | id:110018
melOdy :

با سلام خدمت استاد عزیز
از یک ماه پیش مطالبتون رو دائما دنبال میکنم چون میخوام در کارم از این بهتر باشم. خیلی برنامه ها تو سرم میگذره ولی نمیدونم باید چیکار کنم حس میکنم معلق هستم اما پر از ایده کار!!!! حدود 6ماه هست که کارم رو شروع کردم اما اونجوری که بایدپخته نیستم و کارم هم رونق انچنان نگرفته. کتابتون رو خوندم و میخوام از امروز به بعد طبق سیستم شما پیش برم پس ازتون خواهشمندم تو این پروسه منو یاری کنید

پاسخ دادن
1396/12/1 | id:110016
پیمان اسماعیلی :

سلام استاااد.پیمانم
من این پست خونده بودم اما بازم می خونم خیلی عالیه .انرژییییییییی میده به من.اجراشم کردم خیلی عالیه.خدا رو شکر برای همه خوبیهاوسختیها .و به خاطر وجود افرادی مثل شما .

پاسخ دادن
1396/12/1 | id:110009
محسن اکبری :

ممنون بابت این انگیزه های مثبت

پاسخ دادن
1396/12/1 | id:110008
پوریا احسانی :

سلام استاد ممنونم از پستتون.
من امروز تونستم در کاراستارتر ثبت نام کنم و جزء پنج نفری هستم که افتخار ملاقات حضوری با شما رو پیدا میکنم. ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنید

پاسخ دادن
1396/9/13 | id:98280
حسام رستمی :

استاد درود بر شما بابت این بلاگ. سیستم حرف نداره! خداروشکر تونستم رایگان دسترسی پیدا کنم. بچه ها بجنبین.

پاسخ دادن
1396/9/13 | id:98279
آلیشا 021 :

استاد مرسی بابت این همه انرژی و انگیزه. من عاشق بلاگ های فوق العاده شما هستم. واقعا مرسی که روز ما را با این محتوای انگیزشی می سازید. من همین حالا قدم نهایی برا پیروزی را بر می دارم و وارد سیستم می شوم

پاسخ دادن
1396/9/13 | id:98278
اِبی :

استاد سیستم شما زندگی منو متحول کرد! قطعاٌ می رسم به تارگت و افتخار ملاقات با شما را پیدا می کنم. واقعاً ممنونم استاد عزیز و مهربان.

پاسخ دادن
1396/9/13 | id:98277
اِبی :

من عاشق بلاگ های استاد دهقان هستم. من به تازگی یک شرکت ثبت کرده ام و هر چه دارم مدیون این استاد گران قدر هستم.. آرزو دارم که یک روز استاد دهقان را ملاقات کنم.

پاسخ دادن
1396/9/13 | id:98276
اِبی :

من عاشق بلاگ های استاد دهقان هستم. من به تازگی یک شرکت ثبت کرده ام و هر چه دارم مدیون این استاد گران قدر هستم.. آرزو دارم که یک روز استاد دهقان را ملاقات کنم.

پاسخ دادن
1396/9/13 | id:98275
- ساناز :

پست بسیار خوبی بود. من عاشق مبحث قانون جذب هستم. استاد من یک خبر هم برای شما داشتم این که خواستم بگویم من به اولین لانچِ خودم رسیدم. البته لانچِ 30 میلیونی نیست و 10 میلون درآوردم از سیستم. ولی مطمئنم که ماه بعد به لانچِ 30 میلیونی می رسم به لطف کمک های شما و سیستم شگفت انگیزی که دارید. مرسی استاد. واقعا تشکر می کنم از ته دلم به خاطر همه چیز.

پاسخ دادن
1396/9/13 | id:98274
ساسان صاحب جمعی :

قدردانی در زندگی به ما کمک می کند تا در زندگی به کمال برسیم چون ما دست از ادعا و شکایت برداشته و شروع به لذت بردن از زندگی روزمره مان می کنیم. استاد یک دنیا ممنون از بلاگ های استثنایی شما.

پاسخ دادن
1396/9/13 | id:98273
- کیمیا عالی مقام :

مقاله عالی بود. ممنون. این مقاله به من آموخت که همیشه سبک بال و سیال (انعطاف پذیر) باشم و بگذارم هستی با جادوی خود مرا به هرجا که می خواهد ببرد.

پاسخ دادن
1396/9/13 | id:98272
فرشته حاتمی :

از شما بخاطر بلاگ های خوبتان تشکر می کنم. این بلاگ به من یادآوری کرد که چگونه برای گذشته خود شکرگزاری کنم.

پاسخ دادن
1396/9/13 | id:98271
- ویونا دل داده :

این سیستم تاثیر شگفت انگیزی در زندگی من داشته است و بی صبرانه منتظرِ لانچِ 30 میلیونی خودم هستم.

پاسخ دادن
1396/9/13 | id:98270
آرمین سوته دلان :

عجب پستی بود استاد دمت گرم. از این که دانش گرابهات رو به ما هم می دی ممنونم. من و همسرم کتابِ شما رو خوندیم و خداروشکر زندگی ما جداً تغییر کرده .

پاسخ دادن
1396/9/13 | id:98269
- DARAA jaguar :

"سپاسگزاری در فطرت آدمی زاد نیست" . استاد اگر جسارت نباشه در این مورد خاص من با شما موافق نیستم. من فکر می کنم که با آموزش می شه فطرت انسان رو شکر گذار کرد. مثلاً میشه از خورد سالگی به بچه یاد بدی بابات همه چی از خدا شکر کنه. پس تو این مورد من باهاتون موافق نیستم.
ولی بهرحال مقاله عالی بود. من بیان شما را تحسین می کنم.

پاسخ دادن
1396/9/13 | id:98268
شروین 361 :

من اخیرا پاسخ جانانه ای از این مقاله احساسی آقای دهقان گرفته ام. روش استاد دهقان برای من کار کرد.
مقاله حیرت انگیز تحول زندگی 250.000 ایرانی، مدیونِ قانون جذب را جداً پسندیدم. من این بلاگِ جدید شما را دوست داشتم، چون واقعاً مطالب خوبی آموزش می دید.
من این مقاله را تحسین می کنم چون در مورد معرفت با من سخن می گوید، ولی مهمترین علت اینست که با وضوح، اطمینان، دانش و بینش با ما حرف می زنید. بصیرت و بینش همچون مواد مغذی برای بدن ضروری است. مرسی آقای دهقان. مرسی که هستید!
از شما اجازه می خواهم که این مقاله را برای مشترکین کانالِ تلگرامی خودم قرار دهم.

پاسخ دادن
1396/9/13 | id:98267
لیلا جوهری :

استاد ممنون که پاسخ من را دادید. موفق و پیروز باشید.

پاسخ دادن
1396/9/13 | id:98266
لیلا جوهری :

پستِ بلاگ حیرت انگیزی بود استاد. جزییات مربوط به سپاسگزاری را دوست داشتم. بخاطر کاری که برای انسانیت و شادی انسان ها می کنی از تو تشکر می کنیم. شما بهترین صفحه بلاگ در کلّ دنیار را دارید.

پاسخ دادن
ارسال نظر
سایر مطالب
گردش پول