#ازمستربپرس (1)

کامنت : 0
نویسنده:

اگر تو 52 ساله باشی، احتمالاً فکر می کنی همه چیز تمام شده و دیگر هیچ فرصتی برای رسیدن به رویاهات نداری. در این جلسه " از مستر بپرس " امیررضا دهقان ( مستر کاراستارتر ) به صورت آنلاین روی خط می آید و در یک گفت و گوی آنلاین با دانش پذیران، مانعی را از سر راه بر می دارد که تقریباً جلوی راه تمام افراد 40- 80 ساله کشورمان قرار دارد. او در این جلسه به سوالاتی جواب می دهد که می تواند زندگی هر کسی که در نسل قدیم به دنیا آمده را متحول کند. 

امیررضا دهقان به تو ثابت می کند که اگر بیش از 40 سال سن داری، و فکر می کنی به آخر خط رسیدی، به لطف انقلاب اینترنتی می توانی کارآفرینی کنی و زندگی خودت را متحول کنی. راجع به انقلابی صحبت می کنم که اغلب افراد فکر می کنند مخصوص جوانان است، در حالی که به هیچ عنوان این طور نیست. حتی امیررضا دهقان به تو نشان می دهد که اگر از نسل قدیم هستی، حتی شانس بیشتری برای موفقیت داری!

اگر در گروه سنی 40-80 سال هستی، و به دنبال ایجاد تغییری در زندگی خودت هستی، شدیداً توصیه می کنم که این جلسه " از مستر بپرس " را تماشا کنی و زندگی خودت، خانواده ات و تمام اطرافیانت را متحول کنی. 

درباره نویسنده، امیر رضا دهقان

امیر رضا دهقان، موسس بهسان و مدیر عامل کاراستارتر است. امیر رضا دهقان به سرعت در حوزه های دیجیتال اپیدمیک، لانچ محصولات، بازاریابی بر پایه وقایع و بازاریابی ایمیلی شناخته شده است.فرمول ثابت شده اش او را قادر کرده است تا 22 برند برتر را لانچ کند و به خوبی بیش از 100 میلیارد فروش آنلاین برای خودش و مشتریانش بسازد. Asian Awards او را به عنوان یکی از 3 کارآفرین برتر زیر 30سال کاندید کرد. او در سال 2014 مدیر عامل کمپانی Big Business انگلستان شد. 2 بار در لیست سریع ترین رشد کمپانی های اروپایی قرار گرفته است. او در مرکز جهانی برندهای نوآور (IB) موفق شد جایزه برترین برندهای نوآور را به کمپانی های معتبر اروپایی اهدا کند و مدیر عامل کلینول او را کارآفرین سال نامید.

پرسش و پاسخ
ارسال پرسش
رایگان

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com