میخوای یه شبه موفق بشی!

کامنت : 0
نویسنده:

امیررضا دهقان

میخوای یه شبه موفق بشی!

هر روز چندین پیام از اونای که میخوان بیخیال کارشون بشن دریافت میکنم.

همیشه ازم میخوان قانعشون کنم تا بتونن راهشونو ادامه بدن. اغلب اوقات فقط 8 یا 9 ماهه که کارشونو شروع کردن. یا ممکنه بخوان تایید کنم هدفشون برای خاتمه دادن به کارشون درسته.

این چیزی نیست که میخوام دربارش صحبت کنم. پس بلاگ با دقت بخونین

وقتی مردم میگن تو خیلی خوش شانسی خیلی نا امید میشم. شانس هیچ ربطی به این موضوع نداره. من تمام اخر هفته ها و تعطیلاتمو پای کار کردن صرف کردم تا به اینجا برسم. به تمام روزایی فکر میکنم که سخت کار میکردم .

تمام این چیزا به تلاش زیاد بدست اومد اما آخرش خوب بود. بالاخره تمام زحمت هام جواب داد. و بدون شک زمان بر هم بود.

شرط میبندم هرکسی این متن و میخونه خوشحال نیست چون به چیزایی که تو زندگیشون میخوان نرسیدن و انتظار دارن سریع به هر چیزی که میخوان برسن و یه شبه به آرزوهاشون برسن. در اصل اونا درست درک نکردن که چطوری باید بهشون برسن.

شما باید سخت کار کنید و زمان بزارید تا بهش برسید.

منم از 18 سالگی شروع کردم تا بالاخره تونستم به جایگاهی که الان دارم برسم.

حالا بازم میگی من یه شبه پولدار شدم؟

وقتی پیام هارو دریافت میکنم که میخوان سریع به هدفشون برسن واقعا تعجب میکنم. اگه میخوای بقیه زندگیت اونکارو داشته باشی و تا اخر ادامش بدی پس بدون که زمان میبره تا به نتیجه برسی.

پس هر ایده ای داری اجراییش کن و روش پافشاری کن تا به موفقیت برسی.

و اما من اینجام تا اون زمان براتون کوتاه تر کنم ، سیستم 7 مرحله ای ثابت شده رو قدم به قدم

جلو برید ، تمام مراحل من و گروه کاراستارتر همراهتون هستیم پس اگه انگیزه و جسارت کافی برای شروع کسب و کار آنلاین دارین روی لینک زیر کلیک کنید و سیستم که مهلت رایگانش محدود بگیرید

درباره نویسنده، امیر رضا دهقان

امیر رضا دهقان، موسس بهسان و مدیر عامل کاراستارتر است. امیر رضا دهقان به سرعت در حوزه های دیجیتال اپیدمیک، لانچ محصولات، بازاریابی بر پایه وقایع و بازاریابی ایمیلی شناخته شده است.فرمول ثابت شده اش او را قادر کرده است تا 22 برند برتر را لانچ کند و به خوبی بیش از 100 میلیارد فروش آنلاین برای خودش و مشتریانش بسازد. Asian Awards او را به عنوان یکی از 3 کارآفرین برتر زیر 30سال کاندید کرد. او در سال 2014 مدیر عامل کمپانی Big Business انگلستان شد. 2 بار در لیست سریع ترین رشد کمپانی های اروپایی قرار گرفته است. او در مرکز جهانی برندهای نوآور (IB) موفق شد جایزه برترین برندهای نوآور را به کمپانی های معتبر اروپایی اهدا کند و مدیر عامل کلینول او را کارآفرین سال نامید.

پرسش و پاسخ
ارسال پرسش
رایگان

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com