6 خصیصه کارآفرینان موفق

6 خصیصه کارآفرینان موفق

امیر رضا دهقان

1396/7/17

این صفات چگونه با صفات خودتان منطبق است:

1- انضباط شخصی

اولین صفتی که کارآفرینان موفق باید داشته باشند انضباط شخصی است. انضباط شخصی مهمترین کیفیت برای رسیدن به موفقیت در زندگی و کسب و کار است . اگر خودتان را به گونه ای مقید کنید تا آنچه لازم است را انجام دهید – چه حوصله آن را داشته باشید چه نه – موفقیت شما عملاً تضمین شده است. انضباط شخصی نیازمند تسلط بر  خود، کنترل و  مسئولیت پذیری شخصی  و جهت دهی به خود می باشد. تفاوت میان کارآفرینان موفق و کارآفرینان شکست خورده این است که کارآفرینان موفق از آن چه افراد شکست خورده دوست ندارند انجام دهند، عادت می سازند. این موارد چه هستند؟ کارهایی که افراد شکست خورده دوست ندارند  انجام دهند دقیقا همان کارهایی هستند که افراد موفق هم دوست ندارند انجام دهند؛ اما کارآفرینان موفق به هر حال این کارها را انجام می دهند؛ به این دلیل که متوجه شده اند این اعمال، هزینه ای است که باید برای رسیدن به موفقیتی که مطلوبشان است، پرداخت نماید. البته من همیشه تا کید داشته ام که مردم به کاری مشغول شوند که به آن علاقه دارند و اکنون آن را نقض نمی کنم؛ بلکه می گویم که گاهی اوقات مجبورید برای موفقیت خود کارهایی را انجام دهید که سخت و ناخوشایند هستند. البته تاکید می کنم که اگر در شرایطی قرار گرفتید که احساس کردید تمامی کارهای پیش روی شما ناخوشآیند هستند، باید بدانید که در مسیر غلط هستید و باید بیشتر به سمت عهلایق خود برگردید.

2- راستی و درستی

دومین صفتی که تمامی کارآفرینان موفق بایدداشته باشند، راستی و درستی است. شاید ارزشمندترین و محترم ترین خصلتی که می توانید ایجاد نمایید، شهرت داشتن در راستی ودرستی باشد. در هر آن چه انجام می دهید و در هر تعامل و هر فعالیتی کاملاً صادق باشید. هیچ وقت از راستی و درستی خود تخطی نکنید. به یاد داشته باشید که کلام شما ضمانت شما است وشرافت شما هنگامی که راجع به کسب و کارتان صحبت می کنید، همه چیز است. تمامی کسب و کارهای موفق بر پایه اعتماد بنا نهاده شده است. موفقیت شما در تبدیل شدن به یک کارآفرین، به تنهایی توسط افرادی شکل می گیرد که به شما اعتماد می کنند ، مشتاق کار کردن با شما هستند، به شما اعتبار می دهند، به شما پول قرض می دهند، خدمات و محصولات شما را خریداری می کنند و در زمان های دشوار به کمک شما می آیند.. شخصیت شما مهم ترین دارایی است که در طول زندگیتان  ایجاد می کنید و شخصیت شما بر پایه  راستی و درستی ای است که خود را مقید به رعایت آن می نمایید.

راهنمای کارآفرینان برای ساختن یک کسب و کار سودآور؛ به سیستم مرحله به مرحله و تضمین شده من وارد شوید.

 

3- ایستادگی

سومین صفتی که تمامی کارآفرینان موفق باید داشته باشند ایستادگی است. ایستادگی، کیفیت فولادین شخصیت است . ایستادگی برای شخصیت یک مرد همانند کربن برای فولاد است . این مورد یک کیفیت جداناپذیر است که در تمامی موفقیت های بزرگ زندگی مشترک می باشد. در این جا یک راز بزرگ برای ایستادگی وموفقیت را عنوان می کنیم: ذهن ناخودآگاه خود را قبل از برخورد با موانع وناامیدی هایی که در ماموریت تان برای رسیدن به موفقیت با آن مواجه خواهید  شد، برای ایستادگی برنامه ریزی کنید. از قبل تصمیم بگیرید که هیچ گاه تسلیم نشوید- بدون توجه به آن چه اتفاق می افتد-. شجاعت ایستادگی در صورت برخورد با موانع وناامیدی ها تنها کیفیتی است که بیشتر از هر چیزی موفقیت شما را ضمانت می کند. بزرگ ترین دارایی شما می تواند اشتیاق شما برای ایستادگی بیشتر از سایرین باشد. در حقیقت ایستادگی شما مقیاسی حقیقی از ایمان تان به خود و توانایی تان برای موفقیت می باشد.

4- جهت گیری واضح

چهارمین صفتی که تمامی کارآفرینان موفق باید داشته باشند، جهت گیری واضح است. به دلیل آشفتگی ها و تغییرات سریع در بازار کنونی، بیشتر مالکان کسب و کار به صورت روزانه کار می کنند؛ تقریبا همانند آتش نشانان. صاحبان کسب و کار اغلب مشغول مشکلات کوتاه مدت و نیاز به داشتن فروش و منفعت کوتاه مدت هستند. آن ها قصد دارند که زمان بیشتری را صرف تفکر و برنامه ریزی برای آینده کنند اما به نظر می رسد هیچ گاه نتوانند این کار را انجام دهند ولی این مقوله برای صاحبان موفق کسب و کار درست نیست . شما باید اهداف واضحی را برای خودتان  وهر بخش از کسب و کارتان مشخص کنید. در حقیقت شاید مهمترین مسئولیتی که یک کارآفرین در قبال افرادِ خود دارد  این باشد که به آن ها جهت گیری واضحی از کارشان بدهد. پس فرقی نمی کند اکنون صاحب یک کسب و کار هستید یا می خواهید کارآفرین شوید، اگر خواهان موفقیت هستید، باید این ویژگی جهت مند بودن را در خود تقویت کنید.

 

 

5-  قاطع وعمل گرا

آخرین صفتی که کارآفرینان موفق باید داشته باشند قاطع وعمل گرا بودن است. آنها باید خیلی سریع فکر کرده و تصمیم گیری نمایند. خود را به گونه ای تربیت کنند که اهل عمل بوده وتصمیماتی که اتخاذ می نمایند را عملی نماید. این افراد خیلی سریع حرکت می کنند و بازخورد های سریعی از اعمالشان دریافت می نمایند. در صورتی که متوجه شوند اشتباهی صورت گرفته است با سرعت خودشان را تصحیح کرده و کار دیگری را امتحان می کنند. کلید رسیدن به پیروزی این است که تلاش کنید. افراد موفق قاطع بوده و کارهای بسیار بیشتری را به نسبت افراد عادی امتحان می کنند. اگر  روش های مختلف بسیار زیادی را برای موفق بودن امتحان کنید، این شانس وجود دارد که شما در نهایت روش درست را  در زمان درست خواهید یافت. پس اگر خواهان موفقیت و ثروت بیشتر هستید، از همین امروز تمرین کنید که قاطع و عملگرا باشید.

 

6- استفاده از یک سیستم تضمین شده

مواردی که در بالا عنوان شد، ویژگی و خصایص شخصیتی بودندکه من فکر می کنم تمامی کارآفرینان باید برای رسیدن به موفقیت داشته باشند. اما به موفقیت رسیدن در کارآفرینی تنها به صفات اشخاص بستگی ندارد؛ بلکه عامل دیگری هم وجود دارد که تمامی کارآفرینان موفق از جمله شخص من از آن بهره مند بوده اند؛ و به عقیده من و طبق تجربه 15 ساله من، هرکسی که می خواهد موفق شود باید این عامل را در خدمت خود بگیرد. این عامل چیزی نیست جزاستفاده از یک سیستم موفقیت تضمین شده. سیستمی که تست شده باشد و هزاران نفر از آن استفاده کرده باشند.  من می خواهم به شما سیستمی که باعث موفقیت من و هزاران تن از دانش پذیرانم شد را معرفی کنم. این یک سیستم مرحله به مرحله برای رسیدن به استقلال مالی و ثروت است که هر کسی می تواند از آن استفاده کند؛ استفاده از این سیستم به هیچ دانش تخصصی و تجربه ای نیاز ندارد و می تواند زندگی هر فردی که در ایران زندگی می کند را متحول کند.

من این هفته، می خواهم کاری بکنم که به ندرت انجامش می دهم. من این هفته قصد دارم یک وبینار صد درصد رایگان به صورت زنده پخش کنم و درآن کلّ این سیستم مرحله به مرحله را به شما آموزش می دهم. این وبینار هیچ بازپخشی ندارد و تنها یک فرصت برای شما وجود دارد. این وبینار رایگان قطعاً می تواند زندگی شما را متحول کند. متاسفانه ظرفیت این وبینار ما بسیار محدود است و تا این لحظه 15 صندلی بیشتر باقی نمانده! پس اگر می خواهید زندگی خود را متحول کنید، اجازه ندهید این فرصت استثنایی از دست برود؛ و از طریق دکمه پایین صفحه، همین حالا در این وبینار زنده ثبت نام کنید. چرا که شاید دیگر هرگز من سیستم خودم را در غالب یک وبینار رایگان ارائه نکنم. پس اگر خواهان زندگی مالی بهتری هستید، این فرصت شگفت انگیز را از دست ندهید و از طریق دکمه زیر در این وبینار رایگان ثبت نام کنید و سیستم ثروت آفرینی مرحله به مرحله و صد در صد تضمین شده مرا به صورت رایگان بیاموزید! رابطه= سلاح مخفیِ موفقیت در دیجیتال اپیدمیک

رابطه= سلاح مخفیِ موفقیت در دیجیتال اپیدمیک

مشــاهده
سه موقعیت که سادگی قاتل بی رحم موفقیت می شود !

سه موقعیت که سادگی قاتل بی رحم موفقیت می شود !

مشــاهده
6 خصیصه کارآفرینان موفق

6 خصیصه کارآفرینان موفق

مشــاهده
5 افسانه متداول درباره موفقیت

5 افسانه متداول درباره موفقیت

مشــاهده

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com