چگونه هر کسی می تواند یک کتاب الکترونیکی 50 صفحه ای را فقط در 10 روز تهیه کند

کامنت : 2
نویسنده:

امیر رضا دهقان

چگونه هر کسی می تواند یک کتاب الکترونیکی 50 صفحه ای را فقط در 10 روز تهیه کند

اوه ... نوشتن یک کتاب کامل در 10 روز؟ ... غیر ممکنه! "بله، ممکنه سخت به نظر برسه. ممکنه فکر کنی هفته ها یا ماه ها طول میکشه.
اما به من اعتماد کن، نیاز به این همه زمان نیست .این کار شدنیه!
وارد بلاگ شو تا راه دقیقش رو بهت بگم.

اوه ... نوشتن یک کتاب کامل در 10 روز؟ ... غیر ممکن است! "بله، ممکن است دشوار به نظر برسد. ممکن است فکر کنید که هفته ها طول بکشد. حتی ماه ها.

اما به من اعتماد کن، نیازی به این مقدار زمان نیست! این کار واقعا خیلی ساده تر از آن چیزی است که اکثر مردم فکر می کنند.

من قصد دارم یک قدم فراتر بروم و بگویم ...

آیا می دانستید که حتی نیازی نیست که یک نویسنده حرفه ای باشید تا یک کتاب را در 10 روز بنویسید؟ کاملا جدی گفتم، تنها در 10 روز

امروز من می خواهم به اشتراک بگذارم که چگونه هر کسی می تواند کتاب خود را که در کمتر از 2 هفته آماده کند (من حتی می خواهم به یک مرجع مفید برای این کار بسنده کنم)!

چرا کتاب نوشتن مفید است؟

نوشتن کتاب های الکترونیکی مهارت ارزشمندی است! اگر شما بتوانید کتاب های الکترونیکی بنویسید، می توانید یک کسب و کار دیجیتال اپیدمیک رزاه اندازی کرده و آن را رشد دهید.

دیجیتال اپیدمیک : کسب و کاری است که در حیطه فروش اطلاعات(کتاب های اینترنتی، دوره های ویدویی و صوتی، سایت های عضویت و غیره) ایجاد شده است.

من شخصاً بر این باور هستم که دیجیتال اپیدمیک یکی از بهترین مدلهای تجاری آنلاین است. من کسب و کار خود را حول این مدل ساخته ام و موفق شده ام میلیارد ها تومان به صورت آنلاین بدست بیاورم.

همه اینها با ذهنیت شما آغاز می شود

اگر به شما گفتم " یک کتاب 50 صفحه ای را در 10 روز بنویس"

من فکر می کنم که ممکن است بسیاری از مردم، حتی برخی از نویسندگان حرفه ای را ترسانده باشم.

حال اگر می گفتم: "من می خواهم که شما امروز یک مقاله 500 کلمه ای درباره یک موضوع بنویسید."

آیا فکر می کنید که می توانید این کار را انجام دهید؟

شما قطعاً می توانید. در واقع، من فکر می کنم شما می توانید همین امروز و بدون هیچ مشکلی 4 یا 5 تا از آن را بنویسید. اگر می توانید این کار را انجام دهید، در آن صورت می توانید یک کتاب را در 10 روز بنویسید، و من قصد دارم الان به شما چگونگی این کار را نشان دهم.

کلید این کار، همان طور که در مواجهه با هر چیز دیگر مرتبط با کسب و کار، و در واقع هر چیزی از واقعیت زندگی صادق است، تقسیم و کوچک کردن کارهاست.

نحوه نوشتن یک کتاب در 10 روز به صورت گام به گام

افراد باهوش، در تقسیم کردن کارها به قسمت های کوچکتر اُستاد اند. کلّ چیزی که در این بلاگ می خواهم به شما آموزش دهم، این است که چطور مراحل نوشتن یک کتاب الکترونیکی را به قسمت های کوچک تبدیل کنید. همین و بس!

واقعاً ... این راز نوشتن هر کتاب الکترونیکی است!

برای انجام این کار 3 مرحله ساده وجود دارد:

مرحله 1: لیستی از 12 موضوع را بنویسید که می خواهید در کتابتان آن ها را پوشش دهد.

مرحله 2: برای هرکدام از موضوعات، 4 زیر موضوع انتخاب کنید.

مرحله 3: هر روز، 5 زیرموضوع را انتخاب کنید، و یک صفحه برای هر کدام بنویسید.

خودشه!

حالا می خواهم این مراحل را اندکی ریز تر کنم.

1-    12 موضوع: لیستی از 12 موضوع را بنویسید که می خواهید در کتابتان آن ها را پوشش دهد.

2-   4 زیر موضوع: 4 زیر موضوع را زیر هر موضوع لیست کنید. این همان مطالبی خواهد بود که در هر فصل بدان پرداخته خواهد شد.

3-  5 صفحه * 10 روز: 5 زیرموضوع را انتخاب کنید، و برای 10 روز یک صفحه راجع به هر کدام بنویسید.

با انجام این 5 تا مرحله ساده، شما می توانید یک کتاب الکترونیکی 50 صفحه ای را فقط در 10 روز بنویسید. این واقعاً همه آن چیزی است که باید انجام دهید! شاید بخواهید یک کتاب الکترونیکی 100 صفحه ای بنویسید:

کافیست همه چیز را دو برابر کنید!

این بار فهرستی از 24 یا 25 موضوع را بنویسید و برای هر موضوع، 4 زیر موضوع داشته باشید.

آیا می خواهید یک کتاب الکترونیکی 20 صفحه ای بنویسید؟

این بار کافیست لیستی از 5 موضوع نوشته و آن را مثل همیشه به 4 زیر موضوع تقسیم کنید.

آیا نویسندگی را دوست ندارید؟ اشکالی ندارد. راهش را به شما می گویم.

می توانید کار نوشتن را به فریلنسر ها بسپارید. آن ها با ارزان ترین قیمت ممکن بخش نوشتن را برای شما انجام می دهند. حتی اگر می خواهید کتاب خود را دیزاین کنید، بازهم فریلنسر ها بهترین گزینه هستند. در این جا به معرفی یک وبسایت برای پیدا کردن فریلنسر های ارزان و با کیفیت بسنده می کنیم. می توانید برای پیدا کردن فریلنسر به سایت parsfreelancer مراجعه کنید.

دوستان، من معتقدم که توضیحاتم همواره باید مختصر و مفید باشد. من از لفاظی و پرحرفی خوشم نمی آید، من نمی خواهم به این موضوع شاخ و برگ بدهم؛ چرا که راز نوشتن یک کتاب الکترونیکی 50 صفحه ای در 10 روز به همین سادگی بود.  امّا اگر خواهان این هستید که زندگی خود را متحول کنید؛ حتماً به خواندن این بلاگ ادامه دهید.

 

آیا می خواهید همین امروز، با سرمایه صفر یک کسب و کار آنلاین و پول ساز راه اندازی کنید؟

اکنون که چگونگی نوشتن سریع کتاب های الکترونیکی را یاد گرفتید، گام بعدی این است که یک کسب و کار دیجیتال اپیدمیک را شروع کنید. دیجیتال اپیدمیک همان مدل کسب و کاری است که مرا به فروش 10 میلیارد تومانی در یک سال رساند. دیجیتال اپیدمیک جدید ترین و ساده ترین مدل کسب و کاری است که تا به حال به وجود آمده. این مدل کسب و کار برای افرادی مناسب است که می خواهند کسب و کار خود را راه اندازی کنند ولی سرمایه و تجربه کارآفرینی ندارند. دیجیتال اپیدمیک یعنی تبدیل کردن علایق خود به یک محصول اطلاعاتی و فروختن آن به صورت میلیاردی در اینترنت! برای این که همین امروز بتوانید کسب و کار دیجیتال اپیدمیک موفق خود را راه اندازی کنید، کافیست یک کار ساده را انجام دهید: یک سیستم مرحله به مرحله را دنبال کنید. برای راه اندازی کسب و کار دیجیتال اپیدمیکِ شما به هیچ تجربه و دانش تخصصی نیاز ندارید، حتی سرمایه ای هم لازم نیست، کافیست سیستم مرحله به مرحله برای این کار را دنبال کنید. همین و بس! بلاگی که خواندید، یکی از زیر مراحل همین سیستم بود. اما نگران نباشید، من نمی خواهم شما را این جا رها کنم. بلکه می خواهم فقط برای امروز این فرصت را به شما بدهم که به صورت 100 % رایگان به این سیستم تضمین شده دسترسی پیدا کنید. حالا تصمیم با شماست. آیا می خواهید زندگی مالی خود را متحول کنید؟ آیا می خواهید همین امروز و بدون هیچ سرمایه ای کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید؟ آیا می خواهید از بهترین و جدید ترین مدل کسب و کار در دنیا استفاده کنید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، همین حالا روی دکمه زیر کلیک کرده و زندگی خود را تغییر دهید

نظرات
1396/8/16 | id:94026
مریم داودزاده :

استاد جان من میتونم فارکس کار کنم

پاسخ دادن
1396/8/14 | id:93995
علی رمضانی :

اولش باورم نمی شد ولی الآن کتاب خودمو 1 روزه نوشتم!!!!!!!!!!!!!!
مرسی استاد

پاسخ دادن
ارسال نظر
رایگان
سایر مطالب
گردش پول

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com