حتی با وجود پیشرفت های تکنولوژِی ملاقات حضوری هنوز هم اهمیت دارد

کامنت : 0
نویسنده:

امیررضا دهقان

حتی با وجود پیشرفت های تکنولوژِی ملاقات حضوری هنوز هم اهمیت دارد

بخاطر دیجیتالی شدن کارها درنتیجه کنفرانس های آنلاین خیلی راحت تر شده اند. ابزارها و وسایل بیشماری در این زمینه وجود داره که باعث شده شرکت های زیادی از راه دور و یا در منزل کار خود را انجام دهند.

حتی اگر تمام کارهای شرکتتون رو به صورت دیجیتال انجام بدید بازهم ملاقات حضوری اهمیت بسیاری داره.

ملاقات حضوری و رو در رو خیلی اهمیت داره چون تو این جلسات تصمیم گیری های بزرگی صورت میگیره.

میدونم الان با خودتون میگید تویی که کلا تو فاز دیجیتالی از ما میخوای جلسات حضوری داشته باشیم. خب من مواردی که حضور رو در رو نیازه رو اهمیت میدم. این هم یکی از دلایلی هست که به اتوماسیون اعتقادی ندارم.

همین موضوع برای ارتباط کارمند با کارمند یا کارمند با مشتری یا مدیر با کارمند صدق میکنه. بعضی چیزا حتما باید حضوری اتفاق بیفته و در موردش صحبت بشه چه تو اتاق کنفرانس باشه و یا تو یه کافی شاپ. هرمکانی میتونی این ملاقات حضوری رو داشته باشی.

ممکنه روزی برسه که به این نوع ارتباط نیاز نداشته باشیم. اما هنوز ربات ها نتونستن کنترل همه امور رو بدست بگیرن. بالاخره یه روزی این اتفاق میافته.

به همین خاطر برای تصمیم گیری های بزرگ باید ملاقات حضوری و رو در رو داشته باشید.

شرایط مختلفی در تعامل های رو در رو  میان انسان ها ایجاد میشه. احساسات به صورت دیجیتالی انتقال داده نمیشن. البته احساسات زیادی رو از طریق کنفرانس های آنلاینم دریافت میکنم. اما اون انرژی که تو اتاقمه و میتونم حضوری لمسش کنم رو دریافت نمیکنم.

قانون های دیجیتال به عنوان عاملی برای شروع تعاملات انسانی عمل میکنن.

درک کردن احساسات و لمس کردن اونا در فضای پیرامون و اتاقت برای درک احساسات اطرافیان شما مهارتی فوق العاده است. نه تنها تو رو مدیر یا کارمند بهتری میکنه بلکه تو رو آدم بهتری هم میکنه.

این مورد رو حتما برای شرکت خودت در نظر بگیر حتی اگه خیلی کم اتفاق بیافته.

حالا که تا پایان این بلاگ اومدید و نکاتی که من گفتم رو با دقت خوندید، بهتون افتخار می‌کنم، این نشون میده چقدر برای توسعه‌ی کسب‌وکار خودتون اهمیت قائلید و می‌خواید هرچه زودتر اونو بزرگ کنید. برای همین می‌خوام راز موفقیت خودمو با شما هم درمیون بذارم، راستشو بخواید استفاده از این نکات برای توسعه‌ی کسب‌وکار بسیار ضروریه اما کافی نیست.. پیدا کردن چشم‌اندازها، شناسایی چالش‌ها، نحوه‌ی ارتباط با مشتری و... همه این ها نیازمند استفاده از سیستمی است که راه درست را به شما نشان دهد. اما سیسیتم چیه ؟

مجموعه‌ای که بتونه خط فکری درستی بهت بده و روزبه‌روز باعث افزایش سودآوری تو بشه.. این یه سیستم اثبات شده‌ست که امروز می‌خوام اونو به صورت رایگان در اختیار تو بذارم!

البته ظرفیت این سیستم به شدت محدوده و شاید چند ساعت، چند دقیقه یا چند ثانیه دیگه این پیشنهاد از بین بره. پس اگر برای موفقیت خودت جدی هستی، تا فرصت از دست نرفته همین حالا روی دکمه زیر کلیک کن و به صورت 100درصد رایگان به این سیستم اثبات شده دسترسی پیدا کن.

درباره نویسنده، امیر رضا دهقان

امیر رضا دهقان، موسس بهسان و مدیر عامل کاراستارتر است. امیر رضا دهقان به سرعت در حوزه های دیجیتال اپیدمیک، لانچ محصولات، بازاریابی بر پایه وقایع و بازاریابی ایمیلی شناخته شده است.فرمول ثابت شده اش او را قادر کرده است تا 22 برند برتر را لانچ کند و به خوبی بیش از 100 میلیارد فروش آنلاین برای خودش و مشتریانش بسازد. Asian Awards او را به عنوان یکی از 3 کارآفرین برتر زیر 30سال کاندید کرد. او در سال 2014 مدیر عامل کمپانی Big Business انگلستان شد. 2 بار در لیست سریع ترین رشد کمپانی های اروپایی قرار گرفته است. او در مرکز جهانی برندهای نوآور (IB) موفق شد جایزه برترین برندهای نوآور را به کمپانی های معتبر اروپایی اهدا کند و مدیر عامل کلینول او را کارآفرین سال نامید.

پرسش و پاسخ
ارسال پرسش
رایگان