هنوز گردش پول خود را انتخاب نکرده اید؟

کامنت : 8
نویسنده:

امیر رضا دهقان

هنوز گردش پول خود را انتخاب نکرده اید؟

به محض اینکه گردش پول ویرایش 2 منتشر شود به شما اطلاع میدیم، تا بتوانید نسخه رایگان خود را دریافت کنید (نسخه های محدود موجود است)

 

اینجا یک تایمر گذاشتم تا شمارش معکوس روزهای مانده به ویرایش 2 پر فروش ترین کتابم یعنی گردش پول را نشان دهد.

 

وارد سال 1394 می شدیم و من به یک هدف بزرگ رسیدم. یک کتاب، یعنی ویرایش 2 یکی از پرفروش ترین کتاب هایم یعنی گردش پول را منتشر کردم. خیلی هیجان زده ام! پارسال ویرایش 1 را منتشر کردم. بیشتر از صد 100،000 نفر آن را خواندند. همه آن کتاب را دوست داشتند.

 

خب، من دارم کتاب جدید و ویرایش شده گردش پول را تا چند روز دیگر منتشر می کنم. این کتاب الکترونیک یا برای دانلود نیست. یک کتاب واقعی است. بهترین قسمتش این است که: میخواهم رایگان برای شما بفرستمش. هیچ هزینه ای ندارد. اینطوری میتوانید نسخه رایگان خود را سفارش دهید:

۱. به محض انتشار کتاب، ایمیل به شما ارسال میشود و به شما میگویم چطور کتاب را رایگان دریافت کنید.

۲. روی لینک کلیک کنید.

۳. کتابم را سفارش بدید.

۴. مقداری اندک هزینه ارسال باید بدهید.

۵. بعد کتاب را به هرجایی که خواستید ارسال میکنیم.

البته، قسمت بد سفارش کتاب این است که باید صبر کنید. خب، این چیزی نیست که الان بخواهید نگرانش باشید... نه! اینبار نیازی نیست صبر کنید. من به شما دسترسی به نسخه آنلاین کتابم را همان لحظه که سفارش دهید میدهم. سریعا شروع کنید به خواندن و یاد بگیرید، بعد وقتی کتاب واقعی به دستتون رسید از همان جا که خوانده بودید ادامه بدهید. در کتاب گردش پول دو فاز مهم را توضیح می دهم: فاز ۱: به شما یاد میدهد چطور کسب وکار بازاریابی ایمیلی بسازید. با استفاده از تجربیات و فرمول اثبات شده من، همه میتوانند اینکار را انجام بدهند. فاز ۲: به شما نشان میدهد چطور محصول اطلاعاتی آنلاین خود را بسازید. میدانم دانش خیلی خوبی دارید که میخواهید در اختیار همه قرار بدهید. این فرصتی است تا اینکار را انجام بدهید (و حتی از آن سود ببرید). در کتاب، داستان ها، کیس استادی ها، مثال های واقعی و کلی فرمول اثبات شده می خوانید. کتاب گردش پول در راه است! حواستون به صندوق دریافت ایمیلتون باشه.

میخواهید یک نرم افزار فوق العاده برنده شوید که به شما کمک میکند کسب وکار را بسازید (و در فرآیند به من کمک کنید)؟

خیلی ساده کامنت بگذارید و به من بگوید چقدر برای انتشار کتاب جدیدم هیجان زده هستید. میخواهم از بین کسانی که این کار را انجام میدهند قرعه کشی کنم...  کامنت بگذارید. بعدش روزی که کتابم منتشر شد صندوق دریافت ایمیل خود را چک کنید!  بی صبرانه منتظرم!

به روز رسانی: این مسابقه تمام شده و برنده مشخص شده. کامنت ها پاک شدند. اگه سوالی دارید، لطفا به support@karstarter.ir ایمیل بزنید

 

نظرات
1399/4/19 | id:129708
مهدی ملک پور :

تبریک میگم استاد امیدوارم گردش پول 2 هم هرچه زودتر رونمایی بشه بخوانم وهرچه سریعتر کسب وکارم را ران کنم.

پاسخ دادن
1399/1/11 | id:128576
AhmadFarhad :

خیلی مشتاقم تا کتاب سومتتونو بدست بیارم

پاسخ دادن
1398/10/25 | id:127717
Amir Bahrami-Ahmadi :

با سلام و احترام
من چند سال هست که پست های شما رو دنبال می کنم. حدس می زنم کتاب خلاصه پست ها با تجربیات چندین سالانه شما باشد. به همین علت خیلی مشتاقم که اون رو بخوانم.

پاسخ دادن
1398/10/23 | id:127699
امیر سلطانی :

سلام و خسته نباشید. من کتاب گردش پول ۲ رو خریدم البته تو این طرح رایگان ولی ایمیل دیجیتال کتاب برام ارسال نشده و اینکه کتاب چقدر طول میکشه به دستم برسه؟؟؟

پاسخ دادن
1398/10/20 | id:127665
amori :

ممنوونم از محبت هاتون

پاسخ دادن
1398/10/17 | id:127632
ترنم مهدوی :

این هم از کمکی که برای لانچ کسب وکار آنلاین می خواستید

نوشته ترنم مهدوی، نویسنده ی کتاب ۱۰۱ مهارت زندگی: راهنمایی برای ترک خانه و مستقل شدن.

در تاریخ 19 فروردین 1393

اگه تو فکر این بودید که یک کسب و کار آنلاین بسازید و هیچی درباره استارت نمی دانستید، امیر دهقان یه کار عالی کرده و کامل توضیح داده و همه مراحل اولیه ساخت و لانچ کسب وکار آنلاین رو گفته. گردش پول فقط اطلاعات کافی برای استارت و ساخت یک درآمد جدی بهتون نمیده و بیشتر از اینهاست.

پاسخ دادن
1398/10/17 | id:127631
داود :

گردش پول امیر دهقان اتفاق بزرگ بعدی ...

نوشته ی داود در تاریخ 16 اردیبهشت 1393

گردش پول امیر دهقان اتفاق بزرگ بعدی برای کارآفرین ها و رهبرانه. امیر دهقان به عنوان مربی کسب وکار و باانگیزه و علاقمند سیستم ساده اش رو معرفی کرده، یه روش مرحله به مرحله که رویای لانچ امپراتوری کسب وکار دیجیتالم رو به حقیقت پیوسته.

این کتاب برای موفقیت در کسب وکار باید خونده بشه.

پاسخ دادن
1398/10/17 | id:127630
شهرام :

آفرین به امیر دهقان

از طرف شهرام در تاریخ 19 فروردین 1393

نه تنها تحت تأثیر اطلاعاتی که امیر دهقان در کتاب نوشته قرار گرفتم، بلکه تحت تأثیر شخصیت خودش هم قرار گرفتم. اون صادقانه میخواهد آموزش بدهد و به دیگران کمک کند تا کسب وکار شان را راه بیندازند و به رویای کارآفرین موفق شدن برسند؛ و گردش پول مثال دیگه ای از چیزیه که بهش علاقه داره. هرچی که امیر دهقان می نویسد را پیشنهاد میکنم بخوانید.

پاسخ دادن
ارسال نظر
رایگان
سایر مطالب
گردش پول