آکادمی اپیدمی: سلاح پنهان شما برای پیروزی آنلاین

کامنت : 0
نویسنده:

امیر رضا دهقان

آکادمی اپیدمی: سلاح پنهان شما برای پیروزی آنلاین

چگونه می توانید به صورت آنلاین به طور واقعی موفق شوید؟

من حسین عباسی هستم، مدیر محتوای شرکت کاراستارتر. اکنون 7 سال است که در بازاریابی آنلاین جهانی فعالیت می کنم. من بازاریاب های آنلاین زیادی را ملاقات کرده ام که برخی موفق بوده اند و بیشتر آنها موفق نبوده اند.

کسانی که موفق شدند، نه خوش شانس تر از بقیه بوده اند و نه باهوش تر. در واقع در بیشتر موارد موضوع برعکس بوده است.

تفاوت مهمّ بین کسانی که موفق بودند و کسانی که شکست خوردند، در جایی بوده که زمان و پول خود را سرمایه گذاری کرده اند. همین.

اگر می خواهید به صورت آنلاین موفق شوید، باید هوشمندانه زمان و پول خود را سرمایه گذاری کنید؛ به همین دلیل است که ....

من بسیار هیجان زده ام که برنامه ی آکادمی اپیدمی را به شما معرفی نمایم!

این برنامه هم برای کسانی که هنوز کسب و کار خود را راه اندازی نکرده اند و هم برای آنهایی که سرگرم بیزنس خود هستند و به دنبال به دست آوردن سطح بعدی (موفقیت) هستند، عالی است.

چرا؟ چون این برنامه ی در حال اجرا به ما این امکان را می دهد تا به شما 3 چیز اساسی که برای موفقیت آنلاین نیاز دارید در هر ماه به شما بدهیم ....

# 1 سیستم ِپول ساز اثبات شده

دنیای بازاریابی آنلاین کاملا درحال تغییر است. اگر می خواهید موفق باشید، باید اطلاعات و استراتژی های درستی داشته باشید.

ما ماهانه ده ها میلیون تومان سرمایه گذاری می کنیم تا مشخص کنیم چه استراتژی هایی واقعا در دنیای دیجیتال اپیدمیک موثرند.

در آکادمی اپیدمی، ما آزمون و خطاهای شما را به جان می خریم  و به شما آنچه را که موثر است ارائه می دهیم. ما به شما سیستم تضمین شده ای را می دهیم که هزاران بار تست شده و ریسک کار شما را به صفر می رساند و به صورت مداوم در حال آپدیت کردن این سیستم هستیم.

# 2 ابزارها و منابعی که رشد کسب و کار شما را بیش از حد می کنند

ابزارها و منابع زیادی هستند که رشد کسب و کار شما را آسان می نمایند. چالش در این است که بدانیم کدام ابزارها ارزشمندند و کدامیک وقت تلف کردن هستند.

در آکادمی اپیدمی، ما منابع و ابزاری را بررسی می کنیم که به کسب و کار شما کمک می کنند تا به سطح بالاتری برسید. شما دقیقاً خواهید دانست که پول خود را کجا باید سرمایه گذاری کنید و از چه (چیزهایی) پرهیز نمایید.

# 3  پشتیبانی و راهنمایی ای که برای ماندن در مسیر نیاز دارید

تصور کنید چقدر راحت تر می شود که کسب و کار خود را شروع کرده و رشد دهید اگر توسط افراد موفق دیگری که مانند شما هدف مشابهی دارند و تلاش می کنند، احاطه و پشتیبانی شوید. آنها شما را پاسخگو نگه می دارند، باز خورد ایده هایتان را به شما برمی گردانند و کمک می کنند که موانع راه را از بین ببرید.

در برنامه ی جدید آکادمی اپیدمی ما همه ی این 3 چیز و حتی بیشتر از آن را به شما ارائه می دهیم. این همان سلاح پنهانی شما برای پیروزی آنلاین است. امکان ندارد هر سه ی این ابزار را جایی ارزان تر پیدا کنید.

ما حتی ضمانتِ بازگشت پول به شما می دهیم که اگر واقعاً تکنیک ها، ابزار و آموزش ها را اجرا کردید و جواب نگرفتید، ما پولِ شما را بر می گردانیم.

اما ... اکنون ما فقط برای تعداد محدودی ظرفیت داریم

ما خیلی دوست داریم که همه جامعه کاراستارتر وارد آکادمی اپیدمی شوند؛ اما در ابتدا تعداد محدودی از اپیدمر ها را در اختیار داریم تا اطمینان حاصل کنیم که قادریم از هرکسی که به گروه ما می پیوندد، حمایت و پشتیبانی کنیم.

در حال حاضر تنها 200 ظرفیت خالی موجود است. بنابراین اگر تمایل دارید مهم است که دست خود را بالا ببرید. وقتی ما درها را باز می کنیم، اولین نفر در صف باشید، در این صورت می توانید همه اطلاعات را زمانی که آکادمی اپیدمی در دسترس هست، دریافت نمایید. کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره ی آکادمی اپیدمی بیشتر بدانید و در صف اولین ها باشید!

برای راه اندازی کسب و کار دیجیتال اپیدمیک خود و بردن آن به سطوح بالاتر، هیچ راهی بهتر از این دوره ( آکادمی اپیدمی ) نیست.

اگر کسی را می شناسید که تلاش می کند کسب و کار آنلاین خود را بدون سرمایه آغاز کند، یا به دنبال یافتن راهی برای راه اندازی کسب و کار خود بدون دانش تخصصی و تجربه است، حتماً این صفحه را برای او به اشتراک بگذارید؛ چرا که با این کار می توانید زندگی افراد زیادی را متحول کنید. 

نظرات
ارسال نظر
رایگان
سایر مطالب
گردش پول

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com