چگونه در 20 روز از 25 میلیون کاربر ایرانی 60 میلیون تومان درآمدزایی کنید؟

کامنت : 0
نویسنده:

امیر رضا دهقان

چگونه در 20 روز از 25 میلیون کاربر ایرانی 60 میلیون تومان درآمدزایی کنید؟

سلام، دوستان من، خیلی خوشحالم که تصمیم گرفتید این پست منو بخونید و بهترین و ساده ترین راه های درآمد زایی از تلگرام رو یاد بگیرید. و اتفاقاً منم می خواهم قبل از این که ادامه این پست رو بخونید، یه خبر خوب بهتون بدم، به زودی، من یک کارگاه آموزشی صد درصد رایگان ، به صورت زنده و آنلاین برگزار می کنم که در اون ساده ترین، کم هزینه ترین و مطمئن ترین راه های درآمد زایی از تلگرام رو آموزش می دم... 

 

1- چگونه در 20 روز از 25 میلیون کاربر ایرانی 60 میلیون تومان درآمدزایی کنید؟

سلام، دوستان من، خیلی خوشحالم که تصمیم گرفتید این پست منو بخونید و بهترین و ساده ترین راه های درآمد زایی از تلگرام رو یاد بگیرید. و اتفاقاً منم می خواهم قبل از این که ادامه این پست رو بخونید، یه خبر خوب بهتون بدم، به زودی، من یک کارگاه آموزشی صد درصد رایگان ، به صورت زنده و آنلاین برگزار می کنم که در اون ساده ترین، کم هزینه ترین و مطمئن ترین راه های درآمد زایی از تلگرام رو آموزش می دم. و اگر مشتاقید تنها در 20 روز، 60 میلیون از تلگرام درآمد زایی کنید، همین الآن از طریق لینک زیر در این کارگاه رایگان ثبت نام کنید.

چگونه در 20 روز از 25 میلیون کاربر ایرانی تلگرام، 60 میلیون تومان درآمد زایی کنیم؟

اما در ادامه این پست، من کمی بیشتر راجع به این کارگاه صحبت می کنم؛ و هم چنین آمار تکان دهنده ای در مورد شبکه پیام رسان تلگرام به شما می گویم.

2- چرا باید به فکر درآمد زایی از تلگرام باشید؟ 

به قول یکی از دوستان تاجر من، تلگرام به بزرگترین شهر ایران تبدیل شده ! این حرف کاملاً  درست است، چونکه تعداد کاربران ایرانی و فعال تلگرام در حال حاضر بالغ بر 25 میلیون نفر است. به همین دلیل است که یکی از بزرگترین و بهترین فرصت های درآمد زایی در تاریخ ایران، امروزه در تلگرام موجود است. این شبکه پیام رسان رایگان می تواند زندگی مالی شمارا تحول بخشد! ( البته در صورتی که راه درست را بلد باشید )

اما چه چیزی امکان این حجم از درآمد زایی را به وجود می آورد؟ چگونه می توان از یک شبکه اجتماعی رایگان چنین درآمدی کسب کرد؟ داستان از آن جایی شروع شد که تلگرام امکان جدید خود به نام کانال را در دسترس عموم قرار داد! در واقع کانال های تلگرامی همان چیزی هستند که شما می توانید از آن  درآمد کسب کنید.  و جالب این جاست که مردم ایران، در بین تمامی مردم جهان، بیشترین استفاده را از کانال های تلگرامی می کنند. تا جاییکه طبق آخرین آمار، مشخص شد که بیش از 81 درصد ترافیک کل کانال های تلگرامی دنیا ، مربوط به ایرانیان است. که این آمار تکان دهنده است و بدین معنی است که این فرصت درآمد زایی در همه جای دنیا وجود ندارد، بلکه تنها مخصوص کشور ماست ! طبق گفته دبیر شورای عالی فضای مجازی، در ایران ۱۰۰ هزار کانال تلگرام با یک میلیون محتوای روزانه موجود است. که نشان دهنده آن است که شبکه ی پیام رسان تلگرام، تا چه حد در زندگی مردم ایران نفوذ کرده؛ و چه فرصت فوق العاده و منحصر به فردی برای درآمد زایی وجود دارد.  

اما چیزی که این فرصت در آمد زایی فوق العاده را شگفت انگیز تر می کند، این است که ساختن یک کانال تلگرامی هیچ هزینه ای ندارد! در حالیکه هزاران نفر، ده ها و صدها میلیون تومان هزینه می کنند تا یک مغازه باز کنند، شما می توانید بدون یک ریال هزینه یک کانال تلگرامی ساخته و صد ها برابر آن ها مستری و بازدید کننده داشته باشید! ساختن یک کانال تلگرامی، علاوه بر رایگان بودن، بسیار هم ساده است و هرکسی می توانید آن را انجام دهد. و من در کارگاه آموزشی " چگونه در 20 روز از 25 میلیون کاربر ایرانی تلگرام، 60 میلیون تومان درآمد زایی کنیم؟"به شما روش ساخت یک کانال حرفه ای را آموزش می دهم. اما صحبت هایی که تا این جا کردم، تنها به این دلیل است که بدانید چه فرصت بی نظیری برای درآمد زایی از تلگرام موجود است. اما احتمالاً اکنون می خواهسد بدانید که چگونه باید از این فرصت استفاده کنید؟ چگونه باید بزرگترین شهر ایران را به مشتریان خود و سپس به پول تبدیل کنید؟

3- چگونه از طریق تلگرام ده ها میلیون تومان درآمد زایی کنیم؟

برای این که بدانید چگونه می توان در تلگرام به درآمد میلیونی رسید، ابتدا باید مسائل  را برای شما روشن کنم. من مدتی است که شدیداً به دانش پذیران خودم توصیه می کنم که به فکر درآمد زایی از تلگرام باشند! اما اکنون پشیمانم! پشیمان از این که فقط توصیه کردم، و خودم دست به کار نشدم و دستان آن هارا نگرفتم. من در همایش های مختلف و در دیدارهای متعددی با دانش پذیرانم ، آمار و ارقام و حقایق تکان دهنده ای در مورد فرصت درآمد زایی از تلگرام ارائه دادم. این کار من صرفاً برای این بود که چشمان آن هارا باز کنم و به آن ها بزرگترین فرصت درآمد زایی را معرفی کنم ولی اتفاقاتی که برای دانش پذیران من افتاد، واقعاً شوکه کننده و  نگران کننده بود!  اغلب این دانش پذیران به من پیام می دادند و برعکس همیشه، خبر های آن ها بد و منفی بود! چیزهایی به من می گفتند که چهارستون بدن مرا می لرزاند! یکی از دانش پذیرانم، که یکی از سخنرانی های مرا گوش کرده بود، یک کانال تلگرامی زده بود؛ و برای جذب عضو برای کانالش، به یک نفر چندین میلیون تومان پول داده بود! و این فرد هم تعداد زیادی عضو به کانال اضافه کرده بود. ولی بعد از یک هفته حدود 80 درصد این اعضا ریزش کرده و از کانال خارج شده بودند. و به این صورت میلیون ها تومان پول از دست رفته بود و هیچ سودی هم نداشت! اما این فقط  مشکل یکی از دانش پذیرانم نبود، بلکه صدها نفر چنین داستان ها و مشابه آن را برای من تعریف می کردند. داستان هایی مثل اضافه شدن اعضای قلابی و یا افراد غیر واقعی به کانال شان!! می توانم بگویم که این به یک اپیدمی فاجعه بار تبدیل شده بود!  و باعث نگرانی من و کل تیم کارآفرینی کاراستارتر شد! این اتفاق از دوجهت باعث نگرانی ما شد؛ 1- اول نگران دانش پذیرانی بودیم که به امید تغییر، درآمد زایی و حل مشکلات مالی شان قصد استفاده از این فرصت بی نظیر را داشتند ولی به دام افتاده بودند. 2- و دومین نگرانی تعداد زیاد افرادی بود که از عدم آگاهی و شوق مردم سوء استفاده می کردند، و با ایجاد یک سیکل باطل، به چرخه کارآفرینی و اقتصادی کشور ضربه می زدند! و جالب این جاست که تمامی این اتفاقات، عیناً در مورد شبکه اجتماعی اینستاگرام هم تکرار شده بود!

همین اتفاقات نگران کننده باعث شد که تصمیم به برگزاری این کارگاه آنلاین رایگان بگیرم که به زودی برگزار می شود.

در این کارگاه، من شخصاً مسیر درست درآمد زایی از شبکه تلگرام را به شما آموزش می دهم، و تک تک استراتژی هایی که برای ساخت کانال، گرفتن عضو، افزایش عضو، تبلیغات، فروش و برندینگ لازم دارید را در اختیارتان می گذارم. وقتی مسیر درست را بدانید، دیگر به بیراهه نخواهید رفت. من هرچیزی که به آ« نیاز دارید تا به درآمد میلیونی از تلگرام برسید را به شما آموزش می دهم. تک تک ابزار را در اختیارتان می گذارم. اما از آن جایی که می دانم شما تمایلی ندارید که میلیون ها تومان در این راه هزینه کنید، من استراتژی ها و تکنیک هایی را به شما آموزش می دهم که با کمترین هزینه قابل انجام بوده و در خلی از موارد رایگان هستند.

 

  •  >> این فرصت استثنایی را از دست ندهید

اگر تا این جای این پست را کامل مطالعه کرده باشید، قطعاً می توانید درک کنید که چرا کانال های تلگرامی یکی از بزرگترین فرصت های کسب درآمد در تاریخ کشورمان است. همانطور که گفتم، درآمد زایی از تلگرام، می تواند زندگی مالی شمارا متحول کند. پس این فرصت را از دست ندهید! من همه چیز را در اختیار شما می گذارم. من کارگاه آموزشی آنلاین " چگونه در 20 روز از 25 میلیون کاربر ایرانی تلگرام، 60 میلیون تومان درآمد زایی کنیم؟" را که ارزش واقعی آن بیش از 10میلیون تومان است، را در تاریخ 1395/10/30 به صورت صد درصد رایگان برگزار می کنم؛ و پس از شرکت در این کارگاه می توانید در مسیر درست گام برداشته و درآمد زایی میلیونی خود را آغاز کنید! و من فقط از شما یک چیز می خواهم، این که تا این فرصت از دست نرفته، روی لینک آبی کلیک کنید و در کارگاه آموزشی آنلاین در آمد زایی از تلگرام ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ
ارسال پرسش

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com