چطور یک میلیارد تومان پول بسازید؟

کامنت : 0
نویسنده:

امیررضا دهقان

خیلی ها اون بیرون هستن که دلشون میخواد یک میلیارد تومن پول داشته باشن. شاید حتی به خاطرش برن تو قرعه کشی شرکت کنن بلکه این پول رو برنده بشن! چیزی که هست اینه که بازار براش مهم نیست شما چی دلت میخواد. شاید با خودت بگی من به این قضیه علاقه و عشق دارم. خیلی خوبه اما اصلا کافی نیست چون بازار براش مهم نیست شما به چی علاقه داری. بنابر این توصیه ی من برای رسیدن به یک میلیارد تومن اینه که پول رو دنبال نکنید چون دنبال کردن پول برای شما پول نمیاره. 

پول دنبال کسی نمیره که براش له له میزنه. (پول میره سراغ کسایی که میتونن به بازار نفع برسونن) میره سراغ کسایی که بلدن مضاربه کنن. پس به جای اینکه دنبال پول بدویید برید دنبال نیازها بدویید. درست شنیدین... باید یه مشکلی از مردم و مشتری ها حل کنید. برای اینکه مشکلی رو حل کنید باید توی یک علمی متخصص بشید. (اگر یک محصول داشته باشید به قیمت هزار تومن و به یک میلیون نفر بفروشیدش شما به یک میلیاردتون میرسید.) (اگر محصولتون باشه ۱۰ هزار تومن اونوقت کافیه به ۱۰۰ هزار نفر بفروشیدش و باز هم به یک میلیاردتون میرسید) و یا حتی (محصولی داشته باشید به قیمت ۱۰۰ هزار تومن و به ۱۰ هزار نفر بفروشیدش. باز هم یک میلیارد خواهید داشت) (اگر محصولتون ۱ میلیون تومان باشه و به ۱۰۰۰ نفر بفروشیدش بازم به یک میلیارد میرسید.) (حالا اگر محصولتون ۱۰ میلیون تومان باشه فقط به ۱۰۰ نفر نیاز دارید تا برسید به عدد ۱ میلیارد) به همین راحتیه. فقط به این بستگی داره که چی رو چقدر میفروشید. فقط به (قیمت تراکنش و حجم فروش) بستگی داره. تو همون مثال خودمون دیدید که با محصول هزار تومنی باید میلیونها نفر رو خدمت کنید تا به یک میلیارد برسید اما از اونطرف مثلا اپل رو ببینید... میلیاردها میلیارد پول با خدمت کردن به میلیاردها انسان. گوگل همینطور... فیس بوک همینطور... میلیاردها میلیارد پول و میلیاردها میلیارد کاربر. بنابر این اگر حجم فروش اونها رو ندارید باید قیمت تراکنش رو بالا ببرید. یعنی چی؟ ینی بیاید محصول بفروشید به قیمت یک میلیارد تومن! به این بساز بفروش ها نگاه کنید... دارن همین کار رو میکنن. یک واحد آپارتمان میفروشن و با همون یک دونه واحد میلیاردها تومن سود میکنن. میتونید اون وسط ها یه مبلغی رو انتخاب کنید. ۱۰ هزار ۱۰۰ هزار تومن... چند صدتا ازش بفروشی به یه میلیاردت میرسی. به همین راحتی هست. مهم نیست مدل کسب و کاریت چجوری هست. بازی حجم رو انجام بده و به آدمهای زیاد خدمت کن یا بازی قیمت رو انجام بده و محصول گرون قیمت بفروش که این همون چیزیه که من آموزش میدم. با یه تعداد محدودی آدم سطح بالا کار کن و با محصولات گرون قیمت زود به یک میلیاردت برس. دیدی؟ با اینکه بشینی هی آرزو کنی نمیتونی یک میلیارد تومن پول داشته باشی چون هیچکس اهمیتی به آرزوی تو نمیده. میتونی بشینی تو خونه ت هی مدیتیشن کنی و آرزو کنی یک میلیارد پول داشته باشی ولی هیچ اتفاقی نمیوفته. عوضش بیا واسه خودت مشخص کن میخوای نیاز حجم زیادی آدم رو با محصول ارزون برطرف کنی یا اینکه به تعداد محدودی آدم محصول گرون قیمت مثل املاک، بیمه یا خودرو بفروشی. همیشه آخرش جوابت تو فروش هست. (تا وقتی نفروشی هیچ اتفاقی نمیوفته) چه تو زندگیت چه تو کاسبیت و این قانونشه. دقیقا این قانونشه. اگر بدونی چطور به میلیونها نفر خدمت کنی مثل من یا اینکه چطور محصول میلیون تومنی بفروشی تا سریع تر به یک میلیاردت برسی ، روی لینک زیر کلیک کن و به انجمن بین المللی من ملحق شو. توی کلاس میبینمت.

نظرات
ارسال نظر
رایگان
سایر مطالب
گردش پول

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com