اصلاح شیوه صحبت کردن = رسیدن به بزرگترین اهدافت

کامنت : 0
نویسنده:

امیر رضا دهقان

اصلاح شیوه صحبت کردن = رسیدن به بزرگترین اهدافت

اکثر مردم بدون آگاهی از قدرت واقعی کلمات خود صحبت می کنند . براستی ما از قدرت کلمات بی اطلاع هستیم، ما اجازه می دهیم افکار، عقاید، قضاوت ها و اعتقاداتمان بدون در نظر گرفتن تاثیری که می توانند داشته باشند، از زبان ما خارج شوند.از سوی دیگر، افراد موفق، از قدرت اندیشه ها و حرف هایی که ، چه در مورد خود و چه در مورد دیگران می زنند، اگاه هستند. آنها تاثیر کلمات قدرتمند را به خوبی درک کرده اند. این افراد به خوبی با قدرت ذهن آشنا هستند.
در این بلاگ به شما یاد می دهم چطور تنها با تغییر شیوه صحبت کردن و کلام خود،به هر آنچه می خواهید دست پیدا کنید. همی حالا وارد شو!

سلام. به این بلاگ خوش آمدی. در درجه اول می خوام بهت تبریک بگم. چرا که در این بلاگ نکاتی رو آموزش می بینی که قطعاً می تونه زندگی ات رو از این رو به اون رو کنه. آماده ای ؟ بزن بریم.

اکثر مردم بدون آگاهی از قدرت واقعی کلمات خود صحبت می کنند . براستی ما از قدرت کلمات بی اطلاع هستیم، ما اجازه می دهیم افکار، عقاید، قضاوت ها و اعتقاداتمان بدون در نظر گرفتن تاثیری که می توانند داشته باشند، از زبان ما خارج شوند.از سوی دیگر، افراد موفق، از قدرت اندیشه ها و حرف هایی که ، چه در مورد خود و چه در مورد دیگران می زنند، اگاه هستند. آنها تاثیر کلمات قدرتمند را به خوبی درک کرده اند. این افراد به خوبی با قدرت ذهن آشنا هستند.

 واژه ها می توانند روابط را از بین ببرند، فروش را کاهش دهند و باعث شروع جنگ شوند. در عین حال همین واژه ها به راحتی می توانند باعث ایجاد اعتماد به نفس ، بهبود روابط و تبدیل رویا به واقعیت شوند. مردم موفق عادت دارند بی عیب و نقص صحبت کنند. این بدان معنی است که آنها از قصد و نیت صحبتشان اگاه هستند. و لذا کلمات خود را با دید و اهداف خود همگام می کنند.

 

نفوذ کلام، پایه اصلی تحول ذهنی

قدرت و نفوذ کلام یکی از پایه های اساسی تحول ذهنی است. اگر به دنبال متحول کردن زندگی خود هستید، و اگر می خواهید از راهکار من برای رسیدن به این هدف بهره ببرید، باید بدانید که از نظر من شما برای تغییر کامل زندگی خود تنها به دو چیز نیاز دارید و غیر از این دو به هیچ چیز دیگری در دنیا احتیاج ندارید. بارها گفته ام، و بازهم می گویم: ذهن و سیستم.

این دو تنها مواردی هستند که نیاز دارید تا به هر هدفی که در ذهن خود دارید دست پیدا کنید. امروز به شما شیوه ای فوق العاده برای متحول کردن ذهن و زندگی تان آموزش می دهم. نفوذ کلام. راجع به سیستم نگران نباشید، چرا که در انتهای بلاگ آن را به شما می دهم. فعلاٌ برویم سراغ راز بزرگی به نام نفوذ کلمات!

 

نفوذ کلمات : آنچه می گویید بر دیگران تاثیر می گذارد.

کلمات شما انرژي و پیامی را به گوش مخاطب می رسانند و سبب می شوند افرادی که به سخنتان گوش می دهند واکنش نشان دهند . شما می توانید با حرف هایتان از افراد حمایت کنید ، آنها را تشویق کنید، و احساساتی نظیر ترس، اضطراب، خصومت و ناامیدی را در آنها از بین برید. انتخاب کلمات و نحوه استفاده از آنها بسیار مهم است.

 علاوه بر این، خود شما نیز تحت تاثیر کلماتی که بیان می کنید قرار می گیرید. واکنشی که دیگران در پاسخ به پیام شما نشان می دهند معمولا روی شما تاثیر می گذارد. اگر من از عشق و محبت برای تو صحبت کنم، تو هم برای من از عشق و محبت صحبت می کنی. اگر من مدام تو را قضاوت و تحقیر کنم، تو نیز مرا تحقیر خواهی کرد. خودتان دوست دارید عشق و محبت دریافت کنید یا قضاوت و تحقیر؟ سخنان منفی روحیه ما را نیز پایین می آورد و باعث می شود در زندگیمان بر روی چیزهایی که دوست نداریم تمرکز کنیم. واژه ها، انرژی دارند. سخن منفی، سمّی را به درون رودخانه انرژی سرازیر می کند که ما را از به دست آوردن آنچه که می خواهیم دور می سازد.

 

تمرین استفاده از نفوذ کلام

در اینجا چهار نکته ذکر می شود که باید برای صحبت کردن بدون عیب و نقص و رسیدن به نفوذ کلام آنها را مد نظر قرار دهید.


1. در هنگام صحبت کردن با دیگران به خودتان قول دهید که بی عیب و نقص سخن بگویید. قبل از صحبت کردن، از خود بپرسید که آیا آنچه شما می خواهید بگوید بینش، ماموریت و اهداف شما را نشان می دهد یا خیر؟ آیا افرادی که این مطالب را می شنوند احساس خوبی خواهند داشت یا خیر؟ آیا  سخنان شما ترس آنها  را از بین می برد و به جای آن حس امنیت و اعتماد را در آنها ایجاد می کند یا خیر؟

 

2. به خودتان قول بدهید که در تعامل با دیگران صادق باشید. گفتن حقیقت سبب می شود که سخنان شما تاثیر بیشتری داشته باشند. دروغ گفتن ، اعتماد به نفس شما را کاهش داده و سبب می شود دیگران، دیگر به شما اعتماد نکنند. دروغ گفتن، محصول عزت نفس پایین است – و نشان می دهد شما انقدرها هم از هدفتان مطمئن نیستید. دروغ گویی ممکن است به اشتباه از این عقیده منتج شود که شما نمی دانید مردم با دانستن واقعیت، در مورد شما چه قضاوتی می کنند.

 

3. به هرکسی که با او تعامل می کنید روحیه بدهید . شما می توانید این کار را با قدردانی از یکی از خصوصیات فرد و با گفتن سخنان مثبت انجام دهید .

 

4. از شایعات دوی کنید.

 این عادت مخرب شما را از داشتن یک ذهن شفاف بازداشته و باعث می شود نظرات و قضاوت های تخریب کننده دیگران ، بر احساسات و نظراتتان تاثیر بگذارد. هنگامی که شما با افرادی هستید که می خواهند شایعه سازی کنند، موضوع را عوض کنید، آرام باشید یا از گفتگو دور شوید. همچنین می توانید به وضوح بگویید که نمی خواهید در این شایعه سازی شرکت کنید یا چیز مثبتی درمورد فردی که در موردش صحبت می کنند بگویید.

 

دوست دارید چه چیزی ایجاد کنید؟

هر چیزی که شما می گویید بر جهان تاثیر می گذارد. شما دائما با کلمات خود چیزی مثبت یا منفی ایجاد می کنید. قبل از اینکه صحبت کنید، در مورد آنچه که می خواهید ایجاد کنید فکر کنید و کلمات خود را مطابق با آن انتخاب نمایید.

 

آیا از پلّه آخر برای متحول کردن زندگی ات بالا می روی؟

همانطور که بالاتر گفتم، اگر می خواهی من کمکت کنم و برای متحول کردن زندگی ات دستت رو بگیرم، باید تنها دو قدم برداری. اول این که مواردی که در این بلاگ بهت آموزش دادم رو عیناً اجرا کنی تا ذهن و رفتارت متحول بشه، و دوم این که به یک سیستم ثابت شده کسب درآمد دسترسی پیدا کنی.

تو قدم اول رو برداشتی و اکنون تنها یک قدم با بزرگترین تغییر در زندگی خودت فاصله داری. آماده ای این قدم رو هم برداری؟ من یک پیشنهاد شگفت انگیز درباره قدم دوم برات دارم. فقط به این خاطر که عزم و جدیت زیادی نشون دادی و این بلاگ رو تا انتها مطالعه کردی، می تونی امروز به صورت 100 % رایگان به سیستم تضمین شده کسب درآمد من دسترسی پیدا کنی و زندگی مالی خودتو به طور کامل متحول کنی.  

البته فقط محض یادآوری خواستم بگم که برای ورود به این سیستم و همگام شدن با هزاران کاراستارتری موفق، فرصت زیادی نداری. چرا که من در این سیستم دست تک تک دانش پذیران خودم رو می گیرم تا به رویاهاشون برسند. به همین علت تنها تعدادِ محدودی دانش پذیر بمب و جنگنده می خوام. پس تا فرصت رو از دست ندادی، همین حالا روی دکمه زیر کلیک کن و به صورت 100% رایگان به این سیستم وارد شو. وگرنه به طور کامل از این سیستم جا می مونی و این فرصت و پیشنهاد شگفت انگیز رو از دست می دی

درباره نویسنده، امیر رضا دهقان

امیر رضا دهقان، موسس بهسان و مدیر عامل کاراستارتر است. امیر رضا دهقان به سرعت در حوزه های دیجیتال اپیدمیک، لانچ محصولات، بازاریابی بر پایه وقایع و بازاریابی ایمیلی شناخته شده است.فرمول ثابت شده اش او را قادر کرده است تا 22 برند برتر را لانچ کند و به خوبی بیش از 100 میلیارد فروش آنلاین برای خودش و مشتریانش بسازد. Asian Awards او را به عنوان یکی از 3 کارآفرین برتر زیر 30سال کاندید کرد. او در سال 2014 مدیر عامل کمپانی Big Business انگلستان شد. 2 بار در لیست سریع ترین رشد کمپانی های اروپایی قرار گرفته است. او در مرکز جهانی برندهای نوآور (IB) موفق شد جایزه برترین برندهای نوآور را به کمپانی های معتبر اروپایی اهدا کند و مدیر عامل کلینول او را کارآفرین سال نامید.

پرسش و پاسخ
ارسال پرسش
رایگان

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com