اکسیژن کارآفرینی: چرخه پول و مهارت کارم

کامنت : 0
نویسنده:

امیررضا دهقان

اکسیژن کارآفرینی: چرخه پول و مهارت کارم

وقتی یه کسب و کار کوچیک داری خیلی سخته چرخه پول نقد و اولویت بندی رو بفهمی. راضی نگه داشتن مشتری در روزهای اول یک کسب و کار واقعا مهمه علاوه بر اون  چیزهای دیگه ای مثل بودجه، بازاریابی و استخدام وجود داره.

اما یه چیز وجود داره که از بقیه موارد فراتر رفته. اونم پول نقده.

ممکنه با این حرف نسبت به من بدبین بشید اما هیچ راهی برای انکار کردن این موضوع وجود نداره. پول باعث میشه هرچیزی که  بخوای رو انجام بدی. پول مثل اکسیژن عمل میکنه. اگه اهمیتش رو درک نکنی بازنده ای.

میتونی بهترین محصولاتو تولید کنی اما اگه ندونی چطور بفروششون هیچ پولی دستت و نمیگره و کلا تو باغ نیستی. فروش از اصلی ترین چیزها از همان اوایل کار است. بدون اون هیچ چیز دیگه ای اهمیت نداره.

اما زمانی که جریان پول رو تو کسب و کارت فهمیدی اولویت بندی واست سخت تر میشه.

وقتی که جریان نقدی در اولویت قرار داره بدست آوردن دومین اولویت خیلی سخت میشه. اما من یه ایده ای برای بدست آوردن اون دارم.

نقطه قوتت و مهارت کارآفرینیتو کشف کن

اول بفهم تو چه زمینه هایی قوی عمل میکنی. بهترین قابلیتت میشه مهارت کارآفرینیت. تا جایی که میتونی اونو توسعه بده.

برای یه لحظه هم که شده به چیزای دیگه توجه نکن. یکی یا دوتا از چیزایی که باعث موفقیت شرکتت میشه رو پیدا کن. و بیشتر رو اونها تمرکز کن.

این تصمیم که قراره روش تمرکز کنی نه تنها به پیشرفتت کمک میکنه بلکه  باعث میشه بازیگر اصلی بشی.

بر اساس نقاط قوتت اولوین بندی رو انجام بده. قبلنم گفتم روی نقاط قوتت شرط بندی کن.

اگر برای موفقیت خودِت جدی هستی، و می خواهی زندگی مالیِ خودت را متحول کنی، این فرصت شگفت انگیز را از دست نده. چرا که من امروز این فرصت را برای تو فراهم کرده ام که به سیستم اثبات شده کسب درآمدِ من دسترسی 100% رایگان و  مادام العمر پیدا کنی.

 

. اگر می خواهی فوراً زندگی خودت و اوضاع مالی خودت را متحول کنی، باید همین حالا روی دکمه زیر کلیک کنی چرا که دسترسی 100% رایگان دارای ظرفیت به شدت محدود است و این آخرین فرصتی است که برای دسترسی 100% رایگان و مادام العمر در اختیار داری. پس تا فرصت از دست نرفته روی دکمه زیر کلیک کن و به سیستم اثبات شده کسب درآمد 100% رایگانِ دسترسی پیدا کن!

 

درباره نویسنده، امیر رضا دهقان

امیر رضا دهقان، موسس بهسان و مدیر عامل کاراستارتر است. امیر رضا دهقان به سرعت در حوزه های دیجیتال اپیدمیک، لانچ محصولات، بازاریابی بر پایه وقایع و بازاریابی ایمیلی شناخته شده است.فرمول ثابت شده اش او را قادر کرده است تا 22 برند برتر را لانچ کند و به خوبی بیش از 100 میلیارد فروش آنلاین برای خودش و مشتریانش بسازد. Asian Awards او را به عنوان یکی از 3 کارآفرین برتر زیر 30سال کاندید کرد. او در سال 2014 مدیر عامل کمپانی Big Business انگلستان شد. 2 بار در لیست سریع ترین رشد کمپانی های اروپایی قرار گرفته است. او در مرکز جهانی برندهای نوآور (IB) موفق شد جایزه برترین برندهای نوآور را به کمپانی های معتبر اروپایی اهدا کند و مدیر عامل کلینول او را کارآفرین سال نامید.

پرسش و پاسخ
ارسال پرسش
رایگان