از آخر هفته ها متنفرم

کامنت : 0
نویسنده:

امیررضا دهقان

از آخر هفته ها متنفرم

من از آخر هفته ها متنفرم و واقعا تعجب می کنم که چرا مردم آخر هفته رو جشن می گیرن.
انگار آخر هفته برای خروج از واقعیته.
در حالت پایه، اگر شما اخر هفته رو جشن می گیرین و خوشحال می شین ازش، باید درباره ش تجدید نظر کنین.


خیلی ساده است.
حالا، خیلی ها هستن که به کار معتاد شدن. فکر می کنم باید تعادل مناسبی بین کار و زندگی باشه. اما من نمی خوام درباره این حرف بزنم. من می گم وقتی کاری رو انجام می دی که دوست نداری اون موقع همیشه دنبال آخر هفته ای. باید این وضعیتو تموم کرد.
بهتره وقت بزارین و روش فکر کنین. خوشحالین؟ آیا همون کاری رو می کنین که دوس داشتین انجام بدین؟ آیا مسیر درستی رو می رین؟ آیا کنترل دارین؟
شاید وقت شکستن الگو باشه. کار متفاوتی انجام بدین. تغییر کنین.
گوش کنین، من هم 15 سال  پیش به این وضعیت زندگی کردم. عادت داشتم منتظر اخر هفته ها باشم و همیشه از جمعه شب ها متنفر بودم.

فکر اینکه خیلی ها زندگی بخور و نمیری دارن، و این که چقدر گیرشون میاد واقعا قلب منو می شکنه. منو ناراحتم می کنه. من این مقاله رو برای این نمی نویسم که بگم چقدر خوشبختم یا چقدر خوبه که کارم رو دوست دارم. من این مقاله رو می نویسم تا بتونم شاید یک نفرو جذب کنم. شاید یه نفر با خودش بگه آره این درسته! من دارم چیکار می کنم!!
اگر بتونم یه نفرو هم جذب کنم کارم رو درست انجام دادم.
آخر هفته ها نمی تونه بهترین روز هفته باشه، چون اگر باشه ینی شما باختین و باید دوباره تجدید نظر کنین. اگر از 7 عصر تا نیمه شب کار کنین ، یا حتی از تا 9 شب روی نتورک کار کنین،  حتی دنبال کار دیگه ای تو این بازه زمانی باشین که بتونین پیشرفت کنین، آینده تونو حروم نکنین و 30 تا 60 درصد وقتتونو برای کاری که دوست ندارین نزارین.
هیچ وقت برای آخر هفته خوشحالی نکنین، برای چیزی خوشحال باشین که یاد گرفتین و فهمیدین.
ممنون که خوندین.

خب من بهتون میگم چطور کسب و کاریو راه بندازین  که بهش علاقه مندی! توی سیستم 7 مرحله ای قدم به قدم راهکار عملی دادم ،ببین اگه تا انتها این بلاگ خوندی ولی هنوز مصمم نیستی اینجا رو ترک کن ، چون اون سیستم رایگانم محدوده و برای اون دسته از شماهایی که مصمم و با اراده هستین گذاشتم.

پس اگه واقعا تصمیم داری زندگیتو متحول کنی روی لینک زیر کلیک کن.

 

درباره نویسنده، امیر رضا دهقان

امیر رضا دهقان، موسس بهسان و مدیر عامل کاراستارتر است. امیر رضا دهقان به سرعت در حوزه های دیجیتال اپیدمیک، لانچ محصولات، بازاریابی بر پایه وقایع و بازاریابی ایمیلی شناخته شده است.فرمول ثابت شده اش او را قادر کرده است تا 22 برند برتر را لانچ کند و به خوبی بیش از 100 میلیارد فروش آنلاین برای خودش و مشتریانش بسازد. Asian Awards او را به عنوان یکی از 3 کارآفرین برتر زیر 30سال کاندید کرد. او در سال 2014 مدیر عامل کمپانی Big Business انگلستان شد. 2 بار در لیست سریع ترین رشد کمپانی های اروپایی قرار گرفته است. او در مرکز جهانی برندهای نوآور (IB) موفق شد جایزه برترین برندهای نوآور را به کمپانی های معتبر اروپایی اهدا کند و مدیر عامل کلینول او را کارآفرین سال نامید.

پرسش و پاسخ
ارسال پرسش
رایگان

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com