6 دقیقه از الان تا 60 سال آینده زندگیت

کامنت : 0
نویسنده:

امیررضا دهقان

6 دقیقه از الان تا 60 سال آینده زندگیت

زندگیشون رو پشت سر گذاشتن و فهمیدن که راهشون اشتباه بوده و الان میخوان راه جدیدی رو انتخاب کنن.

ممکنه شمایی که داری این متن و میخونی بین 40 یا 50 باشی. ممکنه یه هدف تو زندگیتون دارین و فکر میکنید خیلی دیر شده که بخواید به حقیقت برسونیدش و شانس هاتون رو از دست دادید.

میخوام بهتون بگم که هنوز خیلی فرصت دارید. تسلیم نشید.

اگه در خودت میبینی، اگه خیلی مصممی و انگیزه داری براش پس بدون هنوز میتونی.

میخوام با این بلاگم بهتون قدرت و جسارت بدم برای ادامه راه و عملی کردنش. ممکنه الان وقتش نباشه که یه روال روتین برای زندگیتون رو شروع کنید. الان باید روی هدفاتون بیشتر تمرکز کنید و بیشتر دربارشون فکر کنید. هیچ فرصتی رو از دست ندید.

ببین. زندگی در جریانه، هرچیزی ممکنه اتفاق بیافته و همه چیز دائما در حال تغییره. مهم تر از اون خیلیا کارآفرینی تو خونشونه اما شانس اینو نداشتن که دوران جونیشون رو تو دوره ای باشن که ابزارها و وسایلش به راحتی در اختیارشون باشه تا بتونن اجراییش کنن.

اگه تصمیمت رو گرفتی و یه خانم 42 ساله خانه دار هستی اینو بدون که تمام ابزارایی که یه ادم 20 ساله در اختیارشه رو توام در اختیار داری. محرک، انگیزه، آرزو. تا جایی که در توانته ازشون استفاده کن.

انقد بهونه نیار. اگه بتونی تو این زمینه مطرح بشی و نشون بدی که تونستی از پسش بر بیای هیچکس به سنت اهمیت نمیده.

و مهم ترین قسمت این ماجرا تکنولوژیه!

به واسطه همین گوشی که تو دستته فرصت های زیادی داری که بخوای کارتو راحت تر شروع کنی. این گوشی و برنامه ای که داخلش داری و همینطور قدرت رسانه های اجتماعی همه چیز رو زیر و رو میکنه. ازش استفاده کن تا برای خودت یه کاری دست و پا کنی.

همین امروز شروعش کن.

نزار جوونا تمام این فرصت هارو بقاپن.

برتری تو نسبت به جوونا اینه که تو چنتا پیرهن بیشتر از اونا پاره کردی و تجربه بیشتری نسبت به اونا داری .

بجای اینکه هر شب بشینی سریال های جم رو نگاه کنی و هر برنامه تلوزیونیه کوفتیه دیگه! ازت میخوام برای خودت یه کاری راه بندازی. الان که دیگه بچه هات بزرگ شدن و هرکدوم مشغول به کاری هستن وقتشه که توام به چیزی که همیشه میخواستی برسی. فرصتاتو از دست نده. کارافرینی در حال پیشرفته اگه امتحانش نکنی مطمئن باش یه روز پشیمون میشی.

یکبار دیگه ام میگم: من این بلاگ رو نوشتم تا بتونم درون شما انقلابی ایجاد کنم.

گرفتی چی شد؟ حالا نوبت توئه که دست بکار شی.

برای اینکه تحولی از همین حالا تو زندگیتون پیش بیاد باید سخت تلاش کنید. سیستم 7 مرحله ای ثابت شده آمادس اگه واقعا این بلاگ تاثیری مثبت به سمت پیشرفت براتون داشت روی لینک زیر کلیک کنید و اون سیستم قدم به قدم پیش ببرین .

درباره نویسنده، امیر رضا دهقان

امیر رضا دهقان، موسس بهسان و مدیر عامل کاراستارتر است. امیر رضا دهقان به سرعت در حوزه های دیجیتال اپیدمیک، لانچ محصولات، بازاریابی بر پایه وقایع و بازاریابی ایمیلی شناخته شده است.فرمول ثابت شده اش او را قادر کرده است تا 22 برند برتر را لانچ کند و به خوبی بیش از 100 میلیارد فروش آنلاین برای خودش و مشتریانش بسازد. Asian Awards او را به عنوان یکی از 3 کارآفرین برتر زیر 30سال کاندید کرد. او در سال 2014 مدیر عامل کمپانی Big Business انگلستان شد. 2 بار در لیست سریع ترین رشد کمپانی های اروپایی قرار گرفته است. او در مرکز جهانی برندهای نوآور (IB) موفق شد جایزه برترین برندهای نوآور را به کمپانی های معتبر اروپایی اهدا کند و مدیر عامل کلینول او را کارآفرین سال نامید.

پرسش و پاسخ
ارسال پرسش
رایگان

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com