دو چیزی که هر مدیر باید برای حفظ انگیزه کارکنانش بداند

کامنت : 0
نویسنده:

امیررضا دهقان

دو چیزی که هر مدیر باید برای حفظ انگیزه کارکنانش بداند

چطوری انگیزه تیمت و کارکنانتو حفظ کنی؟

ایجاد انگیزه در کارکنان باید یکی از اولویت های مدیر باشه. تنها چیزی که تو رو به موفقیت میرسونه تزریق مداوم انگیزه به کارمنداته. خیلیلا فکر میکنن که دارن به کارمنداشون انگیزه میدن اما در واقع همچین کاری نمیکنن. خیلی سخته مدیر باشی و بخوای درک کنی کارمندات انگیزه دارن یا نه. به همین دلیل همیشه باید انگیزه دادن از اولویت های ذهنیتون باشه.

راه های مختلفی برای انگیزه دادن به دیگران وجود داره، اما من دو روش رو که خیلی بهشون اعتقاد دارم واستون میگم. امیدوارم ازشون استفاده کنید و واستون مفید باشن.

1. واسشون یه الگوی خوب باشید

به معنای واقعی کلمه با عمل و اقدام رهبری کن. همیشه عمل کردن از حرف مفت زدن بهتره. اگر انگیزه داری و انرژیتو به دیگران منتقل میکنی در نتیجه کارمندات نسبت به این کارت عکس العمل نشون میدن. نحوه تعاملت با مردم، پیام هایی که ارسال میکنی حتی ژستی که تو ملاقات هات داری، همیشه زیر نظر بقیه هستید و ازتون الگو برداری میکنن. فراموش نکنید که همه چیز از بالا شروع میشه. نحوه رفتارت در حضور کارمندات نشون میده که اونا چقد انگیزه میگیرن.

2.بفهمی کارمندات چی میخوان

از عنوان واضحه منظورم چیه. بفهمید چه چیزی واسه کارمنداتون از همه مهم تره و بهشون کمک کن تا بهش برسن. بزار بفهمن که دوس داری بهشون کمک کنی. همیشه ازشون جویا شو.

هرکس با یه چیز انگیزه میگیره. همه ما ارزوها و اعتقادات مختص به خودمونو داریم که باهاش انگیزه میگیریم. پس باید به حرفاشون گوش کنی. باید کنارشون بشینی و بفهمی میخوان شغلشون به کجاها بره. ارزوهاشون چیه؟ میخوان با زندگیشون چکار کنن؟ با کنارشون نشستن و بهشون گوش دادن می تونی اونارو به موفقیت نزدیک کنی درحالیکه بهشون انگیزه میدی که بهتر کار کنن.

به علاوه همه اینچیزا باعث میشه که مدیر خوبی بشی.

اطرافیات رو انگیزه بده

هیچوقت فکر نکن که پول باعث ایجاد انگیزه میشه. مردم دلایل مختلفی براش دارن و تو فقط باید بهشون گوش کنی. وقتی درکشون کردی میتونی کمکشون کنی تا بهش برسن. اینکار به اونا انگیزه میده تا با تمام وجود واست کار کنن، چون تو باعث شدی بهش برسن. افتاد ؟!

یه زمانی از روز رو برای شناخت کارمندات صرف کن و به بهترین نحو ممکن اونارو بشناس. به خاطر دلایلی که بالا گفتم شناخت کارمندات خیلی مهمه.

مدیر خوبی باش و بیشتر گوش کن.

همانطوری که در ابتدای بلاگ به شما گفتم، برای تحول زندگی مالی خود تنها باید دو قدم را بردارید. و اکنون به شما تبریک می گویم، چرا که قدم اول برای تحول زندگی خود را برداشتید. شما اکنون می دانید که چطور از تیم خود را در جهت حمایت از اهدافتان تقویت کنید، که این باعث می شود ذهن شما آماده موفقیت و ثروت آفرینی باشد. ولی همانطور که گفتم برای چندین برابر کردن درآمد خود، داشتن ذهنیت مناسب به تنهایی کافی نیست. شما به یک سیستم ثابت شده احتیاج دارید.

 

شما امروز این فرصت را دارید تا به صورت 100 % رایگان به سیستم ثابت شده من دسترسی پیدا کنید. من تعداد اندکی دانش پذیر جنگجو و بمب می خواهم؛ دانش پذیرانی که بتوانیم در کنار هم مرحله به مرحله حرکت کرده و دنیا را تکان دهیم. من فقط چند دانش پذیر آماده و با انگیزه بیشتر نمی خواهم ، به همین دلیل دسترسی 100 % رایگانبه سیستم ثابت شده درآمد زایی من ظرفیت بسیار محدودی دارد. پس اگر برای موفقیت و تغییر زندگی خودتان جدی هستید، تا فرصت از دست نرفته روی دکمه پایین صفحه کلیک کنید و به صورت 100 % رایگان به سیستم ثابت شده من دسترسی پیدا کنید

 

درباره نویسنده، امیر رضا دهقان

امیر رضا دهقان، موسس بهسان و مدیر عامل کاراستارتر است. امیر رضا دهقان به سرعت در حوزه های دیجیتال اپیدمیک، لانچ محصولات، بازاریابی بر پایه وقایع و بازاریابی ایمیلی شناخته شده است.فرمول ثابت شده اش او را قادر کرده است تا 22 برند برتر را لانچ کند و به خوبی بیش از 100 میلیارد فروش آنلاین برای خودش و مشتریانش بسازد. Asian Awards او را به عنوان یکی از 3 کارآفرین برتر زیر 30سال کاندید کرد. او در سال 2014 مدیر عامل کمپانی Big Business انگلستان شد. 2 بار در لیست سریع ترین رشد کمپانی های اروپایی قرار گرفته است. او در مرکز جهانی برندهای نوآور (IB) موفق شد جایزه برترین برندهای نوآور را به کمپانی های معتبر اروپایی اهدا کند و مدیر عامل کلینول او را کارآفرین سال نامید.

پرسش و پاسخ
ارسال پرسش
رایگان

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com