زندگی ات رو از نو بساز

کامنت : 0
نویسنده:

امیر رضا دهقان

زندگی ات رو از نو بساز

آیا می دانستید کمتر از 12 هفته از سال 96 باقی است؟ (ترسناکه! مگه نه؟)
اگر هنوز اهدافی دارید که به آن نرسیده اید، یا می خواهید بازدهی خود را بیشتر کنید، می توانید این زمستان انجامش دهید و برای موفقیت در سال 97 آماده شوید-
بدین منظور من چالشی برای شما دارم
وارد بلاگ شوید و با این چالش همین زمستان به تک تک آرزوهای خود برسید.

زمان خود را تعریف کنید و زندگی خود را طراحی کنید.

دلم نمی خواست اعلام کنم اما می دانستید تنها 12 هفته از سال 96 باقی است؟ (ترسناکه! مگه نه؟)

اگر هنوز اهدافی دارید که به آن نرسیده اید، یا می خواهید بازدهی خود را بیشتر کنید، می توانید این زمستان انجامش دهید و برای موفقیت در سال 97 آماده شوید- من چالشی برای شما دارم:

 

چالشِ پیش از بهار :  دستیابی به بزرگترین اهداف زندگی.

برای این که بتوانید پیش از فرا رسیدن سال نو زندگی مالی خود را متحول کنید و به همه اهداف خود برسید، باید این چالش را قبول کنید. اگر می خواهید تا پایان زمستان امسال سبک زندگی ایده آل خود را بسازید باید بتوانید این چالش ساده ی دو مرحله ای را با موفقیت پشت سر بگذارید.

 

دو مرحله یِ این چالش بزرگ

 دو مرحله ای که برای زیر و رو کردن زندگی خود نیاز دارید عبارتند از استفاده بهتر از زمان برای پیشبرد بهتر به سمت اهدافتان و دسترسی به یک سیستم ثابت شده برای رسیدن به بزرگترین اهداف مالی زندگی تان. در این بلاگ، به شما 5 تکنیک سادهی مدیریت زمان آموزش می دهم و اگر تصمیم بگیرید که از همین امروز آن ها را اجرا کنید، در بخش اول چالش یقیناً موفق خواهید شد. و راجع به سیستم ثابت شده هم نگران نباشید، آن را در انتهای بلاگ به شما می دهم.

 

5 تکنیکی که در زیر اشاره شده را مو به مو اجرا کنید – و طبق برنامه ی خود پیش بروید تا دوبرابر آنچه می خواهید را در نصف این زمان به دست آورید و می توانید به اوقات فراغت و سلامتی خود برسید.

آماده اید؟ آنچه که می خواهم شما انجام دهید:

1-    درباره ی روزهای تمرکز، روزهای میانه و روزهای آزاد خود فکر کنید
این ایده مبتنی بر یک سیستم برنامه ریزی منحصر به فرد است که ساختار زمان را در سه نوع مختلف دسته بندی می کند تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن برای انجام کارهای شخصی، زمان را برنامه ریزی کنیم.

بسیاری از افراد موفق که من می شناسم این سیستم را برای رسیدن به نتایج بهتر زمانی استفاده می کنند و با این سیستم می توانند بین کار و زمانی که با خانواده می گذرانند تعادل ایجاد کنند.

 

سه نوع زمان :

 

·       روز تمرکز

یک روز تمرکز روزی است که در آن باید حداقل 80% وقت خود را برای کار تخصصی خود صرف کرد.

زمانی که شما برروی تخصص خود تمرکز می کنید، شما بالاترین تلاش را برای استفاده از زمان خود سرمایه گذاری می کنید. برای مثال، این زمینه ها برای من عبارت اند از : آموزش دادن، عرضه و فروش دیجیتالی، برگزاری وبینار، مربی گری، نوشتن کتاب و ویرایش.

 

من این کاراها را به سادگی و به خوبی انجام می دهم و وقتی با تمرکز انجام می دهم، این ها برای من بیشترین پول و سرمایه را به وجود می آورند.

 

بسته به تخصص شما، روز تمرکز شما ممکن است بسیار موارد همچون پوشیدن لباسی خاص، تماس های تلفنی، مذاکرات، نقاشی، نوشتن پروپوزال، وام دادن  و خیلی موارد دیگر باشد – و هرچه که از آن بیشترین لذت را می برید، بیشترین بازگشت سرمایه را نسبت به زمان برایتان دارد.

 

من همیشه معتقدم که شما باید از علایق خود پول در بیاورید، و اتفاقاً یک بلاگِ کامل را به این موضوع اختصاص داده ام، که اگر می خواهید همین امروز از عشق و علاقه خود کسب درآمد کنید، می توانید به این بلاگ سر بزنید.

 

"7 گام برای تبدیل علایق شما به پول"

 

·       روزهای میانه

 

این ها روزهایی هستند که برای برنامه ریزی و آماده سازی برای روز تمرکز و روز آزاد صرف می شوند، هم با یادگیری مهارت های جدید، تمرین با تیم پشتیبانی، سپردن وظایف به دیگران و غیره.

روز میانه برای شما ممکن است با برنامه ریزی ماهانه، سازمان دهی محل کار، معرفی فروش جدید، نوشتن بروشور، آموزش یک همکار یا شرکت در یک ورکشاپ تخصصی یا هر آنچه که شما برای هرچه سریع تر انجام دادن کارتان نیازمندید صرف شود.

 

 ·       روزهای آزاد

یک روز آزاد از یک نیمه شب تا نیمه شبی دیگر ادامه دارد و شامل هر فعالیت غیر کاری در هر زمینه ای می شود. این روزی کاملا عاری از ملاقات های کاری، تماس های کاری، ایمیل ها یا خواندن مجلات مربوط به کار است.

در یک روز آزاد درست، شما نباید برای پرسنل و همکاران و مراجعین خود وقت بگذارید و تماسی با آن ها نداشته باشید مگر موارد اورژانسی همانند آتش سوزی و طوفان و مرگ و میر و جراحت و غیره. این روزها مهم اند چراکه به شما این امکان را می دهند که استراحت کنید و زمان مفیدی را با خانواده و دوستان خود بگذرانید، پس می توانید با خیال راحت و آماده به کار برگردید و اشتیاق و انرژی و خلاقیت لازم را داشته باشید.

 

2-  مشخصات روزهای آزاد ، میانه و تمرکز ایده آل خود را بنویسید.

وقتی شما یک ایده ی واضح از روزهایی دارید که می خواهید داشته باشید، احتمال بیشتری دارد که بتوانید آن را محقق کنید.

وقتی روز تمرکز خود را تصور می کنید، درباره ی روزهایی فکر کنید که برای آن برنامه ریزی کردید تا میزان زیادی از کارها را در مدت کوتاه انجام دهید. چه شرایطی باعث این موضوع می شود؟ آیا موبایلتان را خاموش می کنید؟ یا از اینترنت جدا می شوید؟ مسئولیت های بیشتری را به پرسنل خود واگذار می کنید؟ ناهار آماده ای در یخچال دارید که نیاز به پختن ندارد؟ به جای کار در خانه در کافی شاپ کار می کنید؟

فاکتورهایی را یادداشت کنید که  به شما برای رسیدن به تصویری از روز تمرکز ایده آل کمک می کنید. پس می تواند تاثیر مثبت آن ها را روی خلاقیت و بازدهی خود پیاده کنید.

زمانی که یک روز آزاد کامل را تصور می کنید، به فعالیت های تفریحی فکر کنید که شما  را خوشحال می کند و کاری را بکنید که احساس انرژی بکنید. شاید وقت گذاشتن با فرزندانتان در بیرون خانه، فوتبال بازی کردن، خواندن یک کتاب خوب، ماساژ، یا کوهنوردی بتواند تفریح خوبی باشد. هر آنچه که فعالیت مورد علاقه ی شماست بنویسید تا مطمئن شوید وقت آزاد خود را برای آن می گذارید – به جای آن که بی دلیل تلویزیون نگاه کنید یا در اینترنت بچرخید.

 

زمانی که روز میانه ی ایده آل خود را تصور می کنید، درباره ی برنامه ریزی و آماده سازی فعالیت هایی فکر کنید که احتمال دارد سرعت شما را در رسیدن به هدف بیشتر کند. چه کارهایی را باید انجام دهید تا زمان خود را آزاد کنید و تمرکز خود را برروی کارکرد خود بگذارید؟ چه خلاءهایی در دانش و تجربه ی شما باید پُر شود تا بر آن چه انجام می دهید موثر تر باشد؟

با تصویر سازی این موضوعات و انجام این کارها و به دست آرودن توانایی ها و دانش مورد نیاز، شما احتمال بیشتری برای انجام آن ها دارید- و این تاثیر شگرفی بر عملکرد شما خواهد داشت.

 

3-  دو ساعت را برای برنامه ریزی جزئی زمستانی خود کنار بگذارید.

زمانی که آنچه می خواهید در این زمستان اتفاق بیافتد را تصویر سازی کردید، وقت آن است که آن ها را روی برنامه پیاده سازی کنید و ریتم کار-برنامه-استراحت را اجرا کنید که به شما کمک می کند هر انچه را که آرزویش را دارید در پایان زمستان به دست آورید.

بسته به میزان مبهم بودن اهدافتان، ممکن است برنامه ای با 3 تا 5 روز تمرکز،1 یا 2 روز میانه، و 1 یا 2 روز آزاد در هفته بسازید. هر چه روز تمرکز بیشتری داشته باشید، بیشتر می توانید به موفقیت برسید.

زمانی که درباره ی ریتمی که با شما مطابق است تصمیم گرفتید، 12 هفته ی بعد را نیز همانطور برنامه ریزی کنید. از برنامه ریزی روزهای میانه برای انجام کارهایی همچون تمیز کردن خانه، آمده شدن برای سال نو و غیره مطمئن شوید. اینگونه شما زمان های غیر منتظره و اجبار را از بین می برید و مطمئن می شوید که روزهای تمرکز و روزهای آزاد دقیقا برای آنچه که می خواهید انجام دهید صرف می شوند.

 

4-  از وقت تعطیلات خود استفاده کنید

اگر شما تعطیلاتی دارید که تا قبل شروع سال جدید منقضی می شود، حتما از آن استفاده کنید. مهم است! یک تحقیق به تازگی انجام شده که نشان داد 57% مردم از وقت تعطیلات خود استفاده نمی کنند-چرا؟ چون مطمئن نبودند وقتی برمی گردند هنوز شغل خود را دارند.  

اما واقعیت این است که وقت گذاشتن و مرخصی گرفتن برای تاثیرگذاری و خلاقیت شما به عنوان یک کارمند مهم است. با این که تاکید من همیشه بر راه اندازی کسب و کار خودتان است، ولی کارمند خوب بودن، بهتر از کارمند معمولی بودن است. تعطیلات به شما وقتی ارزشمند می دهد تا استراحت کنید و وقتی به کار خود باز می گردید برای کارفرمای خود ارزشمند تر باشید.

 

5-  هر هفته برنامه ی خود را مرور کنین و به آن بچسبید

زمانی که برنامه ی خود را برای پاییز ریختید، آن را جایی بگذارید که بتوانید حداقل هفته ای یکبار آن را مرور کنید و در جریان آن بمانید. با این کار، برنامه ریزی راحت تر می شود و تضمین می کند که روزهای تمرکز و آزاد برای شما روزی مقدس بمانند.

 

آره؛ شما می توانید یک تعادل میان کار و زندگی ایجاد کنید و همچنان حجم زیادی از کار را انجام دهید.

 

این تنها به کمی برنامه ریزی دقیق نیاز دارد. زمانی که شما به عمد، زمان خود را از استعدادهای خود پر می کنید، بیشینه کردن نتایج برای شما ساده تر می شود. به یاد داشته باشید خود شما تنها کسی هستید که مسئول زندگیتان است. با ساخت یک برنامه که به شما این امکان را می دهد تا خلاقیت و بازدهی خود را بالا ببرید، از میزان موفقیتی که در 12 هفته کسب کردید شگفت زده می شوید.

 

آماده ی این چالش هستی؟

همانطور که بالاتر گفتم، تو برای تغییر زندگی خودت تا پایان زمستان امسال باید این چالش دو مرحله ای را پشت سر بگذاری. و می خواهم به تو تبریک بگویم؛ چرا که مرحله اول را پشت سر گذاشتی و یک قدم به رویاهای خودت نزدیک تر شدی. اما برای این اتفاق، تکنیک های مدیریت زمان کفایت نمی کند. تو باید قدم دوم را هم برداری. باید مسیر درست را بشناسی و وارد عمل شوی؛  باید با یک سیستم ثابت شده جلو بروی و زندگی خودت را متحول کنی.

من می خواهم امروز یک پیشنهاد ویژه به تو بدهم. فقط به این خاطر که بلاگ مرا تا انتها خواندی و موفق شدی مرحله اول چالش را با موفقیت پشت سر بگذاری، می خواهم به تو دسترسی 100 % رایگان و مادام العمر را به سیستم ثابت شده خودم بدهم. البته ظرفیت این سیستم به شدت محدوده و شاید چند ساعت، چند دقیقه یا چند ثانیه دیگه این پیشنهاد از بین بره. پس اگر برای موفقیت خودت جدی هستی، تا فرصت از دست نرفته همین حالا روی دکمه زیر کلیک کن و به صورت 100 % رایگان به این سیستم اثبات شده دسترسی پیدا کن.  

درباره نویسنده، امیر رضا دهقان

امیر رضا دهقان، موسس بهسان و مدیر عامل کاراستارتر است. امیر رضا دهقان به سرعت در حوزه های دیجیتال اپیدمیک، لانچ محصولات، بازاریابی بر پایه وقایع و بازاریابی ایمیلی شناخته شده است.فرمول ثابت شده اش او را قادر کرده است تا 22 برند برتر را لانچ کند و به خوبی بیش از 100 میلیارد فروش آنلاین برای خودش و مشتریانش بسازد. Asian Awards او را به عنوان یکی از 3 کارآفرین برتر زیر 30سال کاندید کرد. او در سال 2014 مدیر عامل کمپانی Big Business انگلستان شد. 2 بار در لیست سریع ترین رشد کمپانی های اروپایی قرار گرفته است. او در مرکز جهانی برندهای نوآور (IB) موفق شد جایزه برترین برندهای نوآور را به کمپانی های معتبر اروپایی اهدا کند و مدیر عامل کلینول او را کارآفرین سال نامید.

پرسش و پاسخ
ارسال پرسش
رایگان

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com