چرا شما هنوز به اهداف خود دست نیافته اید؟

چرا شما هنوز به اهداف خود دست نیافته اید؟

امیر رضا دهقان

1396/8/30

یاد بگیرید چگونه اهدافی را تعیین کنید که قابل دستیابی باشند. و برای رسیدن به آن ها از یک سیستم ثابت شده استفاده کنید.

گامهای محدود کننده را شناسایی کنید

یکی از ارزشمند ترین تمریناتی که می توانید در تنظیم اهداف بلند مدت انجام دهید، این است که از خودتان بپرسید « گام محدود کننده من چیست؟» یکی از عواملی که سرعت من را در رسیدن به اهدافم تعیین می کند چیست؟ یا آیا من می توانم در هنگام ارتقا و رشد شخصی ام به این هدف دست یابم یا خیر؟ توانایی تشخیص مرحله محدود کننده شما یکی از بهترین علایم هوش شما است. این توانایی یک قدم بزرگ برای ایجاد اعتماد به نفس است. ظرفیت شما برای حذف این گام محدود کننده، یکی از بهترین علایم شایستگی شما خواهد بود. شما می توانید چیزی را که میخواهید به دست آورید.

اعتماد به نفس یک عامل حیاتی است

در هنگام مطالعه تقریبا هرچیزی که درباره پیشرفت و موفقیت شخصی نوشته شده، من تنها به یک نتیجه رسیده ام و آن این است که سطح اعتماد به نفس شما، عامل مهم در همه کارهاست. وقتی اعتماد به نفس کافی دارید تقریبا هر کاری را امتحان می کنید. از آنجا که موفقیت عمدتا یک مفهوم پنجاه پنجاه و احتمالی است، هر چه تلاش بیشتر باشد، احتمال بیشتری برای رسیدن به اهداف وجود دارد. همین امر برای شما نیز صدق می کند و شما از این امر مستثنی نیستید. با تنظیم اهداف، تلاش بیشتر ، جستجوی فرصت های بیشتر و استفاده از یک سیستم تضمین شده ، احتمال موفقیتتان به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت. تنها گام محدود کننده واقعی برای رسیدن به موفقیت، سطح اعتماد به نفس شما است. هنگامی که به نقطه ای برسید که به طور کامل به خودتان اطمینان داشته باشید ، موانعی که در دنیای خارجی وجود دارد، شما را متوقف نخواهند کرد.

اعتماد به نفس خود را افزایش دهید

موانع عمده پیش روی موفقیت همیشه در ذهن فرد وجود دارند. آنها در شرایط خارجی، موقعیت ها یا مردم وجود ندارند. با ایجاد اعتماد به نفس، شما در نبرد درونی با خود پیروز می شوید. به نظر می رسد که نبرد بیرونی خود به خود به نفع شما پیش خواهد رفت. من چهار ایده مهم را فراگرفته ام که به راستی به ایجاد اعتماد به نفس کمک می کند. اول، مسئولیت کامل همه آن چیزی که هستید و خواهید بود را به طور کامل بپذیرید. دوم، قبول کنید که می توانید وضعیت خود را فقط با کار کردن بر روی خودتان تغییر دهید. بدانید چه چیزی بهتر است. سوم، اهدافی را با زمان بندی مناسب برای چیزهایی که می خواهید تعیین کنید. چهارم از یک سیستم تضمین شده برای رسیدن به این اهداف استفاده کنید؛ تا این اهداف را به حقیقت تبدیل کنید.

به طور مداوم تمرین کنید

گرایش طبیعی ما تلاش سخت برای پیدا کردن روش یا تکنیکی است که برای ما موثر باشد. فرقی نمی کند که این امر در رابطه با زندگی، کار، و یا روابط خصوصی ما باشد. اما بعضی اوقات، بنا بر برخی دلایل نادرست، ما به سرعت یک تکنیک را رها می کنیم و به همان شیوه های قدیمی خود باز می گردیم. تعیین اهداف و تفکر مثبت به عنوان یک برنامه ذهنی برای رشد شخصی و به عنوان یک برنامه تمرینی برای رشد فیزیکی ما عمل خواهد نمود. اگر انتظار دارید تعیین اهداف و تفکر مثبت برای شما نتیجه بخش باشد، باید به طور مداوم آنها را تمرین کنید و برای همیشه آنها را حفظ نمایید.

سیستم موفقیت را در زندگی شخصی خود اعمال کنید

هنگامی که من استفاده از سیستم موفقیت اثبات شده را در زندگی خود آغاز نمودم، به وضوح توانستم تغییرات تقریبا معجزه آسایی را در هر بخش از زندگی ام مشاهده کنم. هر مرد و زن موفق که تا به حال در مورد آن صحبت کرده یا خوانده اید، تقریبا به همین نتیجه رسیده اند. با هر مقیاسی که حساب کنید، شما دارای استعداد و توانایی هستید که می توانید در کل طول عمر خود از آن بهره ببرید. همچنین شما  می توانید پتانسیل خود را افزایش داده و با سرعت بالا به جلو حرکت کنید و استفاده از یک سیستم موفقیت تضمین شده، قطعا شمارا شگفت زده خواهد کرد. یک هدف که همیشه می خواستید بدان برسید، اما بیش از حد از آن می ترسید چیست؟ نظر خود را به من بگویید، و مطمئن باشید  که من آن را  پیگیری خواهم کرد. سیستم موفقیت گام به گام به شما اجازه می دهد تا سریعتر از آنچه که تا به حال فکر کرده اید، به اهداف خود دست یابید. می توانید از همین جا به سیستم 7 قدمی من برای رسیدن به موفقیت مالی دست پیدا کنید؛ سیستمی که کشف آن 14 سال برای من زمان برد و زندگی من و هزاران نفر دیگر را متحول کرد. 



راز ثروتمند شدن

راز ثروتمند شدن

مشــاهده
سه موقعیت که سادگی قاتل بی رحم موفقیت می شود !

سه موقعیت که سادگی قاتل بی رحم موفقیت می شود !

مشــاهده
چرا شما هنوز به اهداف خود دست نیافته اید؟

چرا شما هنوز به اهداف خود دست نیافته اید؟

مشــاهده
5 مانع بزرگی که همه کارآفرینان برای موفقیت باید بر آن غلبه کنند.

5 مانع بزرگی که همه کارآفرینان برای موفقیت باید بر آن غلبه کنند.

مشــاهده

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com