به درونت نگاه کن تا در کسب و کار موفق شوی.

کامنت : 0
نویسنده:

امیر رضا دهقان

به درونت نگاه کن تا در کسب و کار موفق شوی.

در این بلاگ می خواهیم با هم به یک سفر شگفت انگیز برویم.
سفری که اگر خودت را با آن همراه کنی، قطعاً زندگی ات را متحول می کند.
من در همین بلاگ به تو کمک می کنم که به سبک زندگی ایده آل خودت دست پیدا کنی.
فقط باید قدم به قدم با من همراه شوی و هر آنچه آموزش می بینی را عیناً عملی کنی.

سلام می کنم به تو کارآفرین جنگنده. و می خوام صمیمانه بهت تبریک بگم. چرا ؟ تو برای این وارد بلاگ شدی که می خوای زندگی ات روتغییر بدی. اگه از زندگی ات بیشتر نمی خواستی امکان نداشت وارد این بلاگ بشی. اما خواستن کافی نیست. فقط کسی می تونه تغییر کنه که وارد عمل بشه. و تو با ورود به این بلاگ رسماً وارد عمل شدی. به همین خاطر بهت تبریک گفتم. تو قدم اول برای متحول کردن زندگی ات رو برداشتی. تو این بلاگ من دو قدم دیگه رو هم بهت یاد می دم تا بتونی تا 2 هفته آینده زندگیت رو کاملاً متحول کنی !!

 

پس از خوندن این بلاگ چه تحولاتی تو زندگی ات رخ می ده؟

من قدم های لازم برای زیر و رو کردن زندگی مالی ات رو بهت می گم ولی این کاملاً به خودت بستگی داره که ازشون استفاده بکنی یا نه. فقط در صورتی موفق می شی زندگی ات رو متحول کنی که هر دو قدم رو کامل برداری؛ و فقط در صورتی که بتونی تا انتهای این بلاگ هیجان و باور خودتو بیشتر کنی می تونی زندگی ات رو تغییر بدی. فقط در صورتی می تونی 2 هفته دیگه یه زندگی متفاوت و متحول شده رو تجربه کنی که هر چیزی که بهت یاد می دم رو عیناً عملیاتی کنی و برای موفقیت خودت بی نهایت جدی و هیجان زده باشی.

پس اگه واقعاً دلت می خواد درآمد خودتو تکون بدی و زندگیت رو متحول کنی، همین حالا به خودت قول بده هر چی در این بلاگ یاد می گیری رو از همین لحظه به کار می بندی و با هیجان و انگیزه بالا وارد عمل می شی و قدم ها رو تا انتها می ری. اما این دو قدم که می تونن زندگی تو رو طی 2 هفته به طور کامل زیر و رو کنن چه چیز هایی هستن؟

1- ارتباط با درون و ناخودآگاه خودت

2- دسترسی به یک سیستم ثابت شده

 

در این بلاگ چطوری دستات رو می گیرم ؟

در این بلاگ ابتدا می خوام بهت یاد بدم با ضمیر ناخودآگاه خودت ارتباط برقرار کنی و از قدرت بی نهایت ذهن انسان برای تغییر زندگیت بهره ببری. راجع به سیستم ثابت شده هم نگران نباش، اون قدم آخره و انتهای بلاگ اونم بهت می دم. پس فعلاً تو قدم اول برای تحول رو با قدرت و موفقیت برداشتی، می مونه دو قدم دیگه. آماده ای با هم به یک سفر هیجان انگیز بریم؟ خوب پس بزن بریم.

 

 ضمیرِ نا خودآگاه، قدرت بی کران درونِ تو :

محققان مغز تخمین می زنند که داده های ناخوآگاه شما بیشتر از خودآگاه شما به نسبت ده میلیون به یک است. یعنی به ازای هر چیزی که در ضمیر خودآگاه شما وجود دارد، 10 میلیون چیز دیگر در ضمیر نا خودآگاه تان وجود دارد. این داده ها منبع هوش طبیعی و پنهان شماست. به عبارت دیگر، بخشی از شما باهوش تر از خود شماست. افراد موفق معمولًا از بخش باهوش تر استفاده می کنند.

افراد موفق در کنفرانس ها شرکت می کنند، با همکاران مشورت می کنند، به وبسایت ها سر می زنند، به تمرینات جدیدی می روند و کتاب های نوشته شده توسط متخصصان را می خوانند.

تمام این ها خوب است-اما اگر شما برای رسیدن به مرحله ی بعد تنها با متخصصان مشورت کنید، یک منبع قوی هوش و خلاقیت را نادیده گرفته اید : بصیرت و ادراک خود شما!

 

افراد موفق به هوش خودشان اعتماد می کنند

اکثر افراد موفقی که من می شناسم اول به هوش خودشان اتکا می کنند و اغلب موارد اینطور به جواب می رسند و برای هر تجارت مهمی اینگونه تصمیم می گیرند.

آن ها می فهمند که تمامی ایده هایی که برای انجام یک تکلیف، یا حل یک مشکل یا رسیدن به یک نیاز دارند، در خود آن ها موجود است.

برای مثال، زمانی که کونارد هیلتون ( Conrad Hilton)، پایه گذار شرکت های هتل هیلتون، قصد خرید شرکت  استفن ( Steven  ) در مزایده را داشت، او پیشنهاد 165000 دلاری داد. زمانی که  صبح روز بعد بیدار شد، نظر خود را تغییر داد و پیشنهادش را به 180000 دلار ارتقا داد و با موفقیت شرکت را به دست آورد.

بالاترین پیشنهاد بعد از او 179800 بود که یعنی اگر پیشنهادش را عوض نکرده بود، از شرکت رقیب می باخت. این انتخاب برای او 2 میلیون دلار سود داشت.

این دلیل خوبی برای مطالعه ی عادات افراد موفق است.

چگونه می توان به این قدرت ذهن دست یافت و هوش خلاق خود را پرورش داد و تصمیمات بهتر گرفت و مشکلات را سریعتر حل نمود و استراتژی های تجاری برنده را خلق کرد و پول ساخت؟

این ها پیشنهادهای من هستند:

 

1-    مراقبه

به منظور گوش دادن به صدای درون، اول نیاز دارید آن را بشنوید. این جایی است که مدیتیشن و مراقبه وارد می شود. این به شما کمک می کند تا ناراحتی های ذهنی را از خود دور کنید و به شما یاد می دهد ضربان و ندای آن را بشناسید. این مخصوصا زمانی که نیاز به یک تصمیم بزرگ تجاری دارید حائز اهمیت است.

من پیشنهاد می کنم هر روز زمانی که از خواب بیدار می شوید مدیتیشن کنید. زیاد طول نمی کشد – حتی 15 دقیقه در روز تاثیر زیادی بر زندگی شما خواهد داشت.

وقتی یاد میگیرید چطور مدیتیشن و مراقبه کنید و به لحاظ روحی تقویت می شوید، بهتر می توانید صدای درون خود یا صدای خداوند را بشناسید و با کلمات و تصاویر و احساسات با آن صحبت کنید.

زمانی که من مدیتیشن می کنم، می توانم ارتباطی را ببینم که قبلا برایم واضح نبود. می توانم انگیزه هایم، ترس هایم  و امیالم را عمیق تر بفهمم.

اگر من به چالشی در زندگی برخوردم، راه حل ها درون ذهن من جریان می یابد – افکار و تصاویر واضحی  از مراحلی که باید انجام دهم و افرادی که باید با آن ها صحبت کنم و آنچه که نیاز دارم تا برای غلبه بر مشکلات به روش خودم انجام دهم. این واقعا تجربه ی شگفت انگیزی است.

 

2-  سوالی که به دنبال جواب آن هستید را واضح کنید

اگر به دنبال جواب هستید، ابتدا باید آن را برای خودتان واضح کنید.

من به شما توصیه می کنم که زمانی را برای فهمیدن این که دقیقا به دنبال چه موضوعی هستید یا چه تصمیمی می خواهید بگیرید بگذارید و آن ها را روی کاغذ به فرم یک سوال بنویسید.

سپس، قبل از اینکه بخوابید، آن را حداقل سه بار بلند بخوانید تا به ناخودآگاه شما برود. سپس در ذهن شما قرار می گیرد و می توانید بخوابید.

وقتی بیدار می شوید تا برای مدیتیشن آماده شوید ، ممکن است متوجه شوید که ناخودآگاه شما هنگامی که در خواب بودید درگیر بوده است و آماده است تا  جواب ها را برای شما فراهم کند.

 

3 به ذهنیت خود قدرت بدهید تا بتوانید پیام هایی که می رسد را دریافت کنید

ضمیر نا خودآگاه شما می تواند به طرق مختلف با شما ارتباط برقرار کند. ممکن است به شکل تصویر یا رویا باشد. یا ممکن است با شما صحبت کند یا فکر یا صدایی باشد که به شما بگوید آره یا نه یا هنوز نه یا انجامش بده.

به منظور شنیدن آن زمانی که با شما صحبت می کند ذهنیت خود را تقویت کنید. این ذهنیت نقش مهمی در جلب توجه شما به تجربیات حاضر در لحظات مختلف دارد. با  داشتن ذهنیتی کامل در لحظه ی فعلی، می توانید آگاهیِ خود نسبت به آنچه که فکر می کنید و احساس می کنید را افزایش دهید تا این حس ادراک را بشناسید و با آن ارتباط برقرار کنید.

 

4-به بدن خود گوش کنید

ذهن شما ممکن است به کمک حواس فیزیکی با شما صحبت کند.

یک پیام منفی یا هشدار ممکن از به صورت سرما، خستگی، ناراحتی، فشار در قفسه ی سینه، سر درد یا حس تلخ در دهان باشد.

یک جواب مثبت ممکن است به صورت حس سردرد، گرما یا حس باز شدن قفسه ی سینه یا حس آرامش و رهایی از تنش باشد.

 

5-به احساسات خود گوش کنید

ممکن است ذهن شما به کمک احساستان با شما صحبت کند.

 

اگر سعی در هشدار داشته باشد ممکن است شما احساس نگرانی یا گیجی زمانی که می خواهید آن کار را انجام دهید داشته باشید.

 

اگر زمانی که درباره ی کاری احساس هیجان و آرامش درونی داشتید، به این معناست که ذهن شما جواب مثبت به شما می دهد و شما در مسیر درست قرار گرفته اید.

6- جواب هایتان را بنویسید

هر زمان که به ذهن خود دست پیدا کردید، حتماً هر احساسی که دریافت کردید را یادداشت کنید. این احساسات اغلب گذرا هستند و به بیان دیگر به سرعت بخار می شوند، پس حتماً آن ها را به سریع ترین شکل ممکن بنویسید.

تحقیقات اخیر در علوم اعصاب (Neuroscience ) نشان می دهد که یک نگرش ذهنی یا یک ایده ی جدید تنها 37 ثانیه دوام دارد و ممکن است دوباره یه یاد آورده نشود و در 7 دقیقه ی بعد به کلی محو می شود.

پس حتما از گوشی خود یا دفترچه ی یادداشت خود استفاده کنید تا هر ایده ای که به ذهنتان رسید یادداشت کنید.

 

7- به سرعت عمل کنید

"پیروزی پاداش عمل است"

زمانی که شما نسبت به اطلاعاتی که دریافت می کنید عمل می کنید، متوجه می شوید که احساس بیشتری از ذهن خود می گیرید. پس از مدتی که شما در این جریان زندگی کردید، و به این روند برای شما ساده و بی زحمت شد به راحتی می توانید به آن عمل کنید. شما یاد می گیرید به خودتان اعتماد کنید و از ذهن و ادراکتان بیشتر دریافت کنید تا این روند خودکار باشد.

متخصصان می گویند که ادراک شما زمانی که به آن اعتماد داشته باشید بهتر کار می کند. هر چه بیشتر به آن اعتماد کنید، بیشتر نتایج آن را در زندگی می بینید. پس، من قویاً شما را به شنیدن صدای درونتان تشویق می کنم و به آن اعتماد کنید و آن را دنبال کنید.

اعتماد به ذهنتان نوعی اعتماد به خودتان است، و هرچه بیشتر به خودتان اعتماد داشته باشید، موفقیت بیشتری کسب می کنید. این یک فاکتور مهم برای کسانی است که می خواهند یاد بگیرند که موفق باشند.

 

آخرین قدمِ این سفر

دوست من می خوام مجدداً بهت تبریک بگم. تو قدم دوم رو هم با موفقیت برداشتی. تو با 7 استراتژی قدرتمند آشنا شدی که به تو کمک می کنه با ضمیر نا خودآگاه خودت ارتباط برقرار کنی و اونو برای موفقیت برنامه ریزی کنی. و اکنون تو فقط یک قدم با بزرگترین تحول زندگی ات فاصله داری.

فقط و فقط به این خاطر که دو قدم قبلی رو با موفقیت برداشتی می خوام بهت یه پیشنهاد شگفت انگیز بدم. پیشنهادی که به هیچ کس دیگه ای نمی دم. می خوام امروز بهت امکان دسترسی 100 % رایگان با ظرفیت محدود رو به سیستم ثابت شده کسب درآمد خودم بدم. البته فقط کسانی که سریع وارد عمل می شن موفق به این دسترسی می شن.  چون ظرفیت محدوده.

 من فقط تعداد اندکی دانش پذیر جدّی، عملگرا و هیجان زده می خوام. و از اونجایی که 99 % آدمایی که تا انتهای بلاگ منو می خونن این ویژگی ها رو دارن، پیشنهاد دسترسی 100 % رایگان به سیستم رو می دم. اما من فقط تعداد اندکی دانش پذیر می خوام. قطعاً زیر 20 نفر. پس یه خواهشی دارم:

 اگه شانسی به این قسمت بلاگ رسیدی و به اندازه کافی هیجان زده نیستی، خواهشاً روی دکمه زیر کلیک نکن و وارد سیستم نشو. لطفاً این فرصت رو از افرادی که برای تغییر زندگی شون جدی هستن و می خوان سریع وارد عمل بشن نگیر. ولی اگه به اندازه کافی هیجان زده ای و برای تغییر زندگی خودت مصممی، تا فرصت از دست نرفته، و ظرفیت تموم نشده، روی دکمه زیر کلیک کن و به صورت 100% رایگان دسترسی پیدا کن.

درباره نویسنده، امیر رضا دهقان

امیر رضا دهقان، موسس بهسان و مدیر عامل کاراستارتر است. امیر رضا دهقان به سرعت در حوزه های دیجیتال اپیدمیک، لانچ محصولات، بازاریابی بر پایه وقایع و بازاریابی ایمیلی شناخته شده است.فرمول ثابت شده اش او را قادر کرده است تا 22 برند برتر را لانچ کند و به خوبی بیش از 100 میلیارد فروش آنلاین برای خودش و مشتریانش بسازد. Asian Awards او را به عنوان یکی از 3 کارآفرین برتر زیر 30سال کاندید کرد. او در سال 2014 مدیر عامل کمپانی Big Business انگلستان شد. 2 بار در لیست سریع ترین رشد کمپانی های اروپایی قرار گرفته است. او در مرکز جهانی برندهای نوآور (IB) موفق شد جایزه برترین برندهای نوآور را به کمپانی های معتبر اروپایی اهدا کند و مدیر عامل کلینول او را کارآفرین سال نامید.

پرسش و پاسخ
ارسال پرسش
رایگان

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com