تابلویی که 80 درصد آرزوهای شما رو تا پایان سال 96 محقق میکنه! + وبینار رایگان دوم

کامنت : 0
نویسنده:

امیر رضا دهقان

تابلویی که 80 درصد آرزوهای شما رو تا پایان سال 96 محقق میکنه! + وبینار رایگان دوم

بازخوردها و کامنتهاتون در مورد تابلوی آرزوها خیلی برام جالب بود. خوشحالم از اینکه اهمیت اون رو درک کردین و دست به کار شدین. چند نفر گفته بودن که اگر تابلوی آرزو ها نداشته باشیم چه اتفاقی میوفته؟ می خوام بهشون بگم که من برای آماده کردن ذهن شما و ضمیر ناخودآگاهتون چند ابزار کلیدی در اختیارتون گذاشتم تا نه تنها قدرت ذهنتون به حدی برسه که تمام اهداف شما رو برای شما در دسترس کنه ؛ بلکه 80 درصد اونها رو هم تا پایان همین امسال براتون محقق کنه! ....

سلام به شما ثروتمندان آینده!

بازخوردها و کامنتهاتون در مورد تابلوی آرزوها خیلی برام جالب بود. خوشحالم از اینکه اهمیت اون رو درک کردین و دست به کار شدین. چند نفر گفته بودن که اگر تابلوی آرزو ها نداشته باشیم چه اتفاقی میوفته؟ می خوام بهشون بگم که من برای آماده کردن ذهن شما و ضمیر ناخودآگاهتون چند ابزار کلیدی در اختیارتون گذاشتم تا نه تنها قدرت ذهنتون به حدی برسه که تمام اهداف شما رو برای شما در دسترس کنه ؛ بلکه 80 درصد اونها رو هم تا پایان همین امسال براتون محقق کنه! یکی از مهمترین این ابزارها همین تابلوی آرزوهایی هست که راجع به اون در دومین وبینار رایگان به طور کامل راجع بهش توضیح دادم.

 

تابلوی آرزوها چه چیزهایی رو شامل میشه؟

تابلوی آرزوهای شما باید شامل آرزوهای مادی و غیر مادی باشه. چیزهایی مثل خونه ، مسافرت ها ، اتوموبیل و از این دست همه آرزوهای مادی محسوب میشن چرا که برای تحقق اونها به پول نیاز دارید. و مسائلی مثل آشتی کردن با کسی که با اون قطع رابطه کردید ، وقت گذاشتن برای خانواده ، پرورش معنویت درون وجودتون و اینجور مسائل همه آرزوها و اهداف غیر مادی و معنوی محسوب میشن.

فرقی نداره که آرزوهای شما چه چیزهایی هستند ، اگر درست انتخابشون کنید و به راهنماییهایی که در کاراستارتر در اختیارتون میذاریم عمل کنید از تضمین ما بهره مند میشین! خودتون هم می دونید که وقتی من شخصا موضوعی رو تضمین کنم یعنی برای خودم بسیار اون موضوع اهمیت داره. و من می دونم که اگر در مسیر رسیدن به اهدافتون پله پله به آرزوهایی که همین حالا دارید نرسید قطعا انگیزه ای برای ادامه ی راه نخواهید داشت!

بنابر این آخرین کارگاه رایگان من در مورد تابلوی آرزوها رو از دست نده و همین الان که به طور رایگان بر روی سایت موجوده ، اون رو مشاهده کن!

 

اهمیت داشتن تابلوی آرزوها خیلی خیلی بیشتر از اون چیزیه که الان فکر می کنی. زمانی که 80 درصد از اهدافی که همین حالا داری رو تا پایان سال 96 تیک زدی متوجه این حرف من میشی!

 

آیا هرچیزی رو که دوست داریم میتونیم درون تابلو قرار بدیم؟!

فراموش نکنید که تابلوی آرزوها با تابلوی علایق فرق میکنه. درون این تابلو باید چیزهایی رو قرار بدین که قصد دارین به دستشون بیارین. نه فقط چیزهایی که از اونها خوشتون میاد. از اون گذشته باید عکسهایی رو انتخاب کنید که به شما شور و شوق بدن و انگیزه ی شما رو برای بلند شدن و تلاش کردن بالا ببرن. ممکنه آرزوهای شما خیلی زیاد باشند. سعی کنید اونها رو طبقه بندی کنید یا هر چند آرزو رو با یک عکس نشون بدین. عکسی که سه یا چهار هدف رو با هم درون خودش داره.

چرا که نظم و ترتیب و همینطور سادگی در تابلوی آرزوها خیلی مهمه. این تابلو قراره در ضمیر ناخودآگاه شما قرار بگیره و اگر بی نظم و شلوغ باشه یا از نظر ظاهری زیبا نباشه قطعا موجب آشفتگی ذهنی شما در دراز مدت میشه و شما رو از هشتاد درصد آرزویی که تا پایان امسال بهتون قول داده بودم ، دور می کنه. برای اینکه تعداد عکسهای زیاد ، باعث بی نظمی نشه میتونین آرزوهاتون رو دسته بندی کنید. دسته ی عاطفی ، دسته ی درونی ، دسته ی پولی ، دسته ی تفریحی و همینطور الی آخر. و هر دسته رو با فاصله از دیگری بچسبونید تا تابلوی منظم تری داشته باشید

تمام موارد بالا دارای دلایل روانشناسی قطعی و محکم هستن که من تک تک اون ها رو در دومین ویدیوی خودم راجع به تابلوی آرزوها شرح دادم. و باز هم تکرار میکنم که تنها کاری که باید بکنید اینه که دست به کار شید و تابلوی آرزوهای خودتون رو بسازید!

راهنمایی های من رو عمل کنید و در آخر منتظر عید نوروز سال 96 بمونید تا همزمان با جشن سال نوی جدید ، جشن رسیدن به هشتاد درصد از آرزوهای درون تابلو رو هم بگیرین! تمام چیزهایی که در این مسیر باید انجام بدین و تمام ریزه کاریهایی که باهاش مواجه میشید همه در ویدیوی آخر من توضیح داده شده و من قول میدم که شما به چیزی بیشتر از اون نیاز نخواهید داشت!

پس همین حالا تا فرصت هست ، این ویدیوی رایگان من رو مشاهده کن!

پرسش و پاسخ
ارسال پرسش
رایگان
مقالات

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com