اولین باری است به کاراستارتر می آیید؟ اینجا را کلیک کنید تا بتوانید عشق و علاقه تان را به پول تبدیل کنید و زندگی را بسازید که عاشقش هستید!
mission

کار استارتر کیست؟

این مجموعه حاصل بیش از 13سال تجربه‌های تلخ و شیرین زندگی کاری و شخصی من است.

تجربه‌هایی که طی سال‌ها کار در سطوح مختلف؛ از پایین‌ترین سمت‌ها تا مقام مدیرعاملی و به واسطه فعالیت در صنایع مختلف، ارتباط نزدیک با مدیران و کارآفرینان موفق کشور و نیز بررسی زندگی‌نامه‌ افراد موفق دنیا به دست آمده است..

مشاهده رشد روحیه کارمندمآبی، پیروی از الگوی غلط مصرف‌کنندگی، افزایش نیازهای مالی، علاقه به استقلال کاری و خلاء تفکر کارآفرینی در بین اقشار مختلف جامعه، موجب شد تصمیم بگیرم تجربه سال‌ها فعالیت با صنایع مختلف کشوری و بین‌المللی و ارتباط با مدیران، کارآفرینان و ثروتمندان موفق دنیا را در قالب کتاب اصول مستر کاراستارتر برای پی بردن به راز تشخیص نیاز و راه اندازی کسب و کاردست به کار شوم، و جدید ترین اصول ثابت شده برای رسیدن به استقلال مالی در 10 هفته، را برای هر یک از اعضای جامعه ارائه دهم؛ اصولی که با توجه به سرمایه، امکانات و علایق شما، این امکان را به وجود می آورد که کسب و کار خود را راه اندازی کرده و به استقلال مالی برسید.

بخشی از کتاب اصول مستر کاراستار ، تجربه های شخص بنده برای رسیدن به استقلال مالی طی این سال‌ها بوده و بخش دیگری مربوط به کارآفرینان موفق سال های اخیر در سطح داخلی و بین المللی بوده که به زبان ساده نگارش شده و به صورت صد درصد رایگان، در اختیار شما هم میهنان عزیز قرار گرفته است . با استفاده از کتاب اصول مستر کاراستارتر می توانید با حداقل امکانات وسرمایه کسب و کار خود را راه اندازی کرده و به استقلال مالی برسید..

به کاراستارتر خوش آمدید

کاراستارتر تیمی خبره از کارآفرینان برتر کشور است که این امکان را به هرکس در هرجایگاهی می دهد تا با کمترین سرمایه ، حتی به اندازه صد هزار تومان از چیزی که به آن علاقه دارد یک کسب و کار پرسود راه اندازی کند.

مزایای عضویت در کاراستارتر :شما به عنوان یکی از اعضای کاراستارتر از دوره های آموزشی ما بهره مند خواهید شد. همچنین می توانید از امکان مشاوره و پشتیبانی تیم خبره کاراستارتر برخوردار شوید. از آن گذشته می توانید با شرکت در ورکشاپ های ما، از صفر تا صد راه اندازی یک کسب و کار بر اساس علایقتان را بیاموزید. با عضویت در کاراستارتر شما همواره ، می توانید به جای صرف هزینه های متعدد و کلان برای شرکت در سمینارهای مختلف ، از منزل خود با وبینارهای تخصصی ما همراه شوید. مربیانتان را در کاراستارتر ملاقات کنید. ما این جاییم که به شما کمک کنیم!


  • دوره های آموزشی

  • ورکشاپ های عملی

  • پشتیبانی و مشاوره

  • وبینارهای آموزشی

مربیانتان را در کاراستارتر ملاقات کنید. ما این جاییم که به شما کمک کنیم!

براى دريافت پاسخ سوالات خود توسط مستر كاراستارتر

لطفا ويدئو زير را تماشا كنيد و پرسش هاى خود را با كليك بروى دكمه آبى رنگ زير ارسال نماييد.نام و نام خانوادگی *
ایمیل *
آدرس سوال (url) *
لطفا در این قسمت آدرس اینترنتی ، ویدیوی سوال خود را درج کنید با هشتک #ازمستربپرس آن را نشانه گذاری کرده و مطمئن شوید که تنظیمات این صفحه بر روی حالت شخصی نباشد .
آدرس لینک شبکه اجتماعی
اینستاگرام
تلگرام
آپارات
اگر مایلید تا هنگام ثبت پاسختان ، از آن مطلع شوید لطفا با آدرس Telegram.me/dehghanamirreza همراه شوید ؛ و یا آدرس (URL) صفحات اجتماعی خودتان را در این قسمت وارد کنید. ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا جایی که امکان دارد به تمام سوالات شما پاسخ دهیم .

آنچه مردم می گویند

مراسم تجلیل از کار آفرین برتر آسیا دکتر غلامرضا فنایی رئیس و موئسس بیمارستان عرفان در مراسم تجلیل از کار آفرین برتر آسیا در مقابل رقیبانی چون لوئیچ اوو دومین مرد ثروتمند آسیا موفق به کسب نشان تندیس برترین کارآفرین آسیا شدند

دکتر غلامرضا فنایی

مراسم برترین کارآفرین آسیا هتل دیپلماتیک المپیک

آفرینش عمرانی و صنعتی نخستین شرط زندگی شرافتمندانه ملتی است که می خواهد مستقل و سربلند زندگی کند بدین مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جناب آقای امیر رضا دهقان به نشانه قدردانی و به پاس توجه آن مدیریت محترم به حرکت در مسیر شکوفایی اقتصاد کشور به حضورتان تقدیم می گردد

حمید سوریان

هتل آزادی آذز 1383

هدف نهایی کاراستارتر تربیت یک میلیون کارآفرین ایرانی است.

با کاراستارتر همراه باشید.