اولین باری است به کاراستارتر می آیید؟ برای اینکه طرز استفاده اپیدمی دیجیتال را بیاموزید و زندگی را آن طور که می خواهید بسازید از اینجا شروع کنید

پاسخ سئوالات خود را از مدیر عامل کاراستارتر یعنی امیر رضا دهقان بخواهید.

برای این کار فقط این فایل ویدیویی را تماشا کنید تا چگونگی ثبت پرسش خود را یاد بگیرید و سپس گزینه زیر را کلیک کنید و همه موارد فرم ارائه شده را پر کنید.نام و نام خانوادگی *
ایمیل *
آدرس سوال (url) *
لطفا در این قسمت آدرس اینترنتی ، ویدیوی سوال خود را درج کنید با هشتک #ازمستربپرس آن را نشانه گذاری کرده و مطمئن شوید که تنظیمات این صفحه بر روی حالت شخصی نباشد .
آدرس لینک شبکه اجتماعی
اینستاگرام
تلگرام
آپارات
اگر می خواهید هنگامی که امیر رضا دهقان پاسخ داد شما را تگ کند، لطفاً آدرس اینترنتی ویدئو خود را بدست آورید. در هر تعداد شبکه اجتماعی که آدرس بدهید به همان تعداد برایتان تگ پاسخ فرستاده خواهد شد.

امیر رضا دهقان کیست؟

“جنگنده پیشرو” - این عنوان را امیر رضا دهقان به خودش اختصاص می دهد به عنوان کارآفرین برتر و پر انرژی که هیچ گاه مایوس نمی شود.همین تعهد و پشتکار است که او را قادر کرده 8 برند برتر لانچ کند به خوبی بیش از 20 میلیارد تومان فروش برای خودش و مشتریانش به صورت آنلاین.

به عنوان خالق کاراستارتر، علاقه او در تولید محیط های دینامیک آموزشی آنلاین می باشد که به مردم آموزش دهد چطور کسب و کار، وضعیت مالی و زندگی شخصی خود را کنترل کنند. تاکنون، او در بهبود زندگی 250 هزار دانش پذیر کمک کرده و آن را آموزش داده است.

از 13 سال پیش که برای اولین بار به حوزه بازاریابی آنلاین و اپیدمی دیجیتال وارد شد، تاکنون، می توان گفت او در حوزه های زیر صاحب منسب شناخته شده است.

او توسط موسسه Asian Awards به عنوان 3 کارآفرین برتر کاندید شد.علاوه بر این، شرکت او اعتبار 500 شرکت اول ایران را داراست که سریعترین رشد را طی 2 سال به خود اختصاص داده است.

تمام تجربیاتی که او بدست آورده باعث شده امروز در این جایگاه باشد.

او یک رویا پرداز. متفکر. یک مبارز است. و مهم تر از همه اینها او یک معلم است. هدف او این است که تا جایی که امکان پذیر است به تعداد افراد بیشتری کمک کند تا بتوانند به اهدافشان و استقلال مالی برسند که با راه اندازی کسب و کار آنلاین موفق محقق می شود.

راه های دیگر برای ارتباط با امیر رضا دهقان