فهرست نهایی منابعی که تبلیغات اینستاگرامی شما را فوق العاده آسان می کنند

کامنت : 0
نویسنده:

امیر رضا دهقان

فهرست نهایی منابعی که تبلیغات اینستاگرامی شما را فوق العاده آسان می کنند

منابع مورد نیاز شما برای ساختن تبلیغات حرفه ای در شبکه های مجازی ( خصوصاً اینستاگرام و تلگرام )

من همیشه بر این باور هستم که کسب و کار آنلاین بر دو پایه استوار است : 1- استراتژی 2- سیستم

هر کسب و کار آنلاینی که می بینید از این فرمول دو مرحله ای تبعیت می کند. و برای داشتن یک کسب و کار سودآور، غیر از این دو مورد، به هیچ چیزی احتیاج ندارید. در مورد بخش اول، به نظر من مهم ترین استراتژی، تبلیغات است. پس اگر می خواهید از بازرا داغِ آنلاین این روزهای کشورمان سودآوری کنید، باید تبلیغات و سیستم پله پله را داشته باشید. در مورد سیستم، نگران نباشید، چرا که در پایان این بلاگ، من این سیستم را به صورت رایگان در اختیارتان می گذارم ؛ و حالا می رویم سراغ بخش تبلیغات.

1- استراتژی تبلیغی و منابع

هیچ کسب و کاری در دنیا وجود ندارد که بدون تبلیغات موفق شده باشد. ولی ماجرا این جاست که کسب و کارهای بزرگ برای این امر مشکلی ندارند، چرا که آن ها از پس هزینه های این کار بر می آیند. ولی واقعیت این است که برای فردی که می خواهد تازه کسب و کار خود را شروع کند و سرمایه چندانی ندارد، این هزینه ها سرسام آور و برآمدن از پس آن ها عملاً غیر ممکن است. مثلاً در همین مسابقه فوتبال  دربی 85 اُم بین استقلال و پرسپولیس تهران، طبق گزارش وبسایت khabarfarsi.com ، تعرفه تبلیغ تلویزیونی بین دو نیمه فوتبال، برای هر ثانیه، 139 میلیون تومان بوده است! من به خوبی می دانم که اغلب دانش پذیران ما، حاضر نیستند حتی یکبار چنین هزینه ای پرداخت کنند! بنابرین شما، باید دنبال استراتژی ها و منابع تبلیغاتی متفاوتی بگردید. خبر خوب این است که آن دوران گذشته که تنها رسانه های تبلیغاتی صدا و سیما و بیلبوردهای خیابانی بودند. اکنون ما در دنیای شبکه های اجتماعی زندگی می کنیم. شبکه هایی که ما امکان می دهند با کمترین هزینه، تبلیغات هدفمندی انجام دهیم و کسب و کار خود را جلو ببریم. در کشور ما، بهترین شبکه ها برای تبلیغ، اینستاگرام و تلگرام هستند. من در این بلاگ، یک گزارش کامل از منابعی که برای پیشبرد یک استراتژی موفق برای تبلیغات مجازی( خصوصاً در اینستاگرام ) نیاز دارید تهیه کرده ام. بیشتر منابعی که معرفی می کنم، منابع خارجی هستند به این خاطر که در آن بخش ها، نرم افزار ها و ابزار های فارسی زبان قوی و تضمین شده زیادی وجود ندارند. البته به محض اینکه از وجود چنین ابزار هایی اطلاع پیدا کنم، شمارا مطلع خواهم کرد.

من قبلا گفتم و دوباره هم می گویم، هر بازاریاب اینترنتی باید تبلیغات اینستاگرام را جدی بگیرد. هیچ راه بهتری برای تبلیغ آنلاین وجود ندارد. اینستاگرام بیش از 800 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد و این تعداد، شامل تعداد باور نکردنی از مشتریان بالقوه می باشد! اما این همه ماجرا نیست ... اینستاگرام حجم زیادی از داده ها ی مورد نیاز هر کاربر را جمع آوری می کند و تمام این داده ها بصورت داوطلبانه ارائه می شوند. هر نظر، لایک، و به روز رسانی و اِستوری، پنجره ای را  به سمت ذهن یک کاربر اینستاگرام باز می کند. هر پیجی که کاربر فالو می کند و، هر صفحه اینستاگرامی که دوست دارد جزو علاقه مندی های وی به ثبت خواهد رسید.

 همه ی این اطلاعات فقط با یک اشاره شما در دسترستان خواهند بود. تبلیغات اینستاگرام می تواند بسیار هدفمند باشد! ما در حال صحبت کردن در مورد هدف گیری مشتریان بالقوه در سطح جهان هستیم که یک بازار ِهدف بسیار بزرگ است. در این راستا اجرای یک کمپین تبلیغاتی اینستاگرام نیز کار گِرانی نیست ( برعکس تبلیغات تلویزیونی و شهری). یک کمپین تبلیغی در اینستاگرام می تواند با مبلغ اندکی در روز راه اندازی شود! ، یک کمپین تبلیغاتی می تواند فقط با چند کلیک ماوس در عرض چند دقیقه اجرا شود. این کار بسیار ساده و خیلی سریع انجام می شود. همه عناصر اینستاگرام، این بستر را به فضای ایده آلی برای تبلیغات در اینترنت تبدیل نموده اند. همچنین روشهای مختلف برجسته و قابل ملاحظه ای برای ایجاد تبلیغات اینستاگرام وجود دارد که شامل آگهی های متنی، تبلیغات تصویری، تبلیغات کوتاهِ ویدئویی، آگهی های نمایش اسلایدی می باشند. و منابع مختلفی وجود دارد که می توان برای ایجاد تبلیغات از آنها استفاده نمود. در این بلاگ ما سعی داریم، شرح مختصری از انواع منابع موجود برای یک تبلیغ کننده اینستاگرام را ارائه کنیم. استفاده از این منابع کمک خواهد کرد تا یک کمپین تبلغاتی بسیار موفق راه اندازی شود!  

اسنان ها موجوداتی بصری هستند و به همین دلیل اولین چیزی که ما در یک آگهی بدان نگاه می کنیم، تصویر است. خصوصاً اینکه اینستاگرام کُلا یک رسانه تصویر محور است. چشم ما به طور خودکار به سمت تصاویر کشیده می شود. بنابراین، تصویر در تبلیغات اینستاگرام باید بسیار چشمگیر باشد. من بر این امر تاکید می کنم زیرا تصاویر واقعا چشمان را به سمت خود جلب می کنند. بنابرین تصاویر باید جذاب و با کیفیت باشند. آنها باید:
• روشن 
• دارای رزولوشن بالا
• با کیفیت
• و کاملا حرفه ای باشند
و باید مطمئن باشید که تصویر را بر اساس مخاطب هدف انتخاب می کنید. لذا باید تصاویر مختلف را برای پیدا کردن آنهایی که مفید هستند تست کنید.

ابزارهای ایجاد تصاویر:

خوشبختانه، برای ایجاد تصاویر، ابزارهای زیادی وجود دارد. در حقیقت، نرم افزارهایی وجود دارد که امکان ایجاد تصاویر با کیفیت بالا را در متن فراهم می کنند. از انواع این نرم افزارها می توان به نمونه های خارجی زیر اشاره نمود:
• Slidely : امکان ایجاد تصاویر عالی و نمایش اسلایدی آنها با این نرم افزار وجود دارد. با استفاده از این ابزار، مردم می توانند تصاویر هنری، گالری عکس ها و تبلیغات تجاری خود را تولید نمایند. به علاوه، این نرم افزار رایگان است!
•  Canva:  نیز یک منبع عالی برای ایجاد تصویراست. که حساب اصلی آن رایگان می باشد، اما برای دسترسی به ویژگی های بیشتر می توان آن را با هزینه ای اندک ارتقا داد. در این نرم افزار تصاویر رایگان و فروشی هردو وجود دارند.

• Pablo : یکی دیگر از منابع تصاویر رایگان است که امکان انتخاب رایگان از میان تصاویر شگفت اور و ایجاد متن برای هر تصویر را امکان پذیر می کند. ایجاد تصاویر در اندازه های مختلف و ترکیب تصاویر در یک آگهی بسیار سرگرم کننده است. و به ایجاد حساب نیز نیازی نیست.  فقط از گالری تصویر خود، تصویر مورد نظر را انتخاب کنید، متن را به آن اضافه کرده و اگر واجب است آن را دانلود کنید.
• PicMonkey  : این ابزار ویژگی های بیشتری را ارائه می دهد. این نرم افزار دارای یک نسخه آزمایشی رایگان است، اما بعد از آن یک نسخه پولی نیز وجود دارد. با این حال، این ابزار امکان ویرایش یا اصلاح عکس ها، اضافه کردن یک علامت خاص ، ایجاد یک تصویر هنری و اضافه کردن متن به شیوه های خلاقانه را امکان پذیر می کند. این نرم افزار برای هر کسی ایده های جالبی دارد.

• Stencil - این نرم افزار، یک نرم افزار ادیت دیگر است که توانایی استفاده از قالب ها، فونت ها و تصاویر پیش فرض یا مورد نظرتان را ارائه می دهد. یک سطح اشتراک رایگان وجود دارد که اجازه می دهد 10 عکس در هر ماه ادیت شود، اما تصاویر نامحدود تنها 12 دلار در هر ماه هزینه دارد.
• BeFunky – این نرم افزار، یک نرم افزار ویرایشگر عکس است که برای هر کسی که به دنبال یک نرم افزار ادیت است عالی می باشد. اضافه کردن متن و ایجاد کلاژ ها می تواند با سهولت انجام شود.

ابزارهایی برای پیدا کردن تصاویر موجود:
گاهی اوقات تنها چیزی که برای تبلیغات اینستاگرام نیاز است یک تصویر ساده است. این تصویر می تواند توسط شخص دیگری گرفته شده باشد و به صورت رایگان یا برای خرید در دسترس عموم قرار گرفته شده باشد. و کیفیت آن نیز به طور کلی بالا است. چند سایت وجود دارد که تصاویر آنها را می توان به صورت رایگان دریافت کرد. تصاویر در این سایت ها در دسترس عموم قرار دارند. آنها عبارتند از:
• : Pixabay  تصاویر   Pixabay از طریق Creative Commons Zero در دسترس عموم قرار می گیرند. آنها می توانند مورد استفاده قرار گرفته، اصلاح و یا دانلود شوند. برای این کار شما به هیچ مجوز و هیچ اعتباری نیاز ندارید.
• Pexels : این تصاویر نیز تحت Creative Commons Zero رایگان قرار دارند. و می توانند به همان شیوه ای که از تصاویر Pixabay استفاده می شود مورد استفاده قرار گیرند.
• Unsplash : تصاویر Unsplash به صورت رایگان در دسترس عموم قرار دارند، اما تحت شرایط مجوز Unspalsh. خوشبختانه، شرایط این سایت اجازه می دهد که تصاویر بدون نیاز به مجوز یا اعتبار، مورد استفاده، اصلاح و اشتراک گذاری قرار گیرند. با این حال، تصاویر آن شامل تصاویری که حاوی آرم های برند و یا افراد باشند نمی شود. برای آنها ممکن است به مجوز نیاز باشد.
• IO-here : همه تصاویر این سایت بخشی از Creative Commons Zero هستند.
• Burst (توسط Shopify) - دارای عکسهای Creative Commons و عکسهای تحت مجوز می باشد.. تمام این عکسها رایگان هستند، اما از قوانین لازم برای عکسها باید پیروی شود. همچنین برای تصاویری که رایگان نیستند، نیز منابع زیادی وجود دارد.. تصاویر این سایتها فوق العاده با کیفیت هستند و این شرکتها دارای شهرت بسیار خوبی می باشند. آنها عبارتند از:
• Shutterstock
•  STOCK Adobe
• iStock
• Bigstock

 

تبلیغات ویدیویی

وقتی که به ایجاد آگهی برای اینستاگرام بازگردیم، تصاویر فقط آغاز راه بوده و آگهی های ویدیویی کوتاه و لایو، در حال حاضر بسیار پرطرفدارهستند. گاهی حتی جذابتر از تصاویر ! البته برای تبلیغات تلگرامی، قطعاً فایل های ویدئویی و گیف ها نسبت به تصاویر خشک و خالی جذاب تر اند. مطالعه این قسمت از بلاگ را بیشتر به افرادی توصیه می کنم که دوست دارند نیم نگاهی هم به تبلیغات تلگرامی داشته باشند.  مردم دوست دارند فیلم ها را تماشا کنند و همچنین فیلم ها می توانند سرگرم کننده باشند! و شبکه های مجازی مثل اینستاگرام و تلگرام این امکان را برای ایجاد تبلیغات ویدئویی ایجاد نموده اند. مخاطبان می توانند با آگهی و فردی که در پشت آن آگهی قرار دارد بسیار راحت تر از تصاویر ارتباط برقرار کنند. زیرا ویدئو حالت بصری بسیار چشم گیری دارد. ویدیوها واقعاً مردم را جذب می کنند. البته اختصار در ویدئو های اینستاگرامی و حتی لایوِ اینستاگرام اهمیت زیادی دارد. بهترین بخش کار این است که ساخت آگهی های ویدیویی آسان تر از آن چیزی است که بیشتر مردم فکر می کنند. در واقع، آنها فوق العاده آسان ساخته می شوند. زیرا ابزارهای زیادی وجود دارد که  تولید این ویدیوها را بسیار آسان نموده است.

ابزارهای ویرایش / ایجاد تبلیغات ویدئویی

ابزارهای زیر برای ویرایش و یا ایجاد تبلیغات ویدئویی ایده آل هستند. آنها طراحی شده اند که ساده و کاربر پسند باشند به طوری که به معنای واقعی کلمه هر کسی می تواند ویدیوی مد نظر خود را به سرعت و به آسانی تولید کند.
• Viddyad- این نرم افزار توانایی ایجاد و سفارشی کردن تبلیغات ویدئویی را به صورت آنی دارد. کاربران می توانند ویدیوها و تصاویر خود را آپلود کنند یا از ویدیو و تصاویر موجود در خود Viddyad استفاده کنند. تمام فیلم ها می توانند بلافاصله در هر پلت فرم از رسانه های اجتماعی منتشر شود. از تلگرام گرفته تا اینستاگرام.
• Shakr-این سرویس طرح های ویدئویی را ارائه می دهد که هر کسی می تواند برای ایجاد تبلیغات ویدئویی از آنها استفاده کند. فقط طراحی، انتخاب عکس و متن لازم است. هنگامی که ویدیو به پایان رسید، می توانید آن را در هر جایی که می خواهید استفاده کنید. این سرویس بسیار حرفه ای ، با سه سطح قیمت در دسترس است.
• Snap Studio Plus - این سرویس امکان ایجاد فیلم ها را به صورت رایگان فراهم می کند. هنگامی که ویدیو ساخته می شود، کاربران می توانند یک آگهی ویدیویی ایجاد کنند و آن را دانلود کرده و یا به اشتراک بگذارند. علاوه بر این، Snap Studio Plus دارای متخصصانی است که می توانند ویدیوها را برای بازاریابان ایجاد نمایند.

نرم افزارهای تولید ویدئوی انیمیشنی

انیمیشن ها سرگرم کننده، جذاب و جالب هستند. خلاق بودن در انیمشن آسان است. و علاوه بر این ساخت انیمیشن فوق العاده ساده می باشد. در اینجا چند ابزار عالی برای ایجاد انیمیشن پیشنهاد می شود:
• GoAnimate- بر اساس قیمت ها و برنامه های مختلف، این سرویس اجازه تولید و دانلود و به اشتراک گذاری نامحدود فیلم ها را امکان پذیر می کند. این نرم افزار همه ابزارهای لازم را برای اینکه  کاربر بتواند راحت تر کار خود را انجام دهد در بر دارد.
• PowToon – این نرم افزار یک پلتفرم انیمیشنی ایده آل برای ایجاد تبلیغات ویدئویی است. قالب های متحرک آن امکان ایجاد ویدیو متحرک حرفه ای را فقط در 20 دقیقه امکان پذیر می کند..
• CrazyTalk - این نرم افزار برای انیمیشن چهره بسیار مناسب است. و اجازه می دهد تا کاربر به تقلید از ویژگی های واقعی صورت و اضافه کردن صدا و متن برای تجربه یک ویدیو عالی بپردازد.
• iClone - این نرم افزار انیمیشن توانایی ایجاد انیمیشن واقع گرایانه ( رِآل ) آنی سه بعدی را دارد.. با این نرم افزار داستان سرایی در سطح سینمایی با یک رابط کاربری ساده که اجازه می دهد شخصیت ساده و انیمیشنی را تولید کنید، امکان پذیر است.
• Adobe After Effects :  دارای سابقه ای جامع از عملکردهای برتر در هنگام ایجاد تصاویر و ویدئو است. پس از تاثیر بر منحنی یادگیری ، انواع ویدئوها از جمله ویدیوهای زنده و انیمیشن های دوبعدی، با کیفیت حرفه ای می توانند توسط این نرم افزار تولید شوند. کاربر حتی می تواند حرکات شخصیت متحرک خود را در مقابل وب کم انجام دهد. Adobe اجازه می دهد تا کاربر از طریق اشتراک ماهانه مقرون به صرفه به نرم افزار دسترسی پیدا کند.

• Toon Boom- از نظر حرفه ای بودن و منحنی یادگیری شبیه به After Effects می باشد. استودیوهای انیمیشن برتر از این نرم افزار استفاده می کنند. این نرم افزار گران ، اما خوب است.

فیلمبرداری از صفحه نمایش

فیلم برداری از صفحه نمایش احتمالا ساده ترین و کم مخاطره ترین راه است. ویدیوهای تولید شده ارتباطات ایده ای و تبلیغ محصولات را آسان می کنند. و برای افرادی که در جلوی دوربین راحت نیستند، نیز ایده آل هستند. فیلم های ضبط شده روی صفحه نمایش واقعا حرفه ای هستند و اجازه می دهد تا بازاریابان به وضوح محتوای عالی را ارائه دهند. اساساً، آنها مانند ارائه پاورپوینت در حالت ویدئویی هستند. کاربران باید اسلایدها را ایجاد کرده و تصاویر لازم را جایگذاری کنند و سپس صدای ضبط شده را به نرم افزار انتقال دهند. برخی از ابزارها که این کار  را به سادگی انجام می دهند عبارتند از

ابزارهای فیلمبرداری از صفحه نمایش
• Camtasia- این نرم افزار کار ضبط روی صفحه نمایش کامپیوتر و یا وارد کردن ویدیو برای ایجاد ویدیویی فوق العاده برای تبلیغات اینستاگرام را انجام می دهد. شما می توانید ویدئو را در نرم افزار ویرایش کنید و نتایج نهایی را درشبکه های مجازی به اشتراک بگذارید.
• Screenflow- این نرم افزار امکان فیلمبرداری کامل یا جزئی از صفحه نمایش کامپیوتر، ویرایش فیلم ها، ایجاد انیمیشن حرفه ای و تصاویر گرافیکی متحرک را فراهم می کند و شما می توانید نتایج را به اشتراک (share ) بگذارید.
• Screencast-o-manic- این نرم افزار یک ابزار عالی برای فیلمبرداری از صفحه نمایش کامپیوتر است. تصاویر اسلایدهای پاورپوینت یا هر چیز دیگری را ایجاد کرده و یک ویدیو جذاب تولید کنید و می توانید حتی صدای مورد نظر خود را به ان اضافه کنید.

ویدیو های گوشی های هوشمند

لازم نیست که ایجاد یک ویدیو بسیار پیچیده باشد، و شما برای ایجاد یک آگهی عالی نیازی به تجهیزات ویدیویی گران قیمت ندارید.
در حقیقت، تنها چیزی که نیاز دارید یک گوشی هوشمند است! فیلم های عالی را می توان در گوشی های هوشمند ضبط کرد. فقط از مونوپاد سلفی گیر خود استفاده کنید و به طور طبیعی به دوربین نگاه کرده و صحبت کنید و در نهایت ویدئو فوق العاده ای خواهید داشت. این روش برای لایوِ اینستاگرام به شدت جواب می دهد. برخی از ارائه دهندگان تبلیغات موفق در اینستاگرام افرادی هستند که فیلم های شخصی خود را در گوشی خود ضبط می کنند. قدرت ویدیوهای ساده، را هرگز دست کم نگیرید!

ابزارهای مدیریت تبلیغات اینستاگرام

هنگامی که تبلیغِ شما ساخته شد و به اشتراک گذاشته شد، مدیریت درست کمپین تبلیغاتی بسیار مهم است. این بدان معنی است که باید بدانید که تبلیغات باید هر روز و هر روز انجام شود. خوشبختانه، برخی از ابزارهای فوق العاده وجود دارد که می تواند این کار را آسان کند. توجه داشته باشید که این کار به صورت 100٪ در هنگام شروع کار لازم نیست. اما برای کسی که چندین تبلیغ را ارائه می کند - یا برای یک آژانس بازاریابی یا یک تیم بازاریابی - این ابزار بازی را به نفع تیم تغییر خواهد داد! این ها ابزارهایی هستند که به بازاریابان اجازه می دهند تا تبلیغات خود را مدیریت کنند و نتایج فوق العاده آن را مشاهده نمایند. در اینجا بهترین ابزارها برای مدیریت اگهی اینستا ارائه خواهند شد:
* Crowdfire : حساب اینستاگرامی خود را توسعه دهید. این ابزار افزایش و مدیریت following  های شما را در اینستاگرام ساده تر می کند. این ابزار هم برپایه وب بنا شده و هم می توانید از طریق سیستم عامل های IOS و اندروید به آن دسترسی پیدا کنید. این ابزار به شما در FOLLOW کردن دیگران به صورت موثر کمک کرده و به شما این امکان را می دهد که سریعاً افرادی را FOLLOW کنید که ممکن است به محصولات و خدمات شما تمایل داشته باشند.

Social Insight : آنالیزور اینستاگرام برای فهمیدن میزان رشد کاری شما.

این ابزار، تحلیل های عمیق و دقیقی از حساب اینستاگرامی شما فراهم کرده و می تواند برای چند حساب اینستاگرامی نیز به کار برود. این یک نرم افزار برپایه وب است که به شما اجازه می دهد به سادگی هرچه تمام تر رشد FOLLOWER ها، میزان تعاملات و سطح علاقه مندی مخاطبان خود را بسنجید. آن هم با دقتخیلی بالا!

latergram.me : پست های اینستاگرامی خود را در تمامی دستگاه و دیوایس ها برنامه ریزی کنید. وقتی زمانِ برنامه ریزی شده فرا می رسد، یک پیغام از طرف نرم افزار دریافت می کنید، که از شما می پرسد آیا این پست را بگذارد یا نه، و اگر تایید کنید، پست شما خود به خود گذاشته می شود. بلی! به همین راحتی!

 

لینک پیگیری

اینستاگرام دارای سیستم تجزیه و تحلیل شخصی خود است که اجازه می دهد تا بازاریابان نتایج کلیکی خود را پیگیری کنند. اما برخی از ابزارهای موجود وجود دارد که می توانند تجزیه و تحلیل دقیق تری را برای اینستاگرام ارائه دهند. به علاوه، آنها می توانند برای کوتاه کردن URL های بسیار طولانی و ناخوشایند استفاده شوند. این امر باعث می شود تا هر نشانی اینترنتی مرتبط با آگهی حرفه ای تر به نظر آید و ردیابی ان نیز ساده تر شود. در اینجا یکی از بهترین ابزار برای ردیابی لینک ها ارائه شده :
* Keyhole : داده های هر حساب عمومی اینستاگرامی را پیگیری کنید .

می توانید با این ابزار آماری در خصوص هشتک ها و کلمات کلیدی بدست آورید. این نرم افزار برای پی گیریِ حساب های کاربری و ارائه گزارش، مواردی مانند نرخ رشد و علاقه مندی follower  ها را اندازه گیری کرده و دِیتای مرتبط را جمع آوری می کند، و نهایتاً به شما پیشنهاداتی برای بهینه سازی فرآیند تبلیغ اینستاگرامی تان می دهد.

برون سپاری
 
در این مرحله، استفاده از برخی از این منابع یا تمام منابع فوق ممکن است بیش از حد سخت به نظر برسند. برخی از افراد در استفاده از جنبه های مختلف تبلیغات در اینستاگرام مشکل دارند. اما تعداد زیادی از افراد وجود دارند که می توانند در این امر به شما کمک کنند.
هر کسی می تواند برخی از جنبه های ایجاد تبلیغات در اینستاگرام را برون سپاری کند. این کار شامل:
• تبلیغ نویسی
• ساخت تصاویر و متن
• طراحی آگهی
• ساخت ویدئو
• و هر چیز دیگری که مورد نیاز است می باشد
حتی ممکن است شخصی را برای اجرای کمپین تبلیغاتی استخدام کنید، اما ما این را توصیه نمی کنیم. بر اساس استراتژی کاراستارتر، ما می دانیم که هر صاحب کسب و کار باید درک جامعی از چگونگی اجرای تبلیغات موثر در اینستاگرام داشته باشد. و تنها راه توسعه این درک برای بازاریاب این است که خودش تمام کارها را انجام دهد. حتی اگر کسی تصمیم گرفت که برخی از جنبه های تبلیغات خود را برون سپاری کند، هنوز هم باید اصول اولیه تبلیغات اینستاگرام را فرا گیرد. هنگامی که بخواهیم کار را برون سپاری کنیم، این کار فوق العاده آسان خواهند بود. وبسایتهای رایگانی وجود دارند که می توانند صاحبین کسب و کار را با متخصصین مورد نیاز مرتبط کنند. حرفه ای هایی مانند نویسندگان، طراحان گرافیک، طراحان وب و ویراستاران ویدئو از جمله این افراد هستند. در این خصوص من منابع فارسی زبان و وطنی را پیشنهاد می کنم این وب سایت ها عبارتند از:
 parsfreelancer

ponisha

karito

فقط به یاد داشته باشید که بیشتر وقتها، شما آنچه را که واقعا لازم دارید پس از پرداخت دریافت خواهید کرد. این بدان معنی است که اگر هزینه کم باشد، کیفیت کار نیز ممکن است کم باشد. تبلیغات اینستاگرام بسیار قدرتمند هستند! اما مهم است که ابزار و منابع مناسبی برای استفاده از این منبع قدرتمند داشته باشیم. ما درباره منابع زیادی از قبیل تصاویر، استفاده از ویدیو و ابزارهای مدیریت آگهی صحبت کرده ایم. ولی مهم ترین ابزار بازاریابی آنلاین، استفاده از یک سیستم پله پله است. سیستمی که مانع از سردرگم شدن شما می شود و دقیقاً به شما نشان می دهد که در هر زمان به خصوص، چه کار باید بکنید.

 

2- سیستم پله به پله

اگر می خواهید به صورت آنلاین سودآوری کنید، نباید فرمول دو مرحله ای جهانی را فراموش کنید. تبلیغات + سیستم. حتی اگر بهترین استراتژی های تبلیغاتی را هم به کار بگیرید، بدون داشتن یک سیستم پله به پله، خیلی زود سردرگم می شوید و مدتی بعد کلّاً بی خیال هدفتان می شوید. اکثر افرادی که می خواهند به صورت آنلاین درآمد زایی کنند، طعمِ این تجربه تلخ را چشیده اند. با این وجود که کلّی خرج کرده و مقدار زیادی انرژی صرف کرده اند، به در بسته می خورند و نا امید می شوند. این ها همه به خاطر نداشتن یک سیستم پله به پله است. نداشتن یک سیستم پله به پله، باعث می شود شما در دنیای بی کران اینترنت گُم شوید و دور خودتان بچرخید. شما به  سیستمی نیاز دارید که در هر مرحله دقیقاً به شما بگوید چه کار کنید و هر آنچه نیاز دارید را یکجا در اختیار تان قرار دهد. سیستمی که مسیر رسیدن به سودِ آنلاین را پله به پله به شما نشان دهد. اگر می خواهید یک کسب و کار آنلاین راه اندازی کنید، و از طریق اینترنت به درآمد برسید، خصوصاً اگر تجربه زیادی در این کار ندارید و نمی دانید که باید از کجا آغاز کنید، همین حالا از طریق دکمه زیر به سیستم پله پله من دسترسی پیدا کنید. 

نظرات
ارسال نظر
سایر مطالب
گردش پول