پادکست
رقابت در کسب و کار از سری 100 نکته طلایی کسب و کار
46
11

رقابت در کسب و کار

در این قسمت می خواهیم ببینیم که چطور دنیای کسب و کار مثل یک بازی نیازمند استراتژی ها و مهارت های مربوط به خود است. می خواهیم بررسی کنیم که نحوه ی تعامل و رقابت با رقیبانتان باید چگونه باشد , چگونه آنها را پشت سر بگذارید اینها همه تجارب شخصی امیر رضا دهقان ، مستر کاراستارتر ایران است که با زبانی خودمانی و ساده برای شما بازگو می کند.

<< ادامه مطلب
چرخ را از نو نسازید! از سری 100 نکته طلایی کسب و کار
22
8

چرخ را از نو نسازید!

با یک قسمت دیگر از سری 100 نکته طلایی کسب و کار همراه هستید. ارزش این نکات آنجاست همگی تجارب کاری شخصی و واقعی یک کارآفرین در طول زندگی اش بوده و هیچکدام از آنها در منبع دیگری در دسترس نیستند. سری کامل این مجموعه در قسمت فروشگاه سایت کاراستارتر در دسترس همه ی عزیزان است. و حالا می خواهیم بپردازیم به یکی از جالب ترین و سنت شکن ترین بخشهای این سری 100 قسمتی ، با نام: چرخ را از نو نسازید!

 

<< ادامه مطلب
جی پی اس شغلی! از سری 100 نکته ی طلایی کسب و کار
22
6

جی پی اس شغلی!

شنونده ی یک نکته ی استثنایی از سری 100 نکته ی طلایی کسب و کار هستید. این نکته یکی از مهمترین قسمتهای این سری ست و مطمئنم که می تواند برای هر کدام از شما به شدت راهگشا باشد. این نکته به شما میگوید که چطور بر سر دو راهی های زندگیتان تصمیم درست را اتخاذ کنید و از تصمیم خودتان مطمئن باشید. پس با پادکست مستر کاراستارتر همراه باشید تا با هم ببینیم جی پی اس شغلی چیست و چطور باید از آن استفاده کرد؟

<< ادامه مطلب
قدم اول رو بردار! از سری نکات طلایی 100 گانه ی کسب و کار
74
0

قدم اول رو بردار!

از آن جایی که بازخوردهای شما نسبت به این دوره به شدت خوشحال کننده بوده است ، تصمیم گرفتیم تا یک بخش دیگر از این سری ارزشمند و نایاب را بر روی سایت قرار دهیم. تمام این نکات مواردی هستند که تجربه ی شخصی مستر کار استارتر بوده اند و حالا شما میتوانید در قسمت پادکست سایت کاراستارتر به آنها دسترسی داشته باشید. در این قسمت میخواهیم بدانیم که جمله ی معروف کارآفرینان یعنی : قدم اول رو بردار" دقیقا به چه معناست و آیا تنها با برداشتن قدم اول می توان به موفقیت رسید یا خیر؟

<< ادامه مطلب
جستجو در پادکست

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com