3 نکته برای جدا کردن خودتان از افراد مسموم

کامنت : 0
نویسنده:

امیر رضا دهقان

3 نکته برای جدا کردن خودتان از افراد مسموم

من در این بلاگ یک تکنیک فوق العاده به شما می آموزم که به کمک آن از افراد مسمومی فاصله می گیرید که ذهن شما را از افکار ثروت ساز دور می کنند. چرا که به عقیده من اغلب ما ذهنی ثروت ساز داریم، ولی عوامل بیرونی باعث می شوند ذهن ما رو به افکار منفی آورده و به یک ذهن فقیر تبدیل شود. پس در این بلاگ شما می توانید ذهن خود را به طور کلی متحول کنید

سلام. به شما تبریک می گویم که به این بلاگ وارد شدید. قطعاً به این خاطر وارد این بلاگ شدید که می خواستید زندگی خود را تغییر دهید. قطعاً این تغییر شامل درآمد شما هم می شود. شما می دانید که از درآمد فعلی تان راضی نیستید و از زندگی بیشتر می خواهید. به همین خاطر به شما تبریک گفتم. چرا که شما به بهترین جای ممکن پا گذاشته اید.

می خواهم در این بلاگ هرآنچه برای متحول کردن زندگی مالی خود نیاز دارید را آموزش دهم. تمام چیزی که برای متحول کردن درآمد خود نیاز دارید فقط دو مورد است: و به جز این دو مورد به هیچ چیز دیگری احتیاج ندارید. من بارها و بارها به این دو مورد اشاره کرده ام ولی بازهم تکرار می کنم: ذهن + سیستم. برای تغییر وضعیت مالی خود باید ابتدا ذهن خود را آماده ی پذیرش ثروت کنید.

من در این بلاگ یک تکنیک فوق العاده به شما می آموزم که به کمک آن از افراد مسمومی فاصله می گیرید که ذهن شما را از افکار ثروت ساز دور می کنند. چرا که به عقیده من اغلب ما ذهنی ثروت ساز داریم، ولی عوامل بیرونی باعث می شوند ذهن ما رو به افکار منفی آورده و به یک ذهن فقیر تبدیل شود. پس در این بلاگ شما می توانید ذهن خود را به طور کلی متحول کنید. اما مورد دومی که نیاز دارید یک سیستم کسب درآمد ثابت شده است. چرا که ذهن به تنهایی به شما پول نمی دهد. شما باید یک سیستم درآمد زایی داشته باشید تا پول را به زندگی خود جاری کنید. در این مورد هم نگرانی وجود ندارد، چرا که در انتهای این بلاگ این سیستم را به شما می دهم.

 

قدم اول : تحول ذهنی شما با دور شدن از افراد مسموم

سال ها پیش که برای مدتی در یک کارگاه اطراف شهر کار می کردم بلافاصله از رفتن به اتاق ناهار امتناع کردم و من اسم این اتاق را اتاق ایراد گیر ها گذاشته بودم.

در آن اتاق، یک موج منفی قدرتمند وجود داشت: همه دائماً از سیاست های کارگاه انتقاد می کردند و می گفتند: می توانی باور کنی که  از ما می خواهند اینکار را انجام دهیم ؟

جریان ثابتی از قضاوت ها، انتقادها وسرزنش ها و شکایتهای منفی وجود داشت.

نمی خواستم پیرامون چنین منفی گرایی  ای باشم . می دانستم که تبدیل شدن به نیروی کاری مثبت که عامل تغییر در زندگی دیگران است را برایم دشوار تر می کند .

خوشبختانه خیلی زودگروهی از کارکنان مصمم را پیدا کردم که اشتیاق زیادی به کارشان داشتند و بر  این باور بودند که می توانند هر کاری که به آن ها محول شد را به دستی انجام داده وبر آن غلبه کنند .

زمان خود را با آن ها می گذراندم و هر  ایده جدیدی را که با من به اشتراک می گذاشتند پیاده ساز ی می کردم- و این گونه شد که با وجود شرایط بدی که در این کارگاه داشتم توانستم تلاش خودم را بیشتر کنم و در آنجا به یک آچار فرانسه تبدیل شوم. در صورتی که اگر خودم را در اتاق ایراد گیرها گیر می انداختم، امکان نداشت پیشرفت کنم.

 

اجازه ند هید که افراد مسموم، منفی گرایی  خودشان را به شما واگیر دهند .

همه ما مجبور بوده ایم که حداقل با چند فرد مسموم در طول زندگیمان سرو کلّه بزنیم .

شما افرادی که درباره آن ها صحبت می کنم را می شناسید .

ان ها اشخاصی هستند که همیشه دیگران را سرزنش کرده و از نتایجشان شکایت می کنند . آن ها دیگران را قضاوت می کنند، غیبت های منفی را پخش می کنند وهمیشه درباره  اینکه چقدر اوضاع بد است صحبت می کنند.

به شما می گویند رویاهایتان غیرممکن است وتلاش می کنند که شما را از باور داشتن و دنبال کردن اهدافتان منصرف کنند . به صورت مداوم در تلاش این هستند که شما را تا سطح خودشان پایین بکشند. یک مکالمه ساده تلفن یا مبادله ایمیل با آن ها می تواند استرس ، تنش و اختلالاتی را به باقی روز شما منتقل کند.

به نظر آشنا می رسد؟

شاید این افراد مسموم، همکاران شما ، گروه دوستان قدیمی شما از  دبیرستان و یا اعضای خانوادتان باشند .

فرقی نمی کند که آنها که هستند؛ قدرت این را دارند که  انرژی، اعتقاد، انگیزه و اعتماد به نفسی که برای رسیدن به اهداف وخلق زندگی رویایی تان دارید را از شما می گیرند .

البته  اگر به آن ها این اجازه را بدهید .

در این جا سه نکته ارزشمند در باره نحوه جدا کردن خودتان از اثر منفی شان ذکر می کنم.

 

نکته 1: به وضوح مشخص کنید که این افراد مسموم چه کسانی هستند وچگونه شما را از  پیشرفت باز میدارند

لیستی  از هر کسی که با او به صورت منظم وقت می گذرانید تهیه کنید – اعضای خانواده، همکاران، همسایگان، دوستان، افرادی که در سازمان مدنی شما هستند، اعضای گروه فرهنگی تان و...

هنگامی که لیست خود را کامل کردید در کنار افرادی که همیشه منفی و بحرانی و در حال شکایت هستند علامت  منفی بگذارید و در کنار افرادی که همیشه مثبت و در حال رشد هستند علامت مثبت بگذارید .

با شروع در باره تصمیم گیری در  ارتباط با هر شخص متوجه می شوید که این الگو تشکیل می شود.  

شاید کل مکان کاریتان مملو از شخصیت های مسموم است ، شاید دوستان شما کسانی هستند که به هر کاری که انجام می دهید نه می گویند؛ یا شاید اعضای خانوادتان هستند که همیشه مانع پیشرفت شما هستند واعتماد به نفس شما را زیر سوال می برند.

هنگامی که این افراد را شناسایی کردید ، متوجه می شوید که چگونه بر دید شما برروی زندگی وشغلتان اثر می گذارند و مانعی در برابر ساختن زندگی رویاییتان هستند.

 

نکته 2- وقت گذراندن با آنها را متوقف کنید

گذراندن وقت خود به تنهایی به نسبت وقت گذرانی با افرادی که همیشه با ذهنیت قربانی خود و استانداردهای  متوسطشان مانع از پیشرفت شما می شوند، بهتر است .

می دانم انجام این کار از گفتنش سخت تر  است ، به خصوص اگر این افراد مسموم ، اعضای  خانواده یا همکارانتان باشند.

شاید حس می کنید نباید آن ها را از زندگی خود حذف کننید؛ حداقل شما را تشویق می کنم تا میزان زمانی که با آن ها می گذرانید را به شدت کاهش دهید.  

به یاد داشته باشید که هیچ چیز غیر ممکن نیست. همه چیز همیشه یک انتخاب است .

در صورتی که درمحیطی مسموم کار می کنید به دنبال کار جدیدی  باشید . بازار، آشفته است؟ مهارتهای خود را ارتقا دهید تا کاندید جذاب تری برای کار باشید .

در صورتی که منفی گرایی خانواده شما به آرامی مسمومتان می کند، صحبتی صادقانه با آنها داشته و به آن ها بگویید جملات منفی و کارهای آن ها چگونه بر شما اثر می گذارد . در صورتی که به شما گوش نمی کنند یا به احاساست شما احترام نمی گذارند ، دیگر با آن ها وقت نگذرانید . به همین سادگی!

شما این قدرت – و حق – را دارید تا اشخاصی را از زندگی خود حذف کنید؛ البته در صورتی که به صورت  مدام به احساس ارزش شما حمله ور می شوند و نمی گذارند که شما تبدیل به بهترین نسخه تان شوید .

 

نکته3- پیرامون خود را از افراد مثبت اشباع کنید .

آسان ترین روش برای ایزوله کردن خود از افراد مسموم همین است . به جای  آن ها زندگی خودتان را با افراد مثبت اشباع کنید.  

تلاشی  خودآگاهانه برای پر کردن پیرامونتان با افراد مثبت ، توسعه دهنده و اشخاصی که روحیه شما را افزایش می دهند و به شما ایمان دارند، شما را تشویق می کنند تا به دنبال  رویاهایتان بروید و در پیروزی مشوق شما هستند پر کنید . به دنبال افراد موفقی باشید که توانسته اند دستاوردهای فوق العاده ای در زندگی داشته باشند . یکی از قوی ترین روشهایی که می توانید موفقیت وشادی بیشتری وارد زندگیتان کنید همین است- از طریق وقت گذرانی با افرادی که به شما الهام می بخشند و می توانند به شما نصیحت و پشتیبانی ای  که برای دست یابی به موفقیت دارید را بدهند . 

 

از کجا می توانید افراد موفق بیابید ؟

به یک انجمن حرفه ای ملحق شوید، در کنفرانس های حرفه ای خود حضور پیدا کنید ، به اتاق تجارت در باشگاه محلی خود ملحق شوید .

در صورتی که فرد جوانی هستید به سازمان رؤسا یا کارآفرینان جوان ملحق شوید . هم چنین در محیط کاری برای مشاغل مدیریتی پیش قدم شوید.

زندگی شما آنقدر غنی خواهد شد که زمان وقت گذرانی با افراد مسموم را نخواهید داشت  و کسی چه می داند شاید موفقیت شما بتواند باعث الهام بخشی به افراد منفی در زندگیتان شود تا این افراد در زندگیشان اهداف خود را ارتقا دهند .

 

قدم نهایی : آغاز کسب درآمد

همانطوری که در ابتدای بلاگ به شما گفتم، برای تحول زندگی مالی خود تنها باید دو قدم را بردارید. و اکنون به شما تبریک می گویم، چرا که قدم اول برای تحول زندگی خود را برداشتید. شما اکنون می دانید که چطور از ذهن خود در برابر افراد مسموم محافظت کنید، که این باعث می شود ذهن شما آماده موفقیت و ثروت آفرینی باشد. ولی همانطور که گفتم برای چندین برابر کردن درآمد خود، داشتن ذهنیت مثبت و مناسب به تنهایی کافی نیست. شما به یک سیستم ثابت شده احتیاج دارید.

شما امروز این فرصت را دارید تا به صورت 100 % رایگان به سیستم ثابت شده من دسترسی پیدا کنید. من تعداد اندکی دانش پذیر جنگجو و بمب می خواهم؛ دانش پذیرانی که بتوانیم در کنار هم مرحله به مرحله حرکت کرده و دنیا را تکان دهیم. من فقط چند دانش پذیر آماده و با انگیزه بیشتر نمی خواهم ، به همین دلیل دسترسی 100 % رایگان به سیستم ثابت شده درآمد زایی من ظرفیت بسیار محدودی دارد. پس اگر برای موفقیت و تغییر زندگی خودتان جدی هستید، تا فرصت از دست نرفته روی دکمه پایین صفحه کلیک کنید و به صورت 100 % رایگان به سیستم ثابت شده من دسترسی پیدا کنید.  

درباره نویسنده، امیر رضا دهقان

امیر رضا دهقان، موسس بهسان و مدیر عامل کاراستارتر است. امیر رضا دهقان به سرعت در حوزه های دیجیتال اپیدمیک، لانچ محصولات، بازاریابی بر پایه وقایع و بازاریابی ایمیلی شناخته شده است.فرمول ثابت شده اش او را قادر کرده است تا 22 برند برتر را لانچ کند و به خوبی بیش از 100 میلیارد فروش آنلاین برای خودش و مشتریانش بسازد. Asian Awards او را به عنوان یکی از 3 کارآفرین برتر زیر 30سال کاندید کرد. او در سال 2014 مدیر عامل کمپانی Big Business انگلستان شد. 2 بار در لیست سریع ترین رشد کمپانی های اروپایی قرار گرفته است. او در مرکز جهانی برندهای نوآور (IB) موفق شد جایزه برترین برندهای نوآور را به کمپانی های معتبر اروپایی اهدا کند و مدیر عامل کلینول او را کارآفرین سال نامید.

پرسش و پاسخ
ارسال پرسش
رایگان

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com