5 نکته طلایی هدف گذاری برای داشتن یک زندگی فوق العاده

کامنت : 1
نویسنده:

امیر رضا دهقان

5 نکته طلایی هدف گذاری برای داشتن یک زندگی فوق العاده

من 15 سال روی موفق ترین کارآفرینان داخلی و خارجی مطالعه کردم و طی این مدت بیش از 250.000 دانش پذیر داشته اَم؛ اگر بخواهم چِکیده تمامی تجربیاتم را در یک جمله برای شما بنویسم، این گونه می گویم که : موفقیت مالی = ذهن + سیستم . و جالب است بدانید که به غیر از این دو مورد، برای رسیدن به موفقیت های چشمگیر مالی، به هیچ چیزِ دیگری در دنیا احتیاج ندارید. 

تمامی افراد موفق در دنیا، از کار آفرینان موفق بگیرید تا هنرمندان و سلبریتی های مشهور، چیزی کمتر یا بیشتر از این دو مورد نداشته، ندارند و نخواهد داشت! شما با تربیت ذهن خود و داشتن یک سیستم قدم به قدم، به هرچیزی که در زندگی بخواهید دست پیدا می کنید. من در این بلاگ، به شما نحوه داشتن یک ذهن موفق را ریز به ریز آموزش می دهم، و در مورد سیستم هم نگران نباشید، چرا که خودم آن را به شما می دهم.

 خوب برویم سراغ قدم اول یعنی ذهن شما. مهم ترین عاملی که ذهن شما را از یک ذهن معمولی به یک ذهن موفق تبدیل می کند چیست؟ پاسخ قطعی من به این سوال هدف گذاری است.

قدم اول : هدف گذاریِ ذهنی

هدف گذاری برای افرادی که می خواهند موفق شوند و در زندگی خود شاد باشند بسیار مهم است. بدون داشتن اهداف روشن، هرگز نمی توانید به درستی تشخیص دهید که در کجای زندگی خود قرار دارید. هنگامی که شما اهداف زندگی خود را بدانید، دیدگاهتان تغییر خواهد کرد، و می توانید خواسته های خود را به اهداف قابل دستیابی تبدیل کنید و سپس به آنها عمل کنید، و با این کار عملا موفقیت خود را تضمین خواهید کرد. "راز خوشحالی : یک هدف را تعیین کنید که افکار شما را هدایت کند، انرژی شما را آزاد کند و امیدهای شما را زنده کند. " هنگامی که شما این پُست را مطالعه کنید، اهمیت هدف گذاری، چگونگی تعیین اهداف و نحوه دستیابی به اهداف تعیین شده برای خود را درک خواهید کرد.

تئوری و علمِ هدف

دانشمندان پس از چند دهه تحقیق در مورد اینکه چگونه مغز انسان کار می کند، اکنون می دانند برای اینکه مغز ما بتواند آنچه که ما می خواهیم را درک کند، ​​ابتدا ما باید در مورد آنچه که می خواهیم تصمیم بگیریم. هنگامی که ما اهداف خود را تنظیم می کنیم، ذهن و جهانِ ما می توانند در تلاش برای به واقعیت بدل کردن این رویا به ما کمک کنند. کارشناسان علم تعیین هدف و موفقیت، می دانند که مغز ارگانی است که در جستجوی هدف است. لذا هر هدفی را به ذهن ناخودآگاه خود ارائه دهید، مغز در واقع به دنبال اطلاعات، منابع و فرصت ها و راه های دیگر برای دستیابی به «خواسته هایی» است که شما شناسایی کرده اید. در حالی که این ممکن است با توجه به وضعیت فعلی یا شرایط فعلی شما غیر ممکن باشد، ما دیده ایم که تعداد بی شماری "به طور ناگهانی" آنچه را که می خواهند، اغلب از منبع یا فرصت هایی که در زندگی و حوزه نفوذشان وجود داشته ، اما هرگز قبلا به آن فکر نمی کردند به دست می آوردند.

5 ترفند هدف گذاری هوشمندانه را یاد بگیرید و زندگی که می خواهید را بسازید.
برای به کارگیری قدرت ناخودآگاه ذهن خود، هدف باید مشخص و قابل سنجش باشد. سوال اصلی اینجاست که چقدر و  چه موقع.  هنگامی که معیارهای اندازه گیری وجود ندارد، هدف شما دیگر هدف نیست، بلکه تنها چیزی است که شما می خواهید و رویایش را دارید! ، چیزی که ما آن را آرزو، ترجیح یا یک ایده ی جذاب می نامیم، در ذهن به عنوان یک هدف ثبت نمی شود.

من اهداف مشخص و قابل اندازه گیری را اهداف هوشمندانه نامیده ام.
یک هدف هوشمندانه چیست؟

مهم نیست که شما اهداف خود را چه می نامید، آنها باید مشخص و قابل سنجش باشند. یکی از بهترین روش های تعیین هدف، تعیین اهداف به صورت هوشمندانه است. اطمینان حاصل کنید که اهداف شما مشخص، قابل اندازه گیری، قابل دستیابی، مرتبط، و محدود به زمان هستند. احتمال بیشتری وجود دارد که شما به اهداف هوشمندانه دست یابید، منظورم نسبت به اهدافی است که مبهم و بیش از حد گسترده هستند و یا تاریخ مشخصی ندارند.


 
1- اهداف باید مشخص باشند

در هنگام هدف گذاری، هدف شما نه تنها باید برای شما بلکه برای دیگران نیز بسیار واضح و مشخص باشد. این اهداف، باید دقیق، و مفصّل باشند و به جای اینکه سوالات بیشتری را ایجاد نمایند قادرباشند به سوالات زیادی پاسخ دهند .

2- اهداف باید قابل اندازه گیری باشند

اهداف شما باید تاریخ، ارقام دقیق مالی، و مقادیر مشخصی داشته باشند. هدف شما نباید به دست اوردن"پول بیشتر " باشد، بلکه باید مقدار مشخصی را برای بازه زمانی خاصی مشخص کنید. مثلاً "من تا 22 بهمن 96، باید ماهانه 10 میلیون تومان بیشتر در بیارم."  اگر هدف به مرحله  عمل رسیده باشد، باید قابل اندازه گیری باشد.

3- قابل دستیابی باشد

هدف شما باید قابل دستیابی باشد. شما باید قادر به انجام آن در محدودیت های زمانی مشخص، با هزینه مشخص، در محیط زندگی خود، و همچنین بر اساس مهارت ها و توانایی های خود و دیگر عوامل مهم باشید. با این حال، توصیه می کنم یک هدف دوگانه را برای خودتان تعیین کنید که من آن را «هدف دستیابی به موفقیت» یا یک هدف واقعی می نامم که شما را تحریک می کند.

4- واقع بینانه باشد

اهداف باید در راستای مسیر زندگی شما باشند. اهداف خود را با اهداف واقعی خود همراستا کنید. اهداف غیر واقعی را دوربریزید.

5- محدودیت زمانی داشته باشد

همیشه برای رسیدن به اهداف خود، مهلت های خاصی را تنظیم کنید. تعیین یک تاریخ رسمی باعث پاسخگویی و ایجاد انگیزه بیشتر می شود. اگر در تاریخ خاص خود به اهداف دست نیافتید، مهم نیست، اهداف را دوباره تنظیم کنید و رو به جلو حرکت کنید. همیشه یک تاریخ را به اهداف خود اختصاص دهید.

چگونه هدف گذاری کنیم؟

اولین گام برای هدف گذاری تعیین دقیق همان چیزی است که می خواهید.

• می خواهید به چه چیزی برسید؟
• چه چیزی را می خواهید تجربه کنید؟
• چه چیزی را می خواهید بدست آورید؟
• دوست دارید چکاره شوید؟

یکی از دلایل اصلی که اکثر مردم به چیزی که می خواهند دست نمی یابند این است که آنها در واقع نمی دانند چه می خواهند. بعضی ها می دانند که چه  می خواهند ، اما زمانی که نمی توانند بدان دست یابند و نمی دانند چگونه به آن برسند، خواسته هایشان را به عنوان اهداف احمقانه و غیرقابل دستیابی می پذیرند.

1- اهداف تعیین شده ای را در زمینه های مهم زندگی خود تعیین کنید.

 ما روند هدف گذاری را با درک آنچه که می خواهید در زندگی خود داشته باشید شروع می کنیم. چه چیزی می خواهید؟ برای ایجاد یک زندگی متعادل و موفقیت آمیز، در هر یک از 7 ناحیه زیر حداقل 3 هدف را بنویسید:

1اهداف مالی
2. اهداف شغلی / کسب و کار
3. زمان آزاد / زمان خانواده
4. اهداف سلامتی / ظاهری
5. اهداف ارتباطی
6. رشد شخصی
7. ایجاد تفاوت

اگر شما اهداف بیشتری داشتید، خود را محدود نکنید - آنها را بنویسید! از سوی دیگر، اگر نوشتن 21 هدف به نظر شما زیاد می آید، به یاد داشته باشید که ما می توانیم ترکیبی از اهداف بلند مدت و کوتاه مدت داشته باشیم. برای مثال ، در بخش مالی زندگی، شما ممکن است هدف کوتاه مدت خود را پرداخت 5 تومان قرض و هدف بلندمدت را جمع آوری ارزش خالص 500 میلیون تومان قرار دهید. شما باید هر دو هدف را در ذهن خود نگه دارید، حتی اگر در ابتدا هدف کوتاه مدت شما زودتر محقق شود.

2-هدفِ "دستیابی به موفقیت" یا هدفِ واقعی را تنظیم کنید.

در هنگام تعیین اهداف، مهم است که تعداد اندکی از هدف ها را به گونه ای تعیین کنیم که برای دستیابی بدانها نیاز به رشد و تلاش داشته باشیم. این هدف ممکن است یادگیری یک مهارت جدید یا تلاش برای چیزی که ناخوشایند و شاید کمی ترسناک است باشد، مانند سخنرانی در جمع. این امر به تعیین هدف دستیابی به موفقیت نیز کمک می کند.

*مسیر پیشرفت بزرگ خود را برای یک جهش بزرگ تعیین کنید..

نمونه اهدافی که نیازمند دستیابی به موفقیت هستند عبارتند از: انتشار یک کتاب، شروع کسب و کار، موفقیت در زمینه تئاتر، کسب مدال طلا در المپیک، و یا انتخاب به عنوان رئیس انجمن صنفی خود. تعیین اهداف اصولی بسیار مهم است، اما هدف نهایی این است که در زندگی کردن استاد شوید و بتوانید به استقلال مالی برسید. در بلندمدت، بزرگترین مزیتی که ما از پیگیری رویاهای خود دریافت می کنیم، ظاهر بیرونی انجام رویا نیست، بلکه آن چیزی است که ما در این روند کسب می کنیم. زیرا نمادهای بیرونی موفقیت می توانند به آسانی از بین بروند. خانه ها ویران می شوند، شرکت ها ورشکسته می شوند، روابط پایان می یابد، اتومبیل ها قدیمی می شوند، سنها بالا می رود و شهرت از بین خواهد رفت، اما اینکه شما چه کسی هستید، آنچه آموخته اید، و مهارت های جدید و استقلالی که از لحاظ مالی بدست آورده اید ، هرگز فراموش نخواهند شد. اینها جوایز واقعی موفقیت هستند. من عقیده دارم: "شما باید هدف بزرگی تعیین کنید که در فرآیند دستیابی به آن، به فردی شایسته و ارزشمند تبدیل شوید." -  هنگامی که شما می دانید چه می خواهید ، باید آنها را بنویسید و هر مورد را به یک هدف قابل اندازه گیری تبدیل کنید.

3-تصمیم بگیرید که چگونه اهداف خود را بسنجید

قابل اندازه گیری بودن به معنای قابل سنجش بودن از نظر فضا و زمان است یعنی - چه قدر در چه زمانی قابل دستیابی است. شما نمی توانید اهداف را بدون اندازه مناسب تعیین کنید. به محض اینکه شما به یک رویا بزرگ متعهد می شوید بعد از آن، ذهن خلاق شما نا خودآگاه، ایده های بزرگی به وجود خواهد آورد. شما شروع به جذب مردم، منابع و فرصت هایی می کنید که به آنها در زندگی خود نیاز دارید تا رویای خود را برآورده سازید. رویاهای بزرگ نه تنها برای شما الهام بخش خواهند بود، بلكه دیگران را مجبور می كنند كه در بازی بزرگ شما شرکت کنند. همچنین شما می توانید کشف کنید که  چه زمانی رویاهایتان شامل ارائه خدمات به دیگران می شوند، یعنی انجام کاری که به دیگران کمک کند، این امور کار رسیدن به هدف را تسریع می کند. مردم می خواهند بخشی از چیزی باشند که باعث تغییر در زندگیشان شود.

4. روزانه بر روی اهداف خود کار کنید

برای حفظ نظم ناخودآگاه خود بر آنچه که می خواهید تمرکز کنید، هر روز لیست اهداف خود را بخوانید. برای داشتن یک رویکرد جامعتر، چشمانتان را ببندید و روی هر هدف تمرکز کنید و از خودتان بپرسید: "امروز می توانم برای دستیابی به این هدف چه کاری انجام دهم؟" پاسخ های خود را بنویسید و اقدامات لازم را انجام دهید. همانند یک  شوخی قدیمی که می گوید، "چگونه می توانی فیلی را بخوری؟ با یک گاز در هر ساعت. "پیشرفت مداوم به صورت تدریجی حتی بزرگترین اهداف را نیز محقق می کند. شما می توانید یک چشم انداز وسیع ایجاد کنید و از آن برای به تصویر کشیدن اهداف خود در هر روز استفاده نمایید. این امر کمک می کند تا شما انگیزه کافی داشته باشید و اهداف خود را در ذهنتان حفظ کنید.

5- اهداف زندگی خود را فهرست کنید

یکی از بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که اهداف زندگی خود را لیست کنید. این فهرست می تواند متشکل از همه چیزهایی باشد که می خواهید در طول زندگی خود انجام دهید. این لیست باید همواره در حال تغییر باشد، و همیشه به روز رسانی شود، زیرا شما باید مهم ترین اهداف و رویاهای خود را بنویسید.

مثال های هدف گذاری

بیایید از طریق برخی از نمونه های هدف گذاری به شما توضیح دهیم که چرا اهداف شما باید مشخص باشند. به عنوان مثال، "من می خواهم وزن کم کنم" یک هدف مبهم است. لذا باید به هدف "من می خواهم  تا 1 فروردین ، ساعت 5 بعد از ظهر 79 کیلو گرم وزن داشته باشم که یک هدف دقیق است تبدیل شود." یا "من درآمد خود را تا  نیمه شب 29 اسنفندِ 96 به 2 میلیارد تومان در سال افزایش خواهم داد." و یا من تا نیمه شب 31 شهریور در یک خانه 3000 متری بزرگ زندگی خواهم کرد نیز اهداف دقیقی هستند. " در این مثال ها، اعلام شده که چقدر، در چه زمانی باید به دست آید. مقدار مشخصی که می توانید با یک زمان مشخص، ان را اندازه گیری کنید. به عنوان مثال، اگر شما به من بگویید که پول بیشتری می خواهید، من می توانم هزار تومان ا بیرون آورم و آن را به شما بدهم. احتمالا شما اعتراض خواهید کرد و می گویید "نه، منظور من پول زیادی بود، مانند 20 میلیون تومان!" اما هیچ راهی وجود ندارد که من بتوانم منظور شما را از "پول بیشتری" بفهمم، مگر اینکه به من بگویید، درست است؟ به همین ترتیب، رئیس شما، دوستان شما، همسر، مغز، خدا و جهان نمی توانند چیزی را که می خواهید بفهمند، مگر اینکه به آنها بگویید. دقیقا چه می خواهید و در چه زمانی آن را می خواهید؟ اکنون در زمانی که اهداف خود را تعیین می کنید، نقطه شروع  این است که به سادگی به یک بخش از زندگی خود که دوست دارید متفاوت باشد نگاه کنید. ممکن است جایی از زندگیتان باشد که چیزی منفی یا مزاحم در آن وجود دارد و شما می خواهید این مشکل را از بین ببرید یا شاید جایی باشد که چیزی از دست رفته وجود دارد که می خواهید آن را بازگردانید. چیزهایی مثل خواستن  پول بیشتر، عشق بیشتر، زمان بیشتر. هنگامی که آنچه را که می خواهید تصور کردید و تصمیم خود را گرفتید، باید ببینید می توانید کاری در مورد آن انجام دهید ... یا نه. این انتخاب شماست و شما مسئولیت انتخاب خود را بر عهده دارید. اما در نظر داشته باشید که اگر بخواهید نتیجه دیگری بگیرید، باید رفتار خود را تغییر دهید و چیزهای دیگر را تغییر دهید. شما باید بتوانید هرگونه خطرات موجود برای به دست اوردن آنچه که می خواهید را بپذیرید.

تفاوت هدف با رویا

هنگامی که هیچ معیاری برای اندازه گیری وجود ندارد، در واقع هدفی هم وجود ندارد. چیزی که وجود دارد یک آرزو، یک رویا و یک ایده خوب است. ولی هرچه کهست، من نامش را هدف نمی گذارم. برای درک ذهن ناخودآگاه، هدف یا اهداف باید قابل سنجش باشند. در اینجا چند نمونه از اهداف خوب برای درک بهتر موضوع ارائه می شود.

هدف گذاری شخصی

رویا : من می خواهم یک خانه زیبا در ساحل اقیانوس داشته باشم.

هدف: من در، بعد از ظهر، 30 فروردین 1397یک خانه 4000 متر مربعی در ساحل اقیانوس آرام خواهم داشت.

تعیین اهداف برای کاهش وزن و سلامت

رویا: من می خواهم وزن کم کنم

هدف: من در، 1 فروردین 1397  ساعت 5 بعد از ظهر به وزن 70 کیلوگرم خواهم رسید.

تعیین هدف رهبری و کسب و کار

رویا: من نیاز دارم که کارکنانم را بهتر بشناسم.

هدف: من حداقل باید تا 5 شنبه ساعت 5 بعد از ظهر، 6 کارمند را که مشارکت خوبی در سازمان دارند بشناسم.

چگونه باید به این اهداف دست یافت

تعیین اهداف تنها اولین قطعه پازل است. هنگامی که اهداف را تعیین می کنید، باید اقدامات فوری و روزمره را برای رسیدن به آنها انجام دهید. گاهی اوقات، همه چیز سریع تر از آنچه فکر می کنید برای شما اتفاق می افتد.

1- انتظارات خود را بررسی کنید

هنگامی که ما موفقیت یک شخص را تحسین می کنیم، تمایل داریم بر روی نتیجه نهایی او تمرکز کنیم و زمان و تلاش هایی را که برای رسیدن به آن صرف نموده را نادیده می گیریم. این می تواند انتظارات غیر واقعی را به وجود بیاورد و منجر به این فکر شود که چگونه او یک شبه موفق شده. اما موفقیت یک شبه تنها یک داستان خیالی است. موفقیت واقعی به طور معمول به دنبال یک سری رویدادهای کوچک و دستاوردها رخ می دهد که می تواند ، شامل ناامیدی های زیادی در مسیر باشد و شما را به چالش بکشد. موفقیت، استقامت، شجاعت، صداقت و حتی تلاش شما برای ادامه دادن را می طلبد. بنابراین اگر احساس کردید در حال حاضر به چالش کشیده شده اید، نگران نباشید! این ها همه بخشی از روند موفقیت هستند. مهم این است که درسهایی را که نیاز دارید یاد بگیرید و به جلو حرکت کنید.

2- بر آنچه کار می کند تمرکز کنید - نه بر روی انچه کار نمی دهد

هنگامی که شما به این دلیل که با همان سرعتی که امیدوار بودید پیشرفت نکرده اید، به جای تمرکز بر جنبه های مثبت، بر جنبه های منفی تمرکز نموده اید، حتی ممکن است خود را میان افکار منفی مانند "من به اندازه کافی خوب نیستم" ، هرگز این کار عملی نخواهد شد" یا "کار من اشتباه است" بیابید. اما یکی از قوانین بزرگ جهان این است که، شما بر روی هر چیزی که بیشتر تمرکز کنید آن چیز در زندگی شما بیشتر می شود. بنابراین اگر بیشتر به جنبه های منفی توجه کنید، با تجربه های منفی، افراد و نتایج منفی بیشتری روبرو خواهید شد. و در کار خود موفق نمی شوید! به عبارت دیگر، اگر شما بر روی آنچه که در حال انجام شدن است تمرکز کنید، قادر خواهید بود ببینید که در آن کار بهترین نتایج را برای تلاش های خود دریافت می کنید، و شروع به شناسایی راه های جدید برای به دست آوردن نتایج بهتری خواهید کرد!

3- سوابق موفقیت خود را نگاه دارید

انسانها یک تعصب منفی خود ساخته دارند. این یک غریزه تکاملی است - که به ما کمک می کرد تا در روزهای ماقبل تاریخ، وقتی که همه چیز برای کشتن ما آماده بود، اگاه باشیم! در دوران مدرن این تعصب منفی باعث می شود تا ما احساسات و چیزهای بد را با قدرت بیشتری نسبت به چیزهای خوب به خاطر می آوریم. اما داشتن یک سابقه کتبی از کارهایی که انجام داده ایم به ما کمک می کند تا بتوانیم دستاوردهای مثبت خود را پیگیری کنیم و در پایان روز آنها را به یاد داشته باشیم. به همین دلیل توصیه می کنم یک دفترچه یادداشت موفقیت های روزانه داشته باشید. این یک راه عالی برای تمرکز بر نشانه های مثبت و ماندن در مسیر حرکت درست و رسیدن به زندگی ایده آل است. هر روز صبح چند دقیقه صبر کنید تا لیستی از آنچه که در زندگی تان بدان دست یافته اید را مطالعه کنید. سپس، در انتهای روز، یادداشتی را در مورد موفقیت امروز خود بنویسید. حتما همه چیز را بنویسید، مهم نیست چقدر کوچک و پیش پا افتاده باشد. هنگامی که شما خود را قبول داشته باشید و بر  دستاوردهای خود ارج نهید، تضمین می کنید که موفقیت های بیشتری را در زندگی خود کسب نمایید.

4. از قانون 5 استفاده کنید

راه مورد علاقه من برای انجام هر کاری در هر روز، پیروی از قانون پنج است. این قانون بدین صورت کار می کند که: هر روز، 5 چیز را در نظر بگیرید که باید برای رسیدن به اهداف خود آنها را انجام دهید. و تا زمانی که یکی را انجام نداده اید سراغ دیگری نروید. نه تنها این کار به شما یک ساختار اثبات شده برای اطمینان از این موضوع می دهد که شما هر روز بیشتر از روز قبل به سوی اهدافتان حرکت می کنید بلکه، به شما کمک می کند تا به درک درستی از آنچه که در یک روز قابل دستیابی است برسید - و بتوانید اهداف خود را ترسیم کرده تا آنها به شما کمک کنند بدون اینکه خودتان را خسته کنید و تا نیمه های شب بیدار باشید، به طور مداوم به جلو حرکت نمایید .

5. از خارج شدن از منطقه راحتی خود و انجام اقدامات بزرگ هراسی نداشته باشید

شاید شما همه این کارها را انجام دهید، اما شما هنوز هم از نتایج خود راضی نباشید . در اینجا یک سؤال مطرح می شود: آیا شما اقدامات بزرگی انجام داده اید تا خودتان را از موقعیت فعلی بیرون برده و به زندگی رویایی خود نزدیکتر کنید؟ شما ممکن است اقدامات لازم را اتخاذ کنید - اما ممکن است این کارها همان عملکردهایی باشند که همیشه انجام می دادید. اگر کارهایی را که همیشه انجام دادید ادامه دهید، همچنان همان نتایجی را که همیشه کسب کرده اید، به دست خواهید آورد. اگر می خواهید یک زندگی جدید را برای خود ایجاد کنید، باید رفتارهای جدیدی را تمرین کنید. کمی خود را تکان دهید و ببینید آیا می توانید اقدامات جدیدی انجام داده یا تغییرات لازم را به وجود آورید. از اینکه کار بزرگی انجام دهید نترسید. البته دوستان، من می دانم که انجام کارهای جدید، رفتن به مکان های تازه و رو برو شدن با افراد جدید کار هراس آوری است، و من به شما حق می دهم که بترسید! و همین حالا می گویم که اگر توانستید این ترس را کاهش دهید که چه بهتر، اگر نتوانستید، با وجود ترس اقدام کنید، ترس را حس کنید ولی اجازه ندهید مانع عمل شما بشود. می دانم این کار دشواری است، ولی می تواند زندگی شما را متحول کند.

تعیین اهداف می تواند زندگی شما را تغییر دهد

زمانی که سرانجام متوجه شدید که این توانایی را دارید که می توانید هر آنچه می خواهید را به دست آورید، همه چیز امکان پذیر به نظر خواهد رسید. این احساس، احساس فوق العاده ای است که بدانید موفقیتتان به هیچ کس وابسته نیست. به عقیده من هدف گذاری هوشمند می تواند بر زندگی شما تاثیر فوق العاده ای بگذارد اما این برای شما کافی نیست!

قدم دوم : سیستم مرحله به مرحله

یادتان هست بزرگترین و ارزشمند ترین چکیده 13 سال تجربه خودم را به شما گفتم؟ موفقیت مالی = ذهن + سیستم . شعار من همیشه این بوده : " اگر قرار است چیزی از من یاد بگیرید، باید با شما بی رحمانه صادق باشم. " و اکنون می خواهم با صداقتی بی رحمانه به شما نکته ای بگویم که خیلی از مربیان موفقیت آن را مخفی می کنند : "اگر دنبال موفقیت مالی هستید، باور و انگیزه به تنهایی شما را به هیچ جا نمی رساند! "

حالا انتخاب با شماست، اگر هدف شما فقط کمی انگیزه و انرژی بود، به شما تبریک می گویم، چرا که با خواندن این بلاگ شما مهم ترین عناصر تربیت ذهن مثل هدف گذاری هوشمندانه را آموختید و می توانید اکنون از من خداحافظی کنید. اما اگر شما خواهان ایجاد تغییرات واقعی در زندگی خود هستید ، اگر می خواهید به درآمد دلخواه خود برسید و زندگی مو.رد علاقه خود را بسازید، کارِ شما این جا تمام نمی شود و قطعاً به یک سیستم مرحله به مرحله احتیاج دارید! من تا به حال هیچ جایِ دنیا ندیده ام که موفقیتی به وجود بیاید و از این فرمول دو مرحله ای پیروی نکند : موفقیت مالی = ذهن + سیستم. شما با خواندن این مقاله بخش اول را به دست آوردید. و همانطور که قول داده بودم، بخش دوم با من! من سیستم را به شما می دهم. پس منتظر چه هستی؟ اگ می خوای همین امروز زندگیتو متحول کنی روی دکمه زیر کلیک کن و بدون هیچ هزینه ای وارد این سیستم شو! 

نظرات
1399/4/28 | id:129749
امیرسام :

عالی و کامل و مطمئنم که روزی به ادم موفقی تبدیل میشوم.

پاسخ دادن
ارسال نظر
سایر مطالب
گردش پول