به آکادمی منحصر به فرد ما ملحق شو و 23،840،000 تومان هدیه رایگان دریافت کن.بهترین اساتید تجارت الکترونیک در ایران را به مشاور و مربی شخصی خودت تبدیل کن!

به آکادمی منحصر به فرد ما ملحق شو و 23،840،000 تومان هدیه رایگان دریافت کن.بهترین اساتید تجارت الکترونیک در ایران را به مشاور و مربی شخصی خودت تبدیل کن! به آکادمی منحصر به فرد ما ملحق شو و 23،840،000 تومان هدیه رایگان دریافت کن.بهترین اساتید تجارت الکترونیک در ایران را به مشاور و مربی شخصی خودت تبدیل کن!

23،840،000 تومان هدیه رایگان از طرف آکادمی وب استارتر، که به زودی به اتمام می رسد.

سلام!!!

از تو دوست عزیز می خواهم متن زیر را با دقت بخوانی تا متوجه شوی کدام یک از موارد به تو مربوط می شود.:

من عضو آکادمی کاراستارتر هستم

دلم می خواهد بهترین و ساده ترین مدل کسب و کار در دنیا را بشناسم و از آن استفاده کنم.

آماده ام تا بدون داشتن تخصص ، ایده ، محصول و سرمایه ، کسب و کار اینترنتی ام را بدون هیچ ریسکی آغاز کنم.

در طی چندین ماه گذشته من یک تیم فوق العاده و رویایی از بهترین اساتید، مشاوران، مربیان و افراد با تجربه و موفق در زمینه درآمد زایی از اینترنت را در کنارهم جمع کرده ام. و آن ها مشتاق هستند، که با شما، گام به گام، تا زمانی که به موفقیت برسید، همراه شوند.

این گروه تمامی رازها، و میانبرهای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی پر سود و رسیدن به درآمدی ایده آل را می شناسند! چرا که خودشان این مسیر را بارها و بارها، با موفقیت طی کرده اند!

علاوه بر این ها، اگر احمد عامری، دوست مرا یادت باشد، با استفاده از سیستمی که در آکادمی وب استارتر آموزش می دهم، موفق شد تنها در 90 روز بیش از 220 میلیون تومان سود خالص کسب کند و میانگین درآمد ماهانه وی اکنون بین 60 – 70 میلیون تومان است.

ما بیش از 23،840،000 تومان هدیه رایگان ارائه می کنیم، فقط و فقط و فقط به خاطر تو!!

اکنون ما تو را به عنوان دانش پذیر خودمان به حساب می آوریم. پس تو برای ما ویژه هستی! ما این هدایای رایگان را فقط به دانش پذیران خودمان می دهیم تا موفقیت آن ها و درآمد زایی میلیونی آنها از اینترنت ، را تضمین کنیم. این هدایا، بدون تردید احتمال موفقیت تو را بی

البته مهلت تو بسیار محدود است. اگر جدی هستی و می خواهی زندگی خودت را متحول کنی، اکنون باید تصمیم بگیری! همین الآن!

بیا با هم متحد شویم

آکادمی وب استارتر
یکی از بهترین
مجامع کسب و کار اینترنتی در کل خاور میانه است.

حقیقتاً خلق چنین جامعه ای کاری بود بسی سخت و پیچیده! هم چنین به شدت بلند پروازانه! گرد هم آوردن 100 ها مربی، مشاور، متخصص و کارآفرینانی که موفقیت مردم جامعه برایشان در اولویت باشد و اولین هدف خود را یاری مردم قرار دهند، یکی از دشوارترین کارهایی بود که در تمام عمرم انجام داده بودم.

آکادمی وب استارتر ، جامعه ای ست که تمام اعضای آن با تمام وجود، و تا آخرین نفس به یکدیگر کمک می کنند و در تمام مراحل در کنار یکدیگرند.

به همین خاطر است که آکادمی وب استارتر تا این حد مرا تحت تاثیر قرار داده!

از قدیم گفته اند


شمارا تا رسیدن به اوج قله، همراهی می کنند تا کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کرده و به صدها میلیون تومان سود خالص، دست پیدا کنید.

آیا فکر می کنید به دلیل و مدرک بیشتری احتیاج دارید؟

کافیست به داستان موفقیت
چندتا از دانش پذیران من
در آکادمی وب استارتر با دقت گوش کنید!!

دوستان ، من صدها ویدئو، عکس ، نوشته، سند و مدرک کتبی و غیر کتبی دارم که به شما نشان بدهم و ثابت کنم که این آکادمی چقدر کاربردی است، و تا چه حد می تواند زندگی مالی شمارا عوض کند. که البته به جز چند تایی از این مدارک، بقیه آن هارا در این صفحه نیاورده ام


حتی همین مقدار را هم فقط و فقط برای این به شما نشان می دهم که بیشتر به این واقعیت باور پیدا کنید که این سیستم 100 درصد کار می کند، و شما به عنوان عضو این آکادمی، می توانید زندگی رویایی خود را بسازید.


من می توانستم تا چند روز به اثبات کاربرد، و قدرت شگفت انگیز این آکادمی ادامه دهم، ولی کافیست، چرا که شما منظور مرا متوجه شدید! اما تصمیم نهایی با شخص شماست. این که می خواهید کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید یا نه!! و این که اصلاً تمایل دارید که یک

خوب به زودی متوجه می شوید که من تا چه حد به این سیستم و به این آکادمی ایمان دارم! چرا که می خواهم 23،840،000 تومان هدیه رایگان را مستقیماً به شما تقدیم کنم!

آیا برای ارزشمند ترین هدایایی که تا به حال دیده ای، آماده ای؟


اما چرا من این همه ابزار استثنایی به ارزش واقعی 23،840،000 تومان را به شما هدیه می دهم و به رایگان در اختیارتان می گذارم؟

زیرا من به آکادمی وب استارتر، با تک تک سلول های بدنم و از اعماق قلبم باور دارم.

خیلی بیش از آن چه فکرش را می کنید! من با تمام وجود مطمئنم عضویت شما در این آکادمی، برابر است با یک تحول بسیار بزرگ و فوری در زندگیتان!! اگر خواهان ایجاد تغییر و تحول در زندگی خود هستید، به شما جداً پیشنهاد می کنم که اجازه ندهید که این فرصت طلایی از دست برو1# هدیه اول :

1.497 تومان

قیمت

خط تولید دیجیتال(دانش خودت رو بفروش)

بزرگترین دغدغه دانش پذیران من و احتمالاً دغدغه تو، تولید محصول است!
اما لازم نیست نگران باشی!!! چون اگر عزم خودت را به من نشان دهی و همین الآن در آکادمی ثبت نام کنی، برای همیشه از این دغدغه وحشتناک خلاص می شوی و ساختن محصول برای تو به آب خوردن تبدیل می شود.
در مجموعه آموزشی خط تولید دیجیتال یاد می گیری که عشق و علاقت را آموزش بدهی و ازآن یک محصول پر فروش و استثنایی بسازی! شاید باورت نشود، ولی میلیون ها نفر حاضرند بابت چیزی که تو بلدی، پول خوبی پرداخت کنند.
نگران نباش، قطعاً چیزی وجود دارد که تو بهتر از همه بلدی، و در هدیه خط تولید دیجیتال من به تو آموزش می دهم که چگونه آن را به سادگی به یک محصول اطلاعاتی تبدیل کنی و در سراسر اینترنت به فروش میلیونی برسانی. در واقع با داشتن این هدیه: .

دیگر برای تولید محصول، هیچ نیازی به خط تولید و انبار و کالا و در دسرهای دیگر نداری.

می توانی بدون حتی یک ریال هزینه، یک محصول استثنایی و پر فروش برای خودت تولید کنی!.کار خاصی نیاز نیست انجام بدهی می توانی به راحتی با گوشی هوشمند خودت یک محصول اطلاعاتی عالی بسازی.

این هدیه شامل :

روش ساختن محصول اطلاعات ویدئویی تنها با چند دقیقه فیلم گرفتن از خودت با دوربین گوشی!

شیوه گام به گام تولید محصول اطلاعاتی صوتی، برای افراد خجالتی که جلوی دوربین نمی روند.

شیوه دقیق تولید محصول اطلاعاتی نوشتاری برای افرادی که حوصله ضبط صدارا هم ندارند.

حقیقتاً با استفاده از خط تولید دیجیتال، می توانی روزی چند محصول عالی تولید کنی و از سایر کارآفرینان اینترنتی جلو بزنی! ارزش حقیقی این محصول 1،497،000 تومان است و لی تو این شانس را داری که امروز، از آن به صورت 100 % رایگان استفاده کنی و زندگی مالی ات را تکان دهی.


2# هدیه دوم :

1.497 تومان

قیمت

چک لیست و نقشه گنج

این یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین هدیه ها است.
با داشتن این هدیه، در واقع یک چک لیست کامل در اختیار داری که تو را گام به گام و پله به پله تا رسیدن به درآمد و موفقیت هدایت می کند.
در واقع متخصصان و مربی های کاراستارتر این گام هارا صدها بار طی کرده اند. و گام هایی که ضرورت 100 درصدی ندارند را حذف کرده و مواردی را در این چک لیست ها قرار داده اند که به نتایج فوق العاده منجر می شوند.
فقط از شما یک خواهش جدی دارم! هزاران نفر در کشور ما وجود دارند که برای را اندازی کسب و کار اینترنتی دست و پا می زنند! و تشنه این کار هستند! این نقشه می تواند آن ها را به برنده بازی تبدیل کند؛ که این، کار را برای شما سخت خواهد کرد.پس از شما خواهشنمدم که این هدیه و این چک لیست را، تحت هیچ شرایطی به کسی خارج از جامعه وب استارتر ندهید و نفروشید. این خواهش بیشتر به خاطر موفقیت شخص شماست! .

با داشتن این چک لیست و نقشه :

هرگز مسیر درست رسیدن به درآمد رو اشتباه نمی روی

بزرگ ترین راز کارآفرینان اینترنتی را در اختیار داری

در هر لحظه می توانی بفهمی که چه قدر تا رسیدن به میلیون ها تومان پول فاصله داری


3# هدیه سوم :

1.497 تومان

قیمت

50 ایده طلایی

ایده ای که شما برای راه اندازی کسب و کارتان انتخاب می کنید، مستقیماً روی درآمد و میزان موفقیتی که خواهید داشت تاثیر دارد
البته اگر ایده ی نامناسبی را انتخاب کنید، قطعاً شکست خواهید خورد! اما اغلب دانش پذیران من در ابتدای کارشان یا هیچ ایده ای برای آغاز کار ندارند، و یا نمی دانند ایده ای که دارند جواب می دهد یا نه!!!
با این هدیه ، ما این دغدغه هارا برای همیشه حل کرده ایم. چرا که تیم وسیع و متخصص تحقیق و توسعه کاراستارتر پس از ماه ها تلاش شبانه روزی، 50 ایده برتر برای راه اندازی یک کسب و کار در کشور مارا شناسایی کردند.
شما می توانید بدون دغدغه، نگرانی و متحمل شدن سختی های زیاد، یکی از این ایده هارا انتخاب کنید و طبق دستور العمل تعیین شده، آن را گام به گام اجرایی کنید. .

در واقع تو با داشتن این هدیه می توانی بدون داشتن هیچ ایده ای، کسب و کار اینترنتی فوق العاده خودت را راه اندازی کنی.

این 50 ایده :

بدون نیاز به هزینه های گزاف، به راحتی قابل اجرا هستند.

این ایده ها مخصوص کشور ایران طراحی شده اند و 100 تضمین شده اند.

سریعاً شمارا به صدها میلیون تومان سود خالص می رسانند.

هم چنین برای اجرای این ایده ها به هیچ تجربه و دانش تخصصی نیاز ندارید!

ولی برای شما این طور نیست!! ما 50 ایده پولساز و برتر هم چنین قابل اجرا در کشورمان را به عنوان هدیه به شما تقدیم می کنیم که این ایده ها 100 درصد تست شده و تضمینی هستند و تقریبآ امکان ندارد یکی ازآن هارا انتخاب کنید و شکست بخورید. شما امروز این شانس را دارید که حتی بدون داشتن ایده، کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید.


4# هدیه چهارم :

1.497 تومان

قیمت

مجموعه کامل کارگاه های سرنوشت ساز وب استارتر

همیشه افراد از من می پرسند که چطور مجموعه کامل کارگاه هایی که برگزار می کنم،
به تنهایی ، زندگی هزاران نفر را متحول می کنند. جواب من همیشه این است! در کارگاه ها دیگر رازی بین من و دانش پذیرانم نمی ماند. در مجموعه کامل کارگاه های وب استارتر، من بزرگترین و ارزشمند ترین رازها و استراتژی های مخفی خودم را به شما آموزش می دهم که یقیناً می توانند زندگی شما را ازاین رو به آن رو کنند.
حقیقتاً در این کارگاه ها من جزئیاتی را می گویم، و رازهایی در مورد کسب و کار اینترنتی افشا می کنم که تن و بدن تک تک کارآفرینان اینترنتی را می لرزاند و خیلی از اوقات باعث می شود مورد انتقاد آن ها قرار بگیرم.
به علت بار محتوایی بسیار بالای این کارگاه ها، حقیقتاً من نمی توانم روی آن ها قیمت بگذارم! ولی در حال حاضر این کارگاه ها با قیمت ........ تومان در فروشگاه، به فروش می رسند، ولی اگر همین امروز عضو آکادمی وب استارتر شوید، من مجموعه کارگاه های سرنوشت ساز خودم را به صورت صد درصد رایگان به شما هدیه می دهم!! .

به شما این مژده را می دهم که پس از مشاهده این کارگاه های آموزشی:

دانش تو، جداً با یک کارآفرین اینترنتی میلیونر و با سابقه 15 ساله برابری می کند!!

می توانی خودت کسب و کار اینترنتی را تدریس کنی و از این طریق هم درآمد زایی کنی.

تمام رازها ، استراتژی ها و ترفند های مرا سرایعاً خواهی فهمید.

تمام میانبرهای این کار را می آموزی و 5 برابر سریع تر از بقیه وب استارتری ها به درآمد میلیونی می رسی.

من اصلاً اغراق نمی کنم، چرا که این کارگاه ها باعث شده که هزاران تن از دانش پذیرانم اوضاع مالی خود را به شکلی کاملاً رویایی دگرگون کنند!!


5# هدیه پنجم :

1.497 تومان

قیمت

ثروت گرام(راز درآمدزایی از 45 میلیون ایرانی)

شما برای فروش و درآمد زایی اینترنتی، قطعاً نیاز به هزاران بازدید کننده از وبسایت خود دارید.
اما از آنجاییکه اغلب روش های جذب اینترنتی ترافیک، هزینه بر هستند، من یک روش به شما معرفی می کنم که بتوانید با کمترین هزینه ممکن، هزاران نفر بازدید کننده به وبسایت خود بیاورید و آن هارا به مشتری پر و پا قرص و سودآور برای خود تبدیل کنید
من به شما می آموزم که این کا را با شبکه اجتماعی رایگان تلگرام که در حال حاضر بیش از 45 میلیون نفر کاربر فعال ایرانی دارد انجام دهید.
.

آنچه خواهید آموخت:

با ثروتگرام می توانی تنها در 20 روز 60 میلیون از تلگرام پول دربیاوری!

فورا تک تک بازدید کنندگان را به ده ها میلیون تومان سود خالص تبدیل کنی!!

دوره ثروت گرام تو را از شخصی که برای سرگرمی از تلگرام استفاده می کند، به یک فروشنده حرفه ای تبدیل می کند.

پس از یادگیری دوره ثروت گرام، می توانی به سادگی صدها میلیون تومان در این بستر رایگان درآمد زایی کنی.

در دوره آموزشی ثروت گرام، من به شما می آموزم که چگونه، با صفر تومان هزینه ، ده ها هزار بازدید کننده فعال به سایت خود بیاورید .

ثروت گرام در واقع یکی از محصولات ما بود که قوائد بازی تلگرام را برای همیشه در ایران تغییر داد و باعث شد که هزاران نفر از این بستر اجتماعی رایگان به جای جوک و سرگرمی، برای کسب و کار و فعالیت های اقتصادی استفاده کنند. اما این محصول راتنها برای مدتی کوتاه، و فقط به این خاطر که به من اعتماد کردی، به صورت رایگان به توهدیه می دهم.


6# هدیه ششم :

1.497 تومان

قیمت

پکیج مسترکاراستارتر

مزایای پکیج: گام به گام هر کسب و کاری، اصول من و هزاران کارآفرین موفق دیگر
دغدغه های مخاطب : شکست نا پذیر شدن، تضمین 100 درصد کسب و کار، خودم شخصاً دستت رو می گیرم و راهنمایی ات می کنم
دوست داری همین الآن، بهت قول بدهم که هرگز در کسب و کارت شکست نخواهی خورد؟
خوب پکیج مستر کاراستارتر دقیقاً همین کار را برای تو انجام می دهد. این با ارزش ترین و گران بها ترین هدیه ای است که تا به حال به یک نفر داده ام، چرا که این پکیج شامل تجربه 15 ساله من در زمینه کسب و کار است .

تا به حال زندگی بیش از 100000 نفر را زیر و رو کرده است! در این پکیج، من از آنچه برایم در دنیای کارآفرینی گذشت به تو می گویم و شکستها و پیروزی هایم را برای تو شرح می دهم تا ازآنها درس بگیری و بتوانی همیشه راه درست را انتخاب کنی!

وقتی پکیج مسترکاراستارتر را در اختیار داشته باشی، در واقع شخص من را به عنوان مربی خصوصی خودت انتخاب کرده ای و من در این پکیج در تک تک مراحل و لحظات، در کنار تو هستم و راه درست و کار درست را به تو نشان می دهم. من 15 سال، در حال حرکت در مسیر کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار بوده ام، و از هر کسی بیشتر این مسیر را می شناسم. من در این راه میلیون ها تومان از دست داده ام و صدها میلیون به دست آورده ام، و در کنار تو هستم تا بتوانی با کمترین هزینه ممکن و در کم ترین زمان به اهداف بزرگ خودت دست پیدا کنی و زندگیت رو کاملاً متحول کنی! من در این پکیج مربی خصوص تو می شوم و نمی گذارم که اشتباهات مرا تکرا کنی و به تو کمک می کنم که همیشه بهترین انتخاب هارا هم انجا دهی. من در این پکیج تجربیاتی را در اختیارت می گذارم که در هر کسب و کاری، و در تک تک کسب و کارهای دنیا درست و قابل استفاده هستند.

راستش راجع به پکیج مسترکاراستارتر من چیز خاصی نمی تونم بگم چرا که تقریباً کسی در ایران نیست که به دنبال بهبود اوضاع مالی خود باشد و این پکیج را نشناسد! و بعید می دانم تا آخر عمر، یکبار دیگر بتوانم چنین هدیه ای به کسی بدهم. این پکیج ر یکی از پر فروش ترین محصولات آموزش کسب و کار در کل خاورمیانه است! ، که در بسیاری از رده بندی های مختلف، در زمینه آموزش رتبه اول را به خود اختصاص داد. پکیج مستر کاراستار در واقع مجموعه ای جامع و کامل، و راهنمای مرحله به مرحله ای برای راه اندازی هر کسب و کاری و در تمام نقاط دنیاست. اگر سری به فروشگاه وبسایت کاراستارتر بزنی متوجه می شوی که پکیج مستر کار استارتر در حالت نرمال، با قیمت 85000000 ریال به فروش رسیده است. ولی اگر سریعاً در آکادمی وب استارتر عضویت خود را ثبت کنی، می توانی ارزشمند ترین محصول آموزشی کسب و کار در کل خاور میانه را به صورت رایگان در اختیار بگیری!


7# هدیه هفتم :

1.497 تومان

قیمت

اینستاسود

این هدیه شمارا به شکل شگفت انگیزی مشهور، شناخته شده و قدرتمند می کند
این هدیه برای شما دقیقاً این گونه عمل می کند: فرض کنید در پر تردد ترین اتوبان های شهر تهران مثل همت و صدر و یادگار و ..... بیلبوردهای غول پیکری زده اند که برروی تمامی آنها، تصویر شما به زیبایی هرچه تمام حک شده و نام کسب و کارتان هم بر آن ثبت شده است. فکر می کنید چند وقت زمان می برد که کل شهر تهران شمارا بشناسند؟؟
حوب انجام این کار و تبلیغات در سطح شهر چقدر هزینه می برد؟؟ صدها ملیون تومان!! اما در اینستا سود من به شما شیوه ای آموزش می دهم که همین کار را بدون حتی یک قرون هزینه و حتی به شیوه ای به مراتب بهتر از بیلبوردهای اتوبانی انجام دهی.
در دوره آموزشی اینستا سود من به توترفندهایی را می آموزم که بتوانی، به سرعت و سادگی در شبکه اجتماعی اینستاگرام ده ها هزار دنبال کننده ( Follower ) واقعی برای خود فراهم کنی و به شهرت و قدرت بی نهایت برسی. .

می خواهم یک راز را به تو بگویم، شخص بنده با پیاده کردن همین استراتژی ها در ایسنتاگرام به یک فرد شناخته شده در دنیای کسب و کار تبدیل شدم.

پس از مشاهده دوره آموزشی اینستا سود، شما می توانید:

از بستر مجانی اینستاگرام، با پرسنال برندینگ ده ها میلیون تومان درآمد زایی کنید.

به شهرت و قدرتی برسید که هرگز فکرش را هم نمی کردید.

شما می توانید علاوه بر محصولات خود، از نام و برند و شهرت خود هم میلیون ها تومان درآمد زایی کنید.


8# هدیه هشتم :

1.497 تومان

قیمت

مشتری یاب گوگل

اگر یک نفر از من سوال می کرد که بین تمام این هدیه ها کدام را انتخاب می کردم، جوابم قطعاً مشتری یاب گوگل بود
چرا که این هدیه سال ها پیش کسب و کار مرا متحول کرده بود. من سال ها پیش که یکی از کسب و کارهایم را راه اندازی کردم، میلیون ها تومان برای استخدام بازاریاب استخدام کردم و آنها، متاسفانه من و کسب و کارم را نابود کردند
به همین دلیل نمی خواهم اجازه بدم که چنین اتفاقی برای شما بیفتد و کسب و کار اینترنتی شما به خطر بیفتد.
مشتری یاب گوگل، شمارا برای همیشه از نیروی انسانی بازاریاب، خلاص می کند. وقتی از این شیوه و متد استفاده کنید، مثل این است که صد ها تن از حرفه ای ترین بازایابهای دنیا را به استخدام دائمی و شبانه روزی خود درآورده اید که با کمترین هزینه ممکن، کسب و کار اینترنتی شمارا بهصورت شگفت انگیزی بازاریابی می کنند .

پس بهترین راه برای بازاریابی محصولات و کسب و کار شما، این است که بهترین بازاریاب دنیا یعنی گوگل را به استخدام دائمی خود درآورید!! و من این کار را به طور دقیق و با تمام جزئیات به شما آموزش می دهم تا خیالتان از این بخش کسب و کار هم راحت باشد.

ارزش واقعی این محصول، که برای مدتی کوتاه هدیه عضویت شما در آکادمی است، 1،497،000 تومان است که بهترین سیستم و فرآیند بازاریابی را برای شما فراهم می کند.


9# هدیه نهم :

1.497 تومان

قیمت

فروش مضاربه ای با ایمیل

دوست داری اولین درآمدت را به سه تا کلیک صد برابر کنی؟
وقتی که شما عضو آکادمی وب استارتر شدید، کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی می کنید و به اولین درآمد خود دست پیدا می کنید؛ حالا با وجود این هدیه ، می توانید اولین درآمد خود را به صورت تصاعدی صدها برابر کنید. اما زیبایی ترفند فروش مضاربه ای ایمیل به این است که نیاز نیست همه کارهارا شما انجام دهید.
اکثر کارها به صورت 100 درصد خودکار انجام می شوند و تنها کاری که شما برای درآمد زایی و فروش محصول خودتان، باید انجام دهید فقط چند تا کلیک در روز است، و فرآیند فروش، به وسیله این استراتژی با ایمیل به صورت خودکار انجام می شود. نتیجتاً در هر شرایطی، حتی زمانی که در خواب و مسافرت به سر می برید هم می توانید میلیون ها تومان درآمد زایی کنید و فروش شما متوقف نمی شود.
تا به حال هیچ یک از دانش پذیرانم را ندیده ام که با پیاده سازی این ترفند، بی نهایت شگفت زده نشده باشد. صادقانه بخواهم بگویم، شخص من هم وقتی برای بار اول این استراتژی را پیاده سازی کردم، و شاهد 100برابر شدن درآمدم بودم، طوری شگفت زده شدم که جداً چیزی نمانده بود سنگکوب کنم. .

در واقع با داشتن این هدیه:

شما به آزادی بی نهایت می رسید. که این یعنی می توانید زمان خود را هر طور که دوست دارید سپری کنید

با چند تا کلیک می توانی صدها میلیون تومان در آمد زایی کنی!

می توانی در آمدت را به صورت تصاعدی افزایش دهی!

فقط می توانم این را بگویم که یادگیری و پیاده سازی فروش مضاربه ای با ایمیل، قطعاً و یقیناً زندگی تو را متحول می کند.

ارزش واقی این هدیه 1،497،000 تومان است؛ چرا که این یکی از جدید ترین و مدرنترین تکنیک های موجود کسب و کار و فروش در کل جهان است. و من مطمئن هستم که این هدیه، در نهایت به افرادی تعلق می گیرد که برای ایجاد تحول در زندگی خود صد درصد مصمم هستند و می توانند سریعاً تصمیم گیری کنند و عضویت خود را سریع تر از سایرین درآکادمی وب استارتر ثبت کنند.


10# هدیه دهم :

10.430 تومان

قیمت

هدیه ویژه اقدام کنندگان

#1 دلیلی که از رسیدن به اهدافمون بازمیمونیم
ترس: ما را مجبور می کند تا فرصتهای پیش رو از بین بروند
ما زمان تصمیم گیری را از دست می دهیم، در روند تصمیم گیری به شکست می رسیم
در اینجا بهترین کاری که می توانید انجام دهید: من امروز یک پیشنهاد جالب برایتان دارم : .

پیشنهاد می کنم همین جا و همین حالا تصمیم خود را بگیرید، برای یکبار هم که شده به حرف دل خودتان گوش کنید و نگذارید این فرصت از دست برود.

این هدایای ویژه اقدام کنندگان عبارتن از:

هدیه # 1 ساین یاب (به ارزش 990,000 تومان) تیم حرفه ای من 20ساین برتر پولساز را برایتان گلچین کرده اند. گزارش های تحلیلی کامل برایتان تهیه شده، علاوه بر این تیم من ساین های مشهور و گزارش های تکمیلی را وقتی آماده شد برایتان اضافه می کنند.

هدیه# 2 فرمول 10 روزه و حرفه‌ای با مشارکت در فروش : چگونه در کمتر از 10 روز تولید محصول کنید (به ارزش 1,490,000 تومان) نحوه تولید محصول را در کمتر از 10 روز یاد بگیرید یا در این کار حرفه ای شوید، با تولید محصول حرفه ای ما

هدیه # 3 دسترسی مادام العمر : وبینار های پرسش و پاسخ 90 روزه، راهنمایی های نامحدود (به ارزش 2,990,000 تومان) وبینار های پرسش و پاسخ مشاوره‌ای برای پشتیبانی و راهنمایی نامحدود، بنابراین در ابتدا سهم خود را از این کار انجام دهید.

هدیه# 4 استخدام امن و ارجاع کارها (به ارزش 490,000 تومان) دسترسی به منابع برتر در هر مرحله از تولید محصول. انتخاب فروشنده غلط کسب و کارتان را نابود می کند. تیم استخدام امن این اطمینان را به شما می دهد تا فروشنده مناسب را در هر زمان برای خود انتخاب کنید.

هدیه # 5 آکادمی کپی نویسی حرفه‌ای (به ارزش 1,990,000 تومان) آیا تفاوت بین یک بازاریاب خوب و حرفه‌ای را می دانید؟ کیفیت کپی! با آکادمی کپی رایت حرفه‌ای خیال شما از حق کپی رایت محصول راحت است و تبدیل شما را به سقف می رسانیم.

هدیه# 6 آکادمی آموزش مهارت ها (به ارزش 990,000 تومان) اگر می خواهید یک اپیدمر دیجیتالی شوید مهارت هایی که باید داشته باشید را به شما می دهیم که کسب و کارتان را به مرحله بعد می برند. اپیدمر دیجیتالی فقط به اصول اولیه اکتفا نمی کند، ما می خواهیم به این اطمینان برسیم که همه مهارت های مورد نیاز کسب و کار و اصول پایه ای ما را تا زمانی که می خواهید در دسترس دارید.

هدیه # 7 مزایای پکیج مستر کاراستارتر (به ارزش 1,490,000 تومان) پکیج به عنوان یک ابزار مناسب به حساب می آید که شما را در اولین لانچ محصول دیجیتالی کمک می کند. بنابراین پکیج کاملاً این تسلط را به شما می دهد که چه بوده اید و در چه جایگاهی هستید. می توانید همراه با نقشه گنج پکیج مسیرتان را مشخص و همه کارهایی که باید انجام دهید را کپی کنید.

تا اولین لانچ 10 میلیون تومانی شما کنارتان هستیم و دستان شما را می گیریم

من آماده ام، 23،840،000 تومان هدیه رایگان به من بده!

یادآوری: این پیشنهاد هر لحظه ممکن است برداشته شود!

هدیه شگفت انگیز من به شما

ارزش ها هدیه ی رایگان، بیش از 23،840،000 تومان!!

اگر یک نیم نگاه کوتاه دیگر به مطالب فوق بیندازید، قطعاً می توانید متوجه دو واقعیت مهم شوید:

من چقدر به آکادمی وب استارتر ایمان دارم

این که ارزش زیادی را برای شما راهم کرده ام

البته گفتنی است که این هدایا تنها برای مدتی کوتاه برقرار هستند و احتمال زیادی وجود دارد که دفعه بعدی که به این صفحه وارد می شوید، دیگر هیچ اثری از این هدایا نباشد. اما لازم است که از شما یک سوال بپرسم، این که : آیا تو برای تغییر زندگی خودت جدی هستی؟

حقیقتاً من هر آنچه که شما برای رسیدن به صدها میلیون تومان سود خالص از اینترنت نیاز دارید را در اختیارتان گذاشته ام ؛ تا بتوانید بدون سرمایه اولیه، بدون هیچ دانش تخصصی و تجربه، پله به پله یک کسب و کار اینترنتی عظیم و پر منفعت برای خود راه اندازی کنید

طبق آمار و تجربه ای که داشته ام، با تمام وجودم مطمئن هستم که این آکادمی، همان چیزیست که برای متحول کردن اوضاع مالی خود به آن نیاز دارید! و وب استارتر در کنار این هدایا قطعاً می تواند زندگی شمارا متحول کند.

اما تصمیم گیری نهایی با شخص شماست و من نمی توانم شمارا به کاری مجبور کنم. پس یک بار دیگر می گویم، از خودتان این سوال را بپرسید،و اگر جواب مثبت بود نباید این فرصت را از دست بدهید و بهتر است هرچه سریع تر در آکادمی وب استارتر ثبت نام کنید.

من آماده ام، 23،840،000 تومان هدیه رایگان به من بده!

یادآوری: این پیشنهاد هر لحظه ممکن است برداشته شود!

در کمال صداقت

چطور می توانم از پس 8 میلیون ارزش که به صورت هدایای رایگان به شما می دهم بر بیایم

من 100% به صداقت و شفافیت ایمان دارم

اینجا هیچ حقه و ترفندی در کار نیست

خوب ببینید من بیش از 2 ماه برای آماده کردن این هدایا به ارزش 8 میلیون تومان زمان صرف کرده ام و کوچکترین شانس و اقبال را در آن دخالت نداده ام. این کار برای من هزیته های زیادی را به همراه داشته است.

من هنوز مجبورم هزینه های مشاوران و مربیان و کد نویسان شما را بدهم _ من هر روز هزینه های کسب و کار شما را کم می کنم و به عهده خودم می اندازم. خوب ممکن است که تعجب کنید که چرا و چگونه ایت کار را انجام می دهم؟

1# با این کار من از شما می خواهم لینک مشارکت در فروش مرا بین آشنایان خود به اشتراک بگذارید

خیلی ساده و شفاف صحبت کنیم، با این کار هزینه این هدایایی که به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده ام را کسب خواهم کرد

2# همین سرمایه گذاری اندکی که می کنید برای شما کافیست

یعنی اینکه از هر جایی دیگر که بخواهید به این آکادمی دست رسی پیدا کنید هیچ یک از این هدایا را نخواهید گرفت، پرداختی شما فقط در اینجا تا آخر کار برایتان ثابت است. این 8 میلیو هدیه 100% برایتان رایگان خواهد بود. این یک معامله برد_برد خواهد بود. هیچ ریسکی ندارید و چیزی را از دست نمی دهید. پشتیبانی بیشتری خواهید داشت و مربیگری و آموزشهای بهتری داشته باشید. .

چگونه می توانید این هدایای رایگان

به ارزش 23،840،000 تومان را طلب کنید

قبل از ورود به آکادمی وب استارتر بر روی دکمه زیر کلیک کنید، فقط همین.

وقتی بر روی لینک زیر کلیک کنید به راحتی به صفحه ثبت نام آکادمی وب استارتر وارد می شوید

پس از ثبت نام از طرف تیم ما با شما تماس خواهند گرفت و هدایا را برایتان ارسال می کنند.

مرحله 1 بر روی لینک زیر کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام آکادمی اپیدمی وب استارتر وارد شوید.

بسیار ساده و شفاف فقط روی لینک زیر کلیک کنید فقط همین و بعد به صفحه ثبت نام هدایت خواهید شد.

بر روی دکمه زیر کلیک کنید:

یکبار پرداخت 990.000 تومان
3 بار پرداخت 430.000 تومان

مرحله 2 قبل از اینکه آخرین ایمیل را به زودی ارسال کنیم سریعاً تصمیم خود را بگیرید. ظرفیت ما بسیار محدود است و 1500 صندلی باقیمانده است.

ما از نظر ظرفیت واقعا در محدودیت هستیم، این سیستم با اینکه جدید است بارها تست شده است و آن را هر جایی پیدا نخواهید کرد.

ما جداً این هدایا را برمی داریم شاید ظرف چند روز یا حتی چند ساعت، پس این شانس را از دست ندهید. .

شاید این آخرین شانس شما باشد پس بر روی لینک زیر کلیک کنید و سریعا این کار را انجام دهید

مرحله 3 در انتهای این ثبت نام با شما در تماس خواهیم بود

وقتی ثبت نام شما کامل شد به طور کامل از طرف تیم ما حمایت خواهید شد. پس از ثبت نام دسترسی کامل به آکادمی اپیدمی وب استارتر خواهید داشت.

اگر طی چند روز از طرف ما تماس نداشتید به سرعت با ما با ایمیل info@karstarter.ir در ارتباط باشید. ما طی 24 ساعت با شما در ارتباط خواهیم بود و هدایا را به شما خواهیم رساند.

بیش از این نمی توانیم منتظر کار کردن با شما باشیم پس بر روی لینک زیر کلیک کنید و به سرعت شروع کنید.

ارزش کلی این هدایا : 23،840،000 تومان

یکبار پرداخت 990.000 تومان
3 بار پرداخت 430.000 تومان