چرا بزرگترین موفقیت زندگی تنها یک قدم با شما فاصله دارد؟

کامنت : 0
نویسنده:

امیر رضا دهقان

چرا بزرگترین موفقیت زندگی تنها یک قدم با شما فاصله دارد؟

شاید باورتان نشود ولی شما خیلی کمتر از آنچه که فکر می کنید با بزرگترین موفقیت خود فاصله دارید. در این پُست شگفت انگیز می خواهم یکی از مهم ترین قدم هایی که می تواند شما را به بزرگترین موفقیت زندگی تان برساند را  مطرح کنم. این قدم به شدت ساده است، ولی می تواند زندگی شما را تکان دهد. این قدم می تواند در زندگی شما یک زلزله واقعی به پا کند. پس منتظر چی هستی؟ چرا وارد نمیشی و این قدمو بر نمی داری؟

شاید باورتان نشود ولی شما خیلی کمتر از آنچه که فکر می کنید با بزرگترین موفقیت خود فاصله دارید. اما چرا؟ اصلاً من از کجا می دانم که شما چقدر با موفقیت خود فاصله دارید؟ نگران نباشید، من نه جادوگرم، و نه پیشگو. حتی پیش بینی کننده خوبی هم نیستم. تا حالا هر شرطی که پایِ فوتبال بسته ام را باختم. اما من یک چیز را به خوبی می دانم، شما وارد این بلاگ شدید چون می خواستید زندگی خود را تغییر دهید؛ شما در حال خواندن این متن هستید چون می دانید که از زندگی خود بیشتر می خواهید. و این را هم می دانم که شما به بهترین جای ممکن پا گذاشتید. چرا که من می خواهم یکی از بزرگترین قدم هایی که می تواند شما را به بزرگترین موفقیت زندگی تان برساند را در همین بلاگ مطرح کنم. این قدم به شدت ساده است، ولی می تواند زندگی شما را تکان دهد. این قدم می تواند در زندگی شما یک زلزله واقعی به پا کند.

بگذارید حوصله شما را سر نبرم و مستقیم برویم سراغ اصل مطلب: آنچه شما برای موفقیت نیاز دارید تنها دو چیز است : 1- قدم طلایی ولی ساده که در این بلاگ یادتان می دهم 2- استفاده از یک سیستم قدم به قدم که آن را در انتهای این بلاگ به شما می دهم.

 

خوب برویم سراغ قدم طلایی : اگر می خواهید به بزرگترین موفقیت عمرتان برسید، باید بیشتر به بقیه حال بدهید. 

اگر واقعاً می خواهید در کسب وکار، تحصیل و زندگی برتر باشید، باید بیشتر تلاش کنید. شما باید یک قدم بیشتر از همیشه بردارید. این یک قدم می تواند همه چیز را تغییر بدهد. برای افرادی که در اطرافتان هستند؛ مشتریان، تیم و خانواده تان یک قدم بیشتر بردارید و بیش از آنچه که از شما انتظار دارند تقدیمشان کنید ؛ آنگاه است که معجزه رخ می دهد؛ زیرا آنها با وفاداری، مراجعه بیشتر، فرصت و پول به شما پاداش خوبی خواهند داد .

افراد موفق، تنها یک قدم بیشتر برمی دارند، در نتیجه برجسته می شوند و دوام می آورند. آنها ارتقا می یابند و مشتریان وفاداری پیدا می کنند. آنها حرفه خود را با سرعت دو برابر توسعه می دهند و بهترین کارمندان را جذب می کنند. آنها پاداش های مالی و امنیت شغلی بدست می آورند. بهتر اینکه، آنها شب با رضایت به خانه می روند و اعتماد به نفسشان شکوفا می شود.

 

فقط رویِ " چه سودی برای من دارد "  تمرکز نکنید

در کلاس های بازاریابی ، می آموزید که مشتریان همواره به این فکر می کنند: "چه سودی برای من دارد؟" گرچه این اندیشه ممکن است بسیار معمول باشد اما هنگام رسیدن به موفقیت می تواند باعث سقوط شود.

اگر می خواهید برتر باشید، روی این اندیشه که " چه سودی برای شما دارد " تمرکز نکنید. در مورد اینکه "آیا منصفانه است که بیشتر ارایه دهید یا نه"  فکر نکنید. فقط به پاداش بیشتر فکر نکنید و نگویید:  " به من مربوط نیست " .

در ذهنتان نگنجانید که "این کار من نیست".

این نگرش نشان می دهد که شما فقط به خود می اندیشید؛ در صورتی که اگر توجهتان به سایر افراد باشد به سرعت نتایج بهتری می گیرید.

کافیست یک قدم دیگر بردارید تا این که به جرگه سخت کوشان و موفق ها بپیوندید. برداشت این یک قدم نشان می دهد که شما به جزییات توجه می نمایید، اینکه شما تمامی موارد جزیی که منجر به موفقیت شغلی شما می شوند را در نظر می گیرید؛ بنابرین می توانید حرفه و فرصت های جدید و فوق العاده ای را جذب کنید.

 

4سوال متحول کننده

می خواهم 4 سوال بپرسم، درباره این که چگونه می خواهید این یک قدم را بردارید؟ چطور تلاش خود را افزایش می دهید.

1- توقع اکثر مردم چیست؟ برای این که بتوانید بیش از انتظاری که وجود دارد ارائه کنید، ابتدا باید انتظارت را بشناسید. مشتریان چه حدی از خدمات را انتظار دارند؟ فروشندگان شما چه می خواهند؟ کارمندان یا سرپرستان و یا شریک زندگی تان چطور؟ سطح انتظار فرزندان شما چیست؟ به تمامی روابط مهم خود توجه نمایید و پایین ترین حد انتظارات را بشناسید.

 2- از یک نفر به عنوان کاندید بخواهید عملکرد شما در مورد شناخت انتظارات را قضاوت کند. آیا شما بیش از انتظار به دیگران بخشیده اید و آیا آن ها در این مورد شگفت زده اند؟ آیا در جستجوی راههایی برای ارایه خدمات بیشتر یا طرح هایی برای کمک بوده اید؟ آیا شما انتظارات را مشاهده نموده و حد متوسط آنها را برآورده نموده اید؟

3- چگونه تمایل دارید تلاش بیشتری نمایید؟

دوست دارید چه خدمات اضافی ارائه دهید تا در چشم مشتریان، از رقبایتان پیشی بگیرید؟ آیا تمایل شما برای ارائه خدمات بیش از حد انتظار، 100 درصدی نیست؟. چرا که نه؟

 4- برای ارایه خدمات بیش از انتظارات چه کاری می توانید انجام دهید؟ چه خدمات بیشتری را مشتریان شما دوست دارند ولی انتظارش را ندارند؟ چگونه می توانید به رئیس و کارتان خدمات بهتری ارایه نمایید؟ چگونه می توانید ارزش بیشتری را به دانش آموزانتان دهید؟ چطوری می توانید خواسته های بیشتری از فرزندان برآورده کنید؟

زمانیکه یکی از دوستانم یک مغازه کامپیوتر را راه اندازی کرد، هیچگاه اجازه نداد که یک مشتری بدون جعبه ای از قطعاتِ هدیه از مغازه خارج شود. او کامپیوتر، پرینتر، مودم و قطعات دیگر می فروخت. سپس چند ساعت به راه اندازی سیستم و آموزش مشتری برای طرز استفاده از آن می پرداخت. و هدیه های جالبی به هر یک از مشتریان می داد.

او فراتر از حد، انتظاراتِ مشتری را برآورده می نمود و در نتیجه مغازه اش به همه فروشگاه های الکترونیکی محلّ او غلبه یافت. همین چند وقت پیش این دوستم را ملاقات کردم و او رسماً یک میلیاردر شُده بود!

افراد سخت کوش، داستان های موفقیت را می سازند.

اگر می خواهید کسب و کار خود را راه اندازی کنید،به "بلاگِ 5 کسب و کار سودآورِ آنلاین که می توانید با کمتر از 1 میلیون شروع کنید!" سر بزنید.   

 

به هر داستان موفقیت که گوش دهید از شخصی می شنوید که فوق العاده سخت کار کرده تا به آنچه خواسته، رسیده است. متوجه می شوید که آنها زمان اضافه گذاشته اند و بیش از کارشان انجام داده اند و بیش از آنچه که از آنها خواسته شده است انجام داده اند. می شنوید که چگونه آنها درگیر آن بوده اند تا از پس آن بر آمده اند و سالها طول کشیده است تا آن را انجام داده اند.

در سال جاری چه کاری انجام دادید؟ کارهای مشابه؟ با چه سرعتی پیشرفت کردید؟ زمان با چه سرعتی گذشت؟ به این بیندیشید که اگر بیش از انتظارات دیگران ارایه می دادید چقدر پیشرفت داشتید؟

تصور نمایید که اگر تصمیم بگیرید خدمات و ارزش بهتری ارایه نمایید چه درهایی به روی شما گشوده خواهد شد. شما "می توانید در ادامه سال 96 به همه اهداف خود برسید."

باید این تمایل را در خودتان ایجاد کنید که با هر کسی مانند بهترین دوستتان رفتار نمایید.

از کار در نروید, متوسط و معمولی نباشید. توانایی های خود را به دیگران نشان دهید, به آنها نشان دهید که به تصویر و اعتبار خود اهمیت می دهید. آنگاه به موفقیت می رسید، افرادی که تمایل دارند یک قدم بیشتری بردارند سریعتر به آنجا می رسند.

 

آیا به خودتان اجازه می دهید قدم نهایی را بردارید؟ آیا بزرگترین موفقیت زندگی خود را رقم می زنید؟

شاید هنوز باور نکرده باشید ولی با خواندن این بلاگ، شما بزرگترین قدم برای رسیدن به بزرگترین موفقیتِ زندگی خود را برداشتید. اما همانطور که در ابتدا گفتم : آنچه شما برای موفقیت نیاز دارید تنها دو چیز است : 1- قدم طلایی که در این بلاگ یادگرفتید 2- استفاده از یک سیستم قدم به قدم . مطالبی که در این بلاگ آموختید، با این وجود که ساده بود، ولی مرحله سختِ کار به حساب می آمد. حالا وقت آن است که قدم ساده تر را بردارید و وارد یک سیستم شوید که شما را قدم به قدم تا بزرگترین اهدافی که در سر دارید برساند. پس اگر می خواهید همین امروز زندگی خود را متحول کنید و به بزرگترین اهداف و آرزوهایتان برسید، قدم دوم را بردارید و با کلیک روی دکمه زیر به صورت 100 % رایگان این سیستم را مالِ خود کنید. 

نظرات
ارسال نظر
سایر مطالب
گردش پول