اونایی که میخوان اولین کارشونو شروع کنن خوب گوش کنن

کامنت : 0
نویسنده:

اونایی که میخوان اولین کارشونو شروع کنن خوب گوش کنن

بیشتر شماهایی که دارید این متن و میخونید ممکنه درستون به تازگی تمام شده باشه یا بخواید اولین شغلتون رو راه اندازی کنید. ممکنه توی یه شرکت بزرگ یا یه استارت اپ کوچیک کار کنید. در هر صورت، چند توصیه واستون دارم که ادامه مسیر واستون راحت تر میشه.  میدونم انگار همه دنیا دارن به شما نگاه میکنن و مامان و دوستانو اطرافیاتون همه منتظر موفقیتتون هستن. خیلی از دانش پذیرای  16 تا 25 سال دقیقا در همین شرایط بودن، شرایطشونو دیدم و فکر میکنم بتونم کمکتون کنم.

دیدگاه من خیلی دقیق و نکته بینانس چون من تو این شرایط بودم و این مسیر رو طی کردم. 13 سال تجربه واقعی در این زمینه دارم و میدونم درک و صبری که خیلی از شماها بهش نیاز دارید رو به شما تزریق میکنه. نگرانی و عدم اطمینان تو خیلی از این افراد وجود داره و نمیدونن دقیقا باید چکار کنن. خیلی از شماها از خودتون دائما میپرسید کی اتفاق بزرگ میفته؟ چطوری بهش میرسم؟ چطوری اشتیاقمو بیشتر کنم و پتانسیلامو شکوفا کنم؟ شما توی شرایط ناپایداری قرار دارید و باید با آسایش و راحتی خداحافظی کنید. ممکنه توی کار قبلیت، درست، تیم ورزشیت یا هرجایی موفق بوده باشی و خودتو به خوبی اثبات کرده باشی.

 ببین! خبرهای خوب با خلاص شدن از شر انتظارای بی جا شروع میشن.

ادامه مطلب

مواردی که باید در رکود اقتصادی بعدی مراقب آن باشیم

کامنت : 0
نویسنده:

امیررضا دهقان

مواردی که باید در رکود اقتصادی بعدی مراقب آن باشیم

هیچ کس روز دقیق اونو نمیدونه .اما من با اطمینان بهتون میگم:

این اقتصاد حتما فرو می پاشه. شاید فردا یا سال دیگه باشه شایدم نباشه اما مطمئن باشین ما باقی عمر خودمون رو توی بازار مسخره ای  میگذرونیم،پس تا آخر این بلاگ همراهیم کنین

ادامه مطلب

انقد خودتونو با بقیه مقایسه نکنید

کامنت : 0
نویسنده:

امیررضا دهقان

انقد خودتونو با بقیه مقایسه نکنید

بلاگ امروز با دقت بخونید مطمئنن خیلیاتون به این توصیه احتیاج دارین

ادامه مطلب

چطور کاراستارتر به یک شرکت کمک کرد مشکل کسب و کارشون حل بشه

کامنت : 0
نویسنده:

امیررضا دهقان

چطور کاراستارتر به یک شرکت کمک کرد مشکل کسب و کارشون حل بشه

در دهه بیست زندگیم، به کسب و  کار خونواده کمک کردم تا درآمدشونو افزایش بدن
بعد از دادن پول، ما هیچی نداشتیم. باید با بودجه کم کسبو  کارو بالا می بردیم.
خیلی درباره تبلیغات روی پلتفرم استوری های اینستاگرام حرف زدم ولی وقتی می خواین تجارتو تقویت کنین، این فقط یه بخش از معادله ست. چیزای بیشتری هست ک باید انجام بشه، و چیزای زیادی هست که روی تجربه مشتری، توسعه محصولات و تمام چیزایی که فکر می کنین برای کسبو  کار خوبه، باید انجام داد.
و خیلی وقتا شما به آدمای باتجربه دسترسی ندارین تا بتونن این چیزارو بهتون بگن.
به همین خاطره که ما
مشاوره های کاراستارتر  رو شروع کردیم خدمات مشاوره ای  که کمک می کنه درآمدتون میلیونها بیشتر و بیشتر بشه.
من از کارای که تا الان انجام دادیم خیلی راضی و خوشحالم.
امروز میخوام راجع به چند تا از دانش پذیر های مجموعه کار استارتر بگم پس بلاگ تا آخر دنبال کنید

ادامه مطلب

5 استراتژی برای داشتن برند شخصی آنلاین

کامنت : 0
نویسنده:

امیررضا دهقان

5 استراتژی برای داشتن برند شخصی آنلاین

 
سالهاست که در مورد اینکه چطور میتونیم یه برند شخصی داشته باشیم صحبت می کنم. اما اجازه بدید بیشتر در مورد این موضوع بحث کنیم تا در مورد معنی اون به اشتباه نیفتیم. نام تجاری شخصی شما در واقع نشون دهنده شهرت شماست  و شهرت شما هم پایه و اساس حرفه و کسب و کارتون رو تشکیل میده .بیشتر مردم این موضوع رو  درک نمی کنن. اما این بازی طولانی و سخت  همون چیزیه که شهرت زیادی را براتون میاره.  مسئله اینه که مردم می بینن دیگران بدون تلاش برای داشتن یه برند شخصی در کوتاه ترین زمان پیشرفت زیادی می کنن . و به خاطر همین، اونا فریب می خورن و به جای تلاش مداوم به فروش کوتاه مدت روی میارن. اونا تلاش می کنن تا بازدیدکنندگان رو در اولین برخورد به مشتریان خودشون تبدیل کنن و سعی می کنن به جای اینکه تجربه دلپذیری رو برای خریدار در زمان انتخاب مارکشان به وجود بیارن فقط  کالاشون را به فروش برسونن و پول در بیارن. همه ما در واکنش به نام هایی مثل "لبنیات مهرام"  ، "   چای شهرزاد ، " گلرنگ " خوب یا بد، واکنش هایی را بروز میدیم. وقتی اسم منو هم می شنوید، احتمالا احساساتی در شما به وجود میاد (که امیدوارم مثبت باشن). به عنوان مثال، اگه مجبور بودین احساساتتون را در قالب کلمات بیان کنین - امیدوارم بگیید "امیررضا دهقان ، آدمیه که بیشتر از اون که سوال کنه به تو کمک میکنه یا چیزی شبیه به این. بهترین شرکت های موجود در جهان به جای تمرکز روی فروش روی برندشون تمرکز می کنن . مثلا، اپل هیچ وقت تلاش نمی کنه تا شما را وادار به خرید یک گوشی ایفون کنه. در عوض تجربه "آیفون" را به تصویر می کشه. اونا روی نام تجاری خودشون تمرکز می کنن.
منم همین کار رو انجام میدم  من نمیگم که اصلا نباید چیزی بفروشی بلکه میگم نام تجاری شخصی یه فاکتور ارزشمنده که اکثر مردم تمرکز بر روی اونو فراموش می کنن. همین. در این بلاگ، من مجموعه ای از استراتژی ها، راهنمایی ها و مشاوره ها رو با هم ترکیب کردم تا به شما برای داشتن یک نام تجاری شخصی کارامد کمک کنم. و امیدوارم که بتونین ارزش زیادی را از طریق اون کسب کنید. پس تا انتها بخونین و بعد نظرتون بگین 

ادامه مطلب

خیلیا می گن آدمای خوب بازنده ان در صورتی که این طرز فکر غلطیه !

کامنت : 0
نویسنده:

امیررضا دهقان

خیلیا می گن آدمای خوب  بازنده ان در صورتی که  این طرز فکر غلطیه !

خیلی برام عجیبه که مردم می گن آدمای خوب بازنده ان.

واقعیت اینه که مهربونی یک قدرته نه فقط تو کسب و کار بلکه تو زندگی. دلیلاشو تو بلاگ مینویسم خوب بخونین ببینین واقعا مهربونید یا فقط ادعا شو دارین

اگه واقعا آدمای خوبی باشید تاثیرشو تو زندگیتون میینین ، مهم تر از اون تو زمینه کسب و کار دیجیتالیت بازخوردشو میبینین،

اینو مطمئن باشین انتهای این بلاگ نتیجه که میخواین و میگیرین 

ادامه مطلب

پیامی برای کسانی که فکر می کنند در دهه 20 زندگی خود گم شده اند

کامنت : 0
نویسنده:

امیررضا دهقان

پیامی برای کسانی که فکر می کنند در دهه 20 زندگی خود گم شده اند

 

جامعه فشار زیادی به افراد در دهه 20 زندگیشون وارد می کنه تا زندگیشونو بفهمند و هدفی برای خودشون تعیین کنن

ولی واقعیت اینه که حتی آدمای 57 ساله هم نتونستن زندگیشونو درک کنن

پس دلیلی برای فشار روی خودتون وجود نداره

 فقط چند  تا نکتس که باید تو دهه 20 زندگیتون بهش توجه کنین ،پس حتما بلاگ با دقت بخونین چون این دوره از زندگیتون مهمه و تو این دهه راهتون پیدا میکنین تا یه کار با درآمد بالا داشته باشین ،

نگران نباشین منم  اینجام بهتون یه سیستم میدم که سریعتر خودتون و راه زندگیتونو پیدا کنین

ادامه مطلب

7 تغییری که تو ذهنت باعث خوشحالیت میشه

کامنت : 0
نویسنده:

امیر رضا دهقان

7  تغییری که تو ذهنت باعث خوشحالیت میشه

خیلی از آدما مدام میگن تو زندگیمون خوشحال نیستیم ،حتی انگیزه ای هم واسه رسیدن به این حسو نداریم!

ولی موضوع اصلی اینه که آدما باید تو هر شرایطی از  زندگیشون دلخوشی و حس خوب داشته باشن و انگیزه کافی واسه ادامه مسیرشون داشته باشن!

زمان زیادی از روز و صرف کار کردن و پول در آوردن میکنی ،پس مهمه که کسب و کار  مناسب داشته باشی تا خوشحال باشی... چرا باید هر روز کاریو انجام بدی که دوسش نداری؟

.غر زدن و انرژی منفی دادن که من نمیتونم و از پسش بر نمیام خودش یه سد راه دیگس باعـث میشه شاد نباشی

امروز میخوام روش هایی بگم تا بتونی ذهنت تغییر بدی . پس حتما این بلاگ تا انتها بخون و بعد با قدرت قدم های اولتو بردار  و برو به سمت کسب و کار با در آمد بالا ولی اول ذهنتو تغییر بده ،بعد من اون سیستم در آمد زایی بهت میدم

ادامه مطلب

7 روش طلایی و کاربردی برای داشتن انرژی مثبت در زندگی

کامنت : 0
نویسنده:

امیر رضا دهقان

7 روش طلایی و کاربردی برای داشتن انرژی مثبت در زندگی

صحبت درباره‌ی انرژی مثبت به یکی از بحث‌های داغ تبدیل شده و البته که خیلی هم به کلیشه داره نزدیک میشه! اما تاثیر انرژی مثبت بر سلامت ذهن و جسم سال‌هاست که اثبات شده. انرژی مثبت به شما اعتمادبه‌نفس میده، روحیه‌تون رو تقویت میکنه، افسردگی رو از بین می‌بره و استرس رو کاهش میده.

همه‌ی این تعاریف خیلی خوبه اما برای درآمدزایی داشتن انرژی مثبت کافی نیست، انرژی مثبت یه جورایی حکم قدم اول رو برات داره، اما قدم دوم اینه که یه سیستم داشته باشی تا بهت کمک کنه به درآمدزایی برسی و پول دربیاری. پس این بلاگ رو از دست نده تا بتونی قدم اول رو برداری، نگران سیستم هم نباش، من اون سیستم رو به تو میدم! پس با قدرت تمام استارت پول‌دار شدن رو بزن.

ادامه مطلب

7 راه طلایی برای پررونق کردن کسب‌وکار

کامنت : 0
نویسنده:

امیر رضا دهقان

7 راه طلایی برای پررونق کردن کسب‌وکار

پیشرفت کردن و توسعه دادن کسب و کار، کار آسونی نیست، باید براش سخت تلاش کنی، بی‌خوابی بکشی و خلاصه همه‌ی وقت و انرژیت رو باید بذاری. اما این بلاگ می‌خواد به تو اینو بگه که تو از پسش برمیای و می‌تونی به راحتی کسب و کار دیجیتالیت رو توسعه بدی، تو توو این راه باید چندتا نکته بدونی و یه سیستمی که در هر مرحله راهنماییت کنه تا راه درست رو پیش بری، اول نکات رو بخون، نگران سیستم هم نباش، من در آخر اونو تمام و کمال در اختیار تو می‌ذارم.

ادامه مطلب

رایگان

پرداخت آنلاین توسط کلیه کارت های عضو شبکه شتاب بانکی

تمامی خدمات این فروشگاه، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

Copyright © 2012 - 2016 karstarter.ir | Web design Kalooj.com