چطور با گفتن چند تا جمله به موفقیتی عظیم برسیم؟

کامنت : 0
نویسنده:

امیر رضا دهقان

چطور با گفتن چند تا جمله به موفقیتی عظیم برسیم؟

می دونم تیتری که خوندید کمی عجیب به نظرتون رسید، اما واقعیت اینه که شما با گفتن چند تا جمله به خودتون، می تونین زندگی تون رو متحول کنین. اما نه هر جمله ای. من دارم راجع به جملاتی صحبت می کنم که دنیا را تکان می دهند. جملاتی که قدرت دارند و در ذهن و ضمیر نا خودآگاه تو می نشینند.
اگه می خوای این جمله ها رو بشناسی و همین امروز تو زندگی ات به کار ببندی، همین حالا این بلاگ رو تا آخر بخون.

سلام عشقای گلم. می خوام همین اولین کاری بهتون تبریک بگم ! به این خاطر که به بلاگ من اومدید. نه به این خاطر که بلاگ من خیلی خاصه بلکه به این خاطر که این اتفاق نشون می ده شما برای تغییر جدی هستید. اگه شما از همه چیز زندگی تون راضی بودید امکان نداشت وارد این بلاگ بشید. پس شما دنبال تغییر بودید. و طبق آمار 99 % از افرادی که به بلاگ من سر می زنند به دنبال ایجاد تحولات مالی عظیم توی زندگی خودشون هستن. و بهت تبریک می گم به این خاطر که قدم اول رو برای تغییر زندگی ات برداشتی.

 قدم اول برای رسیدن به موفقیت مالی، اینه که اطلاعات خودتو زیاد کنی. و تو این بلاگ من اطلاعاتی رو به تو می دم که قطعاً اکثر مردم کشور ما ازش هیچ اطلاعی ندارن. و سال های سال رو بدون این آگاهی قدرتمند به دور خودشون می چرخن. البته لازم نیست من بگم، اگه تو این بلاگ با دقت 10 برابر همیشه حرف هایی که می زنم رو تو ذهنت ثبت کنی، و هر چی می گم رو عیناً انجام بدی، انتهای بلاگ متوجه می شی که با تمام افراد دور و برت فرق کردی و به یک آدم استثنایی تبدیل شدی! خوب، اگه می خوای این حس رو تجربه کنی و همین امروز زندگی خوتو متحول کنی، هرچی داری و نداری رو کنار بذار و با پوست و خون و استخونت به این بلاگ توجه کن. آماده ای ؟

من می خوام تویِ این بلاگ بهت فرمولی رو معرفی کنم که زندگی منو زیر و رو کرد. می خوام یه فرمول یادت بدم که باعث شد من از 300.000 تومان به 20 میلیارد تومان برسم. اما تضمینی نیست که این فرمول برای تو هم کار کنه. منظورم اینه که اگ چیزایی که می گم رو عیناً و مو به مو انجام ندی، و خودتو وقف کار بر روی این فرمول نکنی، این فرمول که سهله، هیچ چیزی در این دنیا نمی تونه باعث بشه که زندگیتو تغییر بدی.

 

اما این فرمول چیه ؟ ذهن + سیستم ثابت شده

برای این که بتونی زندگی خودتو عوض کنی و به اون چیزی دست پیدا کنی که می خوای، فقط و فقط به دو چیز نیاز داری. و به جز این دو به هیچ چیز دیگه ای تو این دنیا احتیاج نداری. تو ابتدا باید ذهن خودتو متحول کنی. و سپس باید به یک سیستم ثابت شده دسترسی پیدا می کنی. در این بلاگ می خوام تو رو با جملاتی آشنا کنم که با تکرار اونا برای خودت، ذهنت به کل عوض می شه. و راجع به سیستم هم نگران نباش، اگه خوب عمل کنی، در انتهای همین بلاگ این سیستم رو هم بهت می دم. البته به شرطی که باور خودتو بیشتر کنی و هر چی تو این بلاگ می گم رو تو ذهنت تثبیت کنی.

 

جملاتی که ذهن تو را ثروت ساز می کنند.  

 می دونم تیتری که خودندید کمی عجیب به نظرتون رسید، اما واقعیت اینه که شما با گفتن چند تا جمله به خودتون، می تونین زندگی تون رو متحول کنین. اما نه هر جمله ای. من دارم راجع به جملاتی صحبت می کنم که دنیا را تکان می دهند. جملاتی که قدرت دارند و در ذهن و ضمیر نا خودآگاه تو می نشینند. همون جملاتی که خیلی ها اسمش رو قانون جذب گذاشتن و خیلی ها افعال تاکیدی.

 

افعال تاکیدی : افعال تاکیدی در واقع جمله هایی هستن که شما به خودتون می گین. در این جمله ها شما رویا و آرزوی خودتون رو ترسیم می کنین و اونو با تکنیک هایی که می گم مستقیما وارد ضمیر نا خودآگاهتون می کنین. اگه این عمل رو مدام تکرار کنید، ضمیر ناخودآگاه شما برای دستیابی به این رویا و آرزو وارد عمل می شه. در واقع ضمیر ناخودآگاه شما شروع می کنه به پیدا کردن راه ها، ایده ها و ترفند هایی برای رسیدن به این آرزویی که دارید. خوب آماده هستید تا با این تکنیک ها آشما شوید؟ آیا آماده ای که افعال تاکیدی رو بشناسی و ذهن خودت رو متحول کنی؟ پس بزن بریم.

 

نحوه متحول کردن زندگی خود با افعال تاکیدی

برای تصدیق یک مطلب، تنها کافی است بیان کنیم که آن موضوع درست است. بنابراین، تصدیق و تاکیدکردن و استفاده از افعال تاکیدی باید کاری بسیار ساده باشد، نه؟

در واقع، هنر واقعی تاکید، هم ظریف و هم عمیق است. علی رغم محبوبیت این تکنیک، برخی از مردم از روش های افعال تاکیدی بهره می جویند که چندان قدرتمند نبوده و حتی می تواند موجب شکست آنها شود.

زمانی که برای خود افعال تاکیدی را می سازید، به یاد داشته باشید که حتی ایجاد تغییرات اندک در استفاده از کلمات می تواند تفاوت زیادی را در نتایجی که به دست می آورید، ایجاد نماید. خوب برویم به سراغ مثال ها :

 

به عبارت زیر توجه نمایید:

من سیگار کشیدن را به سادگی و با شادی ترک می کنم، زیرا تاثیرات آن بر سلامت فیزیکی و روانی خود را همواره به یاد می آورم و خودم را برای داشتن زندگی طولانی تر آماده می کنم.

با استفاده از دستورالعمل هایی که در زیر ارائه می شوند، می توانید افعال تاکیدی را به سادگی به تمرکز تبدیل نمایید تا تغییر شگرفی در زندگی خود ایجاد نمایید.

نکات زیر کلیدی هستند:

 

پنج دستورالعمل جادویی که باید دنبال کنید :

 

1) وارد زمان "حال" شوید

افعال تاکیدی را با ورود به زمان حال آغاز نمایید. شرایطی که دوست دارید را تصور کنید و فرض کنید که آن شرایط همین الان رخ داده است.

مثال درست : من دارم از پول میلیاردی که هر روز به حسابم واریز می شه لذت می برم.

مثال نادرست : من از از پول میلیاردی که هر روز به حسابم واریز خواهد شد لذت خواهم برد.

 

2) مثبت اندیش باشید

عبارت تاکیدی که در اینجا مثال زده شد، بر سیگار کشیدن تمرکز دارد- شرایطی که خواهان آن نیستید. به جای آن، شرایطی که می خواهید اتفاق بیافتد را در نظر بگیرید- اینکه سیگار نکشید.

یک یادآوری حیاتی: ضمیر ناخودآگاه ما نفی را نادیده می گیرد. بنابراین، این عبارات را از جملات تاکیدی خود حذف نمایید. "من از صحبت در جمع نمی ترسم"، این عبارت این پیغام را در بردارد که شما از این امر می ترسید. از عبارت "من با صحبت در جمع احساس راحتی می کنم"، استفاده نمایید.

مثال درست: من از کار کردن احساس انرژی و انگیزه می گیرم.

مثال نادرست : من از کار کردن بی انگیزه و خسته نمی شم.

 

3) مختصرگو باشید

هرچه کوتاه تر، بهتر. افعال تاکیدی که تعداد کلمات کمتری دارند راحت تر به یاد آورده می شوند، به ویژه در شرایطی که تحت استرس باشید. حتی داشتن قافیه، افعال تاکیدی شما را بیاد ماندنی تر می نماید. به عنوان مثال:

مثال درست :خوشحال و شاد و خندانم ، قدر دنیا را می دانم.

مثال نا درست : خیلی خوشحال و شاد و خندان هستم و خیلی از دنیای زیبا سپاس گزارم.

همه ما تقریباً مثال اول را در ذهن خودمان داریم. البته من می دانم که اغلب شما بزرگسال هستید و نیازی نیست افعال تاکیدی شما سرود های دوران بچگی باشد، فقط می خواستم بدانید که قافیه و اختصار چه تاثیر شگفت آوری در نفوذ جملات به حافظه و ضمیر نا خودآگاه شما دارد.

 

4) عمل را نیز در نظر بگیرید

هر موقع که امکان پذیر بود، خود را با عبارت تاکیدی، فردی عمل گرا بدانید. به عنوان مثال: "با خشنودی پورشه ی جدیدم را در اتوبان می رانم." عمل، قانون جذب را به کار می گیرد، که این عمل باعث ایجاد نتایجی جدید در زندگی ما شده و ذهن ما را به روی انگیزه های آتی باز می نماید.

بلاگ مرتبط : تحول زندگی 250.000 ایرانی، مدیونِ قانون جذب.

 

5) از کلمه ای احساسی استفاده نمایید

افعال تاکیدی قدرتمند دارای محتوا و احساس هستند. محتوا نتیجه ای مشخص را توصیف می کند که شما به دنبال آن هستید. احساسات به عمق چگونگی احساس شما نسبت به آن نتیجه می پردازند. برای داشتن افعال تاکیدی قدرتمندتر، از هر دو عنصر استفاده نمایید.

 

این عبارت تاکیدی را در نظر بگیرید:

"من از بچه های خود پشتیبانی می کنم تا کاملا برای دنیای بیرون آماده شوند."

محتوای این عبارت واضح است. اما هنوز فاقد بار احساسی است. با بیان احساس، زندگی را به محتوای این عبارت تاکیدی می دمیم:

"من با عشق از بچه های خود پشتیبانی می کنم و آنها را تشویق می نمایم تا استعدادها و توانایی های منحصر به فرد خود را نمایان سازند."

زمانی که انرژی احساسی را درون عبارت یافتید، بدانید که عبارت تاکیدی قدرتمندی ایجاد نموده اید. نیروی احساسی شما را به سمت عمل سوق می دهد.

 

بازسازی یک عبارت تاکیدی

حال، زمانِ آن است که با "تبدیل یک عبارت تاکیدی"، تجربه ای مستقیم کسب نمایید. به مثال اولّی که در ابتدای بلاگ ذکر شد بازگردید:

" من سیگار کشیدن را به سادگی و با خرسندی ترک می کنم، زیرا تاثیرات آن بر سلامت فیزیکی و روانی خود را همواره به یاد می آورم و خودم را برای داشتن زندگی طولانی تر آماده می کنم."

با بازی با دستورالعمل هایی که ذکر شد گزینه های جالب تری به دست می آوریم، مانند:

"با ریه هایی پاک و تمیز به راحتی تنفس می کنم."

"اینکه به راحتی با ریه هایی قدرتمند و سالم تنفس می کنم را جشن می گیرم."

همچنین عبارت های تاکیدی زیر را در مورد موضوعات مختلف در نظر داشته باشید:

"با خوشحالی، فارغ التحصیلی خود از دانشگاه با مدرک کارشناسی ارشد را جشن می گیرم."

"اولین سخنرانی موثر خود را در برابر بیش از 1000 نفر ایراد می کنم و حُضّار از سخنرانی ام با تشویق و ایستادن تقدیر می نمایند."

"با اعتماد به نفس، موجودیِ حساب بانکی ام را بررسی می کنم، چراکه موجودی برابر 1میلیارد تومان دارم."

"روی صحنه ای گام بر می دارم تا اولین جایزه ی امی خود را دریافت کنم و با انفجار تشویق حُضّار مواجه می شوم."

وقتی از کلمه بندی عبارت تاکیدی خود، خشنود شدید، بلافاصله از آن استفاده نمایید.

عبارت تاکیدی خود را حداقل سه بار در روز تکرار نمایید- ابتدا در صبح، میانه ی روز و درست قبل از خوابیدن. تکرار منظم، به آرامی تمرکز شما را به شروع زندگی آن طور که دوست دارید معطوف می دارد.

 

قدم نهایی برای تغییر زندگی تو

 

بهت تبریک می گم، تو با افعال تاکیدی آشنا شدی و به این ترتیب می تونی ذهن خودتو متحول کنی. اما برای رسیدن به موفقیت مالی، تغییر ذهنیت کافی نیست، و همانطور که در ابتدای بلاگ متوجه شدی تو به یک سیستم اثبات شده نیاز داری. با کلیک روی دکمه زیر می تونی به صورت 100 % رایگان به این سیستم دسترسی پیدا کنی. البته این سیستم تنها برای مدت محدودی رایگانه و ما قادر نیستیم چنین سیستمی رو برای مدت طولانی به صورت 100 % رایگان به اشتراک بگذاریم. پس همین حالا روی دکمه زیر کلیک کن و و به صورت 100 % رایگان وارد سیستم شو. 

درباره نویسنده، امیر رضا دهقان

امیر رضا دهقان، موسس بهسان و مدیر عامل کاراستارتر است. امیر رضا دهقان به سرعت در حوزه های دیجیتال اپیدمیک، لانچ محصولات، بازاریابی بر پایه وقایع و بازاریابی ایمیلی شناخته شده است.فرمول ثابت شده اش او را قادر کرده است تا 22 برند برتر را لانچ کند و به خوبی بیش از 100 میلیارد فروش آنلاین برای خودش و مشتریانش بسازد. Asian Awards او را به عنوان یکی از 3 کارآفرین برتر زیر 30سال کاندید کرد. او در سال 2014 مدیر عامل کمپانی Big Business انگلستان شد. 2 بار در لیست سریع ترین رشد کمپانی های اروپایی قرار گرفته است. او در مرکز جهانی برندهای نوآور (IB) موفق شد جایزه برترین برندهای نوآور را به کمپانی های معتبر اروپایی اهدا کند و مدیر عامل کلینول او را کارآفرین سال نامید.

پرسش و پاسخ
ارسال پرسش
رایگان

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com