تمام آنچه که شما دارید زمان است

کامنت : 0
نویسنده:

امیررضادهقان

تمام آنچه که شما دارید زمان است

۴۴ سالگی

 

خیلی از کارآفرینای معروف کارشون تو این  آغاز کردن و حالا من باید از شما بشنوم که میگویید وقت ندارید و همه چی تمام شده و تمام زمان خودتون رو از دست دادید. تمام این حرفا مسخرس . چون شما فقط ۲۸ سال دارین و احساس میکنین که شغلی ایمن بدست آوردید و دست از رویاهای خودتون برداشتید. من واقعا دیوونه میشم وقتی عدم درک مردم را میبینم. ببینید که همین الان برای من چه وضعی پیش اومده. من 15سال پیش کارم با فروش چیزهای کوچیک شروع کردم ،این زندگی من بود.  

من از اینکه افراد درک نمیکنند که هنوز وقت دارند، متعجب میشم.

عصبی میشم وقتی که میبینم مردم متوجه نمیشن که زندگی طولانیه، یه بازی طولانی. این یه شکایت برای دو گروه افراد هست که همه چیز را همین الان میخوان.یکی میگه من ۵۴ سالم هست و همه چیز تمام شده.

نه اینطور نیست چون شما ۳۰ سال دیگه از عمرتون باقی مونده. شما میتونید.

شما چند سالتونه؟

منظورم اینه  که شما میتونید در طی ۱۸ سال آینده فقط وقت تلف کنین و هیچ کاری انجام ندید. واقعا هیچ کاری و بعد شروع کنید به انجام یه کاری که شما رو به جایی برسونه. من فقط میخوام که همه کسانی که این متن رو میخونن، دنیایی که در آن زندگی میکنیم رو بهتر بشناسن. گروه دیگه افراد ۲۵،۲۴، ۲۶ ساله ای هستن که الان دو یا سه یا چهار ساله که شاغل هستن و به دلایلی به این نتیجه میرسن که همه چیز همینه. این از نظر من دیوانگیه.

این مقاله نتیجه صدها ایمیلی هست که من در طول ماه قبل دریافت کرده م و میگن همه چی تموم شده و من گیر افتادم. شما ۲۶ ساله. شما ۵۴ ساله اید. شما ۷۰ ساله اید. اینترنت این امکان رو برای شما بوجود آورده  که از صفر به صد برید. اینترنت اهمیت نمیده که شما چند سالتونه.

 

این چیزیه که منو به هیجان میاره. این جهانیه که ما در اون زندگی میکنیمُ گستردگی. تمام چیزی که به اون گوش میدید و از من یاد میگیرید. میتونه اینستاگرام باشه، توسعه کسب و کار باشه، صبر باشه .

بازی طولانیه. فرصت های زیادی وجود دارند. خوش بینی راضی برای سرمایه گذاری روی این فرصته و این جاییه که شما باید در اون زندگی کنین.

باید تحلیل کنید که این کار چقدر میتونه خوب باشه و یا چقدر فرصت دارین. چقدر وقت دارین. میدونم یکی از شما در شبه های اجتماعی به من حمله میکنه و میگه "اگه فردا مردم چی؟" پس مطمئن باشین فردا می میرین.

اینکه شما  افراطی ترین نتایج رو بدست میارید و در موردش صحبت می کنین اصلا مهم نیست... من عاشق اینم که شما اینقدر در بهونه آوردن خوبید که دلیلتون برای شروع نکردن اینه که ممکنه فردا یه درخت روی سر تون شما بیافته.

به هر حال شما واقعا وقت دارید. اما شما باید آزمون و خطا کنید. وقتی درک کنید که اون رو دارید ناگهان به صبر ایمان میارید. من طوری به صبر متکی شدم که انگار در طول سه سال گذشته به یک ماده مخدر متکی شدم. فقط درک کردم که چرا، من حتی شوخی نمیکنم. صبر خیلی کاربردیست.

من به صبر تکیه میکنم چون معتقدم زندگی طولانیه. هیچ کس این اطراف به چنین چیزی اعتقاد نداره. ۲۴ ساله ها طوری رفتار میکنند که انگار فردا همه چیز تمومه. انگار اونا همه چیز رو الان میخوان.. چه اشکالی داره که انسان ۲۶ ساله یا ۴۱ ساله یا ۷۳ ساله باشه؟

گوش کنید. امیدوارم در حالیکه این مطلب رو، روی وبسایت من میخونید، درک کنید که حق با منه. اگه شما این مطلب رو میخوندید و اسم و برند من روی این مطلب نبود، باز هم این موضوع درست بود.

تمام آنچه که شما دارید زمان است.

چقدر برای موفقیت خودت جدی هستی؟ اشتیاقت برای تحول زندگیت چقدره؟

به شما تبریک می گویم. صمیمانه تبریک می گویم. اگر تا این جایِ بلاگ با من همراه بودی، نشان می دهد که برای موفقیت جدی هستی و لازم است که بگویم شما قدم اول برای رسیدن به بزرگترین موفقیت زندگی خود را برداشتید. اگر به جملاتی که گفتم پایبند باشید، طولی نمی کشد که شما به بمب انگیزه و انرژی تبدیل شوید. اما همانطور که می دانید برای متحول کردن زندگی مالی خود و راه اندازی یک کسب و کارِ شگفت انگیز، داشتن ذهن قوی و باور کافی نیست، و شما به یک سیستم مرحله به مرحلهنیاز دارید تا شما را قدم به قدم به سمت راه اندازی کسب و کارتان پیش ببرد. اگر هدف شما صرفاً پیدا کردن استراتژی هایی برای با انگیزه شدن بود، پیشنهاد می کنم بلاگ را ترک کنید ولی اگر شما خواهانه موفقیت واقعی در زندگی خود هسیتد و می خواهید دنیای مالی خود را متحول کنید، همین حالا روی دکمه زیر کلیک کنید و وارد سیستمشوید. مهلتِ دسترسی رایگانبه این سیستم همین امروز به اتمام می رسد. شاید اگر 5 دقیقه دیگر وارد این بلاگ شوید، فرصت رایگان برای متحول کردن زندگی تان از دست برود! پس همین حالا وارد سیستمشو!!!!!

 

 

درباره نویسنده، امیر رضا دهقان

امیر رضا دهقان، موسس بهسان و مدیر عامل کاراستارتر است. امیر رضا دهقان به سرعت در حوزه های دیجیتال اپیدمیک، لانچ محصولات، بازاریابی بر پایه وقایع و بازاریابی ایمیلی شناخته شده است.فرمول ثابت شده اش او را قادر کرده است تا 22 برند برتر را لانچ کند و به خوبی بیش از 100 میلیارد فروش آنلاین برای خودش و مشتریانش بسازد. Asian Awards او را به عنوان یکی از 3 کارآفرین برتر زیر 30سال کاندید کرد. او در سال 2014 مدیر عامل کمپانی Big Business انگلستان شد. 2 بار در لیست سریع ترین رشد کمپانی های اروپایی قرار گرفته است. او در مرکز جهانی برندهای نوآور (IB) موفق شد جایزه برترین برندهای نوآور را به کمپانی های معتبر اروپایی اهدا کند و مدیر عامل کلینول او را کارآفرین سال نامید.

پرسش و پاسخ
ارسال پرسش
رایگان