۴ عادت رفتاری قدرتمند که زندگی شما را متحول خواهد کرد.

کامنت : 1
نویسنده:

امیر رضا دهقان

۴ عادت رفتاری قدرتمند که زندگی شما را متحول خواهد کرد.

در این بلاگ به شما 4 راهکار رفتاری می دهم که ذهن و زندگی شما را سریعاً متحول می کنند؛
و به این ترتیب شما هر آنچه برایِ متحول کردن زندگی مالی تان نیاز دارید را در اختیار خواهید داشت.
و مطمئنم که این بلاگ ابتدا شما را شوکه می کند و سپس زندگی تان را زیر و رو می کند.

سلام. من امیرضا دهقان هستم. احتمالاً همه شما مرا می شناسید و با فعالیت هایم آشنا هستید. و قطعاً می دانید که من چرا در دنیای وب سر و صدا کرده ام. بلی، من معروفم به سه تا چیز : 1- تبدیل 300.000 تومان به 10 میلیارد تومان در چند روز 2- درآمد زایی شگفت انگیز در خواب 3- درآمد زایی از سرگرمی ها و علایقم!

معمولاً افراد به این دو دلیل از من کمک می گیرند : 1- می خواهند زندگی مالی خود را متحول کنند 2- می خواهند بیشتر از زندگی لذت ببرند.

اما من چگونه توانستم 300.000 تومان را به 10 میلیارد تبدیل کنم؟ و چگونه می توانم عشق و علاقه خودم را به پول تبدیل کنم؟ من چگونه می توانم وقتی 90 % روزهای سال را در سفر تفریحی به سر می برم صدها میلیون درآمد زایی داشته باشم؟ چگونه توانستم وقتی در خواب بودم به درآمد برسم؟ خیلی ساده! من از یک فرمول دو مرحله ای استفاده کردم. این فرمول بسیار ساده است و هرکسی می تواند آن را در زندگی خودش کُپی پِیست کند و به دست آوردهای من و بیشتر از آن برسد! اما این فرمول دو مرحله ای چیست؟

 

راز تمام موفقیت های بی دردسر من در دو کلمه !

ذهن + سیستم !

هر موفقیتی از ذهن شما آغاز می شود. پس اول باید ذهن خود را آماده کنید. و دومین چیزی که نیاز دارید تا اولین پولِ میلیاردی خود را به دست آورید، یک سیستم مرحله به مرحله است! و غیر از این دو دیگر به هیچ چیزی در عالم هستی نیاز ندارید!

 

در این بلاگ زندگی شما متحول می شود !

اگر شما این جا هستید، یعنی از زندگی خود بیشتر می خواهید و علاقه دارید زندگی مالی خود را متحول کنید. اگر این جا هستید برای من به این معنی است که شما رویاهایی در ذهن خود داریدف ولی دقیقاً نمی دانید که چطور باید به آن ها دست پیدا کنید. و می خواهم بدانید که شما به بهترین جایِ ممکن قدم گذاشته اید. چرا که اگر هر آنچه در این بلاگ می گویم را خوب گوش کنید و آن را با جان و دل اجرایی کنید، زندگی شما در انتهای این بلاگ تغییر می کند. زندگی شما به سمتی می رود که یم خواهید. به سمتی که آرزو های شما قرار دارد. من اهل شعار و حرف های انگیزشی نیستم، من برای شما راهکار دارم. راهکاری که تا این جا زندگی 250.000 دانش پذیر را زیر و رو کرده! راهکارِ من همین فرمول دو مرحله ای است که می خواهم به صورت 100 % رایگان در این بلاگ یادتان بدهم! آماده اید؟ در این بلاگ به شما 4 راهکار رفتاری می دهم که ذهن و زندگی شما را متحول می کنند و به این ترتیب بخش اول این فرمول را فرا می گیرید. و در انتهای این بلاگ سیستم مورد نیاز برای متحول کردن زندگی مالی تان را در اختیارتان می گذارم. و مطمئنم که زندگی شما زیر و رو می شود. این اشتیاق و علاقه شما بود که باعث شد به این بلاگ بیایید، و من هم شما را دست خالی از این بلاگ خارج نمی کنم. خوب برویم سراغ بخش اول این فرمول : 1.2.3 بزن بریم!

۴ عادت رفتاری قدرتمند که زندگی شما را متحول خواهد کرد.

شما قادر به انجام هرکاری خواهید بود، به شرطی که از تلاش برای انجام همه کارها دست بردارید.

اگرما عادت‌های خوب را یاد نگیریم، تحمل زندگی برایمان دشوارتر می‌شود. ما تنها یک انتخاب داریم: به خودمان سخت بگیریم تا زندگی برایمان آسان‌تر شود، یا به خودمان آسان بگیریم که درنتیجه زندگی دشوارتر می‌شود.

افراد موفق در طی یک زندگی ثابت و تکراری عادت‌های رفتاری خوب را برمی‌گزینند. در آغاز ممکن است به نظر بیاید که شما نتوانید این کار را کامل انجام دهید، اما تسلیم نشوید...’ لولاهای کوچک درهای بزرگ را باز می‌کنند.’

تمام عادت‌های رفتاری خوب به یک اندازه موثر نیستند. برخی از آن‌ها قدرتمند از بقیه هستند. در اینجا ۴ عادت رفتاری قدرتمند را معرفی می‌کنیم که اعتمادبنفس شما را تقویت خواهد کرد و به شما کمک می‌کند چیزی را که می‌خواهید به دست آورید و درنتیجه زندگی لذت بخشی را تجربه کنید.

 

۱. مقاومت را کنار بگذارید!

هنگامی که امور زندگی به خوبی پیش نمی‌رود، غالبا اولین اقدام، مقاومت و مخالفت است. بجای مخالفت، لحظه‌ای به اینکه چه چیزی و به چه علت خوب کار نمی‌کند توجه کنید. این قبیل از اطلاعات ارزشمند و مهم هستند.

اوقات دشوار زندگی در برهم زدن الگوهای راکد و بدون استفاده که در ذهنمان داریم، بکار می‌آید.

اگر ما اختلالات و ناراحتی‌ها را بپذیریم، این کار می‌تواند اثر پالایشگری داشته باشد که زنگار و پوسیدگی‌ها و موانعی که در زندگی روزمره خود وجود دارد را از بین ببریم. پذیرش زندگی به معنای مقاومت در برابر رکود و بی‌تحرکی است.

گاهی ممکن است زندگی برنامه‌های شما را خراب کند، اما درست در زمانی که طرح و برنامه‌هایتان در حال تخریب شما هستند! بنابراین کاملا توجه کنید. یعنی ممکن است همان برنامه ها موجباتِ بی چارگی شما را فراهم کرده بودند. دوستان، شما باید اجازه بدهید که زندگی ثابت و یکنواخت شما بلرزد. باید اجازه بدهید که یک زلزله 7 ریشتری در زندگی تان به پا شود. زلزله ویرانگر است، شما را عصبی و نا آرام می کند، ولی بناها پوسیده و کهنه را در هم می شکند و شما را مجبور می کند پایه های زندگی تان را از نو بسازید!

 

۲. برای خودتان نوشابه باز کنید.

باید خودتان را مدام تایید کنید و هرگز نباید خود را دستِ کم بگیرید.
یکی از متداول‌ترین روش‌های دست‌کم گرفتن خودمان، پرسیدنِ سوالات غلط است. سوالات اشتباه ازبین برنده‌ی قدرت و اختیار انسان است. آن‌ها به سرعت الگوهای تفکر ناخودآگاه ما را از حالت مثبت به منفی تبدیل می‌کند. آن‌ها قدرتمند هستند.

*سوال: چرا نمی‌توانم وزن کم کنم؟

جواب: چون مثل یک خوک پرخوری می‌کنی!

*سوال: چرا نمی‌توانم کارها را درست انجام دهم؟

جواب: چون که باهوش و زرنگ نیستی!

*سوال: چرا اینقدر بی پول و آس و پاسم؟

جواب:چون تو یک بازنده‌ای! چون تو عُرزه نداری!

سوال بد و نادرستی بپرسید؛ متقابلا جواب نادرستی نیز دریافت خواهید کرد. این کاری است که ذهن ناخودآگاه انجام می‌دهد، به دلیل این که ذهن خودآگاه حالت ناخودآگاه را برنامه‌ریزی می‌کند. سوالات خوب و مناسب منجر به جواب‌های سازنده و مفید می‌شود. برای مثال:

*دو مورد از بهترین روش‌هایی که می‌توانم برای وزن کمک کردن انجام دهم چیست؟

*روش بهتر برای انجام این کار چیست؟

*سه روشی که می‌توانم برای بهتر شدن اوضاع دخل و خرجم انجام دهم چیست؟

پرسش سوال مناسب و صحیح تقویت کننده‌ی قدرت و اختیار انسان است.

پرسیدن سوالات مناسب باعث افزایش خود باوری می شوند و خود باوری از پایه های اصلیِ موفقیت محسوب می شود. اگر می خواهید استراتزی های بیشتری راجع به خود باوری یاد بگیرید، به بلاگِ من سری بزنید :

 "5 روش شگفت انگیز برای رسیدن به خود باوری " 

 

۳. به جای غُر زدن، سونامی درست کُن!

باید طوفان ذهنی ایجاد کنید، نه این که به دنبال سرزنش کردن و یافتن مقصّر باشید.

سرزنش و مقصرسازی از توانایی‌های خلاقانه ما برای مطرح کردن دلایلی به منظور اینکه چرا چیزی تقصیر ما نیست استفاده می‌کند. این فرآیند مانعی احساسی را بر زندگی سالم ایجاد می‌کند که خشم و نارضایتی (resentment) نامیده می‌شود. این لغت از واژه‌های لاتین re و sentire می‌آید که به معنای ‘تکرار چندین باره‌ی احساسات’ است. این کلمه تقریبا منحصر به حالتی درونی است که آن را از کلمه و معنای عصبانیت (Anger) متفاوت می‌سازد هرچند که ممکن است به همراه این احساس بکار برده شود.

این حالت وسوسه انگیزی است که در خشم غوطه‌ور شویم زیرا این کار حس کنترل گری به ما می‌دهد... اما این خیال و وهمی بیش نیست. گذشته تکرار نمی‌شود و کنترلی بر روی آن وجود ندارد.

چگونه ما می‌توانیم گذشته را از ربودن لحظات حال حاضر سلب اختیار کنیم؟ از طریق ایجاد طوفان ذهنی، شما به این تشخیص می‌رسید که گذشته شما را پخته‌تر کرده است اما شما را تعریف، متوقف یا شکست نمی‌دهد.

این بخشی از مرحله بلوغ و کمال شما و نه هویت‌تان است. گذشته شما را برای امروز قوی‌تر ساخته است. شما زندانی گذشته‌تان نیستید. پیشتاز و رو به حرکت در مسیر آینده‌تان هستید و در حال حاضر همین قدرت را دارید.

پس گذشته را به حال خودش رها کنید و فقط از آن درس بگیرید. و نگاهی رو به جلو داشته باشید. و فراموش نکنید که " هیچ وقت برای میلیونر شدن دیر نیست! " 

 

۴. مشغول انجام کاری شوید؛ اما نه هر کاری

از جهتی خوب است که انسان منعطفی باشیم اما گاهی اوقات تسلیم شدن هوشمندانه‌ترین کار است. بعضی مواقع به لیست کارهایی که باید انجام دهم نگاهی می‌اندازم و سریعا یک یا دو مورد را تکمیل می‌کنم، فقط برای خلاص شدن و حذف آن‌ها...

برای مثال اگر من ده کار برای انجام دادن در لیستم داشته باشم؛ قانون پارتو به من متذکر می‌شود که ۸۰٪ از نتایج کارم تنها از ۲۰٪ تلاشم بدست می‌آید. این قانون به من این اجازه را می‌دهد که نخست دو کار مهم را انجام دهم و باقی را نادیده بگیرم. انجام ندادن این کار منجر به محدود کردن خودم می‌شود. این زمان مرتب کردن لیست است!

راز تمرکز حواس؛ حذف موارد اضافه است. این کار منجر به زندگی سازنده می‌شود و مزیت‌های سلامتی را به همراه دارد...

من پیشنهاد می‌ کنم که از مغزتان حفاظت کنید. افرادی که اهداف دست‌نیافتنی خود را رها می‌کنند، ازنظر جسمی و روانشناختی شرایط بهتری را تجربه می‌کنند. برای مثال:

-نشانه‌های افسردگی و اثرات منفی کمتر

-سطح پایین‌تر کورتیزول (هورمون استرس)

-التهابات بدنی کمتر

-عملکرد بهتر سیستم ایمنی

-مشکلات کمتر مربوط به سلامت جسمانی

این نوشته‌ای مجادله ای برای داشتن یک زندگی راحت و آسوده نیست! شادترین افراد هم، پرمشغله و فعال هستند اما آن را کنترل می‌کنند. آن‌ها در عجله و شتاب نیستند.

اما لازم است یک بند مهم دیگر به این بخش اضافه کنم، این که سعی کنید کارهایی را برای انجام دادن انتخاب کنید که به آن ها علاقه دارید. علاقه معجزه می کند. علاقه و عشق هر سختی را خوار و حقیر می کند. به دو جوانِ عاشق فکر کنید، آن ها اجازه نمی دهند هیچ چیز مانع روابطشان بشود! چرا؟ چون عشق و علاقه در کار است. پس اگر شما عاشق کارتان باشید، امکان ندارد بازی را ببازید. مشکلات هست، ولی شما تسلیم نخواهد شد. دوستان، یکی از مهم ترین عواملی که باعث می شود من در کارم تا این حد موفق باشم، این است که از عشق و علایقم درآمد زایی می کنم. من حتی یک بلاگ کامل نوشته ام که در آن به شما " 7 مرحله برای تبدیل علایقتان به سود  "  را می آموزم. 

 

شاید باورت نشه اما یک قدم تا بزرگترین موفقیت زندگی ات فاصله داری !

دوست من، همانطور که گفتم آمدن تو به این صفحه به هیچ وجه اتفاقی نبود! تو دنبال تغییر زندگی ات بودی که به این بلاگ اومدی. و شاید باورت نشه ولی تو دانشی در مورد ذهن به دست آوردی که با این که به ظاهر ساده است، ولی به جرات 99.9 درصد مردم دنیا این دانش رو ندارن!! و الآن فقط یک قدم با بزرگترین اهداف مالی ات فاصله داری! فقط و فقط یک قدم. خوب حالا سوال من این جاست که آیا حاضری قدم دوم رو هم برداری؟ لطفاً همین حالا تصمیم بگیر! اگر می خواهی به زندگی فعلی خودت ادامه بدهی، آزادی که این صفحه را ترک کنی! ولی اگر تصیم تو این است که همین امروز زندگی ات رو تغییر بدی، باید قدم دوم رو همین حالا برداری.

 

آیا قدم نهایی برای رسیدن به زندگی رویایی ات رو بر می داری؟

آیا به 250.000 دانش پذیر موفق من ملحق می شوی؟ اگر تا انتهای این بلاگ را خوانده ای، نشان می دهد که برای متحول کردن زندگیت جدی هستی و به دنبال راهکار می گردی. من ابتدای یک بلاگ فرمول دو قدمی که مرا از 300.000 تومان به 10 میلیارد رساند را به تو معرفی کردم. تو به انتهای بلاگ رسیدی، پس قدم اول برای ایجاد زندگی رویایی ات رو برداشتی! تو ذهنت رو تکون دادی! حالا نوبت قدم دومه یعنی سیستم.

تو برای موفقیت به یک سیستم مرحله به مرحله احتیاج داری وگرنه خواندن این بلاگ، تبدیل می شه به یک دانسته تئوری دیگه! و باعث تغییرات واقعی تو زندگیت نمی شه! مگر این که قدم دوم رو برداری! اما من می خواهم یک پیشنهاد شگفت انگیز به تو بدهم. و بهت قول می دم این آخرین باری است که چنین پیشنهادی رو از من می شنوی!

فقط به این خاطر که تا انتهای این بلاگ اومدی، و به من نشون دادی که به کم قانع نیستی و می خوای برای رسیدن به رویاهات قدم برداری، می خوام این فرصت رو بهت بدم که امروز بتونی به صورت 100 % رایگان به سیستم مرحله به مرحله من ملحق بشی و به جمع خانواده موفق 250.000 نفری کاراستارتر بپیوندی! من فقط 15 دانش پذیرِ مشتاق و متعهد دیگه می خوام. من بمب می خوام. من جنگجو می خوام! اگر اینارو تو خودت نمی بینی، فکر نکنم به درد هم بخوریم. ولی من فرض رو بر این گذاشتم که کسی که بلاگ من رو تا انتها می خونه و هیجان زده و مشتاق می شه، یک جنگجوی واقعی است که پتانسیل رسیدن به رویاهای خودش رو داره! ولی اگر اشتباه می کنم، لطفاً همین حالا بلاگ من رو ترک کن!

 سیستم من 15 نفر ظرفیت داره که این یعنی فقط افراد محدودی فرصت پیدا می کنند که به صورت 100 % رایگان به این سیستم دسترسی پیدا کنن! پس اگر واقعاً برای موفقیت خودت جدی هستی وارد این سیستم شو! و اگر هم واقعاً می خواهی زندگی ات رو متحول کنی، باید همین حالا روی دکمه پایین صفحه یا روی این لینک آبی کلیک کنی چون به محض این که 15 نفر تکمیل بشن من دسترسی رایگان رو بر می دارم. حالا تصمیم با خودته که می خوای از بهترین فرصت زندگیت استفاده کنی یا نه! ولی اگر جنگجویی، تا فرصت از دست نرفته، همین حالا وارد سیستم شو! 

نظرات
1396/12/3 | id:110065
محسن :

خیلی عالی بود ممنون بابت وقتی که گذاشتین.من به جد دنبال برنامه ریزی برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق و ثروتمند هستم.تمامی مطالب شما رو همیشه میخونم ولی عادتم اینه تا تمام زیرساختهای پیشرفتمو آماده نکنم به قول معروف بیگدار به آب نمیزنم.من الان یک مهندس مکانیک با گرایش تاسیسات بیمارستانیم ومشغول به کار،به زودی انشالا کارم رو رها خواهم کرد و برای جهانی شدن به انگیزه و کمک شما نیازدارم..روز خوش

پاسخ دادن
ارسال نظر
سایر مطالب
گردش پول