استفاده از قانون جذب برای خوشی، روابط، و به خصوص مال و ثروت

کامنت : 0
نویسنده:

امیر رضا دهقان

استفاده از قانون جذب برای خوشی، روابط، و به خصوص مال و ثروت

قانون جذب، قدرتمندترین قانون موجود در هستی است. دقیقا همانند جاذبه ، این قانون همیشه اثرگذار و در حال حرکت است؛ حتی در همین لحظه هم در زندگی شما اثرگذار است . شما همیشه در حال خلق هستید. شما  واقعیتتان را در هر لحظه از روز می سازید. شما آینده خود را با هر فکری که دارید، می سازید: یا خودآگاهانه یا ناخود آگاهانه .شما نمی توانید از این قضیه پا پس بکشید و تصمیم بگیرید که خلق نکنید زیرا خلق کردن هیچ گاه متوقف نمی شود.

درک نحوه عملکرد قانون جذب،کلیدی اساسی برای موفقیت شما است . این موفقیت می تواند در حوزه روابط فردی، سطح شادی و به خصوص وضعیت مالی شما باشد. اگر می خواهید زندگیتان را تغییر داده و برای خلق آینده  ای فوق العاده به خودتان نیرو ببخشید، نیاز دارید که نقش خود در قانون جذب را درک کنید.

انتظار معجزه داشته باشید.

قانون جذب اجازه وجود موقعیت های بی نهایت، فراوانی های بی نهایت و شادی بی نهایت را به شما می دهد. این قانون هیچ مرتبه ای از دشواری را درک نمی کند و می تواند به هر شکل ممکن زندگی شما را تغییر دهد. برای این که درک کنید قانون جذب چگونه می تواند در زندگی تان تاثیر بگذارد، باید به چند نکته دقت کنید . من به شما قانون جذب را توضیح  می دهم؛ این که چگونه از آن در زندگی خود استفاده کنید تا در هر زمینه ای که می خواهید موفقیت را جذب کنید. در واقع برای این که بتوانید با استفاده از قانون جذب، ثروت را به زندگی خود جذب کنید باید 6 نکته را بدانید، و پس از آن باید از  سیستم قدم به قدم درآمد زایی استفاده کنید. همین دو مورد ( استراتژی های 6 گانه + سیستم ) کافیست تا قانون جذب برای شما فعال شود و  ثروت ( هرچه قدر که می خواهید ) را وارد زندگیتان کند.  

می توانید همین حالا شروع کنید .....

قانون جذب چیست؟

اگر بخواهیم ساده بیان کنیم، قانون جذب می گوید بر هر چه تمرکز کنید، ان را به زندگی خود جذب می کنید. هر چیزی که شما انرژی و توجه خود را به آن معطوف می کنید به شما باز خواهد گشت.

بنابراین اگر به جنبه خوب و مثبت قضایا در زندگیتان تمرکز کنید به صورت اتوماتیک آن را به خود جذب می کنید. اگر به کمبودها  ونکات منفی تمرکز کنید، آن چه به شما جذب می شود کمبودها و نکات منفی  است .

قانون جذب دقیقا این گونه عمل می کند:

 اگر شما احساس هیجان ، اشتیاق، شور و حرارت، خوشحالی، خوشبختی، شادمانی، رضایت و یا ثروت را در زندگی خود دارید، یعنی شما از  خودتان انرژی مثبت ساطع می کنید .

 از طرف دیگر اگر شما احساس خستگی، تنش، تنفر، ناراحتی یا غم دارید، انرژی منفی از خود ساطع می کنید.

جهان از طریق قانون جذب، مشتاقانه به هر دو موج ساطع شده ، واکنش نشان  می دهد. جهان تصمیم نمی گیرد که کدام مورد برای شما بهتر است، فقط به هر انرژی ای که در حال خلقش هستید پاسخ می دهد و بیشتر  از آن به شما می دهد؛ " دقیقا همان چیزی را دریافت می کنید که از خود ساطع کرده اید. از کوزه همان برون تراود که در اوست."

هر آن چه که فکر می کنید و احساس می کنید، دقیقا مشخص کننده خواسته ای است که از جهان دارید . به دلیل این که ارتعاشات انرژی شما ( که ناشی از افکار و احساسات شما است)، انرژی هایی با فرکانس های  یکسان را به سمت شما جذب می کند، شما باید اطمینان حاصل کنید که به صورت مستمر در حال ساطع کردن انرژی، تفکرات و احساساتی هستید که با آنچه می خواهید، تناسب دارد.

فرکانس های انرژی شما باید کاملا مطابق آنچه که می خواهید جذب کنید، باشد.

اگر عشق و شادی، چیزهایی هستد که قصد جذبشان را دارید بنابراین فرکانس ارتعاشات عشق و شادی ، چیزهایی هستند که باید ایجاد کنید.

نقل قول هایی درباره قانون جذب

در طول تاریخ ،بزرگترین رهبرها و معلمان معنوی و ذهنی به این حقیقت ساده اشاره کرده اند. این افراد قدرتی که تفکرات ما بر روی زندگیمان دارند را می دانستند.  در این جا 9 نقل قول  درباره قانون جذب وجود دارد که می تواند الهام بخش شما باشد

 

شما هر آن چه برایتان اتفاق می افتد را خلق می کنید.

فقط با قبول ان که هر آنچه بوده را شما ساخته اید و می توانید کنترل خلق آینده ای که می خواهید را به دست بگیرید

  

 • آینده شما توسط آن چه که امروز انجام میدهید ،ساخته می شود . "رابرت کیوساکی"
 • جهان در حال تغییر است  زندگی ما آن چیزی است که تفکراتمان می سازند. " مارکوس اورلیوس  انتونیوس"
 • اینکه اجازه دهید زندگی به صورت تصادفی برای شما اتفاق بیفتد ، غیر مسئولانه است . ساختن زندگیتان، حقی الهی است . "رامتا"
 • شما آن چه هستید که در طول روز به آن فکر می کنید . "دکتر رابرت شولر"
 • تمام آنچه که هستیم، نتیجه چیزی است که به آن فکر می کنیم ."بودا"
 • هنگامی که تصمیمی می گیرید، جهان توطئه می کند تا باعث اتفاق افتادن آن شود."رلف والدو امرسون"
 • من اعتراف می کنم که افکار بر بدنم تأثیر می گذارند"آلبرت انیشتین"
 • اکنون از نظر علمی به اثبات رسیده  است که تفکرات مثبت، صدها برابر به نسبت تفکرات منفی قوی تر هستند"مایکل برنارد بکویث"
 • آن چه ذهن شخص درک کرده و باور می کند، قابل دستیابی است "ناپلئون هیل"

 

 چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

 

اکنون که متوجه قانون  جذب و نحوه عملکرد آن شده اید ،می توانید  به صورت آگاهانه شروع به ساختن یک زندگی بهتر کنید.

می توانید انتخاب  کنید که به  گونه ای متفاوت به موقعیت هایی که در طول روز  ایجاد می شود، واکنس نشان دهید.

می توانید انتخاب کنید که به گونه ای متفاوت فکر کنید .

می توانید انتخاب کنید که درباره چیزهایی که در زندگیتان می خواهید، فکر کرده و بر روی آن ها تمرکز کنید .

می توانید انتخاب کنید که چیزهایی که به شما احساس بهتری می دهند را بیشتر تجربه کنید.

می توانید انتخاب کنید که آگاهانه در ساخت  آینده خود با مدیریت افکار و احساساتتان مشارکت داشته باشید .

استفاده از قانون جذب یک فرآیند 7 مرحله  ای است : درخواست +  باور + فرکانس+ قانون پول+ قانون عشق + مراقبه + سیستم فعال سازی. اکنون  اجازه دهید که وارد جزئیات هر یک از جنبه ها شویم .

1-    آنچه می خواهید را درخواست کنید؛ نه آن چه که نمی خواهید

هر روزه  شما درخواست هایی را برای جهان و ذهن ناخودآگاهتان  می فرستید : واقعا هر آن چه که درباره اش فکر می کنید، می خوانید ، صحبت می کنید و به آن توجه می کنید، به عنوان درخواست شما به جهان اطرف ساطع می شود . متأسفانه آن چه که ما به آن توجه می کنیم اغلب تصادفی بوده و خودآگاه نمی باشد . حقیقت تلخ این است که شما  فقط به موقعیت ها واکنش نشان می دهید .

قانون جذب می گوید : توجه و انرژی شما به هرچیزی متمرکز شود، آن چیز جذب زندگی شما می شود. حالا فرقی نمی کند که این تمرکز عمدی بوده یا ناخواسته! این یک قانون سِفت و سَخت است، که مجبورید از آن تبعیت کنید.

پس نتیجه می گیریم که شما باید درباره آن چه احساس و فکر می کنید، آگاهانه تر برخورد کنید .

برای این که افکار آگاهانه تری به جهان اطراف ارائه دهید، باید خواسته های خود را مشخص کنید! هم چنین باید  نحوه حسی که از رسیدن به خواسته هایتان پیدا می کنید را تمرین کنید .

بیایید این تمرین را در عمل ببینیم :

شاید قصد تغییر حرفه خود را دارید، می خواهید به شهر دیگری بروید، ترفیع بزرگی بگیرید، کسب و کار خود را راه بیندازید، نمایش تلویزیونی خود را داشته باشید و یا از شرّ یک بیماری طاقت فرسا خلاص شوید.

 • هنگامی که به هدف خود رسیدید چه حسی خواهید داشت؟
 • چه کاری را در طول روزتان انجام خواهید داشت ؟
 • چه کسی با شما وقت خواهد گذراند؟

هر چه بیشتر درباره آنچه  می خواهید تمرکز کرده و صحبت کنید (به جای آن  چه نمی خواهید) ، رویاها و اهدافتان را بیشتر جلوه می دهید و شانس خود را برای رسیدن به آن ها صدها و هزاران برابر می کنید.

* هدف خود را شفاف کنید

درباره رویا واهدافتان محدودیتی وجود ندارد . تمام جهان فقط منتظر شما هستند. تمام کاءنات می خواهند شما را به اهدافتان برسانند، کافیست اهداف خود را روشن کنید و آن رها را بخواهیدمی خواهم یک تکنیک سریع و ساده الهام بخش به شما آموزش دهم:

لیستی از 100 که  می خواهید قبل از مرگ به آن ها برسید، ایجاد کنید. . 100 چیز که می خواهید انجام دهید و داشته باشید. هیچ محدودیتی در ایجاد این لیست ندارید، فقط هر چه به ذهنتان آمد را بنویسید.

 

 

2- باور داشته باشید که آنچه را می خواهید به دست می آورید، سپس اقدام کنید.

 

 

 • ·         اگر به آنچه می خواهید،  اعتقاد داشته باشید، قطعاً به دستش خواهید آورد.

این که می گویم " به آن چه می خواهید اعتقاد داشته باشد"، یعنی چه؟

به معنای حفظ انتظارات مثبت و گذراندن روزتان با قاطعیت است  - این که می دانید آینده تان را در دست قدرتی می گذارید که نسبت به شما بزرگتر است ؛ به این معنی  است که با خودتان عهد می بندیدکه باور کنید، هر آنچه می خواهید اتفاق خواهد افتاد.

این مورد همیشه هم آنقدرها آسان نیست .

بسیاری از افراد ، اعتقادات محدود کننده ای دارندکه آن ها را از رسیدن به نعمت و شادی در زندگیشان باز می دارد. اگر این جمه شمارا توصیف می کند، بدانید که ابتدا باید اعتقادات محدود کننده خود را به تفکراتی تبدیل کنید که نشان دهد شما شایسته ، با کفایت ، دوست داشتنی ، خوب و توانا هستید – هم چنین به اندازه کافی باهوش، قوی، جذاب و ثروتمند می باشید. سعی کنید هر قابلیت مطلوب دیگری که در ذهن دارید را برای خود متصوّر شوید.

*از افعال مثبت تاکیدی استفاده کنید

افعال تاکیدی ، اعتقادات مثبت شما درباره خودتان و زندگی را تأیید می کنند . هر فکری که شما دارید و هر کلمه ای که می گویید یک فعل تاکیدی به حساب می آید. کلمات شما، نشان دهنده تفکرات شما هستند.

 افعال تاکیدی مثبت، ابزاری قوی برای دگرگونی اسنان ها هستند و یکی از عناصر کلیدی در خلق زندگی ای که آرزویش را دارید!

افعال تاکیدی این گونه عمل می کنند که باور های منفی شما را برداشته، و به جای آن ها افکاری مثبت قرار می دهند. افکاری از جنس خواسته ها و آرزوهای شما. افعال تاکیدی به شما کمک می کنند باور کنید آنچه می خواهید را به دست خواهید آورد!

هنگامی که به این باور رسیدید که آن چه را می خواهید به دست می آورید، قسمت دوم معادله این است که دست به کار شوید .

انجام دادن اقداماتی که می تواند نتایج مطلوب شما را بسازد، اعتقادتان مبنی بر این که آن چه می خواهید در دسترستان است را تعیین می کند.

3- با چیزی که خواهانش هستید، هم فرکانس شوید تا بدستش آورید.

منظورم این است که اگر می خواهید به خواسته خود دست پیدا کنید، باید با آن خواسته هم فرکانس شوید.

 آسان ترین روش برای هم فرکانس شدن، تمرکز برروی خلق احساسات مثبتی مثل عشق، شادی و شکر گذاری درطول روز است . شما باید احساس خود در هنگام رسیدن به اهدافتان را تصور کنید، تا بتوانید همین حالا احساسشان کنید. می توانید این احساسات را از طریق تفکراتتان خلق کنید. در حقیقت تفکرات شما همیشه در حال خلق احساسات هستند بنابراین بسیار مهم  است که وقتی افکار منفی در ذهنتان جاری می شود، سریعاً آن ها را تشخیص داده و به افکار مثبت تبدیلشان کنید.

همانند هر مهارت دیگری ، این توانایی  نیز نیازمند زمان و تمرین  است . با این وجود هر چه شما برای جذب خواسته های خود به صورت خودآگاه تلاش کنید، رسیدن به این مهارت هم ساده تر می شود.

می توانید انتظار معجزه داشته باشید

4- پول و قانون جذب

اگر می خواهید وفور مالی را در زندگی خود ایجاد کنید باید با تمرکز بر روی ثروت و پول شروع کنید . باید در ذهن خود تصوُّر کنید که پول و ثروت کلانی به زندگی شما وارد آمده است.

چک هایی را که به آدرس شما می آید تصور کنید، به پیامک هایی فکر کنید که پی در پی گوشی شما را به صدا در می آورند و پیام آور پول زیادی هستند که به حساب شما واریز می شود.  برای خود چِکی بنویسید به مبلغ مجموع پولی که می خواهید اِمسال به زندگی شما جاری شود و آن را در زاویه دید خود بچسبانید و هر زمان که آن را مشاهده کردید، سعی کنید باور داشته باشید که اتفاق می افتد.

به یاد داشته باشید که لحظه ای را برای سپاسگذار بودن برای هر آن چه هم اکنون دارید اختصاص دهید . با انجام این کار نیز فرکانس شما به پولی که می خواهید جذب کنید، نزدیک و نزدیک تر می شود.

5- قانون جذب در عشق و روابط

 

اگر می خواهید وفور عشق را در زندگیتان خلق کنید، باید بر عشق تمرکز کنید. خودتان باید به همان عشقی تبدیل شوید که می خواهید جذب کنید.  

در این جا، خیلی مهم است که با خودتان و دیگران مهربان تر و بخشنده تر باشید. وقتی با عشق هم فرکانس شوید، شما به صورت اتوماتیک عشق بیشتری را به خود جذب می کنید .

 برروی هر چه می خواهید در زندگی خود خلق کنید ، تمرکز کنید و به یاد داشته باشید برای آن چه که دارید سپاسگذار باشید.

سپاسگذاری در خود نوعی وفور دارد و فرکانس سپاسگذاری و تشکر به صورت اتوماتیک چیزهایی بیشتری را به زندگی شما جذب می کند که برای آن سپاسگذار باشید.

6- مراقبه ی قانون جذب

 

هر روز زمانی را به خارج شدن از شلوغی ها اختصاص دهید . تعهدی روزانه برای گذراندن زمان در محیطی آرام ، تعهدی برای رسیدن به آرامش درونی و شفافیت است .

ما چنین زمان و فضایی را در زندگی خود نیاز داریم تا به یاد آوریم  که واقعاً که هستیم؛ چه چیزی مهم است و حقیقت شخصی ما در کجا نهفته است. اکنون زمان آن رسیده است که روح و روان خود را آرامش بخشیم .

شما می توانید مراقبه را با روش های مختلفی یاد بگیرید. اما عموما این رو ش ها شامل ساکن و ساکت بودن برای بازه ای از زمان و تمرکز توجهتان بر روی نفس یا یک ذکر خاص می باشد.

اگر در تمرینات مراقبه ، تجربه ای ندارید، احتمالاً تفکرات شما پراکنده می شوندو ذهنتان به ناکجا آباد می رود . به خاطر داشته باشید هنگامی که این اتفاق افتاد به خودتان سخت نگیرید . این فرآیند قسمتی از یادگیری مراقبه است و کاملاً طبیعی است.

 اگر قبلاً هرگز مراقبه نکرده اید، در این جا ساختار ساده ای را به شما پیشنهاد می کنیم که می توانید از آن استفاده کنید :

 1. مکان ساکتی را پیدا کرده ،چشمانتان را ببندید و سعی کنید نفس کشیدنتان را کُند کنید.  
 2. یک عبارت یا کلمه ای را که باعث بالا رفتن روحیه تان می شود تکرار کنید .
 3. به حالت سکوت بروید
 4. تصور کنید که در هاله ای از نور قرار دارید

تمرین منظم مراقبه به شما کمک می کند که حواس پرتی ها را از ذهن پاک کرده، تفکرات خود را پاکسازی کرده وارتباط روحانی  خود را بهبود ببخشید. می توانید تجدید قوا کرده، و بدن و روحتان را آرامش ببخشید.

ترفندهای قانون جذب برای اینکه بگذاریم در زندگیمان اثرگذار باشند

 

اکنون که اطلاعات بیشتری درباره نحوه مشارکتتان در فرآیند قانون جذب به دست آورده اید می توانید برای همه چیز مسئولیت پذیر باشید زیرا اکنون شما در فرآیند جذب در زندگی خود هستید .

 اکنون که شما از نقشی که در ساختن زندگیتان ایفا می کنید ،آگاه شده اید دیگر نمی توانید به صورت پیش فرض یا تصادفی آینده خود را بسازید . این حقیقت را به ذهن خود بسپارید ، به دلیل این که این لحظه ، لحظه ی شما است .

لحظه شما برای آغاز و مشارکتی خودآگاه در خلق آینده ی مطلوب شما ، ایجاد شده است .  

7 * سیستمِ قدم به قدم درآمد زایی

شما راجع به قدرتِ قانونِ جذب شنیده اید، و اگر تا این جا متن را مطالعه کرده باشید، قطعاً باید فهمیده باشید که تحت کنترل درآوردنِ این قانون، می تواند زندگی شما را در همه ابعاد متحوِّل کند. از ابعاد مالی گرفته تا عاطفی و روابط! اما سوال اصلی این جاست، آیا می خواهید قانون جذب شما را ثروتمند کند؟ کمتر کسی به این سوال پاسخ منفی می دهد. اگر جواب شما هم بلی است، باید بدانید که تا این جا هر آنچه لازم بود راجع به قانون جذب بدانید را دانستید! ذهن شما اکنون آماده شده! دانستن این نکات آرام آرام تاثیر خودش را روی ذهن شما می گذارد، اما حالا وقت پاسخ به این پرسش است که : " آیا می خواهید ثروتمند شوید؟ آیا می خواهید درمدتی کوتاه درآمد ایده آل خود را به دست آورید؟ آیا می خواهید واقعاً عددی که روی چک آرزو های خود نوشتید را به دست بیاورید؟ آیا می خواهید به اندازه کافی پول داشته باشید تا تک تک تصاویر تابلوی آرزو های شما به حقیقت تبدیل شود؟ " اگر پاسخ شما مثبت است، باید بگویم که شما به یک سیستم درآمد زایی قدم به قدم احتیاج دارید که مسیر را به شما نشان داده و شما را به موفقیت برساند.

برای تبدیل قانون جذب به ثروت، شما نیاز به یک تکیه گاه اجرایی دارید ، به یک سیستم درآمد زایی قدم به قدم احتیاج دارید که شما را وارد عمل کند و اجازه ندهد از مسیر درست خارج شوید. تمام نکات و استراتژی هایی که تا به این لحظه گفتم، بدون این سیستم درآمد زایی، بی معنا و بی استفاده هستند  و به تنهایی، هرگز شما را ثروتمند نمی کنند. به همین علت است که برخی افراد می گویند نتوانستند از قانون جذب سودآوری کنند! چرا که آن ها دانش کافی راجع به قانون جذب داشتند ولی سیستم قدم به قدمی نداشتند که آن را به کار ببندند و به درآمد برسند، به همین علت تغییری در اوضاع مالی شان پدید نیامد. اما نگران نباشید، چرا که من یکی از بهترین سیستم های در آمد زایی در دنیا را در اختیار دارم  که می تواند زندگی شما را برای همیشه تغییر دهد. این سیستم می تواند شما را قدم به قدم به تک تک اهداف مالی تان برساند! رقم هایی که می توانید با این سیستم به دست آورید حیرت آور هستند. این یک سیستم تضمین شده است که زندگی من، و هزاران دانش پذیر مثل شما را متحول کرده!

می دانم که مشتاقید راجع به این سیستم بیشتر بدانید؛ به همین علت می خواهم یک خبر عالی به شما بدهم. من این هفته یک وبینار شگفت انگیز  و رایگان برگزار می کنم که در آن، سیستم خودم  را مو به مو آموزش می دهم؛ کافیست خودتان را به سیستمی که در این وبینار آموزش می دهم بسپارید، آن گاه به تمام اهداف مالی خود در زندگی خواهید رسید.  . من در این وبینار دقیقاً به شما می گویم که چطور در عرض مدتی بسیار کوتاه، به درآمد ایده آل خود برسید و ثروتمند شوید.

فقط دقت کنید که ظرفیت ما برای این وبینار بسیار محدود است، و فقط 50 صندلی برای این وبینار آنلاین و زنده موجود است. و شاید اگر همین صفحه را مجددّ اً بارگزاری کرده و 30 ثانیه بعد برگردید، ظرفیت این وبینار رایگان به پایان رسیده باشد و اگر این اتفاق بیفتد، متاسفانه نمی توانم به شما کمکی بکنم و این فرصت را برای همیشه از دست می دهید. بنابرین همین حالا روی دکمه زیر کلیک کنید و به صورت رایگان برای این وبینار زنده ثبت نام کنید.  اگر اکنون دکمه ی ثبت نام را در پایین صفحه می بینید، باید بدانید که بسیار شانس آورده اید و اگر همین حالا روی آن کلیک کنید می توانید در این وبینار ثبت نام کرده و زندگی مالی خود را در همین هفته پیش رو، متحول کنید. پس اجازه ندهید زمان بگذرد و این فرصت شگفت انگیز از دست شما برود، روی دکمه زیر کلیک کنید، زمان دلخواه خود را انتخاب کنید، و در این وبینار زنده و رایگان ثبت نام کنید. من منتظر شما هستم؛ تا بتوانم به شما کمک کنم به استقلال مالی برید و ثروتمند شوی

درباره نویسنده، امیر رضا دهقان

امیر رضا دهقان، موسس بهسان و مدیر عامل کاراستارتر است. امیر رضا دهقان به سرعت در حوزه های دیجیتال اپیدمیک، لانچ محصولات، بازاریابی بر پایه وقایع و بازاریابی ایمیلی شناخته شده است.فرمول ثابت شده اش او را قادر کرده است تا 22 برند برتر را لانچ کند و به خوبی بیش از 100 میلیارد فروش آنلاین برای خودش و مشتریانش بسازد. Asian Awards او را به عنوان یکی از 3 کارآفرین برتر زیر 30سال کاندید کرد. او در سال 2014 مدیر عامل کمپانی Big Business انگلستان شد. 2 بار در لیست سریع ترین رشد کمپانی های اروپایی قرار گرفته است. او در مرکز جهانی برندهای نوآور (IB) موفق شد جایزه برترین برندهای نوآور را به کمپانی های معتبر اروپایی اهدا کند و مدیر عامل کلینول او را کارآفرین سال نامید.

پرسش و پاسخ
ارسال پرسش
رایگان

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com