راز ثروتمند شدن

راز ثروتمند شدن

امیر رضا دهقان

1396/7/5

در هر تغییر اقتصادی نظیر – رکود یا رونق - برندگان و بازندگانی مانند همه دیگر قسمتهای زندگی وجود دارد. همه چیز به دیدگاه و چگونگی نقش آفرینی ما در شرایط فعلی بستگی دارد. حتی در رکودهای بزرگ، افراد زیادی میلیونر شدند. امروز نیز شرایط متفاوت نخواهد بود، اگر مسیر صحیح رسیدن به ثروت را بدانید. ثروتمند شدن واقعی با تمرکز شروع می شود.

راز ثروتمند شدن چیست؟ تمرکز

کلید موفقیت در زندگی و کسب و کارتان، تمرکز است. تمرکز بر آنچه می خواهید و چگونگی به دست آوردن آن. کلید موفقیت واقعی این است که بدانید چطور و کجا زمان و تلاش خود را صرف نمایید. چندی قبل من با کسی صحبت میکردم که کابل های فیبر نوری و سخت افزار کامپیوتر می فروخت. او از این که من فکر می کردم فروش برنامه های ایجاد اعتماد به نفس توسط او به صورت آنلاین یک ایده عالی نیست تعجب کرده بود. آن فرد دارای یک کسب و کار نسبتا خوب بود و با چشم پوشی از منبع اولیه درآمدش می خواست کاری را امتحان کند که چیزی در موردش نمی دانست و به آن علاقه چندانی نداشت. این یک ایده بد است!

آیا می خواهید ثروتمند شوید؟

پس کاری را بیابید که به آن علاقه مند بوده ، در آن خوب هستید.

کلید موفقیت یافتن کاری است که شما در آن خوب هستید و به آن علاقه دارید. تلاش های خود را بر روی کمک به مردم متمرکز کنید و ثروتمند شوید. اگر این مرد مدام از این شاخه به آن شاخه بپرد و شروع به فروش برنامه های آنلاین افزایش اعتماد به نفس کند، احتمالا او ​​هیچ وقتی برای ارتقا کسب و کار فعلی خود نخواهد داشت و لذا در حالی که برای ایجاد یک کسب و کار جدید به صورت آنلاین تلاش می کند و مدام شکست می خورد، مخارج او بیشتر هم خواهد شد. شما نباید خود را در میان کارهای زیاد و بی ربط گرفتار کنید. بلکه باید بر کسب و کار و استراتژی بازاریابی خود تمرکز نمایید تا به بهترین نتایج دست یابید. به عنوان مثال، هر صاحب کسب و کار موفقی می داند که به یک استراتژی بازاریابی نیاز دارد تا مشتریان جدید را جذب و پول بیشتری کسب کند. اما اغلب آنها نمی دانند بازاریابی خود را چگونه و کجا متمرکز کند. آنها کمی اینجا و کمی آنجا را امتحان می کنند و در نهایت نتایج اندکی عایدشان می شود.

تلاش های خود را به صورت سیستماتیک متمرکز کنید

دانستن این نکته که تلاش ها باید چگونه و در کجا متمرکز شوند یکی از عادت های مردم موفق است. می دانید که مشتریان شما کجا هستند پس تمام تلاش خود را برای یافتن و جذب آنها به سمت کسب و کار خود به کار گیرید. پیدا کردن یک سیستم اثبات شده برای جلب توجهات، هدایت آنها و تبدیل آنها به مشتریان، به حداکثر رساندن فروش و تکرار فروش می تواند در حالی که زمان صرف شده بر روی یک کار را به نصف کاهش می دهد، به راحتی باعث دو برابر شدن درآمد شما شود (و یا حتی بیشتر).

در نظر دارید بر روی کدام هدف تمرکز کنید؟

 حالا من دوست دارم نظر شما را بدانم، بنابراین سوال امروز من این است که: شما تصمیم دارید تلاش های خود را در این ماه در کدام بخش از کسب و کار متمرکز کنید؟نظر خود را در زیر بنویسید، و مطمئن باشید که من به آن رسیدگی خواهم کرد. اکنون که تصمیم گرفته اید در کدام منطقه از کسب و کار تمرکز کنید، وقت آن است که اقدام کنید. برای ثروتمند شدن باید هرچه سریع تر وارد عمل شوید. و اگر می خواهید وارد عمل شوید، باید به یک سیستم مرحله به مرحله و تضمین شده تکیه کنید. می توانید از همین جا به سیستم 7 قدمی من برای راه اندازی کسب و کار مورد علاقه تان دسترسی پیدا کنید. با ورود به این لینک، اولین قدم را به سمت اهداف مالی خود برداشته اید. راز ثروتمند شدن

راز ثروتمند شدن

مشــاهده
6 خصیصه کارآفرینان موفق

6 خصیصه کارآفرینان موفق

مشــاهده
5 افسانه متداول درباره موفقیت

5 افسانه متداول درباره موفقیت

مشــاهده
6 درسِ موفقیت که شما برای پیشرفت سریع نیاز دارید.

6 درسِ موفقیت که شما برای پیشرفت سریع نیاز دارید.

مشــاهده

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com