ملاقات با امیر رضا دهقان

امیر رضا دهقان ، یکی از بهترین مربیان کسب و کار در ایران است که تا به حال بیش از 5000 کار آفرین موفق تربیت کرده است.

امیررضا دهقان را ملاقات کنید

امیررضا دهقان، سال هاست که در عرصه ی کسب و کار در داخل کشور فعالیت دارد. او موسس دو کمپانی بهسان مدیریت پرشین و کاراستارتر می باشد ،که هدف هر دو کمک به اوضاع اقتصاد و روند کارآفرینی در کشور است؛ و او همواره هدف خویش را از تمامی فعالیت هایی که به خصوص در سال های اخیر داشته ، به این صورت شرح داده است : (("هدف من تربیت یک میلیون کارآفرین ایرانی است)) .
وی برای اجرای این ماموریت، اصول مستر کاراستارتر که راز موفقیت وی و هزاران کارآفرین دیگر بوده را به شکل های مختلف آموزش داده است.

امیررضا دهقان از طریق اصول مستر کاراستارتر تا به حال به هزاران نفر کمک کرده که زندگی مالی خود را به کل متحول کنند.

تمامی آموزش های امیررضا دهقان ، از جمله "مشاوره و مربی گری شخصی " که با شرایط به خصوص برای هم وطنان عزیز برگزار می کند، کاملاً حول این اصول کاربردی می چرخد.

کمپانی امیر رضا دهقان

کمپانی بهسان دارای سابقه سیزده ساله در زمینه ی کسب و کار و کارآفرینی است. امیررضا دهقان به واسطه ی این کمپانی با مدیران و صاحبان بهترین و بزرگترین برندهای کشور ارتباط داشته ، به آنها مشاوره داده و یا در زمینه ی کسب نشان ها و گواهینامه های بین المللی به آن ها یاری رسانده است و خودش در این باره این گونه نظر داده است:

کمپانی امیر رضا دهقان
ملاقات با امیر رضا دهقان امیررضا دهقان در سال های اخیر با راه اندازی وبسایت کاراستارتر و طراحی محصولات آموزشی کاملاً کاربردی، و کمک به هزاران نفر برای راه اندازی کسب و کار مورد علاقه خودشان، توانسته در راستای ترویج فرهنگ و نگرش کارآفرینی در ایران اسلامی، نقش بزرگ و مثبتی ایفا کند.

گوشه چشمی به اصولی که امیررضا دهقان به شما دانش پذیران عزیز آموزش می دهد.

ملاقات با امیر رضا دهقان
1- کشف استعداد ها،علایق و توانمندی های درونی شما

یکی از مهم ترین عواملی که باعث شهرت و تاثیر اصول مستر کاراستارتر و آموزش های امیررضا دهقان شده ، این است که این اصول از رازهای روانشناختی، شخصیت شناسی و ده ها ابزار دیگر استفاده می کند تا شما بتوانید پتانسیل ها و توانمدی های درونی خود را بیشتر بشناسید. اصولی که امیررضا دهقان بر اساس آن هزاران نفر را آموزش داده، تحول را از درون شما آغاز می کنند؛ و باعث می شوند که استعدادها و توانمندی هایی را درون خود پیدا کنید که تا به حال از وجود آن ها خبر نداشته اید، و قطعاً شناخت آن ها زندگی شمارا متحول می کند.

2-راه اندازی کسب و کار مورد علاقه شما

امیررضا دهقان، کارکرد اصلی آموزش های خود را در این می داند که اصول مستر کاراستارتر به شما می آموزند که بر اساس چیزهایی که عاشقشان هستید کسب و کار خود را راه اندازی کنید. در واقع این اصول به شما اجازه می دهند از طریق علایقتان، زندگی خود را بسازید. امیررضا دهقان از طریق اصول مستر کاراستارتر ثابت کرد که این کار شدنی است؛ و اگر استراتژی ها و تکنیک هایی که او به شما آموزش می دهد را درست اجرا کنید، قطعاً می توانید به سوی زندگی رویایی خود گام بردارید.

ملاقات با امیر رضا دهقان
3-بهترین استراتژی ها و سیستم های فروش و بازاریابی

موتور محرک هر کسب و کاری در دنیا، فروش و بازاریابی محصولات آن سازمان است. در حقیقت سودآوری و درآمد زایی، تنها با تکنیک های بازاریابی که نهایتاً به فروش ختم می شوند، اتفاق می افتد. در واقع چرخه درآمدزایی هر سازمانی را سیستم های بازاریابی و فروش به حرکت درمی آورد. ولی با توجه به پیشرفت روز افزون فناوری و تکنولوژی، هر روز سیستم ها و شیوه های جدیدی در فروش و بازاریابی در دنیا پدیدار می شوند؛ و در واقع این سیستم های جدید، روش های قدیمی را به کل منسوخ می کنند؛ و دقیقاً به همین علت است که اصولی که امیررضا دهقان به مردم کشورمان آموزش می دهد، تا این حد بر به روز بودن شیوه های فروش و بازاریابی تا کید دارند. این اصول کاملاً منطبق بر جدید ترین فناوری ها و تکنولوژی های روز دنیا و هم چنین مطابق شیوه ها و تکنیک های جذب مشتری و درآمد زایی موفق روز دنیا می باشند. و نهایتاً امیررضا دهقان از طریق این اصول، به شما شیوه ها و سیستم های درآمد زایی را معرفی می کند، که ده ها برابر سریع تر، بهتر و ساده تر از سایر روش ها شما را به سود دلخواهتان می رسانند.

4-ساده ترین شیوه های ساخت محصول که تا به حال وجود داشته

حقیقتاً یکی دیگر از ویژگی هایی که اصول آموزشی امیررضا دهقان را از سایر محتوای آموزشی رایج متمایز می کند، قطعاً سادگی و کاربردی بودن تمامی این اصول است. اما این سادگی در زمان ساخت محصول، به بیش ترین حد ممکن می رسد. در واقع امیررضا دهقان با استفاده از اصول مستر کاراستارتر ، به هرکسی این امکان را می دهد که یک محصول بی نظیر برای خود طراحی کند. در واقع این اصول کاری می کند که شما برای طراحی محصول، از هرگونه تجربه، دانش تخصصی و هزینه اضافی بی نیاز شده و بتوانید سریعاً به هرآنچه می خواهید، برسید. شاید به همین دلیل بوده که این اصول برای هزاران نفر کارکرده..اگر تمایل دارید امیررضا دهقان را به صورت خصوصی ملاقات کرده و از وی در زمینه کسب و کار، و بر اساس اصول مستر کاراستارتر مشاوره شخصی بگیرید، می توانید از طریق لینک زیر اقدام به عمل آورید.

امیر رضا دهقان را ملاقات کن

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com