چگونه می‌توانم کسب و کار 10 میلیاردی خودم را در جنگل های شمال کنترل کنم؟

کامنت : 3
نویسنده:

امیر رضا دهقان

چگونه می‌توانم کسب و کار 10 میلیاردی خودم را در جنگل های شمال کنترل کنم؟

18 برنامه‌ و تکنولوژی موبایلی

با این برنامه ها می توانید  همیشه کسب و کارتان را کنترل کنید، حتی اگر درجنگل هستید.

خوشبختانه ، مدل کسب و کارِ دیجیتال اپیدمیک  به من این امکان و آزادی را می‌دهد که بتوانم از هر جایی کارم را انجام دهم . این همان چیزی است که من به آن آزادی می گویم. و آزادی دقیقاً همان چیزی است که مرا شیفته کسب و کار دییجتال اپیدمیک کرده.

زمانیکه برای اولین بار شروع به کار کردم، اگر می‌خواستم به جایی سفر کنم، مجبور می‌شدم یک مرکز اداری کسب و کار و یا یک کافینت پیدا کنم ولی...

به لطف دیجیتال اپیدمیک و پیشرفت دستگاه های موبایلی، امروز این داستان کاملا متفاوت است!. مدل دیجیتال اپیدمیک و برنامه‌های تلفن همراه کار را از هرجایی که بخواهیم سریع‌تر و راحت‌تر از همیشه کرده‌اند.

مهم نیست که کجا هستید حتی در عمق جنگل های شمالِ کشور، که من آنجا بودم، می‌توانیم از مدل دیجیتال اپیدمیک و تکنولوژی های شگفت‌انگیز موبایلی برای اطلاع از کسب و کارتان استفاده کنید. بنابراین هرگز کسب و کارتان متوقف نمی‌شود.

من تقریبا یک هفته را در جنگل های شمال گذراندم. (در ضمن، اگر هرگز به آنجا نرفته‌اید، خواهش می‌کنم خودتان به آنجا بروید؛ چرا که این جنگل ها یکی از زیبا ترین محل های کشور هستند).

من توانستم در این مکان زیبای دوردست، بدونِ نیاز به دفتر، کامپیوتر میزی و هر وسیله‌ی سیمی دیگر توانستم کسب و کارم را به طور کامل اداره کنم.

اگر شما با مدل کسب و کار دیجیتال اپیدمیک آشنا هستید، اکنون زمان خوبی است که با مجموعه‌ای از تکنولوژی های موبایلی اشنا شوید که امکان کار از هر جا حتی در وسط جنگل را ایجاد می‌کند.

آیا آماده هستید که شما را به بخشی از مدل دیجیال اپیدمیک یعنی ورود به بازار عظیمِ کاربران گوشی‌های هوشمند که بیش از 2 میلیارد نفر است ببرم؟ پس بزن بریم.

می خواهم چند ابزار بسیار ساده را به شما معرفی کنم که ترکیب آن ها با مدل دیجیتال اپیدمیک، به شما اجازه می دهد در هر نقطه ای از دنیا، کسب و کار خود را بچرخانید و بدون نگرانی از زندگی خود لذت ببرید.

 1. IMessage: برنامه‌ی نوشتن متن رایگان و نامحدود برای اپل است که این امکان را بوجود می‌آورد که به هرکسی که بخواهم متن، عکس و ویدئو بفرستم. من از این ابزار استفاده می‌کنم تا با تیم، شرکا و فروشندگانم ارتباط برقرار کنم. ویژگی منفی‌اش این است که امکان ارتباط تنها بین دستگاه‌های آیفون است.
 2. Telegram: تلگرام را که دیگر همه می شناسند.  مانند iMessage    یکی دیگر از برنامه‌های پیام رسانی برای ارسال پیام، عکس و ویدئو است. تفاوت کلیدی و مهمش این است که در تمام سیستم عامل ها کار می‌کند. از این برنامه برای ایجاد ارتباط با هم تیمی‌ها، شرکا و فروشندگانی که آیفون و دستگاه اپل ندارند استفاده می‌کنم. هم چنین از طریق کانال تلگرامی خودم، با شما دانش پذیران عزیز ارتباط برقرار می کنم و سعی می کنم هر روز به شما انگیزه و انرژی بدهم و مطالب مفیدی را به شما آموزش دهم.
 3. Recorder Plus: این برنامه یکی از برنامه‌های دلخواه من است. یک برنامه‌ی ساده برای ضبط صدا است که این امکان را به وجود می‌آورد که صدایم را ضبط کنم. از این برنامه برای ارسال یادداشت‌های صوتی به تیمِ کاراستارتر استفاده می‌کنم. به جای تایپِ ایمیل های بسیار بلند که وقت‌گیر هستند،  به راحتی آنچه که می‌خواهم بگویم را ضبط می‌کنم. سپس فایل صوتی را ارسال می‌کنم. بسیار آسان است و همیشه از آن استفاده می‌کنم. البته برای فرستادن صدا از telegram هم استفاده می کنم ولی گاهی این ابزار را ترجیح می دهم.
 4. Trello:  این برنامه برای کنترل پروژه طراحی شده است. می‌توانم از گوشی هوشمندم وارد سیستم شوم و بلافاصله ببینم که افراد تیم در حال چه کاری هستند. اگر می‌خواهید کسب و کار و زندگی شخصیتان را مدیریت و اداره کنید این برنامه لیست‌هایی که می‌خواهید انجام دهید را به لیست‌های انجام شده تبدیل می‌کند.
 5. Google Drive + Google Sheets + Google Docs: حاضرم قسم بخورم که اگر گوگل نبود، کل کارهای جهان می خوابید. این یک برنامه شگفت انگیز است. در حال حاضر با استفاده از تلفن همراهم می‌توانم یادداشت بنویسم، فایل‌های اکسل را بررسی کنم، پروژه‌ها را آنالیز کنم و کارهای بیشتری را انجام دهم.
 6. Microsoft Word App:  زمانیکه این برنامه نسبتاً جدید بود استفاده‌ای از آن نکرده بودم. در حال حاضر آن را دارم و بدون آن نمی‌توانم زندگی کنم.  این ابزار برای نوشتن ایمیل، بررسی پست‌های بلاگ و ایجاد محتوای جدید، بسیار عالی است. تقریبا هر روز از آن استفاده می‌کنم. اگر این برنامه را دانلود نکرده‌اید ، حداقل یک بار امحانش کنید. مطمئن باشید ضرر نمی کنید.  
 7. Dropbox: من همیشه یک کشوی میز پر از درایوهای فلش، درایوهای هارد قابل حمل و سایر دیسک‌های قابل حمل داشتم. اما امروز Dropbox  جایگزین همه‌ی آنها شده است. فروشندگانم با استفاده از این برنامه فایل‌های بزرگ را به ما ارسال می‌کنند. بیشتر دوست دارم از Google Drive استفاده کنم اما Dropbox هنوزهم مفید است. من از هارد دمحلی استفاده نمی‌کنم بجای آن از فایل Dropbox  استفاده می‌کنم. مزیتی که دارد این است که می‌توانم به هر فایلی که در کامپیوترم دارم از هر کجای جهان دسترسی داشته باشم. بله درسته! از طریق تلفن همراهم می‌توانم این کار را انجام دهم. با وجود چنین چیزی دیگر چه کسی به لپ تاپ احتیاج دارد؟
 8. ایمیل: بله من هنوزهم از ایمیل استفاده می‌کنم. اما صادقانه بگویم با این برنامه‌های فوق العاده ای که معرفی کردم کمتر از ایمیل استفاده می‌کنم.
 9. دوربین: من عاشق عکاسی و ویدئو هستم. از دوربینم برای شبکه های اجتماعی ام عکس و ویدئو تهیه می کنم. البته من راجع به دوربین های عکاسی صحبت نمی کنم، بلکه منظورم قابلیت دوربین گوشی هوشمند می باشد. من با دوربین گوشی خودم بهترین لحظات را ثبت می کنم که خیلی از شما این تصاویر را دیده اید. من حتی از دوربینِ تلف همراهم برای رسم نمودار برای تیمم و ارسال تصاویر برای توضیح بهتر از آنچه که می‌خواهم بگویم استفاده می‌کنم.
 10. فیدیبو :  همیشه تلاشم بر این است که بیشتر یاد بگیرم و رشد کنم. بنابراین وقتی به سفر می‌روم با این برنامه کتاب‌های بسیاری را مطالعه می کنم.
 11. Skype: اعضای تیم و شرکایم از سراسر کشور، تهران، مشهد و .. همه جا، هستند. با این برنامه با همه‌ی آنها به طور رودرو ارتباط برقرار می‌کنم، بدون اینکه هزینه‌ای پرداخت کنم.
 12. FaceTime: مچکرم اپل! این برنامه این امکان را بوجود می‌آورد تا به طور رایگان با اعضای تیمم در هر کجای جهان تماس بگیرم. در حقیقت، از FaceTime Audio استفاده می‌کنم و عاشقش هستم. می‌توانم با خانواده‌ام حرف بزنم، خواهر یا پدرم را ببینم و بسیاری از این نوع کارهای عالی را انجام دهم. البته این ابزار فقط در دستگاه‌های اپل کار می‌کند. بنابراین برای آنهایی که آیفون ندارند از Skype استفاده می‌کنم.
 13. LastPass: چند بار شده است که پسووردتان را فراموش کنید و داشتن پسوورد جدید برایتان دشوار باشد؟ این مشکل، همیشه بسیاری زمان زیادی از من می گیرد. دیگر این مشکل را ندارم. عاشق این برنامه هستم. هم اکنون حداقل 100 پسفورد دارم. خوشبختانه این برنامه تمام آنها را به یاد دارد و در تلفن من بروزرسانی شان می‌کند. دیگر پسووردم را تایپ نمی‌کنم تنها با یک کلیک وارد می‌شوم.
 14. Phone Browser: من همیشه بروی مرورگر تلفن همراهم سایت‌ها را بررسی می‌کنم، ویدئو تماشا می‌کنم و حتی مطالب علمی یاد می گیرم. می‌توانم تمامی وب‌سایت‌ها ی دنیا را ببینم و تقریبا همه‌ی آنها برای موبایل بهینه‌سازی شده‌اند (کسایی که این برنامه را ندارند حتما آن را ببینند)‌
 15. آپارات : تیمم همیشه ویدئوهایی را در آپارات برایم ارسال می‌کنند و من نیز می‌توانم آنها را بررسی کنم. در حالیکه گزینه‌های دیگری برای دیدن ویدئو وجود دارد این ویدئوها در آپارات بدون هیچگونه توقفی حتی اگر اینترنت کند باشد پخش می‌شود.
 16. IScanner: با این برنامه مهم نیست در کجا هستم هنوز هم می‌توانم معاملاتم را انجام دهم. امکان ارسال آی دی عکس، بررسی اسناد مهم، باز کردنِ اکانت جدید برای کسب و کار و کارهای دیگر را به من می‌دهد.
 17. Docusign: من واقعا این برنامه را دوست دارم. امکان پر کردن درخواست‌‌نامه‌ها، امضای قراردادها و بستن قرارداده از همه جا را به من می‌دهد.
 18. فیلیمو: تماشای برنامه های تلویزیونی یا دیدن فیلم‌ها و مستندات را بطور بی‌وقفه و منظم را بسیار دوست دارم.

 

برنامه‌ی دیگری نیز وجود دارد که من از آنها استفاده می‌کنم؛ اما این برنامه‌ها 18 برنامه‌ی عالی هستند که من در موبایلم از آن استفاده می کنم. این برنامه‌ها وقتی در کنار مدل دیجیتال اپیدمیک قرار می گیرند، به من این امکان را می دهند که یک کسب و کار  10 میلیاردی را در جنگل های شمال از طریق تلفن همراه خودم کنترل کنم. این یعنی در مدل کسب و کار دیجیتال اپیدمیک، کسب و کار شما هرچه قدر هم که توسعه یاید، بازهم می توانید به کمک تکنولوژی، بدون حضور فیزیکی و محدود کردن خود کسب و کار خود را کنترل کنید. البته باید این نکته را در ذهن خود داشته باشید، تمامی برنامه هایی که به شما معرفی کردم، تنها زمانی به دردتان می خورند که آن ها را در کنار کسب و کار دیجیتال اپیدمیک خود استفاده کنید.

 

وقتشه تو هم به آزادی برسی

دوستان، من اکنون صاحب یک کسب و کار آنلاین 10 میلیاردی هستم؛ ولی اکثر روزهای سال را در سفر های تفریحی می گذرانم! 10 سال پیش، چنین امکانی وجود نداشت. آن زمان چیزی به نام دیجیتال اپیدمیک وجود نداشت. اما از زمانی که من با سیستم دیجیتال اپیدمیک آشنا شدم، زندگی ام به معنای واقعی کلمه متحول شد. پیش از آشنایی با این سیستم من صبح تا شب کار می کردم. تمام زندگی من شده بود کار کار و کار! من خودم موافق سخت کار کردن هستم ولی شدیداً مخالف بردگی کردن هستم. بردگی کردن یعنی این که شما به خدمت گذار کار خود تبدیل شوید، در حالیکه باید برعکس باشد! کسب و کار شما باید در خدمت شما باشد و باید به شما آزادی و آسایش بدهد؛ نه این که زندگی شما را سخت تر کند.

 سیستم دیجیتال اپیدمیک چیزی بود که به من این آزادی را داد. دیجیتال اپیدمیک نه تنها به من اجازه داد از علایقم درآمد زایی کنم بلکه به من این امکان را داد که سبک زندگی مورد علاقه ام را بسازم. طی 15 سال تجربه کارآفرینی، من هرگز چیزی به خوبی دیجیتال اپیدمیک ندیده ام. مدل کسب و کاری که به من اجازه می دهد حتی وقتی در سفر تفریحی شمال کشور هستم، درآمدم را حفظ کنم.

اگر شما حس می کنید که به اندازه زحمات خود، پاداش به دست نمی آورید، می توانید همین امروز تصمیم بگیرید که از سیستم دیجیتال اپیدمیک استفاده کنید. اگر دوست دارید کسب و کار آنلاینی داشته باشید که حتی وقتی در مسافرت هستید برای شما پول سازی کند، توصیه من سیستم دیجیتال اپیدمیک است. اگر می خواهید در حین پول سازی، لذت بیشتری از زندگی خود برده و آزادی بیشتری داشته باشید، قطعاً این سیستم شما را به مقصودتان می رساند.

 البته برخی افراد فکر می کنند که باید دانش یا تجربه خاصی برای استفاده از  سیستم دیجیتال اپیدمیک داشته باشند، که این فکر درستی نیست. کافیست سیستم مرحله به مرحله برای راه اندازی یک کسب و کار دیجیتال اپیدمیک را دنبال کنید، و قدم به قدم با آن پیش بروید؛ به این شکل کسب و کار آنلاین شما راه اندازی می شود و شما به آزادی مالی می رسید. من این ها را گفتم که پتانسیل فوق العاده سیستم دیجیتال اپیدمیک را به شما نشان بدهم؛ سیستمی که زندگی مرا متحول کرد. اما در نهایت تصمیم با شماست. باید تصمیم بگیرید که می خواهید سبک زندگی مورد علاقه خود را بسازید یا خیر. باید تصمیم بگیرید که می خواهید به آزادی مالی برسید یا نه! اگر جواب شما مثبت است، یا علی! کافیست روی دکمه زیر به سادگی کلیک کنید، و همین حالا و به صورت 100% رایگان به این سستم دسترسی پیدا کنید. 

نظرات
1397/2/14 | id:113656
فرزانه تفضلی :

سلام و خدا قوت. من خیلی خیلی مصمم هستم که زندگیمو از طریق کسب و کار آنلاین تغییر بدم ولی حتی نمیدونم دیجیتال اپیدمیک چی هست ؟؟ اخه یه جایی شما فرمودین بهترین راه برای کسب ثروت از طریق آنلاین دیجیتال اپیدمیک هست. و من واقعا گیج هستم. امکان داره راهنماییم کنید ؟؟؟

پاسخ دادن
1396/12/2 | id:110026
مهدي سروش :

سلام من هرجا براتون پيام ميزارم بي جواب ميمونه لطفا شمارتو برام ايميل كنين يا يه روش براي صحبت كردن بگين كه من بتونم باهاتون چند دقيقه اي صحبت كنم ممنون
شماره من ٠٩١٢٧٧٢٧٧٩٤

پاسخ دادن
1396/12/1 | id:109999
نصيبه برزنوني :

سلام وقتتون بخير
من امروز پكيج به دستم رسيد البته ٣ هفته از ثبت نامم ميگذره چون جراحي داشتم امروز تازه تونستم پكيج رو دريافت كنم الان هنوز نميدونم چطور ميتونم كار خودم رو راه اندازي كنم
يكم گيج شدم و اطلاعات زيادي ندارم

پاسخ دادن
ارسال نظر
رایگان
سایر مطالب
گردش پول

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com